Faizsiz Kredi

Faizsiz Kredi

Son dakika faizsiz kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan faizsiz kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan faizsiz kredi haber sayfamızda...

Faizsiz Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.173 faizsiz kredi haberi bulunmuştur.
Faizsiz konut kredisi başvurusu nasıl yapılır, Sıfır (0) krediye kimler başvuru yapabilir?
Faizsiz konut kredisi başvurusu nasıl yapılır, Sıfır (0) krediye kimler başvuru yapabilir?Hükümet faizsiz konut kredisi için düğmeye bastı. SGK'lıya 240 bin liranın üzerinde sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Bu müjdeli haber sonrası "0 (sıfır) faiz konut kredisi başvurusu nasıl yapılır, faizsiz krediye kimler başvuru yapabilir?" sorusu yoğunlaştı.
6.05.2022Gündem
SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi müjdesi!
SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi müjdesi!SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi veriliyor. 240 bin liranın üzerinde sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Faizsiz konut kredisinden kimlerin yararlanma hakkı bulunuyor? İşte cevabı...
5.05.2022Haberler
SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi müjdesi!
SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi müjdesi!SGK'lıya sıfır faizli konut kredisi veriliyor. 240 bin liranın üzerinde sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Faizsiz konut kredisinden kimlerin yararlanma hakkı bulunuyor? İşte cevabı...
5.05.2022Ekonomi
Çiftçiye faizsiz kredi verilmeli
Çiftçiye faizsiz kredi verilmeliRusya-Ukrayna savaşı nedeniyle ihracatçıların iki ülkeden alacağını tahsil edemediğini, bu nedenle çiftçiye para ödenemediğini belirten Kılıçdaroğlu, üreticiye 2 yıl faizsiz kredi verilmesi gerektiğini söyledi.
26.03.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan, Rusya ve Ukrayna'dan 80 milyon dolar alacaklı ihracatçılar için öneri
Kılıçdaroğlu'ndan, Rusya ve Ukrayna'dan 80 milyon dolar alacaklı ihracatçılar için öneriCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rusya- Ukrayna savaşı nedeniyle Antalya bölgesindeki ihracatçıların, iki ülkeden 80 milyon dolar alacağı bulunduğunu ve iktidarın bu konuda devreye girmesi gerektiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, ruble ödemeleri için bankaların makul bir parite belirlemesi ve üreticilere iki yıl faizsiz kredi verilmesi gerektiğini kaydetti.
25.03.2022Siyaset
Bakan Varank: Milli teknoloji hamlemizle yolumuzdaki taşları birer birer kaldıracağız
Bakan Varank: Milli teknoloji hamlemizle yolumuzdaki taşları birer birer kaldıracağızSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, KOMATEK-İMDER 16'ncı Uluslararası İş ve İnşaat, Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı'nda sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Bakan Varank, “Milli teknoloji hamlemizle birlikte yolumuzdaki taşları birer birer kaldıracağız” dedi.
12.03.2022Ekonomi
Jeotermal enerjide yatırımlar ancak teşvikle yapılabilir
Jeotermal enerjide yatırımlar ancak teşvikle yapılabilirÜlkemizde jeotermal kaynakların aranması son derece maliyetli, bunun için teşvikler gerekiyor. Devletin elinde çok sayıda teşvik mekanizması var bizi destekleyebilecek, bu mekanizmaları kullanalım. Sadece döviz alım garantisi, devletin hazinesinden para vererek teşvik değil, diğer teşvik unsurlarının da kullanılmasını istiyoruz.
1.03.2022Vitrin
KOSGEB afet bölgesinde yer alan 519 işletmeye 49 milyon lira ödeme yaptı
KOSGEB afet bölgesinde yer alan 519 işletmeye 49 milyon lira ödeme yaptıKOSGEB Kastamonu İl Müdürü Nevzat Erol, sel afetinin yaşandığı Kastamonu’da bulunan 519 işletmeye 49 milyon lira Acil Yardım Destek Kredisi sağladıklarını belirterek, yeni yıldan geçerli olmakla birlikte istihdam edilecek her bir personel içinde 2 yıl geri ödemesiz faizsiz 100 bin lira kredi desteği sağlayacaklarını açıkladı.
9.02.2022Ekonomi
Maliyeti düşük, tasarrufu yüksek
Maliyeti düşük, tasarrufu yüksekIsı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) değerlendirmesine göre, Türkiye’de mevcut binaların yüzde 80’inde ısı yalıtımı yok. Buna karşılık tüketilen enerjinin yüzde 33 gibi büyük bir oranı ise binalarda harcanıyor.
6.01.2022Ekonomi
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacak
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacakCumhurbaşkanlığı'nın 'Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketince Esnaf ve Sanatkârlara Kredi Kullandırılmasına Dair Karar'ı Resmi Gazete'de yayımlandı. Halkbank, esnaf ve sanatkarlara yüzde 50 faiz indirimli veya faizsiz kredi kullandıracak. İşte detaylar...
4.01.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında konuştu: Faiz-kur sarmalında yaşamayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında konuştu: Faiz-kur sarmalında yaşamayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye ne zaman yüksek faiz kıskacından çıkmak için hamle yaptıysa döviz kuru üzerinden manipülatif bir baskıya maruz kalmıştır. Biz kur faiz sarmalında yaşamayacağız. Yatırımı ve üretimi engellemelerine de müsaade etmeyeceğiz” dedi.
1.12.2021Siyaset
10 temel gıda ürününe enflasyonu yansıtmayın
10 temel gıda ürününe enflasyonu yansıtmayınCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kara Kışla Mücadele Hareketi” kapsamında dün gıda sektörü paydaşlarıyla biraraya geldi.
21.11.2021Siyaset
Bakan Pakdemirli açıkladı! 2 kat arttı
Bakan Pakdemirli açıkladı! 2 kat arttıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2017'de 12,9 milyar lira olan tarımsal desteklerin miktarını 2 kat artırarak 2022 yılı için 25,8 milyar liraya çıkardıklarını bildirdi.
9.11.2021Ekonomi
Avokado Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında Bilgiler
Avokado Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında BilgilerÜlkemizde son birkaç yıldan beri popüler olsa da içerdiği zengin vitamin ve mineraller nedeni ile avokadonun önemi oldukça büyüktür. Özellikle de yetersiz beslenen kişiler için avokado yetiştiriciliği A, C, E vitaminlerini kolaylıkla alabilmek için kolay bir yoldur. Avokado yetiştiriciliği nasıl yapılır sizler için derledik.
2.11.2021Kariyer
Avokado Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında Bilgiler
Avokado Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında BilgilerÜlkemizde son birkaç yıldan beri popüler olsa da içerdiği zengin vitamin ve mineraller nedeni ile avokadonun önemi oldukça büyüktür. Özellikle de yetersiz beslenen kişiler için avokado yetiştiriciliği A, C, E vitaminlerini kolaylıkla alabilmek için kolay bir yoldur. Avokado yetiştiriciliği nasıl yapılır sizler için derledik.
2.11.2021Püf Noktası
Mantar Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında Bilgiler
Mantar Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? Devlet Desteği Ve Kazancı Hakkında BilgilerMantar, kendine özgü lezzeti ve yüksek besin değeri ile pek çok ülkede değerli gıda maddesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda, tedavi edici bir özelliğe de sahiptir. Ülkemizde özellikle de Akdeniz Bölgesinde mantar yetiştirilir. Eşsiz aroması ile yemeklere de lezzet katar. Mantar yetiştiriciliği nasıl yapılır sizler için derledik.
1.11.2021Eğitim
KOBİ'lerin Ar-Ge harcamaları ve ihracat içindeki payının artması hedefleniyor
KOBİ'lerin Ar-Ge harcamaları ve ihracat içindeki payının artması hedefleniyorKOBİ'lerin Ar-Ge harcamalarındaki payının gelecek yıl yüzde 22'ye ve ihracat içindeki payının ise yüzde 58'e çıkarılması hedefleniyor.
26.10.2021Ekonomi
Depremzedeye yüzde 10 ek inşaat hakkı
Depremzedeye yüzde 10 ek inşaat hakkıBayraklı Belediye Başkanı Sandal, ‘emsal artışı’nı meclis gündemine taşıdı, “Hazırlanan uygulama imar planı notuyla depremzedelere eski haklarına ek olarak yüzde 10 ek inşaat hakkı verilecek” dedi
5.10.2021Ege
Selzede KOBİ’lere acil destek başladı
Selzede KOBİ’lere acil destek başladıKOSGEB, Batı ve Orta Karadeniz’i etkileyen sel felaketinden zarar gören esnaf ve KOBİ’lere yönelik olarak Acil Destek Kredisi Programı’nı başlattı. 250 bin lira üst limitli kredinin ilk 12 ayı geri ödemesiz olacak.
7.09.2021Kobi
Lisanslı depoda 9 ay faizsiz kredi imkânı
Lisanslı depoda 9 ay faizsiz kredi imkânıDünya kuru kayısı üretiminin yüzde 85’inin yapıldığı Malatya’da geçen yıl kurulan lisanlı depoya ürünlerini teslim eden üreticilere, nakliye desteğinin yanı sıra stopaj ve KDV muafiyeti ile 9 ay faizsiz kredi imkanı veriliyor.
31.08.2021Ekonomi
Kuru kayısı lisanslı depoda üreticiye 9 ay faizsiz kredi imkanı sunuluyor
Kuru kayısı lisanslı depoda üreticiye 9 ay faizsiz kredi imkanı sunuluyorDünya kuru kayısı üretiminin yüzde 85'inin yapıldığı Malatya'da geçen yıl kurulan lisanlı depoya ürünlerini teslim eden üreticilere, nakliye desteğinin yanı sıra stopaj ve KDV muafiyeti ile 9 ay faizsiz kredi imkanı veriliyor.
30.08.2021 Ekonomi
Kılıçdaroğlu sel bölgesinde incelemelerde bulundu
Kılıçdaroğlu sel bölgesinde incelemelerde bulunduCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sel felaketinin  yaşandığı Sinop’un Ayancık ilçesinde inceleme yaptı. Selden zarar gören sokak, cadde, evler ile sanayi sitesinde incelemelerde bulunan, esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı
15.08.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Marmaris'te önemli açıklamalar
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Marmaris'te önemli açıklamalarSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmaris'te açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, barınma, gıda, temizlik malzemesi ve benzeri ihtiyaçlar için gereken her türlü tedbirin alındığını ve her türlü ikmal mekanizmasının oluşturulduğunu bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra vatandaşlara seslendi ve "Ciğerimizi yakanın ciğerini sökmek boynumuzun borcudur." dedi.
31.07.2021Siyaset
Tarım Kredi üreticilere bu yıl 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sağladı
Tarım Kredi üreticilere bu yıl 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sağladıTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, bu yılın ilk yarısında üreticilere 600 milyon liralık faizsiz kredi imkanı sunduklarını bildirdi.
18.07.2021Ekonomi
Turizmci, pazar günü kısıtlamasından dertli
Turizmci, pazar günü kısıtlamasından dertliTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) üyesi Muğla odaları ile borsasının meclis ve yönetim kurulu üyeleri, salgın sürecinde alınan ekonomik önlemleri görüştü. Toplantıda turizm bölgelerindeki işletmelerin kapanış saatinin 24.00’e kadar uzatılması ve pazar günleri sokağa çıkma yasağının uygulanmaması istendi.
15.06.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Faizsiz Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.