Eşek

Eşek

Son dakika eşek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan eşek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan eşek haber sayfamızda...

Eşek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.056 esek haberi bulunmuştur.
Annesini ve ağabeyini öldüren sanık hakim karşısına çıktı
Annesini ve ağabeyini öldüren sanık hakim karşısına çıktıEyüpsultan’da, bir yemek programında birinci olan annesi Şükran Biroğlu  ile ağabeyi Mesut Biroğlu’ nu defalarca bıçaklayarak öldüren Uğur Biroğlu hakim karşısına çıktı.
17.09.2021Gündem
Son dakika... Mersin'de toplu açılış! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Son dakika... Mersin'de toplu açılış! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kendi alanında en son ve en güvenli teknoloji ile inşa edilen Türkiye'nin ilk nükleer santralinin ilk ünitesini inşallah 2023'ün mayısına yetiştireceğiz. Bu projemizi 2023 hedeflerimizin önemli sembollerinden biri olarak görüyoruz." dedi.
17.09.2021Siyaset
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve Anlamları
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve AnlamlarıSon yılların hiç şüphesiz en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. PlayerUnknown's Battlegrounds’ın kısaltması olan PUBG bilgisayarda oynanabildiği gibi mobil üzerinden de oynanabilir. Oyunun kendisi kadar PUBG isimleri de önem taşıyor. Nicklerin oyunda önem taşımasının nedeni ise oyuncunun takıma olan bağlılığını gösteriyor. Değişik isim veya nicklerle dikkat çekmek ve etki bırakmak mobil oyunlarda önemlidir. Şekilli, havalı, güzel, Türkçe, kadın, erkek ve klan nickleri önerisi için ‘PUBG İsimleri ve Anlamları’ içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
17.09.2021Oyun
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemelerin masal, oyun, tören ve bağımsız olarak 4 çeşidi bulunur. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen söylemesi en zor, kısa, uzun, kolay, iyi diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
14.09.2021Eğlence
Soğuk Espriler 2021: Güldüren, En İğrenç ve Komik Espiriler
Soğuk Espriler 2021: Güldüren, En İğrenç ve Komik EspirilerEspriler kendi aralarında çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. İnsanların doğaçlama olarak yaptığı espriler bir yana, herkesin bildiği popülermiş soğuk ve tabiri caizse iğrenç espriler de bulunmaktadır. Derlediğimiz bu içerikte okurken sizleri güldüren, arkadaşlarınıza sorduğunuzda kötü, iğrenç diyebileceği, kahkaha atabileceği ve birbirinden farklı tepkiler vermelerini sağlayacak Dünya'nın en iyi sorulu cevaplı espirileri yer almaktadır.
13.09.2021Eğlence
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Listesi
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler ListesiTürkçe dil bilgisi derslerinden özelikle ilköğretim öğrencilerinin karşısına en çok çıkan konulardan birisi de eş anlamlı kelimelerdir. Eş anlamlı kelimeler yazılışları ve okunuşları ayrı ancak anlamları aynı olan sözcüklerdir. Söz konusu kelimler Türkçe’de birbirinin yerine kullanılabilir. Günlük konuşma dilinde herkesin sıklıkla karşılaştığı eş anlamlı kelimelerin dilimizde önemi büyüktür. Bu tür kelimelerin listesi oldukça uzundur. Cümle içerisinde birbirlerinin yerine kullanıldıklarında anlam değiştirmezler. Türkçe eş anlamlı kelimeler listesi için “Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Son dakika! Erdoğan'dan Rize'de net mesaj: Asla müsaade etmeyeceğiz
Son dakika! Erdoğan'dan Rize'de net mesaj: Asla müsaade etmeyeceğizSalarha Tüneli Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçmişte şahit olduğumuz rant hırsına, cehalete, bencilliğe dayalı hoyratlıkların tekrar yaşanmasına asla müsaade etmeyeceğiz." dedi.
4.09.2021Siyaset
Yaşamı boyunca hiç durmayan kavuklu tiyatrocu: Ferhan Şensoy
Yaşamı boyunca hiç durmayan kavuklu tiyatrocu: Ferhan ŞensoyOrtaoyuncular adlı tiyatro topluluğunun kurucusu Ferhan Şensoy, 70 yaşında hayatını kaybetti. Yönetmen, tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, roman, deneme, günlük, tiyatro oyunu ve senaryo yazarı Şensoy, Kel Hasan Efendi'den bugüne gelen Ortaoyuncuları Kavuğu'nu Münir Özkul'dan devralmıştı.
2.09.2021Cadde
Eşek arılarına ev yapımı tuzak
Eşek arılarına ev yapımı tuzakArı kovanlarının yarısını Asya eşek arılarına kaptıran Fransız arı yetiştiricisi Denis Jaffré, arılarını korumak için geliştirdiği kapanla mucit oldu, ihracata başladı
28.08.2021Dünya
Yunan askerleri Türk balıkçılara taşla saldırdı
Yunan askerleri Türk balıkçılara taşla saldırdıAydın'dan Ege'ye açılan balıkçılar, avlanmanın serbest olduğu uluslararası sularda Yunan askerlerinin taşlı ve plastik mermili saldırısına uğradı. Teknenin camları kırılırken Yunan Sahil Güvenlik teknesinde bulunan askerler, silah çekip nişan aldı. Gece ve gündüz sürekli olarak tacizde bulunan Yunan askerleri, ağ atarak balıkçı teknelerinin motorlarını da bozmaya çalıştı. Türk balıkçılar o anlar cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.
27.08.2021Haberler
Yunan askerleri Türk balıkçılara taşla saldırdı
Yunan askerleri Türk balıkçılara taşla saldırdıAydın'dan Ege'ye açılan balıkçılar, avlanmanın serbest olduğu uluslararası sularda Yunan askerlerinin taşlı ve plastik mermili saldırısına uğradı. Teknenin camları kırılırken Yunan Sahil Güvenlik teknesinde bulunan askerler, silah çekip nişan aldı. Gece ve gündüz sürekli olarak tacizde bulunan Yunan askerleri, ağ atarak balıkçı teknelerinin motorlarını da bozmaya çalıştı. Türk balıkçılar o anlar cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.
27.08.2021Gündem
Ege'de Türk balıkçılara taşlı saldırı
Ege'de Türk balıkçılara taşlı saldırıAydın'dan Ege'ye açılan balıkçılar, avlanmanın serbest olduğu uluslararası sularda Yunan askerlerinin taşlı ve plastik mermili saldırısına uğradı. Teknenin camları kırılırken Yunan Sahil Güvenlik teknesinde bulunan askerler, silah çekip nişan aldı. Gece ve gündüz sürekli olarak tacizde bulunan Yunan askerleri, ağ atarak balıkçı teknelerinin motorlarını da bozmaya çalıştı. Türk balıkçılar o anlar cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.
27.08.2021Gündem
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.08.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.09.2021Oyun
Toynak Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Toynak Neye Denir?
Toynak Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Toynak Neye Denir?Günlük televizyon haberi sunan kanallar, internet siteleri veya konuşma arasında bazı kelimeleri çok fazla duyarız. Dilimizde çok fazla kullanılan kelimelerden birisi de toynak kelimedir. Toynak kelimesi küçük yaştan itibaren sıkça duyduğumuz kelimelerden olsa da kelimenin anlamını bilmeyen çok fazla kişi bulunuyor. Toynak nedir, TDK sözlük anlamı ne demek tüm detayları ile derledik.
24.08.2021Eğitim
Eyer Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Eyer Ne İşe Yarar?
Eyer Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Eyer Ne İşe Yarar?Ülkemizde daha çok eski yıllarda yaygın olarak kullanılan ve bilinen bazı kelimeler, günümüzde pek fazla duyulmamaktadır. Buna göre kelimeler duyulduğunda çoğu kişinin anlamını merak etmesine yol açmaktadır. Bahsedilen kelimeler arasında eyer kelimesi gelmektedir. Bu yazımızda eyer ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Eyer ne işe yarar tüm detayları ile derledik.
24.08.2021Sözlük
Yangın arıları aç bıraktı
Yangın arıları aç bıraktıMuğla’da meydana gelen yangınlarda 700 bin kovanın beslendiği alan yandı. Yetkililer 1 milyon 200 bin arı kovanında açlık başgösterdiğini, acil arı yemi gelmezse arıcığılın öleceğini söylüyor.
23.08.2021Gündem
Berfu Yenenler isyan etti: Nasıl bir nazar var bizim üzerimizde?
Berfu Yenenler isyan etti: Nasıl bir nazar var bizim üzerimizde?Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve eğlenceli paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Berfu Yenenler, evlerinin bacasına arı yuva yaptığı için içeriye giremediklerini paylaştı. İki çocuk annesi, tescilli güzel başlarına gelen bu olaya isyan etti.
19.08.2021Magazin
Türkiye'nin ilk Nalbant Müzesi açıldı
Türkiye'nin ilk Nalbant Müzesi açıldıTürkiye'nin ilk nalbant müzesi, Afyonkarahisar'da açıldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi'nce yürütülen 'Kaybolan Meslek Nalbantlığın Canlandırılması' adlı Avrupa Birliği (AB) projesi kapsamında Türkiye'nin ilk, dünyanın ikinci 'Tarım Hayvancılık ve Nalbant Müzesi' hizmete girdi. Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ve bugün bazı bölgelerde kullanılan eserlerin yer aldığı 'Afyonkarahisar Tarım Hayvancılık ve Nalbant Müzesi'nde kağnı, düven, at sabanı, yaba, dirgen, at ve öküz pulluğu, manda derisinden yapılmış demirci körüğü, tokmak, nal çekici gibi 300'e yakın eser sergileniyor.
17.08.2021Tatil
Yular Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Yular Nasıl Kullanılır?
Yular Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Yular Nasıl Kullanılır?Özellikle birçok değişik yazılı kaynak ile beraber edebi eserlerde karşılaşılan kelimelerden biri yular sözcüğüdür. Aynı zamanda belli bir anlam üzerinden günümüzde hala kullanılan bir kelime olarak öne çıkıyor. Peki, yular ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Yular nasıl kullanılır tüm detayları ile derledik.
13.08.2021Sözlük
Eşek Sütü Sabununun Faydaları Nelerdir?
Eşek Sütü Sabununun Faydaları Nelerdir?Vitamin ve mineral içeriği noktasında eşek sütü sabunu oldukça önemli bir katkıya sahiptir. Özellikle cilt sağlığı konusunda öne çıkması ile beraber, son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Peki, eşek sütü sabununun faydaları nelerdir? Neye iyi gelir tüm detayları ile derledik
12.08.2021Güzellik
Manavgat'ta yangın müzesi yapılacak
Manavgat'ta yangın müzesi yapılacakAntalya'nın Manavgat ilçesinde 10 gün süren, 60 bin hektarlık alanı ve 59 mahalleyi kül eden büyük yangının ardından yaralar sarılmaya başlandı. 200 binin üzerinde ihtiyaç sahibine ayni yardım ulaştırılırken, bölgede zarar gören ve yıkılan binaların yerine yenilerinin de yapımı başladı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türkiye'nin 81 ili ve yurt dışından Yangın Dayanışma Merkezi'ne gönderilen yardım malzemelerinin yangınzedelere en hızlı şekilde ulaştırılması için bölgede gönüllülere ihtiyaç duyulduğu çağrısında bulundu. Sözen, Türkiye tarihine geçen en büyük orman yangını olan Manavgat'taki yangının unutulmaması için müze projesi üzerine çalışıyor
9.08.2021Gündem
HAÇİKO’dan destek!
HAÇİKO’dan destek!Ömür Gedik’in kurucu başkanı olduğu HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma) Derneği yangın ve sel bölgelerinden büyükbaş, küçükbaş, at, eşek, kaplumbağa, kedi ve köpekler kurtardı.
10.08.2021Cadde
Haçiko Derneği’nden yangın mağduru hayvanlara destek
Haçiko Derneği’nden yangın mağduru hayvanlara destekKamuyu etkilemek ve toplumda hayvan hakları konusunda ilham vermek amacıyla kurulan HAÇİKO (hayvanları çaresizlik ve ilgisizlikten koruma) Derneği ülkemizin farklı noktalarındaki yangın bölgelerinden bir çok can kurtardı.
8.08.2021Yaşam
Haçiko Derneği’nden yangın mağduru hayvanlara destek
Haçiko Derneği’nden yangın mağduru hayvanlara destekKamuyu etkilemek ve toplumda hayvan hakları konusunda ilham vermek amacıyla kurulan HAÇİKO (hayvanları çaresizlik ve ilgisizlikten koruma) Derneği ülkemizin farklı noktalarındaki yangın bölgelerinden bir çok can kurtardı.
8.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

aydındidimyunan askerleriistanbulTürk balıkçılar

Eşek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.