Gençlik Ve Spor Bakanı

Gençlik Ve Spor Bakanı

Son dakika Gençlik ve Spor Bakanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gençlik ve Spor Bakanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gençlik ve Spor Bakanı haber sayfamızda...

Gençlik Ve Spor Bakanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.842 gençlik ve spor bakanı haberi bulunmuştur.
Türkiye, Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası'nda zirvede!
Türkiye, Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası'nda zirvede! Türkiye, Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası'nda 10 madalya kazanarak organizasyonu zirvede tamamladı.
24.05.2024 Diğer
Yunus Murat Ceylan: Reaksiyon bize kupayı getirdi!
Yunus Murat Ceylan: Reaksiyon bize kupayı getirdi! Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Yunus Murat Ceylan, Türkiye Kupası'nda şampiyon olmalarının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
23.05.2024 Türkiye Kupası
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak: Türkiye sporda çağ atlamış bir ülke!
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak: Türkiye sporda çağ atlamış bir ülke! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye Kupası'nda final maçının ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.
23.05.2024 Türkiye Kupası
Bakan Bak'tan Beşiktaş'a tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Beşiktaş'a tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye Kupası'nda şampiyon olan Beşiktaş'ı tebrik etti.
23.05.2024 Beşiktaş
Beşiktaş şampiyonluk kupasına kavuştu!
Beşiktaş şampiyonluk kupasına kavuştu! Türkiye Kupası'nın finalinde Trabzonspor'u 3-2'lik skorla mağlup eden Beşiktaş kupasını aldı. Beşiktaş'a kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi takdim etti.
23.05.2024 Türkiye Kupası
Bakan Bak: Türkiye son 22 yılda yatırımlarla devrim yaşadı
Bakan Bak: Türkiye son 22 yılda yatırımlarla devrim yaşadı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Son 20 yılda inşa edilen olimpik ve yarı olimpik havuz sayısı 700'e ulaştı. 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi' sayesinde şu ana kadar 10 milyonun üzerinde çocuğa yüzme öğrettik" dedi.
23.05.2024 Gündem
Bakan Bak: Türkiye Yüzyılı’nı sporun da yüzyılı yapacağız
Bakan Bak: Türkiye Yüzyılı’nı sporun da yüzyılı yapacağız Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye’nin 2026 UEFA Avrupa Ligi finali ile 2027 UEFA Avrupa Konferans Ligi finaline ev sahipliği yapacağını belirterek "Türkiye Yüzyılı’nı sporun da yüzyılı yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
22.05.2024 Futbol
Erdoğan başkanlığındaki AK Parti MKYK toplantısı başladı
Erdoğan başkanlığındaki AK Parti MKYK toplantısı başladı AK Parti MKYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı.
22.05.2024 Gündem
2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 Konferans Ligi finalleri İstanbul'da oynanacak!
2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 Konferans Ligi finalleri İstanbul'da oynanacak! UEFA, 2026 UEFA Avrupa Ligi finali ile 2027 UEFA Avrupa Konferans Ligi final maçlarının İstanbul'da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda oynanacağını açıkladı.
22.05.2024 Futbol
Gençler Ata’nın huzuruna koştu
Gençler Ata’nın huzuruna koştu Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak; dün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 81 il ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan’dan temsilci olarak seçilen toplam 166 gençle Anıtkabir’i ziyaret etti.
20.05.2024 Gündem
Esarete karşı özgürlüğün sembolü
Esarete karşı özgürlüğün sembolü Gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan “19 Mayıs esarete karşı özgürlüğün, yılgınlığa karşı umudun, teslimiyete karşı milletimizin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının sembolüdür” dedi.
20.05.2024 Gündem
105 yıldır sönmeyen meşale! İlelebet izinde
105 yıldır sönmeyen meşale! İlelebet izinde 19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ile kurtuluşun meşalesi yakıldı. Kurtuluşa giden “ilk adım”, dün Türkiye’nin dört bir yanında 105 yıl önceki ruhla kutlandı.
20.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan milli sporcuları ve gençleri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan milli sporcuları ve gençleri kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda milli sporcuları ve gençleri kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan “19 Mayıs esarete karşı özgürlüğün, yılgınlığa karşı umudun, teslimiyete karşı milletimizin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının sembolüdür” dedi.
19.05.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 19 Mayıs milletimizin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının sembolüdür
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 19 Mayıs milletimizin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının sembolüdür Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda milli sporcuları ve gençleri kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan “19 Mayıs esarete karşı özgürlüğün, yılgınlığa karşı umudun, teslimiyete karşı milletimizin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının sembolüdür” dedi.
19.05.2024 Gündem
Kasapoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı: Özel bir gençliğe sahibiz
Kasapoğlu'ndan 19 Mayıs mesajı: Özel bir gençliğe sahibiz Eski Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 
19.05.2024 Diğer
Yurdun dört bir yanında 19 Mayıs coşkusu!
Yurdun dört bir yanında 19 Mayıs coşkusu! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlanıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, beraberindeki heyetle Anıtkabir’i ziyarette bulundu.Samsun’da 1919 metrelik bayrakla "Fener Alayı ve Gençlik Haftası Yürüyüşü" düzenlendi.
19.05.2024 Gündem
19 Mayıs kutlanıyor! Devlet erkanı Anıtkabir'de
19 Mayıs kutlanıyor! Devlet erkanı Anıtkabir'de Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 81 il ve KKTC'den gelen temsilci gençler, Bakanlık personeli, federasyon temsilcileriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret ederek Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.
19.05.2024 Haberler
Spor camiasından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajları!
Spor camiasından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajları! Spor camiası, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama mesajları paylaştı.
18.05.2024 Diğer
Kasapoğlu: İnsanlığın adalete ve merhamete çok ihtiyacı var
Kasapoğlu: İnsanlığın adalete ve merhamete çok ihtiyacı var Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İzmir milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu İstanbul Medipol Üniversitesi’nde “Gençlik, Geleceğe Bakış, İyi Oluş” konulu seminere katıldı.
18.05.2024 Gündem
Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Spor çok önemli bir unsur, önemli bir enstrüman, spor iyileştiren birleştiren bir güç
Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Spor çok önemli bir unsur, önemli bir enstrüman, spor iyileştiren birleştiren bir güç Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, Ak Parti İzmir milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu İstanbul Medipol Üniversitesi’nde “Gençlik, Geleceğe Bakış, İyi Oluş” konulu seminere katıldı.
17.05.2024 Diğer
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Meclis'te gençleri ağırladı
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Meclis'te gençleri ağırladı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "19 Mayıs, bizim milli tarihimizin sıradan sayfalarından birisi değildir. Fevkalade önemli bir dönüm noktasının başlangıcıdır. Bir kararlılığın, azmin, istikametin ve inancın müşahhas halidir." dedi.
17.05.2024 Gündem
Bakan Bak: Üniversitelerde sporu önemsiyoruz
Bakan Bak: Üniversitelerde sporu önemsiyoruz Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Üniversitelerde sporu önemsiyoruz, gençlerimizin spor yapmasını istiyoruz. Gençlerimizi madde bağımlılığı ve internet bağımlılığının dışında tehdit eden bir sorun var, obezite. Lütfen, yürüyün ve spor yapın” dedi.
16.05.2024 Haberler
Bakan Bak: Üniversitelerde sporu önemsiyoruz
Bakan Bak: Üniversitelerde sporu önemsiyoruz Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Üniversitelerde sporu önemsiyoruz, gençlerimizin spor yapmasını istiyoruz. Gençlerimizi madde bağımlılığı ve internet bağımlılığının dışında tehdit eden bir sorun var, obezite. Lütfen, yürüyün ve spor yapın” dedi.
16.05.2024 Gündem
Erdoğan, Togg’un yeni modeli T10F’in direksiyonunda
Erdoğan, Togg’un yeni modeli T10F’in direksiyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin otomobili Togg’un yeni modeli T10F’i inceledi.
15.05.2024 Haberler
Erdoğan, Togg’un yeni modeli T10F’in direksiyonunda
Erdoğan, Togg’un yeni modeli T10F’in direksiyonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin otomobili Togg’un yeni modeli T10F’i inceledi.
15.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gençlik Ve Spor Bakanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.