Flaş Açıklama

Flaş Açıklama

Son dakika flaş açıklama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan flaş açıklama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan flaş açıklama haber sayfamızda...

Flaş Açıklama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.844 flas aciklama haberi bulunmuştur.
Son dakika haberler! Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili flaş açıklama
Son dakika haberler! Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili açıklama geldi. "Sahte ve hileli anketlerle vatandaşa yön çiziyorlar." diyen Erdoğan, "Yalan terörü, algı operasyonları ve kişi kurum suikastlarıyla AK Parti'ye ve hükümetimize saldıran kesimler şimdi de anketlerle algı operasyonlarına devam ediyorlar ve Cumhur İttifakı'nı ellerinden geldiğince küçük göstermenin gayreti içerisinde bulunuyorlar. Milletimizin balon anketlere gereken cevabı en güzel şekilde vereceğine inanıyorum." dedi. Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara uyarısıyla ilgili konuşan Erdoğan, CHP liderinin sözlerinin suç olduğunu ifade etti.
17.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Angola'ya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Angola'ya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TUR" ile Angola'nın başkenti Luanda'ya geldi.
17.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyorlar! Luanda Türk bayraklarıyla donatıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyorlar! Luanda Türk bayraklarıyla donatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret edeceği Angola'nın başkenti Luanda'da caddeler, Türk ve Angola bayraklarıyla donatıldı.
17.10.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan'dan son seçim anketleriyle ilgili açıklama geldi. "Sahte ve hileli anketlerle vatandaşa yön çiziyorlar." diyen Erdoğan, "Yalan terörü, algı operasyonları ve kişi kurum suikastlarıyla AK Parti'ye ve hükümetimize saldıran kesimler şimdi de anketlerle algı operasyonlarına devam ediyorlar ve Cumhur İttifakı'nı ellerinden geldiğince küçük göstermenin gayreti içerisinde bulunuyorlar. Milletimizin balon anketlere gereken cevabı en güzel şekilde vereceğine inanıyorum." dedi. Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara uyarısıyla ilgili konuşan Erdoğan, CHP liderinin sözlerinin suç olduğunu ifade etti.
17.10.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! ABD'den Türkiye'ye yeni teklif
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! ABD'den Türkiye'ye yeni teklifAtatürk Havalimanı'nda soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'den F-35'lere ödenen para karşılığında F-16 teklifi geldiğini söyledi. Erdoğan, "F-16'ların modernizasyonundan tutun yenilerini almak suretiyle filomuzu daha da geliştirelim gayreti içerisindeyiz. Bu F-35 programı kapsamında ödemesini almamız gerekiyor. Görüşmelerimizde bu konuyu dile getiriyoruz. Sorunun çözümü için de diyaloğu önemsiyoruz." dedi.
17.10.2021Siyaset
BioNTech aşısı ile ilgili flaş açıklama! 3'üncü doz BioNTech uygulanması için erken
BioNTech aşısı ile ilgili flaş açıklama! 3'üncü doz BioNTech uygulanması için erkenCovıd-19'la mücadelede 2'nci doz aşılama oranları yükseltilmeye çalışılırken, gündeme gelen BioNTech aşısının 3'üncü doz zamanını değerlendiren Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Zafer Kurugöl, "Şu an için Türkiye'de risk taşımayan kişiler için 2 doz BioNTech yaptıranlara 3'üncü doz BioNTech uygulanması için erken" dedi.
17.10.2021Gündem
Son dakika... 'Erdoğan vazgeçmeyecek, Biden köşeye sıkıştı!' İngiliz basını yazdı
Son dakika... 'Erdoğan vazgeçmeyecek, Biden köşeye sıkıştı!' İngiliz basını yazdıİngiltere'nin ünlü Financial Times gazetesi, Türkiye'nin F-35 teslimatına engel olan ABD'nin, verdiği kararlar nedeniyle çok zor bir duruma düştüğünü yazdı. Haberde 'Batılılar endişelenmeye başladı' ifadelerine yer verildi.
14.10.2021Dünya
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm ülkelerin elini taşın altına koyması şart
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm ülkelerin elini taşın altına koyması şartCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iklim değişikliği ve çevre kaynaklı sorunlarla mücadelenin sadece belli ülkelere havale edilemeyeceğini, ekonomik gücü, coğrafi konumu, tarihi sorumluluğu ne olursa olsun tüm ülkelerin elini taşın altına koymasının şart olduğunu söyledi.
12.10.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Türkiye'nin F-16 teklifiyle ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Türkiye'nin F-16 teklifiyle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Türkiye’nin ABD’den savaş jeti talebiyle ilgili, “Birinci tercihimiz, hakkımız olan F-35’leri almaktır. ABD ile bu kriz aşılırsa Türkiye tekrar programa girer, oradaki F-35’lerimizi alırız; çözülmezse alternatif arayışlarımıza devam ederiz” dedi. Kalın, F-16 teklifiyle ilgili olarak da "Ödediğimiz para karşılığında mevcut F-16 filomuzun genişletilmesi alınması ve elimizdeki F-16’ların modernizasyonu bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Mesele daha yeni şekilleniyor. Şartları gördükten sonra ihtiyaçlarımız çerçevesinde nihai bir karar verilir." ifadelerini kullandı.
12.10.2021Siyaset
Prof. Dr. Ayaydın'dan Millet İttifakı adayıyla ilgili CNN TÜRK'te flaş açıklama
Prof. Dr. Ayaydın'dan Millet İttifakı adayıyla ilgili CNN TÜRK'te flaş açıklamaProf. Dr. Aydın Ayaydın, Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen Tarafsız Bölge programında siyasi kulislerde konuşulan ve merak edilen soruları yanıtladı. Prof. Dr. Aydın Ayaydın, "Hem CHP tavanında hem de tabanında Kemal Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı adaylığı benimsenmiş durumda" dedi.
11.10.2021Gündem
Son dakika haberleri: Neymar'dan flaş açıklama: Artık futbolla uğraşacak kadar...
Son dakika haberleri: Neymar'dan flaş açıklama: Artık futbolla uğraşacak kadar...PSG'nin Brezilyalı yıldızı Neymar'dan flaş milli takım açıklaması geldi. Başarılı futbolcu 2022 Dünya Kupası'nın kendisinin katılacağı son Dünya Kupası olduğunu dile getirdi.
10.10.2021Dünya Kupası
Son dakika - Haaland sakatlığı nedeniyle Türkiye'ye karşı yok! Açıkladı
Son dakika - Haaland sakatlığı nedeniyle Türkiye'ye karşı yok! AçıkladıNorveç'in yıldız golcüsü, sosyal medya hesabından cuma günü oynanacak Türkiye maçında takımdaki yerini alamayacağını açıkladı. Rakibimizde sakatlığı nedeniyle Alexander Sörloth da forma giyemeyecek.
4.10.2021Milli Takım
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat: Bin yeni market açılacak
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat: Bin yeni market açılacakCumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi'nden market alışverişi yaptı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatifleri'mizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatifleri'ne verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız." dedi.
3.10.2021Siyaset
Kaymakamın öğretmeni sınıftan kovduğu iddiasıyla ilgili Bakan Özer'den flaş açıklama!
Kaymakamın öğretmeni sınıftan kovduğu iddiasıyla ilgili Bakan Özer'den flaş açıklama!Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, eğitimle ilgili öne çıkan başlıkları CNN TÜRK'te Gece Görüşü programında anlattı. Bakan Özer herkes tarafından merak edilen, "Okula gidilen gün sayısı azalacak mı?" sorusuna da açıklık getirdi. Öğretmen atamalarına ilişkin bilgi veren Özer, "15 bin yeni öğretmenimizi 2. döneme yetiştireceğiz" dedi. Bakan Özer, "Artvin'de kaymakamın öğretmenle tartışmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna da cevap verdi.
1.10.2021Gündem
Son dakika: MGK'da Suriye mesajı: Sivillere zarar veren eylemler kalıcı çözümü engeller
Son dakika: MGK'da Suriye mesajı: Sivillere zarar veren eylemler kalıcı çözümü engellerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası bildiri yayımlandı. Bildiride "Suriye meselesine taraf ve müdahil olan aktörlerin Suriye halkının barış, huzur ve refaha kavuşması hususundaki mesuliyetleri üzerinde durulmuş. Bilhassa sivilleri hedef alan ve istikrara zarar veren eylemlerin, bölgedeki hassas dengeleri bozarak kalıcı ve sürdürülebilir çözüme ulaşılmasını engelleyeceğine işaret edilmiştir." ifadeleri yer aldı.
30.09.2021Siyaset
Erdoğan'dan Soçi zirvesi sonrası flaş açıklama
Erdoğan'dan Soçi zirvesi sonrası flaş açıklamaRusya lideri Putin'le Soçi'de yaklaşık 3 saatlik zirve dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. "S-400'lerde geri adım atmak gibi bir şey söz konusu değil." diyen Erdoğan, "Uçak motorları yapımında ne gibi adımlar atacağız, savaş uçaklarıyla ilgili ne gibi adımlar atacağız; bunları da yine etraflıca konuşma imkanımız oldu. Allah nasip ederse uçak motorları konusunda da aynı adımı atacağız. Bir diğer konu, gemi inşasında da yine beraber birçok adım atabiliriz. Denizaltılara varıncaya kadar, burada da yine Rusya ile müşterek adımlarımız inşallah olacaktır. " ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Sayın Putin'le Akkuyu’nun yanı sıra ikinci ve üçüncü nükleer santrali birlikte yapabilir miyiz diye görüştük. 'Bu konuyu çalışalım' dediler." şeklinde konuştu.
30.09.2021Haberler
Erdoğan'dan Soçi zirvesi sonrası flaş açıklama! S-400'ün ardından yeni adımlar geliyor
Erdoğan'dan Soçi zirvesi sonrası flaş açıklama! S-400'ün ardından yeni adımlar geliyorRusya lideri Putin'le Soçi'de yaklaşık 3 saatlik zirve dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. "S-400'lerde geri adım atmak gibi bir şey söz konusu değil." diyen Erdoğan, "Uçak motorları yapımında ne gibi adımlar atacağız, savaş uçaklarıyla ilgili ne gibi adımlar atacağız; bunları da yine etraflıca konuşma imkanımız oldu. Allah nasip ederse uçak motorları konusunda da aynı adımı atacağız. Bir diğer konu, gemi inşasında da yine beraber birçok adım atabiliriz. Denizaltılara varıncaya kadar, burada da yine Rusya ile müşterek adımlarımız inşallah olacaktır. " ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Sayın Putin'le Akkuyu’nun yanı sıra ikinci ve üçüncü nükleer santrali birlikte yapabilir miyiz diye görüştük. 'Bu konuyu çalışalım' dediler." şeklinde konuştu.
30.09.2021Gündem
Erdoğan: Bu adam beni ciddi manada rahatsız ediyor!
Erdoğan: Bu adam beni ciddi manada rahatsız ediyor!Cumhurbaşkanı, ABD lideri Biden'ın Ortadoğu koordinatörü McGurk için "Bu adam PKK/YPG/PYD’nin adeta yönetmeni durumundadır. Tabi benim bu ifadem birilerini ciddi manada rahatsız edecektir. Bunu da biliyoruz" dedi.
30.09.2021Dünya
Son dakika: Erdoğan'dan dünyaya iklim krizi mesajı: Bize düşeni yapacağız
Son dakika: Erdoğan'dan dünyaya iklim krizi mesajı: Bize düşeni yapacağızSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler Yüksek Düzeyli Enerji Diyaloğu Toplantısı’na video mesaj gönderdi. Erdoğan "Kurulu elektrik gücü içinde yenilenebilir payımız yüzde 53' açıklamasında bulundu. Erdoğan "İklim krizi ile mücadelede bize düşeni yapacağız" ifadelerini kullandı.
24.09.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
Son dakika haberleri: Yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCuma namazı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Koronavirüsle mücadelede yeni tedbirler gelir mi?" sorusuna yanıt verdi. Erdoğan, "Çok farklı yeni bazı tedbirler noktasında benim bilgi alanımdan öte bu Bilim Kurulu'nun ilgi alanı. Bilim Kurulu'nun maske konusunda hassasiyeti var. Bunun da çarşı pazarda olduğu gerçek. Bundan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz." dedi.
24.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YASED Genel Kurulu'na mesaj
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YASED Genel Kurulu'na mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de şirketlerin üst düzey temsilcileri ile yaptıkları görüşmelerde Türkiye'nin isminin daha fazla zikredildiğini belirterek, "Türkiye'ye yönelik artan bu yatırım iştahını, YASED gibi bu alanda yetkin ve tecrübeli kuruluşlarımızın da desteğiyle inşallah hep birlikte fırsata çevireceğimize inanıyorum." açıklamasında bulundu.
24.09.2021Ekonomi
Yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
Yeni tedbirler gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCuma namazı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Koronavirüsle mücadelede yeni tedbirler gelir mi?" sorusuna yanıt verdi. Erdoğan, "Çok farklı yeni bazı tedbirler noktasında benim bilgi alanımdan öte bu Bilim Kurulu'nun ilgi alanı. Bilim Kurulu'nun maske konusunda hassasiyeti var. Bunun da çarşı pazarda olduğu gerçek. Bundan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz." dedi.
24.09.2021Haberler
Uzman isimden flaş açıklama: Delta son varyant olabilir
Uzman isimden flaş açıklama: Delta son varyant olabilirEski ABD İlaç ve Gıda Dairesi (FDA) yöneticisi Dr. Scott Gottlieb, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantının son büyük enfeksiyon dalgası olabileceğini söyledi.
23.09.2021Dünya
Irak Başbakanı Kazımi'den seçimler için flaş açıklama
Irak Başbakanı Kazımi'den seçimler için flaş açıklamaIrak Başbakanı Mustafa el-Kazımi, 10 Ekim'de yapılacak erken genel seçimlerde şaibeye ve oyların çalınmasına izin vermeyeceklerini belirtti.
22.09.2021Dünya
Fahiş fiyatlarla ilgili Bakan Muş'tan flaş açıklama
Fahiş fiyatlarla ilgili Bakan Muş'tan flaş açıklamaTicaret Bakanı Mehmet Muş gazetecilere açıklamalarda bulundu. Bakan Mehmet Muş, fahiş fiyatlarla ilgili "Denetimleri artırdık, amaç kurallı ticaret." dedi.
17.09.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

erdoğanson dakika haberlerson dakika haberabdrecep tayyip erdoğan

Flaş Açıklama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.