Fatih Dönmez

Fatih Dönmez

Son dakika Fatih Dönmez haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fatih Dönmez gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fatih Dönmez haber sayfamızda...

Fatih Dönmez

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.366 fatih donmez haberi bulunmuştur.
Elektrik abonelerine  ‘kesinti’ tazminatı: Tam 377 milyon lira
Elektrik abonelerine ‘kesinti’ tazminatı: Tam 377 milyon liraEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, kabul edilebilir limitlerin üzerindeki elektrik kesintileri nedeniyle 2019-2020 yılında dağıtım şirketlerine 15.5 milyon lira para cezası kesildiğini, tüketicilere yansıyan iade veya tazminat bedellerinin de 377 milyon liraya ulaştığını bildirdi.
25.02.2021Ekonomi
Son dakika: Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız buna da alışacaklar
Son dakika: Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız buna da alışacaklarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'de konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "Karşımıza kim dikilirse dikilsin, önümüze hangi engeller çıkartılırsa çıkartılsın, geride hangi oyunlar oynanırsa oynansın, ülkemize, milletimize ve İstanbul'a hizmet davamızdan asla vazgeçmedik." ifadelerine yer verdi. Erdoğan, Gezi olaylarına dair "Bundan sonra da ola ki böyle bir yola tevessül edecek olurlarsa bu millet bunun bedelini çok ağır ödetir." dedi. Kanal İstanbul hakkında da konuşan Erdoğan, "Engellemeye çalışıyorlar ya, şimdi tüm teknik çalışmalar tamamlandı. İnadına yapacağız buna da alışacaklar" dedi. Erdoğan "Önümüzdeki salı günü İnsan Hakları Eylem Planını milletimiz ile paylaşacağız." şeklinde konuştu. Öte yandan kongrede konuşmasına başlamadan önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Ederlezi ve Karadeniz türküsüyle herkesi büyüleyen görme engelli Tuana Şahin, 'Beraber Yürüdük Biz Yollarda' şarkısını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Tuana'ya eşlik etti.
25.02.2021Siyaset
Elektrik dağıtımı alanında 66,7 milyar liralık yatırım yapılacak
Elektrik dağıtımı alanında 66,7 milyar liralık yatırım yapılacakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrikte 2021-2025 dördüncü uygulama dönemi için toplam 66,7 milyar lira tutarında elektrik dağıtım yatırımı planlandığını bildirdi.
24.02.2021Ekonomi
Bakan Dönmez duyurdu! İmzalar yakında atılacak
Bakan Dönmez duyurdu! İmzalar yakında atılacakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Madencilik alanında geliştireceğimiz işbirliğinin çerçevesini oluşturmak üzere Kırgızistan ile bir anlaşma imzalama hazırlığındayız. Bu mutabakat zaptının, madencilik faaliyetlerinde atacağımız adımların yol haritasını belirleyeceğine inanıyorum" dedi.
24.02.2021Ekonomi
‘Rüzgârımız rekorlarla esiyor’
‘Rüzgârımız rekorlarla esiyor’Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, rüzgardan elektrik üretiminin ocak ayında ilk defa aylık bazda yüzde 10’u geçtiğini bildirdi.
24.02.2021Ekonomi
Rüzgardan elektrik üretiminde rekor kırıldı
Rüzgardan elektrik üretiminde rekor kırıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, rüzgardan elektrik üretiminin ocak ayında tarihte ilk defa aylık bazda yüzde 10'u geçtiğini bildirdi.
23.02.2021Ekonomi
Elektrikte 5 yıllık yatırım dönemi
Elektrikte 5 yıllık yatırım dönemiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrik dağıtımında 5 yıllık yeni yatırım dönemine girildiğini açıkladı. Bakan Fatih Dönmez, “Çok kısa süre içerisinde özellikle kırsal alandan başlamak suretiyle bu sorunları hiç yaşamamak ya da etkilerini en aza indirmek için gerekli yatırım ve bakım çalışmalarına başlıyoruz” dedi.
20.02.2021Ekonomi
Bakan Dönmez, elektrik kesintileriyle ilgili konuştu
Bakan Dönmez, elektrik kesintileriyle ilgili konuştuEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji hatlarındaki bakım çalışmaları ve kırsaldaki eski şebekelerin yenilenmesine ağırlık vereceklerini bildirdi.
18.02.2021Haberler
Bakan Dönmez, kırsaldaki şebekelerin yenilenmesine ağırlık vereceklerini söyledi
Bakan Dönmez, kırsaldaki şebekelerin yenilenmesine ağırlık vereceklerini söylediEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji hatlarındaki bakım çalışmaları ve kırsaldaki eski şebekelerin yenilenmesine ağırlık vereceklerini bildirdi.
18.02.2021Ekonomi
Bakan Dönmez'den Kastamonu'daki elektrik kesintileriyle ilgili açıklama
Bakan Dönmez'den Kastamonu'daki elektrik kesintileriyle ilgili açıklamaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, kar yağışı nedeniyle Kastamonu ve çevresinde yaşanan elektrik kesintisiyle ilgili, "Ekiplerimiz önceden hazırlıklarını yapmışlardı ama beklenilenin üstünde yağış oldu. Hamdolsun büyük oranda sıkıntıları aştık" dedi.
18.02.2021Siyaset
Bakan Dönmez açıkladı! Ülkeye dönen nükleer enerji uzmanı sayısı 186'ya ulaştı
Bakan Dönmez açıkladı! Ülkeye dönen nükleer enerji uzmanı sayısı 186'ya ulaştıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Türkiye'ye nükleer teknolojiyi taşıyacak ve ülkemizin nükleer enerjideki zihni altyapısını inşa edecek uzmanlarımız eğitimlerini tamamlayarak ülkemize dönmeye devam ediyor. Genç mühendislerimizden 43'ü daha dün mezun oldu. Son mezunlarımızla birlikte bugüne kadar eğitimini tamamlayarak ülkemize dönen genç nükleer enerji uzmanımız 186'ya ulaştı" dedi.
17.02.2021Ekonomi
Yüreğimize gömdük!
Yüreğimize gömdük!Terör örgütü PKK’nın, bir mağarada alçakça şehit ettiği 13 asker, polis ve sivilden 8’i bütün Türkiye’nin duaları ve gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandı.
16.02.2021Gündem
Gara şehidi Uzman Çavuş Sarı, Kahramanmaraş'ta toprağa verildi
Gara şehidi Uzman Çavuş Sarı, Kahramanmaraş'ta toprağa verildiIrak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Hava Savunma Uzman Çavuş Hüseyin Sarı (32), memleketi Kahramanmaraş'ta toprağa verildi. Törene şehidin üniformasını giyerek katılan eşi Emine Sarı, tabuta kapanarak, "Ben seni hep bekledim, bekleyeceğim” diyerek gözyaşı döktü.
15.02.2021Gündem
Yerli otonun motoruna AB fonundan katkı
Yerli otonun motoruna AB fonundan katkıYerli otomobilde de kullanılacak nadir toprak elementlerinin (NTE) araştırılmasına yönelik 14 milyon euro’luk AB projesi onaylandı. Maden Tetkik Arama Enstitüsü (MTA), Munzur Üniversitesi ve TENMAK’ın dâhil olduğu projeyle, üretimden nihai kullanıma kadar ulusal çapta ihtiyaç duyulan nadir toprak elementleri temin edilecek.
15.02.2021Ekonomi
Türkiye 9,4 milyar metreküp doğal gaz aldı
Türkiye 9,4 milyar metreküp doğal gaz aldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) aracılığıyla aldığı doğal gazın bugün itibarıyla 9,4 milyar metreküpe ulaştığını bildirdi.
11.02.2021Uzmanpara
Bakan Dönmez açıkladı! Bu yıl faaliyete geçiyor
Bakan Dönmez açıkladı! Bu yıl faaliyete geçiyorEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Türkiye, bugün itibarıyla Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) aracılığıyla 9,4 milyar metreküp doğal gaz almıştır" dedi.
11.02.2021Ekonomi
Bakan Dönmez'den '400 ton altın' açıklaması
Bakan Dönmez'den '400 ton altın' açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Bundan 20 yıl önce birkaç kilogram mertebesinde olan altın üretimini artık tonlarla ifade ediyoruz. Hedefimiz, 5 yıl içerisinde yıllık 100 ton üretime ulaşmak ve böylece dünyada 100 tonun üzerinde üretim yapan 10 ülke arasına girmek." dedi.
4.02.2021Haberler
Bakanlar Kasapoğlu ve Dönmez, Bilecik'te
Bakanlar Kasapoğlu ve Dönmez, Bilecik'teGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Ülkemizin dört bir yanında eserlerimiz bir bir yükseliyor. Son 19 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda olduğu gibi gençlik ve spor yatırımlarında büyük bir devrimi gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz." dedi.
3.02.2021Diğer
Bakan Dönmez açıkladı! İlk hedefi Akdeniz'de de bir keşif gerçekleştirmek
Bakan Dönmez açıkladı! İlk hedefi Akdeniz'de de bir keşif gerçekleştirmekEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Enerji alanında 2020 Türkiye'mizin yılı oldu. Biliyorsunuz, Karadeniz'de 405 milyarlık bir doğal gaz keşfettik. Kendi gemilerimizle, kendi insan kaynağımız ve kendi irademizle çıktığımız bu yoldan dönmeyeceğiz dedik. Şimdi ilk hedefimiz Akdeniz'de de bir keşif gerçekleştirmek." dedi.
3.02.2021Ekonomi
Petrol üretimi 22 milyon varili aştı
Petrol üretimi 22 milyon varili aştıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, petrol üretiminin 2020'de 22 milyon varili aştığını duyurdu.
1.02.2021Ekonomi
Rusya ve Çin’e trenli ihracat
Rusya ve Çin’e trenli ihracatUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin, Demir İpek Yolu’nun en stratejik bağlantı noktası haline geldiğini belirterek, “Uğurladığımız ihracat trenimiz de Bakü - Tiflis - Kars hattını kullanarak Rusya’daki varış yerine kadar yaklaşık 4 bin 650 kilometre yol katedecek. Ülkemizde üretilen 3 bin 321 bulaşık makinesi, ocak ve fırın, 15 vagona yüklenen 15 konteyner içinde taşınacak” dedi.
30.01.2021Ekonomi
Türkiye'de ilk! Kayseri'ye ulaştı
Türkiye'de ilk! Kayseri'ye ulaştıTürkiye’den Çin’e ve ilk kez Rusya'ya gidecek olan bor yüklü ilk blok ihracat treni Kayseri'ye ulaştı.
30.01.2021Gündem
Oruç Reis, Antalya açıklarına demirledi
Oruç Reis, Antalya açıklarına demirlediAkdeniz'de arama çalışmalarına devam eden sismik araştırma gemisi Oruç Reis, Antalya açıklarında demirledi.
29.01.2021Ekonomi
Rusya ve Çin'e gidecek ihracat trenleri Ankara Gar'dan uğurlandı
Rusya ve Çin'e gidecek ihracat trenleri Ankara Gar'dan uğurlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin, Demir İpek Yolu’nun en stratejik bağlantı noktası haline geldiğini belirterek, "Bugün uğurlayacağımız ihracat trenimiz de Bakü-Tiflis-Kars hattını kullanarak Rusya'daki varış yerine kadar yaklaşık 4 bin 650 kilometre yol katedecek. Ülkemizde üretilen 3 bin 321 bulaşık makinesi, ocak ve fırın, 15 vagona yüklenen 15 konteyner içinde taşınacak." dedi.
29.01.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan Dönmez açıkladı! Bor madeni yola çıktı...
Son dakika: Bakan Dönmez açıkladı! Bor madeni yola çıktı...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, daha önce Çin'e deniz yoluyla gerçekleşen ihracatın 45 ila 60 gün sürdüğünü belirterek, bunun demir yoluyla artık 15-20 gün içinde yapılacağını söyledi.
29.01.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

fatih dönmezbakan dönmezenerjiElektrikEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı

Fatih Dönmez ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.