Ergenekon

Ergenekon

Son dakika Ergenekon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ergenekon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ergenekon haber sayfamızda...

Ergenekon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.157 ergenekon haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
Darbenin seyrini TSK değiştirdi
Darbenin seyrini TSK değiştirdi“Darbenin bastırılmasında halkın çok önemli rolü oldu ancak darbeyi sadece halk önlemedi. TSK içindeki yurtsever insanların gayretleri darbenin yönünü ve seyrini değiştirdi. Cumhurbaşkanı’nın, bakanların milletvekillerinin, medyadaki namuslu insanların ciddi rolleri oldu”
15.07.2021Gündem
Firari FETÖ'cüler için 664 milyon lira ödül
Firari FETÖ'cüler için 664 milyon lira ödülİçişleri Bakanlığının 'aranan teröristler' listesinde yer alan 338 Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi için toplam 664 milyon lira ödül konuldu.
14.07.2021Gündem
Muharrem İnce: Lafımın arkasındayım, geri vites yok
Muharrem İnce: Lafımın arkasındayım, geri vites yokMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, hakkında 1 yıldan 3 yıla kadar hapis ve siyasi yasak getirilmesi istenen davaya konu olaya değindi. Ergenekon davasını izlemek için Silivri'de duruşmaya katıldığını belirten İnce, “Bir görevli subay, Mustafa Balbay'ın eşini itti, 'Geri çekilin' dedi. Ben de oradaydım, gözümün önünde bir kadının itilmesine gönlüm razı olmadı, 'O elini kırarım' dedim, lafımın arkasındayım, geri vites yok" dedi.
6.07.2021Siyaset
Ergenekon şiiri - Ziya Gökalp
Ergenekon şiiri - Ziya GökalpZiya Gökalp, Türkçülük, turancılık düşüncelerinin fikir babalarından birisidir. Gökalp dile büyük önem vermiştir. Batı dillerinden alınan sözcüklerin karşılığı olarak yeni sözcükler icat etmiştir. Türkçe karşılığı olan Arapça ve Farsça sözcüklerin Türkçeden atılması gerektiğini savunmuştur. Türkçülüğün Esasları kitabında Türk milliyetçiliğinin esaslarını ve işleyiş tarzını açıklamıştır. Genç Kalemler dergisinde yayımladığı “Turan” şiiri ile Turancılık düşüncesini benimsediğini ortaya koymuştur. Ergenekon şiirinde Ziya Gökalp, Türk milletinin yeniden var olmak için dağları erittiği Ergenekon destanını işlemiştir.
5.07.2021Şiirler
Yeşil alanların sayısı giderek çoğalıyor...
Yeşil alanların sayısı giderek çoğalıyor...Turgutlu Belediyesi Ergenekon Mahallesi’ne yeni bir yeşil alan kazandırıyor.
29.06.2021Ege
Turkcell marka ekosistemle ‘yeni dijital çağı’nı başlattı
Turkcell marka ekosistemle ‘yeni dijital çağı’nı başlattıTurkcell, küresel çapta yaşanan toplumsal dönüşüm ve insanların değişen ihtiyaçlarına odaklanarak, kurumsal marka yüzünü yenileme kararı aldı. Turkcell, telekom operatörlüğünden global teknoloji şirketine dönüşümünü duyurdu. BiP’te sohbet etmek, fizy’de müzik dinlemek, Dergilik’ten gazete/dergi okumak, alışverişini Paycell ile yapmak için artık Turkcell abonesi olmak gerekmeyecek. Yeni marka ekosistemi döneminde; BiP, Dergilik, fizy, Paycell gibi tüm dijital çözüm ve servis markaları tek Turkcell çatı markası altında konumlanacak.
26.06.2021Ekonomi
‘Dünyalar senin olsun’ dedi, markasını yeniledi
‘Dünyalar senin olsun’ dedi, markasını yenilediTurkcell, küresel çapta yaşanan toplumsal dönüşüm ve insanların değişen ihtiyaçlarına odaklanarak, kurumsal marka yüzünü yenileme kararı aldı.
24.06.2021Vitrin
Doğal Destanlar Nedir, Kaça Ayrılır? Doğal Destanların Özellikleri Nelerdir?
Doğal Destanlar Nedir, Kaça Ayrılır? Doğal Destanların Özellikleri Nelerdir?Destan, milletleri derinden etkilemiş olan sosyal ve tarihî olayları anlatan çoğu zaman manzum biçimde olan edebî yapılı eserlere denir. Genellikle anonim olan eserlerdir ve bundan dolayı kim tarafından çıkarılmış olduğu bilinemez. Destanın ne olduğunu ve doğal destanların özelliklerini sizin için derledik.
16.06.2021Eğitim
Kömen şiiri - Hüseyin Nihal Atsız
Kömen şiiri - Hüseyin Nihal AtsızHüseyin Nihal Atsız Cumhuriyet sonrası serbest şiir yazan şairler arasındadır. Özellikle milliyetçilik, vatan ve Türkçülük üzerine yazdığı şiirlerle tanınmaktadır. Hüseyin Nihal Atsız, milliyetçilik, vatan ve Türkçülük üzerine yazdığı şiirlerle tanınmaktadır. Nihal Atsız edebi yaşamının sonuna doğru eserlerinde mistik ögeler de kullanmaya başlamıştır. Kömen şiirinde şair Orta Asya'da yaşamış Türklerin destanlarında rastlanan bir anlatıyı dile getirmiştir.
17.06.2021Şiirler
'Kahraman Babam' bu akşam başlıyor
'Kahraman Babam' bu akşam başlıyorYeni dizi 'Kahraman Babam', bu akşam saat 20.00'de SHOW TV'de ekrana gelecek.
14.06.2021Cadde
Turkcell’den her koşulda destek
Turkcell’den her koşulda destekTurkcell, çeşitli nedenlerle işini kaybeden ya da gelir kaybı yaşayan müşterileri için yeni bir program başlattı.
13.06.2021Ekonomi
İşsiz kalan ya da gelir kaybı yaşayan müşterilere ‘Tam Destek’
İşsiz kalan ya da gelir kaybı yaşayan müşterilere ‘Tam Destek’Türkiye’nin Turkcell’i müşterilerinin yanında olarak, onlara özel çözümler sunmaya devam ediyor. Yeni hayata geçen Tam Destek Programı’yla çeşitli nedenlerle işsiz kalan ya da gelir kaybı yaşayan Turkcell müşterileri kendileri için oluşturulan özel tarifeden yararlanabilecek. 1000 dakika, 250 SMS ile 7GB internet paketinden yararlanmak için e-devlet’ten alınacak iş durumu belgesiyle başvurmak yeterli olacak.
12.06.2021Vitrin
GNÇ’liler için indirimli BinBin
GNÇ’liler için indirimli BinBinTurkcell, gençlere özel geliştirdiği uygulaması GNÇ’yi kullananların paylaşımlı scooter BinBin’den indirimli faydalanması için iş birliğine gitti.
12.06.2021Ekonomi
Şişli'de mağazaya müşteri gibi girdiler, müşterinin çantasını çaldılar
Şişli'de mağazaya müşteri gibi girdiler, müşterinin çantasını çaldılar Şişli'de, bir giyim mağazasına müşteri gibi giren 3 kadın, perdeleme yöntemiyle bir müşterinin çantasını çaldı. Mağazadaki tişörtlerden biriyle çantanın üzerini kapatıp, alışverişten vazgeçmişler gibi davranarak dışarı çıkan kadınların gerçekleştirdiği hırsızlık güvenlik kameralarına yansıdı.
6.06.2021Haberler
Aziz Yıldırım'dan şike kumpası davası sonrası açıklama
Aziz Yıldırım'dan şike kumpası davası sonrası açıklamaFETÖ organizasyonu 'futbolda şike kumpası' davasında kararlar çıktı. Dönemin Organize Suçlar ile Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç 2 bin 412 yıl 10 ay hapis cezasına mahkum edildi. Karar sonrası Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım konuştu.
4.06.2021Fenerbahçe
Yakup Kadri Karaosmanoğlu Kimdir? Hayatı, Eserleri, Romanları Ve Edebi Kişiliği
Yakup Kadri Karaosmanoğlu Kimdir? Hayatı, Eserleri, Romanları Ve Edebi KişiliğiYakup Kadri Karaosmanoğlu, 1889 yılında doğmuş ve 1974 yılında hayata gözlerini yummuştur. Türk yazarlığı ve diplomat olarak görev yapan bu yazarın makale, roman ve öykü gibi pek çok türünün olduğu bilinir. Tanzimat'tan bu yana neler yaşadığını eserlerinde sık sık anlatan Yakup Kadri Karaosmanoğlu, Nur Baba, Kiralık Konak adlı romanları ile ünlüdür. Fecri Ati adlı edebiyat topluluğunun kurucusu arasında yer alan Yakup Kadri, bireyci düşünceden uzaklaştıktan sonra toplumsal konuları konu edinmiş ve eserlerinde toplumsal olaylara sık sık yer vermiştir. Felsefe ve edebiyat öğretmenliği yapan bu yazarın hayatı, edebi kişiliği ve eserleri hakkındaki tüm önemli bilgileri sizler için derledik
3.06.2021Eğitim
Türk Destanları Nelerdir? İsimleri Ve Özellikleri İle İlk Türk Destanları
Türk Destanları Nelerdir? İsimleri Ve Özellikleri İle İlk Türk DestanlarıTürk tarihinde destan örnekleri oldukça fazladır. Türk destanlarının neler olduğu merak edilmektedir. Son aylarda Türk destanları ile ilgili araştırmalar artmıştır. Özellikle Türk destanlarının özellikleri ve isimleri merak ediliyor. İlk Türk destanı Türk eserleri için de çok önemlidir. Peki Türk destanları nelerdir? Türk destanlarının isimleri nelerdir? Türk destanlarının özellikleri nedir? İşte Türk destanları ile ilgili bütün bilinmeyen detaylar.
28.05.2021Eğitim
'Benim Adım Melek' bu akşam final yapıyor
'Benim Adım Melek' bu akşam final yapıyorTRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç’un paylaştığı dizi 'Benim Adım Melek', bu akşam final bölümüyle ekranlara veda edecek.
19.05.2021Cadde
Vaktiyle bir Atsız varmış şiiri - Genç Atsız
Vaktiyle bir Atsız varmış şiiri - Genç AtsızHüseyin Nihâl Atsız (12 Ocak 1905, Kadıköy, İstanbul – 11 Aralık 1975, İstanbul), Türk yazar, şair, düşünür ve öğretmendir. Türklerin tarihini konu edindiği edebî eserleri, tarih araştırmaları vardır. Türkçü-Turancı, dünya görüşüne sahiptir. Yolların sonu şiiri de şairin en çok bilinen şiirlerinin başında gelir. Vaktiyle bir Atsız varmış şiiri şaire ithaf edilmiştir. Şiirin birçok noktasında Nihal Atsız'ın edebi eserlerine atıf vardır.
18.05.2021Şiirler
Tam kapanmada internete doping
Tam kapanmada internete dopingTam kapanma sonrasında evlerde internet kullanımı tavan yaptı. Kullanıcılara hizmet sağlayan operatörler de altyapılarını ve operasyonlarını güçlendirerek bu döneme girdi
4.05.2021Ekonomi
Vatan şiirleri
Vatan şiirleriVatan sevgisi edebiyatta çok sefer işlenmiş bir konudur. Birçok şair eserlerinde ülkelerine olan sevgilerini işlemiştir. Epik duygularla yazılan bu şiirler özel gün ve haftalarda düzenlenen törenlerde okunmaktadır. İşte en güzel vatan sevgisi konulu şiirler.
3.05.2021Şiirler
İK liderleri global sorumluluk üstlendi
İK liderleri global sorumluluk üstlendiBMI Business School İstanbul ve DataExpert işbirliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye ‘En Etkin 50 CHRO’ listesine giren insan kaynakları liderleri, kariyer basamaklarını tırmanıyor. Listedeki İK liderlerinin yüzde 19’u terfi ederken, yüzde 40’ı global sorumluluk üstlendi.
22.04.2021Ekonomi
Eski Ergenekon savcısı Dalkuş'a FETÖ üyeliğinden hapis!
Eski Ergenekon savcısı Dalkuş'a FETÖ üyeliğinden hapis!Ergenekon davasının eski duruşma savcılarından Murat Dalkuş, “FETÖ terör örgütüne üye olmak” suçundan yargılandığı davada 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
20.04.2021Gündem
Yeni pazaryerinde çalışmaları inceledi
Yeni pazaryerinde çalışmaları incelediTurgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer ile Ergenekon Pazaryeri’nde incelemelerde bulundu.
19.04.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Şiirfetöturkcell15 Temmuzege

Ergenekon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.