Gencay Korur

Gencay Korur

Son dakika Gencay Korur haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gencay Korur gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gencay Korur haber sayfamızda...

Gencay Korur

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25 gencay korur haberi bulunmuştur.
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Cani için yüreklere su serpen karar
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Cani için yüreklere su serpen karar Çanakale'nin Ezine ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (38) av tüfeğiyle öldürüp, sosyal medya hesabından 'gülen yüz' ifadesi ve 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaparak, aldatıldığı için cinayeti işlediğini yazan Gencay Korur'a (42) verilen, indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı. Kararda; sanık Korur'un haksız tahrik indiriminden yararlanabilmek için savcılıktaki ifadesini mahkemede değiştirdiğine kanaat getirildiği için, bu beyanlarına itibar edilmediği belirtildi.
10.05.2024 Gündem
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Kravat indirimi uygulanmadı
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Kravat indirimi uygulanmadı Çanakkale'nin Ezine ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (38), kayınpederinin evinde öldürüp, sosyal medyadan 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapan tutuklu sanık Gencay Korur (41)’un cezası belli oldu.
12.03.2024 Haberler
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Kravat indirimi uygulanmadı
Eşini öldürüp 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapmıştı! Kravat indirimi uygulanmadı Çanakkale'nin Ezine ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (38), kayınpederinin evinde öldürüp, sosyal medyadan 'Gururlu hissediyor' paylaşımı yapan tutuklu sanık Gencay Korur (41)’un cezası belli oldu.
12.03.2024 Gündem
'Gururlu hisseden' katilin şoke eden mesajları! Yasak aşkına cinayeti anlattı
'Gururlu hisseden' katilin şoke eden mesajları! Yasak aşkına cinayeti anlattı Çanakkale'nin Ezine ilçesinde 9 Ağustos 2022 tarihinde boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (38), kayınpederinin evinde av tüfeğiyle vurarak öldürüp, sosyal medyadan ‘Gururlu hissediyor’ paylaşımı yapan tutuklu sanık Gencay Korur'un (41), 5'inci kez hakim karşısına çıktı.
29.02.2024 Gündem
Eşini öldürüp sosyal medya hesabına 'gururlu hissediyor' yazan kocanın ifadesi ortaya çıktı
Eşini öldürüp sosyal medya hesabına 'gururlu hissediyor' yazan kocanın ifadesi ortaya çıktı Çanakkale'nin Ezine ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (38) av tüfeğiyle öldürüp, sosyal medya hesabından 'gülen yüz' ifadesi ve 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaparak aldatıldığı için cinayeti işlediğini belirten Gencay Korur (41), ilk kez çıktığı hakim karşısında eşinin kendisini birçok kez başka erkeklerle aldattığını ileri sürerek, "Öldürmek gibi bir niyetim yoktu, sadece korkutmak istedim" dedi. Öldürülen Korur'un tanık olarak dilenen babası Cahit Hamal (69) ise sanığın kızına işkence yaptığını, annesi Birsel Hamal (65) da kızına iftira attığını söyledi. Mahkeme, Korur'un tutukluluk halinin devamına karar verip, duruşmayı erteledi.
5.04.2023 Gündem
Eşini öldürüp 'gururlu hissediyor' yazdı! İşte istenen ceza
Eşini öldürüp 'gururlu hissediyor' yazdı! İşte istenen ceza Çanakkale'de, boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur'u (39) av tüfeğiyle öldürüp, sosyal medyadan 'gururlu hissediyor' paylaşımı yapan Gencay Korur (41) hakkında iddianame tamamlandı.
29.01.2023 Gündem
Eşini öldürüp sosyal medyadan paylaşmıştı! Kendisinin aldattığı ortaya çıktı
Eşini öldürüp sosyal medyadan paylaşmıştı! Kendisinin aldattığı ortaya çıktı Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, boşanma aşamasında olduğu Ayşe Korur'u (38) öldürüp, sosyal medya hesabından 'gülen yüz' ifadesi ve 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaparak aldatıldığı için cinayeti işlediğini söyleyen Gencay Korur'un (40), eşini kendisinin aldattığı ortaya çıktı.
13.09.2022 Gündem
Dehşetin ardından yaptığı paylaşım 'pes' dedirtti! Cani tutuklandı
Dehşetin ardından yaptığı paylaşım 'pes' dedirtti! Cani tutuklandı Çanakkale’de 9 Ağustos’ta boşanma aşamasındaki eşi Ayşe Korur’u (38) kayınpederinin evinde av tüfeğiyle vurarak öldüren Gencay Korur (40) tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cinayetin ardından sosyal medya hesabından ‘Gururlu hissediyor’ şeklinde yaptığı paylaşımda “Ayşe Korur Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ben namusumu temizledim, herkese duyurulur” ifadelerini kullanmıştı.
12.08.2022 Gündem
Eşini öldürüp sosyal medyadan paylaşmıştı! Katil yakalandı
Eşini öldürüp sosyal medyadan paylaşmıştı! Katil yakalandı Çanakkale’de eşini tüfekle öldürdükten sonra, sosyal medyada ‘Gururlu hissediyor’ diye paylaşım yapan katil zanlısı adliyeye sevk edildi. Zanlı, emniyet çıkışında gazetecilerin ‘Neden öldürdün’ sorusuna ise, “Haber yapmayın beni” diyerek cevap verdi.
11.08.2022 Gündem
Eşini öldüren katil zanlısı ‘gururlu hissediyor’ diye paylaşım yaptı!
Eşini öldüren katil zanlısı ‘gururlu hissediyor’ diye paylaşım yaptı! Çanakkale’de eşini tüfekle öldüren katil zanlısı, sosyal medyada ‘Gururlu hissediyor’ diye yaptığı paylaşımda, ‘ben namusumu temizledim, herkese duyurulur’ dedi.
10.08.2022 Haberler
Eşini öldüren katil zanlısı ‘gururlu hissediyor’ diye paylaşım yaptı!
Eşini öldüren katil zanlısı ‘gururlu hissediyor’ diye paylaşım yaptı! Çanakkale’de eşini tüfekle öldüren katil zanlısı, sosyal medyada ‘Gururlu hissediyor’ diye yaptığı paylaşımda, ‘ben namusumu temizledim, herkese duyurulur’ dedi.
10.08.2022 Gündem
Her dilde barış çağrısı
Her dilde barış çağrısı Öcalan’ın yapılmasını istediği, konferansların ilki dün başladı. Bugün de sürecek olan ‘Demokrasi ve Barış’ konferansına katılım yoğundu. Konferansta Kürtçe, Ermenice ve?Türkçe barış çağrısı yapıldı
25.05.2013 Gündem
‘Cezaevleri artık adaletle anılmalı’
‘Cezaevleri artık adaletle anılmalı’ 78’liler Vakfı‘ndan cezaevlerindeki açlık grevleriyle ilgili dün bir açıklama yapıldı. Açıklamada “Türkiye’nin tüm cezaevleri ölümlerle değil, hukukla, adaletle anılır olmalı artık” denildi.
29.10.2012 Gündem
Cezaevlerindeki açlık grevleri 37. gününde
Cezaevlerindeki açlık grevleri 37. gününde İnsan Hakları İstanbul Şubesi'nde düzenlenen basın toplantısında, Türkiye'deki 58 cezaevinde devam eden açlık grevlerinin 37. güne ulaştığı belirtildi. Yapılan açıklamada, önlem alınmadığı takdirde olumsuz sonuçların ortaya çıkacağı vurgulandı.
18.10.2012 Gündem
6 kişi tutuklandı
6 kişi tutuklandı Hopa'daki olaylar nedeniyle gözaltına alınıp Ezruma getirilen ve mahkemeye çıkartılan 16 kişinden 6'sı tutuklandı. Ankara Barosu zanlıların savunma hakkının ihlal edildiğini açıkladı. Gözaltında işkence iddaları da yer alıyor. Kaburga kemikleri kırıldığı iddia edilen İbrahim Aksu da yeniden hastaneye kaldırıldı.
5.06.2011 Gündem
Savunma hakkı ihlal edildi
Savunma hakkı ihlal edildi Hopa’da çıkan olaylarda gözaltına alınan 30 kişi Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısına ifade vermek üzere Erzurum’a gönderilirken, Ankara Barosu zanlıların savunma hakkının ihlal edildiğini açıkladı. Gözaltında işkence iddaları da yer alıyor. Kaburga kemikleri kırıldığı iddia edilen İbrahim Aksu da yeniden hastaneye kaldırıldı.
5.06.2011 Gündem
Bağımsızlara  “Aydın ” desteği
Bağımsızlara “Aydın ” desteği Emek, Demokrasi, Özgürlük Bloku bağımsız adaylarını bir imza kampanyasıyla destekleyen bir grup aydın dün bir bildiri yayınladı
11.05.2011 Siyaset
Uzlaşmayla çıksın
Uzlaşmayla çıksın Türkiye’nin yeni bir anayasaya ihtiyacı olduğunu belirten 200’ü aşkın aydın, anayasa değişikliğinin, diyalog, uzlaşma ve en geniş mutabakatla yapılması çağrısında bulundu
21.03.2010 Siyaset
‘Kürt sorununa çözüm istiyoruz’ mitingi
‘Kürt sorununa çözüm istiyoruz’ mitingi Barış Meclisi’nin “Yeter! Kürt sorununda demokratik çözüm istiyoruz” mitingi 1 Haziran’da Kadıköy’de yapılacak. Aydın ve sanatçılar bir basın toplantısıyla “desteklerini’ açıkladılar
28.05.2008 Gündem
Muhtıraya ret
Muhtıraya ret 'Muhtıra' olarak nitelendirilen Genelkurmay açıklamasına karşı yayımlanan bildiride 'Demokrasiyi yok etmeye yönelen her tür müdahaleye karşı direnme hakkına sahip olduğumuzu belirtiyoruz' denildi
13.05.2007 Siyaset
Nevruz barış bayramı olsun
Nevruz barış bayramı olsun Akademisyen, yazar, ve işadamlarının da aralarında yer aldığı 181 aydın, yurttaşları ve güvenlik güçlerini kutlamalarda sağduyulu davranmaya çağırdı
19.03.2007 Gündem
Sosyolog Selek'e 282 imzalı destek
Sosyolog Selek'e 282 imzalı destek Mısır Çarşısı patlamasıyla ilgili olarak yargılanan Pınar Selek'e destek veren, 282 aydının imzaladığı bildiride, "Pınar Selek şiddet karşıtı, tanığız" denildi
14.03.2006 Yaşam
İnsanlarımız ölmesin
İnsanlarımız ölmesin Aydınlar, PKK'ya önkoşulsuz silah bırakma çağrısı yaparken, 'hükümetin kalıcı barışın sağlanması ve herkesin demokratik hayata katılabilmesi için gerekli yasal düzenlemeleri gerçekleştirmesi' istendi
15.06.2005 Gündem
Sizi sağduyuya davet ediyoruz
Sizi sağduyuya davet ediyoruz Ortak bir bildiriye imza atan 200 Türk aydını, Mersin, Trabzon ve Sütçülerde yaşanan olaylara dikkat çekerek, aşırı Kürt ve Türk milliyetçiliğinin yükselmesinden duydukları kaygıyı dile getirdi
10.04.2005 Siyaset
Ünlü sanatçıladan seçimlerde Demokratik Güç Birliği'ne destek
Ünlü sanatçıladan seçimlerde Demokratik Güç Birliği'ne destek Ünlü sanatçıladan seçimlerde Demokratik Güç Birliği'ne destek
22.03.2004 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gencay Korur ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.