Erdem Gül

Erdem Gül

Son dakika erdem gül haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erdem gül gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erdem gül haber sayfamızda...

Erdem Gül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 940 erdem gül haberi bulunmuştur.
'İBB tahliyesiyle ilgili hiçbir dava açmamıştır'
'İBB tahliyesiyle ilgili hiçbir dava açmamıştır'İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) AK Parti'li Meclis Üyesi Erdem Kertişçi, İBB'nin, Büyükada'da yer alan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adalar İlçe Temsilciliği'ni tahliye girişiminin hukuksuz olduğunu, tahliye için herhangi bir dava açmadığını söyledi.
13.10.2021Gündem
Yasağın ilk günü sokaklar sakindi
Yasağın ilk günü sokaklar sakindiAdalar’da akülü araçlara getirilen kısıtlamayı vatandaşların çoğu olumlu karşılarken, engeli ve yaşı nedeniyle aracı kullananlar eleştirdi... Elektrikli araç trafiğinden sokakta yürüyemediklerini belirten Ada sakinleri akülü araçların korsan taksiler gibi kullanıldığını söyledi...
6.10.2021Gündem
'Felsefi düşünceye ihtiyacımız var'
'Felsefi düşünceye ihtiyacımız var'Büyükada’daki felsefe ve siyaset konulu sempozyumda konuşan Kılıçdaroğlu, “Siyasetçi ülkenin sorunlarını çözmeye adaysa mutlaka felsefecilerle de bir araya gelmek zorundadır. Siyasetçinin en azından asgari belli bir entelektüel derinliğe ihtiyacı vardır” dedi...
26.09.2021Siyaset
Asırlık anıt yapı ayağa kaldırılıyor
Asırlık anıt yapı ayağa kaldırılıyorBir asrı geride bırakan tarihiyle Büyükada’nın en önemli sembollerinden olan dünyanın ikinci büyük ahşap yapısı; Rum Yetimhanesi için Bakanlık, İBB ve Patrikhane harekete geçti... 1964’ten beri atıl durumda olan anıt yapıt, restorasyonla eski ihtişamına kavuşturulacak. 6 binden fazla yetime yuva olan yapının nasıl kullanılacağı ise daha sonra belirlenecek...
29.08.2021Gündem
Son dakika haberi: Heybeliada'da orman yangını! İşte dakika dakika yaşananlar...
Son dakika haberi: Heybeliada'da orman yangını! İşte dakika dakika yaşananlar...Gelen son dakika haberine göre; İstanbul Heybeliada'da çıkan orman yangınıyla ilgili sevindiren gelişme yaşandı. 3 ayrı yerden başlayan yangının saat 14.55 itibarıyla kontrol altına alındığını duyurdu. Yangının söndürülmesi için ekipler ve bölgedeki vatandaşlar insan zinciri oluşturdu. İşte haberin ayrıntıları...
21.08.2021Gündem
Son dakika: Heybeliada'daki yangın kontrol altına alındı
Son dakika: Heybeliada'daki yangın kontrol altına alındıSon dakika haberlere göre, İstanbul Heybeliada'da orman yangını çıktı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Heybeliada'da çıkan orman yangınının saat 14.55 itibarıyla kontrol altına alındığını açıkladı.
21.08.2021Gündem
Büyükada’da hız isyanı
Büyükada’da hız isyanıİstanbul’un gözde yerlerinden Büyükada’da hurda toplamak için gelen kamyonun kapağının çarpması sonucunda Leyla Özalp’in ağır yaralanmasına Adalılar isyan etti. Ada sakinleri, motorlu taşıtların ada içerisinde çok hız yaparak tehlike oluşturduklarını dile getirdiler.
28.05.2021Gündem
Fidan AYM üyesi oldu
Fidan AYM üyesi olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi (AYM) üyeliğine Yargıtay Büyük Genel Kurulu’nca gösterilen üç aday arasından İrfan Fidan’ı atadı. Böylece Fidan, 2 ayda Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan AYM üyeliğine geçiş yapmış oldu.
24.01.2021Siyaset
AYM’nin tartışma yaratan kararları
AYM’nin tartışma yaratan kararlarıEnis Berberoğlu için Anayasa Mahkemesi’nin verdiği hak ihlali kararına yerel mahkemenin ret yanıtı vermesi gözleri Yüksek Mahkeme’nin daha önceki tartışmalı kararlarına çevirdi. Bu kararlardan bazısı iktidar bazısı muhalefet tarafından ağır şekilde eleştirildi.
16.10.2020Siyaset
Son dakika... Can Dündar için istenen ceza belli oldu!
Son dakika... Can Dündar için istenen ceza belli oldu!MİT tırları davasında yargılanan Can Dündar hakkında savcı mütalaasını verdi. Savcı, Dündar'ın terör örgütüne yardım ile siyasi ve askeri casusluk suçundan 35 yıla kadar hapsini talep etti.
14.10.2020Gündem
Son dakika... Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildi
Son dakika... Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildiGelen son dakika haberine göre; MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada mahkeme, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kendisine tanınan 15 günlük sürede teslim olmaması nedeniyle mal varlıklarına el konulması ve "kaçak" sayılmasına karar verdi.
7.10.2020Gündem
Bayramcıların çöplerini adalılar topladı
Bayramcıların çöplerini adalılar topladıBüyükada’yı bayram sürecinde ziyaret eden 700 bin kişi ardında koca bir çöp yığını bıraktı. Adalılar ziyaretçilerin ardından topladıkları 2 ton çöple ‘Utanın’ yazdı...
9.08.2020Gündem
Son dakika haberi: Adalar Belediyesine pompalı tüfekle saldırı
Son dakika haberi: Adalar Belediyesine pompalı tüfekle saldırıSon dakika haberi... Adalar'da 71 yaşındaki M.Ş. kiraladığı yerin suyunun kesilmesini öne sürerek, belediye binasına pompalı tüfekle ateş açtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, şüpheli gözaltına alındı.
8.06.2020Gündem
Milletvekilliği düşürülen CHP'li Berberoğlu tutuklandı
Milletvekilliği düşürülen CHP'li Berberoğlu tutuklandıMİT'e ait yardım tırlarının durdurulmasına ilişkin davada 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan ve Yargıtay'ın onama ile infaz durdurma kararı üzerine 20 Ekim 2018'de tahliye edilen Enis Berberoğlu, milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından adli makamlarca yeniden tutuklanarak cezaevine gönderildi.
4.06.2020Gündem
Son dakika | Adalar'daki faytonlarla ilgili flaş gelişme
Son dakika | Adalar'daki faytonlarla ilgili flaş gelişmeSon dakika haberine göre; İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Adalardaki fayton ve bu faytonlar için kullanılan atları satın alarak, kamulaştıracak. Faytonların her biri 300 bin TL, atların her biri ise 4 bin TL bedelle İBB tarafından satın alınacak.
16.01.2020Gündem
İstanbul Valiliği'nde Adalar toplantısı: 3 ay boyunca fayton yok
İstanbul Valiliği'nde Adalar toplantısı: 3 ay boyunca fayton yokİstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında düzenlenen toplantıda, Adalar'da hastalıklı atların itlaf edilmesi, alınan önlemler ve süreç değerlendirildi.
25.12.2019Haberler
İstanbul Valiliği'nde Adalar toplantısı: 3 ay boyunca fayton yok
İstanbul Valiliği'nde Adalar toplantısı: 3 ay boyunca fayton yokİstanbul Valisi Ali Yerlikaya başkanlığında düzenlenen toplantıda, Adalar'da hastalıklı atların itlaf edilmesi, alınan önlemler ve süreç değerlendirildi.
25.12.2019Gündem
Faytonun yerine ne konulacak?
Faytonun yerine ne konulacak?Başta Büyükada olmak üzere Adalar’da üç ay faytonlara at koşulmasının yasaklanması üzerine ulaşım alternatifinin ne olacağı merak ediliyor.
22.12.2019Gündem
Adalar’da faytona üç aylık yasak
Adalar’da faytona üç aylık yasakBüyükada’da ruam hastası 81 atın itlafının ardından Adalar’da faytonlara at koşulması 3 ay süreyle yasaklandı. Faytoncular karara tepki gösterirken, ada sakinleri ulaşım için faytonlara alternatif sunulması gerektiğini söyledi
21.12.2019Gündem
Son dakika... İstanbul Valisi canlı yayında açıkladı! 3 ay süreyle durduruldu
Son dakika... İstanbul Valisi canlı yayında açıkladı! 3 ay süreyle durdurulduİstanbul Valisi Ali Yerlikaya son dakika açıklamasında bulundu. Yerlikaya canlı yayında "Büyükada'da 81 atta ruam hastalığı tespit edilmiş ve bu atlar itlaf edilmiştir" dedi. Vali Yerlikaya, "Faytonlara at koşulması 3 ay süreyle durduruldu" diye konuştu.
20.12.2019Gündem
Kanserli çocuklara umut olmak için koştular
Kanserli çocuklara umut olmak için koştularKanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu
Adalar’da ‘sıfır atık’ dönemi
Adalar’da ‘sıfır atık’ dönemi‘Sıfır Atık’ uygulamasının ilçe bazında ilk denemesi Adalar’da hayata geçecek.
21.09.2019Gündem
Adalar’da atlı fayton gerginliği
Adalar’da atlı fayton gerginliğiAdalar’ın ulaşım sorunlarına kalıcı çözüm önerileri getirmek amacıyla İBB ve Adalar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Adalar Ulaşım Çalıştayı” gerçekleştirildi.
29.08.2019Gündem
Büyükada'da fayton gerginliği!
Büyükada'da fayton gerginliği!Büyükada'da düzenlenen "Adalar Ulaşım Çalıştayı"nda hayvan haklarını savunan bir kadın ile faytoncular arasında gerginlik yaşandı.
11.09.2019Haberler
Büyükada'da fayton gerginliği!
Büyükada'da fayton gerginliği!Büyükada'da düzenlenen "Adalar Ulaşım Çalıştayı"nda hayvan haklarını savunan bir kadın ile faytoncular arasında gerginlik yaşandı.
28.08.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Erdem Gül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.