Faizsiz Kredi

Faizsiz Kredi

Son dakika faizsiz kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan faizsiz kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan faizsiz kredi haber sayfamızda...

Faizsiz Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.131 faizsiz kredi haberi bulunmuştur.
Tarım Kredi üreticilere bu yıl 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sağladı
Tarım Kredi üreticilere bu yıl 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sağladıTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, bu yılın ilk yarısında üreticilere 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sunduklarını bildirdi.
18.07.2021Ekonomi
Turizmci, pazar günü kısıtlamasından dertli
Turizmci, pazar günü kısıtlamasından dertliTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) üyesi Muğla odaları ile borsasının meclis ve yönetim kurulu üyeleri, salgın sürecinde alınan ekonomik önlemleri görüştü. Toplantıda turizm bölgelerindeki işletmelerin kapanış saatinin 24.00’e kadar uzatılması ve pazar günleri sokağa çıkma yasağının uygulanmaması istendi.
15.06.2021Ege
TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, mayıs ayı kuraklık raporunu açıkladı!
TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, mayıs ayı kuraklık raporunu açıkladı!Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, mayıs yağışları yetersiz olunca kuraklıktan etkilenen il sayısının 41’e çıktığını belirterek, üreticilere dekar başına 200 lira hibe verilmesini istedi.
30.05.2021Ekonomi
Bakan Varank: İmalat sanayisine kredi desteğinde değerlendirme süreci başladı
Bakan Varank: İmalat sanayisine kredi desteğinde değerlendirme süreci başladıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı' ile imalat sanayi işletmelerine ve teknoloji tabanlı start-up'lara 3 yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredi desteği sunduklarını belirterek, "Geçen hafta başvuru süreci tamamlanan programda değerlendirme süreci başladı" dedi.
26.05.2021Ekonomi
Karma Ekonomi Nedir? Karma Ekonomi Sisteminin Özellikleri Nelerdir?
Karma Ekonomi Nedir? Karma Ekonomi Sisteminin Özellikleri Nelerdir?Tarih boyunca hem bireyin hem de toplumun çıkarlarını korumak amacıyla birçok iktisadi sistem geliştirilmiştir. Bu sistemlerden biri olan karma ekonomi 20. yüzyılın ilk çeyreğinde, İngiltere'de ortaya çıktı. Liberalizm ile benzer özellikler taşıyan karma ekonomide bireyin ve toplumun çıkarları eşit derecede önemlidir. Karma ekonomi nedir? Karma ekonomi sisteminin özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
25.05.2021Ekonomi
‘Kısa çalışma  ödeneği sürsün’
‘Kısa çalışma ödeneği sürsün’Pandemiden en çok etkilenenler arasında yer alan zincir mağazalar, kısa çalışma ödeneğinin devam etmesi, kiralara çözüm bulunması ve sektörün teşvik kapsamına alınması talebinde bulundu.
21.05.2021Ekonomi
e-Devlet KOSGEB kredi başvurusu nasıl yapılır? Esnafa faizsiz 3 yıl ertelemeli KOSGEB kredisi başvuru ekranı...
e-Devlet KOSGEB kredi başvurusu nasıl yapılır? Esnafa faizsiz 3 yıl ertelemeli KOSGEB kredisi başvuru ekranı...KOSGEB kredi başvurusu nereden ve nasıl yapılır sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hafta başında başlayan KOSGEB 3 yıl ertelemeli faizsiz kredi başvurusu yoğun ilgi görmeye devam ederken henüz başvuruda bulunmamış ve başvuru yapmayı düşünen mikro ve küçük ölçekli işletme sahipleri başvuruda bulanabiliyor. Peki e-Devlet KOSGEB kredi başvurusu nasıl yapılır?
8.05.2021Ekonomi
KOSGEB kredi başvurusu nereden yapılır? 3 yıl geri ödemesiz kredi başvurusu
KOSGEB kredi başvurusu nereden yapılır? 3 yıl geri ödemesiz kredi başvurusuKOSGEB faizsiz kredi başvuru nasıl yapılır? Mikro ölçekli işletmelere 30 bin lira, küçük işletmelere 75 bin lira üst limitli KOSGEB kredisi verilecek. Peki, faizsiz krediden faydalanmak isteyenler nasıl başvuruda bulunacak? İşte KOSGEB kredi başvurusu detayları...
4.05.2021Ekonomi
Kosgeb Destekleri Nelerdir? Kosgeb Tarafından Desteklenen Sektörler Hangileridir?
Kosgeb Destekleri Nelerdir? Kosgeb Tarafından Desteklenen Sektörler Hangileridir?Kosgeb tarafından desteklenen sektörler vardır. Bu sektörlere başvurarak kosgeb aracılığı ile devletten yatırım desteği almak mümkündür. Kosgeb destekleri ile birlikte pek çok kişi işini kurarak kendi işinin patronu olmaktadırlar. Kosgeb ile destek alarak kendi işini kurmak isteyen kişiler internet üzerinden de araştırma yapmaktadırlar. Peki kosgeb destekleri nelerdir? Kosgeb tarafından desteklenen sektörler hangileridir? İşte Kosgeb destekleri ile ilgili bütün bilgiler.
31.03.2021Eğitim
Tarım Kredi üreticilere 3,3 milyar liralık "sabit oranlı kredi" kullandırdı
Tarım Kredi üreticilere 3,3 milyar liralık "sabit oranlı kredi" kullandırdıTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, üretici ortaklarının tarımsal girdi ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanabilmesi amacıyla 2019'da "sabit oranlı kredi" uygulamasını başlattıklarını belirterek, "Uygulamanın başladığı tarihten bugüne kadar yaklaşık 300 bin ortağımız 3,3 milyar lira tutarında sabit oranlı kredi kullandı." dedi.
10.03.2021Ekonomi
Ayağa kalkış kredisi ve uzun destek şart!
Ayağa kalkış kredisi ve uzun destek şart!Mart ayı itibarıyla adım adım normalleşme başlıyor. Yeme - içme sektörü başta olmak üzere birçok kesime yönelik yol haritası açıklanacak. Esnaf faizsiz ‘ayağa kalkış’ kredisi isterken güvenli turizm sertifikasının yayılması ve desteklerin uzun süreli olması önde gelen talepler
19.02.2021Ekonomi
CHP’den piyasaları kurtaracak öneriler
CHP’den piyasaları kurtaracak önerilerCHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç başkanlığındaki heyetin raporu, kır düğünlerine izin, işletmelerin müşterilere HES kodu zorunluluğu getirilerek açılması, esnaf borçlarına ve kredi ödemelerine erteleme gibi bir dizi öneriyi içeriyor...
19.02.2021Siyaset
Esnaf kredileri ertelenecek
Esnaf kredileri ertelenecekGeçen hafta esnafın salgında karşılaştığı sorunları TESK Başkanı’ndan dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün, esnaf kredilerinin ödemesinin erteleneceğini açıkladı. Erdoğan, “1 Ocak-30 Haziran arası ödenmesi gereken taksitler ertelenecek” dedi
26.01.2021Ekonomi
Esnafın gözü ilk  kabine toplantısında
Esnafın gözü ilk kabine toplantısındaTürkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kovid-19 salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen esnaf ve sanatkârların sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktardığını belirterek, “İlk kabine toplantısında çözüme yönelik olumlu adımlar bekliyoruz” dedi.
24.01.2021Ekonomi
Palandöken esnafın sorunlarını aktardı
Palandöken esnafın sorunlarını aktardıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen esnaf ve sanatkarların sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a aktardığını belirterek, "Görüşme çok olumlu bir havada geçti. İlk kabine toplantısında çözüme yönelik olumlu adımlar bekliyoruz." ifadesini kullandı.
23.01.2021Ekonomi
Elektronik Ürün Senedi Piyasası'nda 14,4 milyar liralık işlem yapıldı
Elektronik Ürün Senedi Piyasası'nda 14,4 milyar liralık işlem yapıldıTürkiye Ürün İhtisas Borsası Genel Müdürü Ali Kırali, yaklaşık 1,5 yıl önce faaliyete geçen Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) Piyasası'nda 9,6 milyon tonluk üründe 14,4 milyar liralık işlem gerçekleştiğini söyledi.
20.01.2021Ekonomi
Dijital kredide faiz sıfıra indi!
Dijital kredide faiz sıfıra indi!ParamKredi ve Türkiye Barolar Birliği işbirliğiyle Türkiye’nin ilk dijital kredisi olarak hayata geçirilen UYAP Destek Kredisi’nde yeni yılda faizler sıfıra çekilirken, dosya masrafı da alınmıyor. Ocak ayında geçerli olacak kampanya ile UYAP harç ve masraf ödemelerinde kullanılacak finansmanda, bir ay vadede faizsiz kredi imkânı BaroKart ile avukatların hizmetine sunuluyor.
12.01.2021Ekonomi
Esnaf ve sanatkâra kredi faizi indirimi
Esnaf ve sanatkâra kredi faizi indirimiHalkbank, 2021 yılında esnaf ve sanatkârlara indirimli kredi sağlayacak. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye Halk Bankası’nca Esnaf ve Sanatkarlara Kredi Kullandırılmasına Dair Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.
30.12.2020Ekonomi
Halkbank'tan esnaf ve sanatkâra yüzde 50 faiz indirimli kredi
Halkbank'tan esnaf ve sanatkâra yüzde 50 faiz indirimli krediHalkbank, 2021 yılında Türkiye ve KKTC'deki esnaf ve sanatkârlara yüzde 50 faiz indirimli kredi sağlayacak.
29.12.2020Ekonomi
Halkbank'tan esnaf ve sanatkâra yüzde 50 faiz indirimli kredi
Halkbank'tan esnaf ve sanatkâra yüzde 50 faiz indirimli krediHalkbank, 2021 yılında Türkiye ve KKTC'deki esnaf ve sanatkârlara yüzde 50 faiz indirimli kredi sağlayacak.
29.12.2020Uzmanpara
Faizsiz kredi müjdesi
Faizsiz kredi müjdesiİzmir Milletvekili Dağ, 30 Ekim’de meydana gelen depremden etkilenen esnafa 100 bin liraya kadar kredi verileceğini belirtti
12.12.2020Ege
Son dakika: İzmir'deki depremzede esnafa 'faizsiz kredi' müjdesi!
Son dakika: İzmir'deki depremzede esnafa 'faizsiz kredi' müjdesi!AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de depremden etkilenen esnafa faizsiz ve bir yıl ödemesiz 100 bin liraya kadar kredi imkanı sağlanacağını bildirdi.
11.12.2020Ekonomi
Premier Lig'den alt liglere 250 milyon sterlinlik destek paketi
Premier Lig'den alt liglere 250 milyon sterlinlik destek paketiİngiltere Premier Lig ile 2. lig (Championship), 3. lig (League One) ve 4. lig (League Two) kulüplerinin bağlı olduğu İngiltere Futbol Ligi (EFL), 250 milyon sterlinlik kurtarma paketi konusunda anlaştı.
İTO’dan 'Anti-Kovid 2021' önerileri
İTO’dan 'Anti-Kovid 2021' önerileriİstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın açıkladığı ekonomide yeni dönem kapsamında üretim, istihdam ve ihracatımız için bir dizi 'Anti-Kovid 2021' tedbirlerinin, özel sektörümüzün dayanıklılığını artıracağı, yeni yıla dirayetli bir başlangıç yapması için kıymetli olacağı inancındayız." dedi.
1.12.2020Ekonomi
Yüzleri gülmedi
Yüzleri gülmediKovid-19’un şiddetini artırmasıyla alınan önlemler, servisçileri ve bakkalları zor durumda bıraktı. Meslek odalarından yeni kararlarda düzenlemeler ve devlet desteği talepleri geldi
25.11.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

krediesnafegeKOSGEBekonomi

Faizsiz Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.