Falaka

Falaka

Son dakika falaka haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan falaka gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan falaka haber sayfamızda...

Falaka

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 109 falaka haberi bulunmuştur.
'Falaka' davasında gerekçeli karar açıklandı!
'Falaka' davasında gerekçeli karar açıklandı! Kayseri’de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T.' ye (35) istinaf mahkemesince 'fazla ceza' verildiği gerekçesiyle yeniden yargılandığı davada 'müstehcenlik' suçundan 1 yıl 6 ay 22 güne düşürülen hapis cezası kararının gerekçesi açıklandı.
29.01.2024 Gündem
'Falaka' davasında kargocunun cezasına itiraz: Zorla değil, rızayla
'Falaka' davasında kargocunun cezasına itiraz: Zorla değil, rızayla Kayseri'de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T.' ye (35) istinaf mahkemesince 'fazla ceza' verildiği gerekçesiyle yeniden yargılandığı davada 'müstehcenlik' suçundan 1 yıl 6 ay 22 güne düşürülen hapis cezası kararına avukatı itiraz etti. Avukat Ahmet Bozkurt, dilekçesinde, söz konusu delillerin hukuka aykırı olduğunu ve davanın zaman aşımına uğradığını öne sürerek, müvekkiline ceza verilmemesi gerektiğini belirtti.
24.01.2024 Gündem
Para karşılığı anlaştığı kadınları falakaya yatıran kargocunun cezasına indirim
Para karşılığı anlaştığı kadınları falakaya yatıran kargocunun cezasına indirim Kayseri’de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T.'ye (35) 'müstehcenlik' suçundan verilen 2 yıl 1 ay hapis cezası, istinaf mahkemesince 'fazla ceza' verildiği gerekçesiyle bozuldu.
12.01.2024 Gündem
'Falaka' davası sanığına verilen hapis cezasında yeni gelişme!
'Falaka' davası sanığına verilen hapis cezasında yeni gelişme! Kayseri'de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T.,'ye 'müstehcenlik' suçundan verilen cezayla ilgili yeni gelişme yaşandı.
20.07.2023 Gündem
'Falaka' davası sanığı kargocunun cezasına avukatından itiraz! 'Zorla değil rızayla'
'Falaka' davası sanığı kargocunun cezasına avukatından itiraz! 'Zorla değil rızayla' Kayseri’de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T.'ye 'müstehcenlik' suçundan verilen 2 yıl 1 ay hapis cezası kararına avukatı itiraz etti.
26.04.2023 Gündem
'Falaka' davası sanığı kargocunun cezası belli oldu! 'Fantezi amacıyla 1 kez yaptık'
'Falaka' davası sanığı kargocunun cezası belli oldu! 'Fantezi amacıyla 1 kez yaptık' Kayseri’de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırıp, görüntü çeken kargocu Erkan T., 'müstehcenlik' suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
13.04.2023 Gündem
Falaka Nedir? Geçmişte Hangi Durumlarda Falaka Kullanılıyordu?
Falaka Nedir? Geçmişte Hangi Durumlarda Falaka Kullanılıyordu? Falaka geçmiş zamanlarda kullanılan bir çeşit ceza aletlerindendir. Farklı amaçlara hizmet eden falaka yaklaşık 1 metre uzunluğunda olan tahta malzemeden yapılmış aletlerden biridir. Falaka nedir ve geçmişte hangi durumlarda kullanılır sizler için derledik.
6.04.2023 Eğitim
'Falaka' davasında savcı, sanığın 4 yıla kadar hapsini istedi
'Falaka' davasında savcı, sanığın 4 yıla kadar hapsini istedi Kayseri'de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin, 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, sanığın 'müstehcenlik' suçundan 1 yıldan 4 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını, 'eziyet' suçundan ise beraatine karar verilmesini istedi.
1.03.2023 Gündem
'Falaka' davasında şikayetçi olmayan eş: Fantezi amacıyla falakaya yatırdı
'Falaka' davasında şikayetçi olmayan eş: Fantezi amacıyla falakaya yatırdı Kayseri'de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin, 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Falaka olayında eşi ve diğer kadınların rızasının olduğunu söyleyen Erkan T. "Kimseyi zorlamadım" dedi. Sanığın şikayetçi olmayan eşi H.T., "Bana karşı zorla bir eylemi olmadı. Fantezi amacıyla bir kez ayaklarımı bağlayıp, falakaya yatırdı" dedi.
24.11.2022 Gündem
'Falaka' davasında ilk duruşma: 9 yılla yargılanıyor
'Falaka' davasında ilk duruşma: 9 yılla yargılanıyor Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde, para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin, 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Sanık ve müşteki eşi gelmeyince duruşma ertelendi.
24.06.2022 Gündem
Kadınlara para verip, falakaya yatıran kargocuya 9 yıl hapis istemi
Kadınlara para verip, falakaya yatıran kargocuya 9 yıl hapis istemi Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T. hakkında 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
28.04.2022 Gündem
Bartın'da taziye evinde balkon çöktü: 13 yaralı
Bartın'da taziye evinde balkon çöktü: 13 yaralı Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Bağdatlı köyünde taziye evinde balkonun çökmesi sonucu 13 kişi yaralandı.
11.09.2021 Gündem
Falaka görüntüleri ortaya çıkan kargocunun eşi konuştu: Diğer kadınlardan haberim yoktu
Falaka görüntüleri ortaya çıkan kargocunun eşi konuştu: Diğer kadınlardan haberim yoktu Kayseri'de para karşılığı anlaştığı kadınların ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin (33) eşi H.T'nin ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde eşinden şikayetçi olmadığını belirten H.T., "Eşim, zaman zaman beni falakaya yatırdı. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla diğer kadınları gördüm. Diğer kadınlardan hiç haberim yoktu. Görüntülerdeki kadınların kim olduğunu bilmiyorum" dedi.
11.09.2021 Gündem
Falakaya yatırılma teklifi yapılan kadın konuştu! Akılalmaz sözler
Falakaya yatırılma teklifi yapılan kadın konuştu! Akılalmaz sözler Kayseri'de para karşılığı anlaştığı kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargo çalışanı Erkan T. hakkında şikayette bulunan N.K. adlı kadın, olayla ilgili ilk kez konuştu. Erkan T.'nin kendisine de aynı teklifi yaptığını anlatan N.K., "Ben de böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim. Ne kadar kabul etmesem de mesaj atarak ikna etmeye çalıştı. Falakanın kurallarından bahsediyordu. Bundan çok büyük paralar kazandığını söylüyordu. Cezasını çekmeli" dedi.
9.09.2021 Gündem
Kadınlara para verip, falakaya yatırdı! 'fenomen olmak istiyordum'
Kadınlara para verip, falakaya yatırdı! 'fenomen olmak istiyordum' Kayseri'de para karşılığı anlaştığı maddi durumu olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüler ortaya çıkan kargo çalışanı Erkan T., polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde, “Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanışmıştım. Bu videoları çekerek internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim görüntüler sosyal medyada uygunsuz görüldüğü için yüklenmedi” diyen Erkan T. serbest bırakıldı.
7.09.2021 Gündem
Skandal görüntüler! Kadınları para karşılığı eve çağırıp, falakaya yatırdı
Skandal görüntüler! Kadınları para karşılığı eve çağırıp, falakaya yatırdı Kayseri'de kargo çalışanı Erkan T.'nin, maddi durumu olmayan kadınlarla para karşılığı anlaşarak, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırma görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde ayaklarını bağladığı kadınlara elindeki oklava ve plastik sopa ile vurduğu görülen Erkan T. hakkında soruşturma başlatıldı.
6.09.2021 Gündem
F İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? F Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
F İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? F Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler Türkçe alfabesinde yirmi dokuz tane harf bulunmaktadır. Bu harflerin tamamı kullanılarak kelimeler oluşturulmaktadır. Ayrıca Ğ harfi hariç diğer bütün harfler ile başlayan kelimeler bulunmaktadır. Bu bağlamda harfler ile başlamakta olan kelimeler araştırma konusu olmuştur. Türk alfabesinin yedinci harfi olan F harfi ile başlayan kelimelerde merak konusu olmaktadır. Peki, F harfi ile başlayan kelimeler çoğunlukta mıdır? Yaklaşık kaç tane harf F harfi ile başlamaktadır? İşte, F harfi ile başlayan kelimeler hakkında detaylar.
1.05.2021 Eğitim
Mustafa Kemal Atatürk'ün Gittiği Okullar Nelerdir? Sırasıyla Okuduğu Okullar Ve İsimleri
Mustafa Kemal Atatürk'ün Gittiği Okullar Nelerdir? Sırasıyla Okuduğu Okullar Ve İsimleri Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk hakkında merak edilen ve araştırılan pek çok konun varlığı söz konusudur. Bu konulardan biri ise Mustafa Kemal Atatürk'ün gittiği okullar olmaktadır. Sizin için Mustafa Kemal Atatürk'ün gittiği okullar nelerdir? Sırasıyla okuduğu okullar ve isimleri detayları ile derledik.
1.04.2021 Eğitim
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz!
Almanya FETÖ'cülere sığınak oldu! Sır kutusu: Adil Öksüz! Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
15.07.2020 Gündem
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil Öksüz
Darbe girişiminin 'sır kutusu': Adil Öksüz Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz, yaklaşık 4 yıldır her yerde aranıyor.
14.07.2020 Gündem
Libya’daki TSK personeline özel arma
Libya’daki TSK personeline özel arma Libya’da Halife Hafter güçlerine karşı Ulusal Mutabakat Hükümeti’ne (UMH) eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeli için özel bir arma tasarlandı.
23.05.2020 Gündem
Çocuk Kitapları: Çocuklar için mutlaka okunması gereken kitap önerileri
Çocuk Kitapları: Çocuklar için mutlaka okunması gereken kitap önerileri Kitap okumayı, hayal dünyamızı beslemeyi hepimiz çok seviyoruz. Biliyoruz sen de kitap okuyorsun. Senin için en iyi çocuk ve klasik çocuk kitapları ile ilgili güzel bir içerik hazırladık. Göz atmaya ne dersin?
14.05.2020 Kültür Sanat
Tacizle suçlayıp, beyzbol sopasıyla işkence ettiler
Tacizle suçlayıp, beyzbol sopasıyla işkence ettiler Hatay'da 3 kişi, 14 yaşındaki kızı taciz ettiğini öne sürdükleri bir genci, beyzbol sopasıyla falakaya yatırdı. Cep telefonuyla görüntülenen işkence anları ise sosyal medyada paylaşılınca büyük tepki çekti.
3.01.2020 Haberler
Sanatını geleceğe taşıdı
Sanatını geleceğe taşıdı Dokuma tezgâhı üreten Metin Özmen, teknolojiye ayak uydurup elektrikle çalışan minyatürünü yaptı
19.08.2019 Ege
"FETÖ elebaşısı, Adil Öksüz'ü falakaya yatırdı"
"FETÖ elebaşısı, Adil Öksüz'ü falakaya yatırdı" Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında ifadesi alınan Ü.A, FETÖ şüphelisi Ahmet Güneş'in kendisine, örgüt  elebaşısı Fetullah Gülen'in sözlerini dinlemediği gerekçesiyle aralarında Adil  Öksüz ve Mustafa Yeşil'in de bulunduğu örgüt mensuplarını falaka usulüyle  dövdüğünü iddia etti.
20.01.2019 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Falaka ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.