Fırsat

Fırsat

Son dakika Fırsat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fırsat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fırsat haber sayfamızda...

Fırsat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 42.224 fırsat haberi bulunmuştur.
AK Parti’de ikinci reform dönemi
AK Parti’de ikinci reform dönemi AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, yeni bir reform sürecinin sinyalini vererek “AK Parti, Ankara kriterlerini baz alarak ikinci bir reform dalgasına hazırlanıyor” dedi.
30.05.2024 Gündem
Karmaşa ve fırsat var!
Karmaşa ve fırsat var! GSR 2 (Genel Güvenlik Regülasyonları) uygulaması; Türkiye’de hem karmaşa, hem de fırsatları beraberinde getirdi.
30.05.2024 Ekonomi
Ankara'dan PKK'nın sinsi oyununa yakın takip
Ankara'dan PKK'nın sinsi oyununa yakın takip MSB kaynakları, terör örgütünün Suriye’nin kuzeydoğusunda sözde yerel seçim hazırlığı konusunda, “Terör örgütü, üçüncü tarafların desteğiyle kendini meşrulaştırmaya çalışmaktadır. Sözde seçim çalışmaları Suriye’nin toprak bütünlüğü açısından kabul edilemez” dedi.
30.05.2024 Gündem
Son bir haftada 44 terörist etkisiz hale getirildi
Son bir haftada 44 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı son bir haftada 44, yılbaşından bu yana 1092 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. İsrail'e, Refah'a yönelik saldırılarını derhal durdurma çağrısı da yapıldı.
29.05.2024 Gündem
İYİ Parti lideri Dervişoğlu'ndan başıboş köpek sorunu açıklaması
İYİ Parti lideri Dervişoğlu'ndan başıboş köpek sorunu açıklaması Türkiye'de başıboş köpek sayısı 4 milyonu aştığını hatırlatan İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, açıklamalarda bulundu.
29.05.2024 Gündem
Eximbank'tan 1 milyar euroluk kredi anlaşması
Eximbank'tan 1 milyar euroluk kredi anlaşması Türk Eximbank, 7 Mayıs 2024 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın karşı-garantisi ve Dünya Bankası Grubu üyesi olan International Bank for Reconstruction and Development’ın (IBRD) 600 milyon euro tutarında ilk zarar tazmin yapısında sunduğu garantisi altında toplam 1 milyar euro tutarındaki ‘Türkiye Yeşil İhracat Projesi’ kredi sözleşmesine imza attı.
29.05.2024 Uzmanpara
MGK’dan PKK’ya ve destekçilerine net mesaj: Oldubittiye izin vermeyiz
MGK’dan PKK’ya ve destekçilerine net mesaj: Oldubittiye izin vermeyiz MGK bildirisinde, Suriye'de sinsi seçim oyunu içindeki PKK ve ABD'ye yönelik sert uyarılar yer aldı: Teröristler ve onlara sağlanan tüm destek yok edilecek.
29.05.2024 Gündem
MGK'dan terörle mücadele vurgusu: Irak ve Suriye'de herhangi bir oldubittiye fırsat verilmeyecek
MGK'dan terörle mücadele vurgusu: Irak ve Suriye'de herhangi bir oldubittiye fırsat verilmeyecek Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı sona erdi. İletişim Başkanlığı tarafından 7 maddelik MGK bildirisi yayımlandı.
28.05.2024 Gündem
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye Yaşam Boyu Onur Ödülü
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye Yaşam Boyu Onur Ödülü TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Uluslararası Futbol ve Bilim Kongresi'nde açıklamalarda bulundu. Kongrede Büyükekşi'ye "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi.
28.05.2024 Süper Lig
TÜBİSAD: Türkiye bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün büyüklüğü 785 milyar TL'ye ulaştı
TÜBİSAD: Türkiye bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün büyüklüğü 785 milyar TL'ye ulaştı TÜBİSAD, “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü 2023 Yılı Pazar Verileri ve Trendleri”ni açıkladı. Rapora göre sektör, TL bazında bir önceki yıla kıyasla yüzde 83 oranında büyüyerek 784,6 milyar TL'lik hacme ulaştı. İhracatını 57 milyar 590 milyon TL olarak gerçekleştiren sektörün istihdamı da 237 bin kişiye yükseldi.
28.05.2024 Teknoloji
PKK'nın Suriye'deki sözde seçimine Bahçeli'den flaş yorum: Şam ile ortak operasyon yapılmalı
PKK'nın Suriye'deki sözde seçimine Bahçeli'den flaş yorum: Şam ile ortak operasyon yapılmalı Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, terör örgütünün Suriye'nin kuzey doğusunda 11 Haziran'da sözde bölgesel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
28.05.2024 Gündem
Bankalardan faiz ayarı! Mevduatta oranlar değişti: İşte 1 milyon liranın getirisi
Bankalardan faiz ayarı! Mevduatta oranlar değişti: İşte 1 milyon liranın getirisi Bankalarda mevduat faizleri yüzde 60 seviyelerine dayandıktan sonra düşüş gösterdi. Bankalar mevduat faizlerini yüzde 4-5 aralığında düşürdü. Peki faiz oranlarındaki düşüşün sebebi ne? Faizlerde yeniden yükseliş görür müyüz? 1 milyon TL’nin getirisi ne kadar oldu? İşte detaylar...
28.05.2024 Ekonomi
‘Via Carpatia ile Ortadoğu Avrupa’ya bağlanacak’
‘Via Carpatia ile Ortadoğu Avrupa’ya bağlanacak’ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ‘Üç Deniz Girişimi’ kapsamında değerlendirmelerde bulunarak, “Via Carpatia Otoyolu ile Ortadoğu’daki ticaret yolları Türkiye üzerinden bütün Avrupa’ya bağlanacak. Türkiye olarak Via Carpatia projesinin bir parçası olmaya ve her türlü işbirliğine hazırız” dedi.
27.05.2024 Gündem
Bebek kamerasında şok görüntü! Polis merkezinin hemen yanı...
Bebek kamerasında şok görüntü! Polis merkezinin hemen yanı... İstanbul Bakırköy’de, 4 kadın hırsız, ziyaret için Zonguldak'a giden iki çocuklu ailenin evindeki ziynet eşyalarını çaldı. Hırsızlık anları, evdeki bebekler için taktırılan güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
26.05.2024 Haberler
Bebek kamerasında şok görüntü! Polis merkezinin hemen yanı...
Bebek kamerasında şok görüntü! Polis merkezinin hemen yanı... İstanbul Bakırköy’de, 4 kadın hırsız, ziyaret için Zonguldak'a giden iki çocuklu ailenin evindeki ziynet eşyalarını çaldı. Hırsızlık anları, evdeki bebekler için taktırılan güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
26.05.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu: Ticaret yolları Türkiye üzerinden bütün Avrupa'ya bağlanacak
Bakan Uraloğlu: Ticaret yolları Türkiye üzerinden bütün Avrupa'ya bağlanacak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Üç Deniz Girişimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Girişim kapsamında inşa edilecek ve Litvanya’nın Klaipeda Limanı’ndan başlayarak; Polonya, Slovakya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan’dan Türkiye’ye bağlanacak olan Via Carpathia Otorol Projesi’nin Orta Koridor ve Kalkınma Yolu ile doğrudan kesişen ve bu projeleri günlendirecek olan bir proje olduğunu belirterek, “Via Carpatia Otoyolu ile Ortadoğu'daki ticaret yolları Türkiye üzerinden bütün Avrupa'ya bağlanacak. Türkiye olarak Via Carpatia projesinin bir parçası olmaya ve her türlü işbirliğine hazırız” dedi.
26.05.2024 Ekonomi
Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim!
Aleyna Tilki: Şöhretin bedelini hiç çocuk olmayarak ödedim! Henüz 16 yaşındayken 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile şöhrete kavuşan Aleyna Tilki, katıldığı bir davette gazetecilerle bir araya geldi. Genç yaşta yıldız olmanın bir bedeli olduğunu belirten popçu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
27.05.2024 Cadde
Bilal Erdoğan’a Yükselen Güneş Nişanı
Bilal Erdoğan’a Yükselen Güneş Nişanı Dünya Etnospor Konfederasyonu Yönetim Kurulu Başkan Bilal Erdoğan onuruna Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Takahiko Katsumata ev sahipliğinde bir Nişan Tevdi Töreni gerçekleştirildi.
26.05.2024 Gündem
Dijital çağa atlayan köy
Dijital çağa atlayan köy Trendyol ve UNDP’nin birlikte hayata geçirdikleri “Yarının Köyleri” projesi Adana’nın ardından yoluna İzmir’deki Ulamış köyüyle devam ediyor. Ürün geliştirme, markalaşma ve e-ticaret alanında bir dizi dijital araç ve teknolojiyle donatılan köylerin kapısı dünyaya açılıyor.
25.05.2024 Pazar
2040’tan sonra nüfus azalacak
2040’tan sonra nüfus azalacak Hacettepe Üniversitesi Nüfus Etütleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İsmet Koç, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’na, Türkiye’nin nüfus politikaları hakkında sunum yaptı.
25.05.2024 Gündem
Sarunas Jasikevicius: Başımızı kaldırmalıyız!
Sarunas Jasikevicius: Başımızı kaldırmalıyız! Fenerbahçe Beko Başantrenörü Sarunas Jasikevicius, Panathinaikos maçının ardından konuştu.
Bakan Fidan'dan ve AB Komiseri'nden peş peşe vize serbestisi açıklaması
Bakan Fidan'dan ve AB Komiseri'nden peş peşe vize serbestisi açıklaması Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile AB Komşuluk ve Genişleme Komiseri Varhelyi düzenledikleri ortak basın toplantısında vize serbestisine konusuyla ilgili peş peşe açıklamalar yaptılar.
23.05.2024 Dünya
Şehit Yahya Yıldız ikinci kez baba olacaktı
Şehit Yahya Yıldız ikinci kez baba olacaktı Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe Kilit operasyonu bölgesinde dün el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan güvenlik korucusu Yahya Yıldız’ın cenazesi, Şırnak’ta düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Siirt’in Eruh ilçesine getirildi.
23.05.2024 Gündem
'Reel kur oranları lehimize dönecek'
'Reel kur oranları lehimize dönecek' Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, “Türkiye henüz küresel dezenflasyon rüzgarına kapılmadı. Cari açıktaki düşüş rezerv birikiminin temeli olacak. Portföy tercihleri TL’nin lehine olacak. Reel kur oranları bizim lehimize dönecek ve dezenflasyonu daha da güçlendirecek” dedi.
23.05.2024 Uzmanpara
Türkiye Ukrayna’nın yeniden inşası için masada
Türkiye Ukrayna’nın yeniden inşası için masada Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu Almanya’nın Leipzig kentinde düzenlenen Uluslararası Ulaştırma Forumu’nda Zirvesi’nde “Ukrayna Hakkında Özel Bakanlar Yuvarlak Masa Toplantısı’na katıldı ve önemli mesajlar verdi.
23.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fırsat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.