Feshane

Feshane

Son dakika feshane haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan feshane gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan feshane haber sayfamızda...

Feshane

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 374 feshane haberi bulunmuştur.
Dünya çocuklarının başkenti her zaman İstanbul
Dünya çocuklarının başkenti her zaman İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından 19-25 Nisan arasında düzenlenecek Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’nde 16 ülkeden çocuklar buluşuyor.
5.04.2024 Kültür Sanat
İmamoğlu'ndan Kent Lokantası açıklaması
İmamoğlu'ndan Kent Lokantası açıklaması İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Küçükçekmece Ayamama-Kaynarca Yağmur Suyu Tüneli ile Gürpınar Yağmur Suyu Tüneli Kazı Başlama Töreni’ne katıldı.
11.03.2024 Gündem
'Kadın yönetici oranının sayısını yüzde 150'ye yakın artırdık'
'Kadın yönetici oranının sayısını yüzde 150'ye yakın artırdık' 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Artistanbul Feshane'de düzenlenen etkinliğine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kadın yönetici oranı sayısını yüzde 150'ye yakın artırdıklarını söyledi.
8.03.2024 Gündem
Ekrem İmamoğlu: Müze sayısını 22'ye çıkardık
Ekrem İmamoğlu: Müze sayısını 22'ye çıkardık İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sütlüce'de faaliyete geçen Dijital Deneyim Müzesi açılış törenine katıldı. Törende konuşan İmamoğlu, “İstanbul'a yalnız kendilerinin onayladığı türde bir yaşam tarzı dayatmaya kalkanlar, yıllarca bu şehrin tarihine, kültürüne, sanatına, ecdat yadigarı yapılara, inanç yapılarımıza, her şeye, inanın yatırım yapma gereği duymadılar ya da yatırım yaptıkları belli alanlarda da gerçekten sanat tarihi açısından, arkeoloji tarihi açısından, restorasyon bilimi açısından, ne yazık ki sıkıntılı birtakım işlere imza attılar" dedi.
28.02.2024 Gündem
İstanbul'a yeni metro hattı! Murat Kurum ilçe ilçe açıkladı
İstanbul'a yeni metro hattı! Murat Kurum ilçe ilçe açıkladı AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul'a yeni metro hattı projesinin ayrıntılarını paylaşırken metrobüs hattının uzatılacağını belirtti.
27.02.2024 Haberler
İstanbul'a yeni metro hattı! Murat Kurum ilçe ilçe açıkladı
İstanbul'a yeni metro hattı! Murat Kurum ilçe ilçe açıkladı AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul'a yeni metro hattı projesinin ayrıntılarını paylaşırken metrobüs hattının uzatılacağını belirtti.
28.02.2024 Gündem
İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
5.02.2024 Resmi İlanlar
Ayvalık Rahmi M. Koç Müzesi Açıldı
Ayvalık Rahmi M. Koç Müzesi Açıldı Türkiye’nin ulaşım, endüstri ve iletişim tarihindeki gelişmeleri yansıtan ilk ve tek sanayi müzesi olan Rahmi M. Koç Müzesi, kültür sanat dünyasına yeni bir müze daha kazandırdı.
28.01.2024 Mimarlık
Dinamik Göz’ün görme biçimleri
Dinamik Göz’ün görme biçimleri Tate Modern’in koleksiyonundan oluşan “Dinamik Göz: Optik ve Kinetik Sanatın Ötesinde” Artİstanbul Feshane’de. Sergi, optik ve kinetik sanata İstanbul çizgisinden bakıyor.
24.01.2024 Kültür Sanat
Feshane’ye Tate’ten ‘dinamik göz’
Feshane’ye Tate’ten ‘dinamik göz’ Artİstanbul Feshane, dünyanın en önemli sanat kurumlarından Britanyalı Tate’i ağırlıyor.
10.01.2024 Kültür Sanat
Tramvay Durakları 2024: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri
Tramvay Durakları 2024: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri İstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından birisi de tramvaydır. Çeşitli duraklarla entegrasyon sağlayan tramvay hattı trafik yükünü önemli ölçüde sırtlayan ulaşım araçlarından bir tanesidir. İstanbul'da en çok kullanılan tramvay hatlarından birisi de T1 Kabataş-Bağcılar hattıdır. Bunların dışında İstanbul'da T2 Taksim-Tünel, T3 Kadıköy-Moda, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve T5 Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı tramvay hatları bulunur. T2 Taksim-Tünel ve T3 Kadıköy-Moda Tramvay hattı nostaljik hat olarak geçer. İstanbul Kabataş-Bağcılar ve diğer tramvay durakları ve isimleri için Tramvay Durakları 2024 içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2024 Gündem
Teoman: Keşke ben de bir milyon dolar alsam!
Teoman: Keşke ben de bir milyon dolar alsam! Rockçı Teoman, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Yılbaşında programı olmadığını açıklayan Teoman, sahne ücretleriyle ilgili soruya verdiği cevapla güldürdü.
14.12.2023 Cadde
Melike Şahin ile İBB arasında konser tartışması! 'Utanç verici bir akşam'
Melike Şahin ile İBB arasında konser tartışması! 'Utanç verici bir akşam' İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Öğretmenler Günü'ne özel Melike Şahin konseri, seyirciler alana alınmaya başladıktan bir süre sonra iptal edildi. Konser iptali sonrası ünlü şarkıcı ve İBB Kültür A.Ş.'den farklı açıklamalar geldi. Melike Şahin, "Resmen hedef tahtasına konuldum. Hakkımda karalama kampanyası başlatıldı" dedi.
5.12.2023 Magazin
Melike Şahin ile İBB arasında konser tartışması! 'Utanç verici bir akşam'
Melike Şahin ile İBB arasında konser tartışması! 'Utanç verici bir akşam' İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Öğretmenler Günü'ne özel Melike Şahin konseri, seyirciler alana alınmaya başladıktan bir süre sonra iptal edildi. Konser iptali sonrası ünlü şarkıcı ve İBB Kültür A.Ş.'den farklı açıklamalar geldi. Melike Şahin, "Resmen hedef tahtasına konuldum. Hakkımda karalama kampanyası başlatıldı" dedi.
5.12.2023 Cadde
Şiddetli rüzgâr problemi
Şiddetli rüzgâr problemi Melike Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Feshane’de düzenlenen ‘Öğretmenlere Özel’ konserine şiddetli rüzgâr nedeniyle çıkmadı.
4.12.2023 Cadde
MELİKE ŞAHİN konsere (sahneye) neden çıkmadı, Melike Şahin'in Feshane'deki Öğretmenler Günü konseri neden iptal oldu?🎙 Melike Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?
MELİKE ŞAHİN konsere (sahneye) neden çıkmadı, Melike Şahin'in Feshane'deki Öğretmenler Günü konseri neden iptal oldu?🎙 Melike Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli? İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin öğretmenler için düzenlediği konser takviminde 2 Aralık'ta Melike Şahin vardı. Konserin ertelenmesi dikkat çekti. Konuya ilişkin açıklama hem İBB Kültür'den hem de Melike Şahin'den geldi. Peki Melike Şahin'in öğretmenlere olan konseri neden ertelendi? Son zamanlarda sesi ve şarkılarıyla büyük ilgi gören Melike Şahin kimdir, kaç yaşında?
2.12.2023 Bilgi Rehberi
Çocuk Hakları Festivali başlıyor!
Çocuk Hakları Festivali başlıyor! Çocuklar, 18- 19 Kasım tarihlerinde kendi hakları için buluşuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Çocuk Hakları Festivali” çocuklara eğlenirken haklarını öğrenme fırsatı tanıyor.
17.11.2023 Kültür Sanat
Birbirimizi tanıyalım!
Birbirimizi tanıyalım! Artİstanbul Feshane, 17 küratör ve 154 sanatçının yer aldığı 10. Asya-Avrupa Mediations Bienali, “Ben Başka Bir Sen, Sen Başka Bir Ben” ile uluslararası bir sergiye ev sahipliği yapıyor.
3.11.2023 Kültür Sanat
İmamoğlu: Sivillere karşı saldırılar kabul edilemez
İmamoğlu: Sivillere karşı saldırılar kabul edilemez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Ortadoğu'da tırmanan şiddete ilişkin açıklamalarda bulundu.
8.10.2023 Gündem
Feshane’de müthiş gala
Feshane’de müthiş gala Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin seçkin bir davetli topluluğuyla Feshane’de düzenlediği yirminci yıl gala gecesine, kurucu başkan Yavuz Kocaömer’i anma etkinlikleri damga vurdu.
22.09.2023 Diğer
İBB Başkanı İmamoğlu'ndan yürüyen merdiven açıklaması
İBB Başkanı İmamoğlu'ndan yürüyen merdiven açıklaması Toplu ulaşımda yürüyen merdivenlerde yaşanan sıkıntılarla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu açıklama yaptı.
11.09.2023 Gündem
Feshane’deki sergiye soruşturma başlatıldı
Feshane’deki sergiye soruşturma başlatıldı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Artİstanbul Feshane’de açılan “Ortadan Başlamak” sergisi hakkında soruşturma başlattı.
6.09.2023 Kültür Sanat
CHP'de 100'üncü yıl kutlamadı! 8-9-10 Eylül'de gerçekleştirilecek
CHP'de 100'üncü yıl kutlamadı! 8-9-10 Eylül'de gerçekleştirilecek CHP Genel Başkan Yardımcısı Aysu Bankoğlu, CHP'nin kuruluşunun 100'üncü yılını 8-9-10 Eylül'de kutlayacaklarını söyledi. Bankoğlu, 100'üncü yıl anısına 1923 adet hatıra parası baslacağını söyledi.
5.09.2023 Gündem
İmamoğlu'ndan Feshane'deki soruşturmayla ilgili açıklama
İmamoğlu'ndan Feshane'deki soruşturmayla ilgili açıklama  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Feshane'deki sergi hakkında soruşturma başlatılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
5.09.2023 Gündem
İstanbul'da Türk bayrakları ile şampiyonluk coşkusu
İstanbul'da Türk bayrakları ile şampiyonluk coşkusu A Milli Kadın Voleybol takımımızın Sırbistan ile yaptığı 2023 CEV Avrupa Şampiyonası final karşılaşması, İstanbul'da Türk bayraklarıyla coşku ile izlendi. İstanbul Valisi Davut Gül, Kasımpaşa'da kurulan dev ekranda maçı vatandaşlarla birlikte izledi.
3.09.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Feshane ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.