Gazprom

Gazprom

Son dakika Gazprom haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gazprom gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gazprom haber sayfamızda...

Gazprom

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.395 gazprom haberi bulunmuştur.
Rusya 'gaz' kozunu kullandı: Vanayı kapatıyor!
Rusya 'gaz' kozunu kullandı: Vanayı kapatıyor!Finlandiya'nın NATO'ya katılma kararının ardından tehditler yağdıran Rusya 'gaz' kozunu kullandı.
20.05.2022Ekonomi
Peskov: 'Rusya, Putin ve Zelenskiy arasındaki bir toplantıya karşı değil'
Peskov: 'Rusya, Putin ve Zelenskiy arasındaki bir toplantıya karşı değil'Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy arasında yapılabilecek bir toplantıya karşı olmadıklarını, ancak bu görüşmenin hazırlık yapılmadan mümkün olmayacağını söyledi.
13.05.2022Dünya
Ukrayna gaz akışını kesti
Ukrayna gaz akışını kestiUkrayna, kendi topraklarından geçen Rus gazının bir kısmının Avrupa’ya akışını durdurdu.
12.05.2022Dünya
Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadı
Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! Hayatının şokunu yaşadıAntalya’da bir vatandaşın 5 yıl önce sıfır aldığı lüks otomobil adeta hayatını kabusa çevirdi. Firma ile davalık olan Mustafa Aydemir "Yaşanmaması gereken her şeyi yaşadım" dedi.
8.05.2022Ekonomi
Putin'in şantajının ardından Gazprom'dan Avrupalı müşterilerine mektup
Putin'in şantajının ardından Gazprom'dan Avrupalı müşterilerine mektupGazprom, Avrupalı müşterilerine gönderdiği yazıda ödemelerini yaptırımlara takılmadan yapmaya devam edebileceklerini belirtti.
8.05.2022Ekonomi
Rekabet Kurumu ünlü şirketlerin isteğini geri çevirdi!
Rekabet Kurumu ünlü şirketlerin isteğini geri çevirdi!Yaklaşan düğün sezonu öncesinde bazı beyaz eşya üreticisi firmaların ticaretlerini belli e-ticaret platformlarıyla sınırlamak istemesi, Rekabet Kurumu’nu harekete geçirdi.
8.05.2022Ekonomi
Rusya'nın şantajına yaptırım misillemesi! Detaylar belli oldu
Rusya'nın şantajına yaptırım misillemesi! Detaylar belli olduAvrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya’ya uygulanacak altıncı yaptırım paketine ilişkin bilgi verdi.
4.05.2022Ekonomi
Rusya'nın enerji şantajına Avrupa'dan kırmızı ışık!
Rusya'nın enerji şantajına Avrupa'dan kırmızı ışık!Avrupa Birliği ülkelerinin enerji Bakanları, doğalgaz krizini görüşmek Brüksel'de bir araya geldi. AB yetkilileri sert açıklamalarda bulundu.
3.05.2022Ekonomi
Rusya'nın hamlesi Avrupa'nın kafasını karıştırdı! Ambargo kararsızlığı
Rusya'nın hamlesi Avrupa'nın kafasını karıştırdı! Ambargo kararsızlığıRusya'dan petrol ve doğal gaz alımını sonlandırmayı görüşen Avrupa Birliği ülkelerinin enerji bakanları, bu konuda bir uzlaşmaya varmakta zorlanıyor.
2.05.2022Ekonomi
Rusya doğal gaz akışını kesmişti! Polonya'dan yeni hamle
Rusya doğal gaz akışını kesmişti! Polonya'dan yeni hamleRusya’nın doğal gaz akışını kesmesi sonrası Polonya, Litvanya-Polonya doğal gaz boru hattı (GIPL) üzerinden Litvanya’dan sıvılaştırılmış doğal gaz alımına başladı.
1.05.2022Dünya
Enerjide alternatif arayışı Türkiye için altın fırsat!
Enerjide alternatif arayışı Türkiye için altın fırsat!Ukrayna savaşı küresel enerji jeopolitiğinde ciddi değişimlere neden olurken, Rusya, AB’yi enerji kartıyla bölmeye çalışıyor. AB alternatif kaynak ararken, yeni dönem Türkiye için fırsat olarak değerlendiriliyor.
30.04.2022Ekonomi
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgal harekatı sebebiyle Moskova’ya yönelik sert yaptırımlar devam ederken, Moskova’dan enerji konusunda beklenen karşı hamle geldi. Almanya'nın en büyük enerji şirketli bu şantaja boyun eğdi.
29.04.2022Ekonomi
Polonya Rus gazını Almanya üzerinden almaya devam ediyor
Polonya Rus gazını Almanya üzerinden almaya devam ediyorRus devlet petrol şirketi Gazprom’un Sözcüsü Sergey Kupriyanov, Polonya’nın dolaylı yollardan Rus gazını almaya devam ettiğini ifade ederek, “Polonya Rus gazı alıyor fakat şimdi Almanya üzerinden alıyorlar” dedi.
28.04.2022Dünya
Altın fiyatlarında sert hareket
Altın fiyatlarında sert hareketAltın fiyatlarında gerçekleşen sert hareketler yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Ons altın 2.5 ayın, gram altın ise 1 ayın en düşük seviyelerine indi. Peki altın fiyatları neden geri çekiliyor? İşte detaylar...
28.04.2022Uzmanpara
Rusya’nın ‘enerji şantajı’ başladı!
Rusya’nın ‘enerji şantajı’ başladı!Putin’in gaz sevkiyatı üzerinden Avrupa’yı bölme çabası resmen başladı. Moskova, Polonya ve Bulgaristan’a gaz sevkiyatını keserken, ilk açıklamalar, Avrupa ülkelerinin buna hazırlıklı olduğunu gösterdi.
28.04.2022Ekonomi
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'Rus enerji şirketi Gazprom, ödemeleri ruble cinsinden yapmayı reddetmelerinin ardından Polonya ve Bulgaristan'a doğal gaz akışını kesti. Avrupa Komisyonu kararı "şantaj aracı" olarak nitelendirdi.
28.04.2022Dünya
Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gaz akışını kesti
Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gaz akışını kestiRusya, ruble ile ödeme yapmayı kabul etmeyen iki ülkeye gaz akışının bu sabah itibarıyla tamamen durdurulduğunu açıkladı. Bulgaristan kararı 'bir şantaj' olarak niteledi.
27.04.2022Uzmanpara
Son dakika... Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gazı kesti
Son dakika... Rusya, Polonya ve Bulgaristan'a gazı kestiMoskova, ruble ile ödeme yapmayı kabul etmeyen iki ülkeye gaz akışının bu sabah itibarıyla tamamen durdulduğunu açıkladı. Bulgaristan, kararı 'bir şantaj' olarak niteledi.
27.04.2022Dünya
Altın fiyatları ne kadar oldu?
Altın fiyatları ne kadar oldu?Bu hafta itibarıyla oldukça hareketli bir seyir izleyen altın piyasası yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Ons altın fiyatı iki ayın dibini görürken, gram altın 900 liranın altına sarktı. Peki altın fiyatlarındaki düşüşün sebebi ne? İşte detaylar...
27.04.2022Uzmanpara
Rusya, Google'a ait varlıklara el koydu
Rusya, Google'a ait varlıklara el koyduMoskova mahkemesi Rusya’nın önde gelen televizyon şirketlerinden Gazprom Media’nın YouTube kanalına getirdiği kısıtlamalarla ilgili olarak görülen davada Google'ın Rusya'daki 500 milyon ruble (7 milyon dolar) değerindeki varlıklarına el konulmasına karar verdi.
26.04.2022Uzmanpara
Rusya, Google'a ait 500 milyon rublelik varlıklara el koydu
Rusya, Google'a ait 500 milyon rublelik varlıklara el koyduMoskova mahkemesi, Rusya’nın önde gelen televizyon şirketlerinden Gazprom Media’nın YouTube kanalına getirdiği kısıtlamalarla ilgili olarak görülen davada, Google'ın Rusya'daki 500 milyon ruble (7 milyon dolar) değerindeki varlıklarına el konulmasına karar verdi.
26.04.2022Ekonomi
'Putin'in yüzüne söyledim!' Casus ilan edilen sembol isim '40 yıl geriye gittik' diyerek anlattı
'Putin'in yüzüne söyledim!' Casus ilan edilen sembol isim '40 yıl geriye gittik' diyerek anlattıEcho of Moscow (Moskova'nın Yankısı) on yıllar boyunca Rusya'nın önde gelen bağımsız seslerinden biri olarak varlığını sürdürdü ancak geçen ay radyo istasyonu kapandığında, Putin ile özel bir ilişkisi olan editör Alexei Venediktov bunun bir devrin sonu olduğunu anladı.
26.04.2022Dünya
Enerji krizlerinin en büyüğü yaşanabilir
Enerji krizlerinin en büyüğü yaşanabilirRus petrol ve gazına yaptırım koyarsak, kaybedeceğimiz petrol ve gazın yerini dolduramayacağız. En gerçek karanlık senaryoda, enerji tüketimini düşürmek, tüm nükleer santralleri tam kapasite çalıştırmak, kömür, petrol ve gaz ithal etmek dışında yapabileceğimiz pek bir şey yok.
26.04.2022Vitrin
AB'den ruble ile gaz ticaretine ilişkin uyarı
AB'den ruble ile gaz ticaretine ilişkin uyarıAvrupa Birliği (AB), üye ülkelere Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 'dost olmayan ülkelerin' gaz ödemelerini ruble ile yapması kararının yaptırımları ihlal etme anlamına geleceğini belirtti.
14.04.2022Uzmanpara
Rusya sermaye kontrollerini gevşetecek
Rusya sermaye kontrollerini gevşetecekRus yetkililerin Ukrayna'ya yönelik askeri operasyon ve buna karşı Batılı ülkelerin yaptırımlar uygulamaya başlamaları ile birlikte yürürlüğe konan sermaye kontrollerini adım adım gevşetmeyi değerlendirdikleri öne sürüldü.
14.04.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Gazprom ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.