Erkek

Erkek

Son dakika erkek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan erkek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan erkek haber sayfamızda...

Erkek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 82.505 erkek haberi bulunmuştur.
Her zaman ezenin karşısında oldum
Her zaman ezenin karşısında oldumKonuşmasında gençlere seslenen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Önünüzdeki bütün engelleri kaldırmak benim boynumun borcu olacaktır” dedi. Kılıçdaroğlu, kadınların parlamentoda daha güçlü temsili için yeni yasa sözü verdi...
21.05.2022Siyaset
Anne-baba oldular
Anne-baba oldularRihanna’nın, 13 Mayıs’ta doğum yaptığı öğrenildi.
21.05.2022Cadde
Keşfedilmemiş İsimler 2022: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)
Keşfedilmemiş İsimler 2022: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)Çocuk sahibi olmak isteyenler anne ve babalar için isim seçme konusu önemlidir. Bebeklerine güzel, ilginç isim vermek isteyen anne ve babalar anlamlarının da güzel olmasını isterler. Kulağa hoş gelen, etkileyici, enteresan, zor bulunan, henüz keşfedilmemiş ve duyulmamış isimler genellikle tercih edilir. Hayatı boyunca çocuklarının taşıyacağı ismi seçmek için anne ve babalar bu konuda derin bir araştırmaya giriyorlar. Nadir bulunan, modern, ilgi çekici, en güzel yeni isimleri erkek ve kız çocuklarına vermek için birbirinden güzel isimler bulunuyor. Duyulmamış, zor bulunan unisex en güzel erkek ve kız isimleri için “Keşfedilmemiş İsimler” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.05.2022Bebek
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleri
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleriDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, en zor ve nadir bulunan, değişik, duyulmamış, özel ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2022” içeriğimize bakabilirsiniz.
20.05.2022Bebek
Erkek İsimleri 2022: En Güzel, Hiç Duyulmamış, Farklı, Yeni Nesil, Değişik, Modern, Havalı, Bilinmeyen Erkek Bebek İsimleri
Erkek İsimleri 2022: En Güzel, Hiç Duyulmamış, Farklı, Yeni Nesil, Değişik, Modern, Havalı, Bilinmeyen Erkek Bebek İsimleriErkek bebek sahibi olmaya hazırlanan anne ve baba adaylarının aklına ilk gelen konulardan birisi de isimdir. Bebeklerine isim vermek isteyen ebeveynler anlamlarının da güzel olmasını ister. Anne ve baba adayları çocuklarına hayatı boyunca taşıyacağı ismi verirken çok dikkatli davranmaktadır ve erkek isimleri konusunda derin bir araştırma içerisine girerler. Genellikle erkek bebekler için son dönemler popüler, kulağa hoş gelen ve keşfedilmemiş modern isimleri tercih ediliyor. Çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel, duyulmamış, etkileyici, bilinmeyen, değişik, farklı, asil, karizmatik, kulaca hoş gelen, yeni nesil, keşfedilmemiş, nadir bulunan, modern, popüler ve anlamlı erkek isimleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
20.05.2022Bebek
Annesini öldüren 15 yaşında çocuk ve babası adliyede sevk edildi
Annesini öldüren 15 yaşında çocuk ve babası adliyede sevk edildiEskişehir’de, annesi Serap Bor’u (35) pompalı tüfekle öldüren İ.A. (15) adlı erkek çocuğu ile azmettirdiği öne sürülen babası Erkan A., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
20.05.2022Haberler
Kahramanmaraş'ta ormanda çürümüş ceset bulundu
Kahramanmaraş'ta ormanda çürümüş ceset bulunduKahramanmaraş'ta, ormanda ağaca asılı halde çürümüş erkek cesedi bulundu. Ekipler, ağaçta asılı kişinin yaklaşık 1 ay önce öldüğünü belirledi.
20.05.2022Haberler
Esra Balamir'den 'oje' tepkisi: Uraz'a ne oluyor?
Esra Balamir'den 'oje' tepkisi: Uraz'a ne oluyor?'Üç Kuruş' dizisinde başrolde yer alan, son günlerde usta komedyen Cem Yılmaz'ın yeni projesiyle gündemde olan Uraz Kaygılaroğlu'nun, tırnaklarına sürdüğü siyah oje tartışma konusu olmuştu. Etiler'de görüntülenen şarkıcı Esra Balamir, ünlü oyuncunun çok konuşulan görüntüsüyle ilgili yöneltilen soruya bakın ne cevap verdi...
20.05.2022Cadde
Hakkari'de dağlık alanda erkek cesedi bulundu
Hakkari'de dağlık alanda erkek cesedi bulunduHakkâri’de dağlık alanda Nusret Erkaya'nın (28) cansız bedeni bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
20.05.2022Haberler
Nora İsminin Anlamı Nedir? Nora Ne Demek, Ne Anlamına Gelir?
Nora İsminin Anlamı Nedir? Nora Ne Demek, Ne Anlamına Gelir?Nora ismi hem kız hem de erkek ismi olarak kullanılan isimler içerisinde yer alır. Daha çok gizem anlamıyla kullanılan Nora ismi daha çok kız çocuklarına verilmektedir. Nora özellikle yurt dışında doğan veya yurtdışında yaşayacak olan ebeveynler çocuklarına telaffuzu daha kolay olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Nora isminin detaylarını ayrıntıları ile derledik.
Annesini öldüren 15 yaşında çocuk ve babası adliyede sevk edildi
Annesini öldüren 15 yaşında çocuk ve babası adliyede sevk edildiEskişehir’de, annesi Serap Bor’u (35) pompalı tüfekle öldüren İ.A. (15) adlı erkek çocuğu ile azmettirdiği öne sürülen babası Erkan A., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
20.05.2022Gündem
Kahramanmaraş'ta ormanda çürümüş ceset bulundu
Kahramanmaraş'ta ormanda çürümüş ceset bulunduKahramanmaraş'ta, ormanda ağaca asılı halde çürümüş erkek cesedi bulundu. Ekipler, ağaçta asılı kişinin yaklaşık 1 ay önce öldüğünü belirledi.
20.05.2022Gündem
Onii Chan Ne Demek, Türkçesi Nedir? Onii Chan Kim İçin Kullanılır?
Onii Chan Ne Demek, Türkçesi Nedir? Onii Chan Kim İçin Kullanılır?Onii Chan, farklı bir terimdir ve Japoncadır. Dilimizle farklı özellikler gösterse de Japonca ilgi çekici bir dil olarak görülür. Sık sık online mecralarda karşılaşılan Onii Chan iki erkek kardeş ya da arkadaş anlatılmaktadır. Onii chan ne demek, Türkçesi nedir? Onii chan kim için kullanılır detaylarıyla derledik.
20.05.2022Sözlük
Hakkari'de dağlık alanda erkek cesedi bulundu
Hakkari'de dağlık alanda erkek cesedi bulunduHakkâri’de dağlık alanda Nusret Erkaya'nın (28) cansız bedeni bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
20.05.2022Gündem
Bu dükkana ismi için geliyorlar
Bu dükkana ismi için geliyorlarÇocuklar Duymasın ve Seksenler dizilerinin setlerinde çalışan berber Rasim Poyraz, setlerdeki serüveninin ardından İstanbul'dan Kocaeli'ye taşındı. "Çocuklar Duymasın'ın Berber'i Rasim" ismini verdiği dükkanında setlerdeki güzel anılarını yaşatan Poyraz, herkes tarafından ilgi görüyor.
20.05.2022Yaşam
Son dakika haberler... Adım adım infaza! Dünyayı sarsan görüntüler
Son dakika haberler... Adım adım infaza! Dünyayı sarsan görüntülerSon dakika haberlere göre New York Times, Rus işgalcilerin Ukraynalı sivilleri ölüme doğru sürüklerken çekilmiş video kaydını yayınladı. Son kez hayattayken kayda alınan sekiz erkek, işgalcilerin karargah olarak kullandıkları binanın arka bahçesinde kurşuna dizildi.
20.05.2022Dünya
Koruyucu evlat iken, koruyucu anne oldu
Koruyucu evlat iken, koruyucu anne olduBingöl’de yaşayan 43 yaşındaki Nevin Demir, çocuk yaşta maddi imkânsızlardan dolayı bir dönem ailesinden ayrı kaldı. Evli ve 2 çocuğu olan Nevin Demir, geçmiş yıllarda yanında yaşadığı aileden de esinlenerek ‘Koruyucu Aile’ hizmeti çerçevesinde bir kız çocuğuna annelik yapmaya başladı.
20.05.2022Haberler
Kemal Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi büyütecek olan sizin azim ve kararlılığınız
Kemal Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi büyütecek olan sizin azim ve kararlılığınızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, salebiyle ünlü Burdur'un Bucak ilçesinde, partisinin yeni üye rozet törenine katıldı. Gençlere seslenen Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin bugünü de sizsiniz geçmişi de sizdiniz geleceği de siz olacaksınız. Türkiye'nin geçmişinde büyük mücadeleler verdiniz, geleceğinde de büyük mücadeleler vereceksiniz. Bu ülkeyi büyütecek olan sizin azminiz ve kararlılığınız" dedi.
20.05.2022Siyaset
Bu da dronlu cinsiyet belirme partisi
Bu da dronlu cinsiyet belirme partisiÇeşitli konseptlerde hazırlanan cinsiyet partilerine bir yenisi daha eklendi. İzmir’de bebek bekleyen bir çift, yakınlarının hazırladığı sürprizle dron üzerine bağlanan balonu patlatıp doğacak bebeklerinin cinsiyetini öğrendi.
20.05.2022Haberler
Kimliksiz tarım işçisi ailenin dramı! 'Hayvanların bile kimliği var, bizim yok'
Kimliksiz tarım işçisi ailenin dramı! 'Hayvanların bile kimliği var, bizim yok'Adana’da 30 sene önce ölen babasının yalnızca 2 erkek çocuğuna kimlik çıkarttığı 45 yaşındaki kadının eşi 3 çocuğuna da kimlik çıkartmadı. Hem kendisi hem de 3 çocuğunun kimliği olmayan tarım işçisi kadının tek isteği ölmeden kimliğine kavuşmak. Kimlikleri olmadığı için okula da gidemeyen çocuklar da okula gitmek için kimlik istiyor.
20.05.2022Gündem
EYT'DE SON DURUM NE? EYT çıkacak mı, Emeklilikte Yaşa Takılanlar şartları neler, kimleri kapsıyor?
EYT'DE SON DURUM NE? EYT çıkacak mı, Emeklilikte Yaşa Takılanlar şartları neler, kimleri kapsıyor?Emeklilikte Yaşa Takılanlar yaşanan son gelişmeleri takip ediyor. Peki, EYT çıkacak mı, kimleri kapsayacak? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin konuşmasında EYT ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte EYT'de son durum.
20.05.2022Ekonomi
Rihanna doğum yaptı! İşte bebeğinin cinsiyeti
Rihanna doğum yaptı! İşte bebeğinin cinsiyetiOcak ayında sevgilisi ASAP Rocky ile bebek beklediklerini açıklayan Rihanna, hamilelik sürecindeki giyim tarzı ve açıklamalarıyla adından söz ettirmişti. Heyecanı günden güne büyüyen ünlü isimden güzel haber geldi. Şarkıcının 13 Mayıs günü bebeğini kucağına aldığı öğrenildi.
20.05.2022Cadde
Derya Tuna'nın sözleri tepki çekmişti! Yasemin Şefkatli'den açıklama
Derya Tuna'nın sözleri tepki çekmişti! Yasemin Şefkatli'den açıklamaŞarkıcı İdo Tatlıses ile Ekim 2021'de nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli'ye, kayınvalidesi Derya Tuna’nın “Kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz” sözleri hatırlatıldı. Tuna'nın olay yaratan 'çapkınlık' açıklamasını değerlendiren Şefkatli, eşi İdo'nun kardeşi Dilan Çıtak Tatlıses'in nişan törenine katılmamaları hakkında da konuştu.
20.05.2022Cadde
ABD futbolunda ‘eşitlik’ golü
ABD futbolunda ‘eşitlik’ golüABD Futbol Federasyonu, imza attığı devrim niteliğindeki anlaşmayla erkek ve kadın milli futbol takım oyuncularına eşit maaş ve ikramiye verileceğini duyurdu.
20.05.2022Dünya
‘Yargı’ya iki ödül
‘Yargı’ya iki ödülKanal D’de ekrana gelen ‘Yargı’ya iki ödül daha geldi.
20.05.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Erkek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.