Gençlik Ve Spor Bakanlığı

Gençlik Ve Spor Bakanlığı

Son dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gençlik ve Spor Bakanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gençlik ve Spor Bakanlığı haber sayfamızda...

Gençlik Ve Spor Bakanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.608 gençlik ve spor bakanlığı haberi bulunmuştur.
Sağlık ve performans bir arada!
Sağlık ve performans bir arada! Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde oluşturulan ‘Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi’nde üst düzey teknolojik cihazlarla sporcuların gelişimine katkı sağlanıyor.
13.04.2024 Diğer
Bakan Bak'tan Fenerbahçe Alagöz Holding'e tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Fenerbahçe Alagöz Holding'e tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, EuroLeague Women'da finale yükselen Fenerbahçe Alagöz Holding'i tebrik etti.
12.04.2024 Basketbol
Bakan Bak, Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi’ni övdü
Bakan Bak, Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi’ni övdü Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sporcu sağlığının ve performans ölçümlerinin bilimsel esaslara göre yapılmasının başarıya giden yolda çok önemli olduğunu vurguladı.
12.04.2024 Skorer
Bakan Bak'tan Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi'ne övgü
Bakan Bak'tan Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi'ne övgü Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Sporcu Sağlığı ve Performansı Merkezi'ndeki üst düzey teknolojik cihazlarla sporcuların gelişimine katkı sağlanıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sporcu sağlığının ve performans ölçümlerinin bilimsel esaslara göre yapılmasının başarıya giden yolda çok önemli olduğunu belirterek, merkezde yürütülen faaliyetlerin memnuniyet verici olduğunu söyledi.
12.04.2024 Gündem
Bakan Bak'tan Eyüpspor için tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Eyüpspor için tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Süper Lig'e yükselmeyi garantileyen Eyüpspor için tebrik mesajı paylaştı.
7.04.2024 1.Lig
Oğuz Çetin: 81 ilde futbol okulları kurulması hedefleniyor!
Oğuz Çetin: 81 ilde futbol okulları kurulması hedefleniyor! TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde konuştu.
5.04.2024 Futbol
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için geri sayım 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (Tour of Türkiye) Muğla bölümü için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
3.04.2024 Diğer
87 yaşında emekli binbaşı pistlerin komutanı! 100 madalya, 50 kupam var
87 yaşında emekli binbaşı pistlerin komutanı! 100 madalya, 50 kupam var İzmir'de havacı Binbaşı Birsen İnan (87), emekli olduktan sonra spora yöneldi. Uzun yıllar atlezimle uğraşan İnan, 82 yaşında tanıştığı 'Bocce' sporunda da çeşitli başarılar elde etti. Atletizmde 100'ü aşkın madalyası ve 50'ye yakın kupası, boccede de çeşitli madalyaları bulunan İnan, "Kenarda, köşede kalmış bir emeklilik hoşuma gitmedi" dedi.
31.03.2024 Gündem
Bakan Bak'tan Kavurat için taziye mesajı
Bakan Bak'tan Kavurat için taziye mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, vefat eden 17 yaşındaki milli sporcu Sıla Medine Kavurat için taziye mesajı paylaştı.
30.03.2024 Diğer
Bakan Bak: Her türlü desteği vereceğiz!
Bakan Bak: Her türlü desteği vereceğiz! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Ataşehir’de, Özel Eğitim Okullarına spor malzemesi sağlanmasını amaçlayan ‘Spor Aşkı Engel Tanımaz’ projesi kapsamında Yunus Emre Özel Eğitim ve Uygulama Okulu’nda düzenlenen programa katıldı.
29.03.2024 Diğer
Bakan Bak: Engelli bireylere sahip çıkan ve onlara çok büyük destekler veren bir milletiz
Bakan Bak: Engelli bireylere sahip çıkan ve onlara çok büyük destekler veren bir milletiz Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, "Türkiye'deki toplam bin 500 özel eğitim okulumuza bakanlığımızın kaynaklarından sağlanan, yüzde 70’i yerli yapım 57 bine yakın spor malzemesi dağıtılmış olacak. Engelli bireylere sahip çıkan ve onlara çok büyük destekler veren bir milletiz. Bundan sonraki süreçte de yine gençlerimizin ve engelli bireylerimizin spor yapması için her türlü desteği vereceğiz" dedi.
28.03.2024 Gündem
Bakan Bak: Türk basketbolu için bir vizyondur!
Bakan Bak: Türk basketbolu için bir vizyondur! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak kısa süre içinde açılışı yapılacak İstanbul’daki Türkiye Basketbol Gelişim Merkezi’nin büyük bir yatırım olduğunu ve uzun yıllar Türk sporuna hizmet vereceğini ifade etti.
28.03.2024 Basketbol
Bakan Bak'tan şampiyon Halkbank'a tebrik!
Bakan Bak'tan şampiyon Halkbank'a tebrik! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AXA Sigorta Kupa Voley şampiyonu Halkbank'ı tebrik etti.
27.03.2024 Voleybol
'Türkiye bir spor devrimi yaşamakta'
'Türkiye bir spor devrimi yaşamakta' "Türkiye bir spor devrimi yaşamaktadır. Bunun sonucunda da başarılar gelmeye başladı." Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Gençlik ve Spor Bakanlığı için en önemli konulardan bir tanesi bağımlılıkla ve uyuşturucu ile mücadeledir. Gençlerimizi spor salonlarına, tesislere, gençlik kamplarımıza bekliyoruz" şeklinde konuştu.
25.03.2024 Gündem
Bakan Bak'tan Fenerbahçe Opet'e tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Fenerbahçe Opet'e tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kupa Voley'de şampiyon olan Fenerbahçe Opet'i tebrik etti.
24.03.2024 Voleybol
Bakan Bak: Geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için çalışıyoruz!
Bakan Bak: Geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için çalışıyoruz! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Fethiye ilçesine 10 bin kişilik yeni bir stat ile kapalı yüzme havuzu yapacaklarını söyledi, “Geleceğin Avrupa, dünya, olimpiyat şampiyonlarını yetiştirmek için çalışıyoruz” dedi.
24.03.2024 Diğer
Bakan Bak: Türkiye, bir spor ülkesi olma yolunda!
Bakan Bak: Türkiye, bir spor ülkesi olma yolunda! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, belediyelerle bakanlıklar arasında müthiş bir uyumun bulunduğunu söyledi, “Paris 2024 için de çok az bir süre kaldı. Orada da başarılı sonuçlar elde edip, bayrağımızı göndere çekeceğiz” ifadelerini kullandı.
23.03.2024 Diğer
Bakan Bak: Türkiye spor devrimi yaşamaktadır
Bakan Bak: Türkiye spor devrimi yaşamaktadır Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Fatih Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Fatih Sultan Mehmet Kültür ve Spor Merkezi’nin açılışına katıldı. Gençlerle ve sporcularla bir araya gelen Bakan Bak, “Türkiye Avrupa'nın ve dünyanın en modern stadyumlarına sahip” dedi. Programda konuşan Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ise “Fatih'i beş yılda sportif alanlar açısından avantajlı bir ilçe haline dönüştürmeye başladık” dedi.
22.03.2024 Gündem
Bakan Bak voleybol oynadı
Bakan Bak voleybol oynadı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize'de yapımı tamamlanan Çayeli Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu, ardından kapalı spor salonunda gençlerle voleybol oynadı.
21.03.2024 Gündem
Bakan Bak: Türkiye son 22 yılda spor devrimi yaşamaktadır
Bakan Bak: Türkiye son 22 yılda spor devrimi yaşamaktadır Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gaziosmanpaşa Gençlik Merkezi'nin açılış törenine katıldı. Bakan Bak, “Türkiye son 22 yılda spor devrimi yaşamaktadır. Türkiye spor ülkesi olma yolunda” açıklamasında bulundu.
19.03.2024 Gündem
Bakan Bak'tan 31 Mart mesajı: Bize çalışan adam lazım, tatile giden değil
Bakan Bak'tan 31 Mart mesajı: Bize çalışan adam lazım, tatile giden değil Sarıgazi Kemal Ayyıldız Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın iştirakiyle Sancaktepe'de açıldı. Açılışta konuşan Bakan Bak, “Bize çalışan adam lazım. Tatile giden adam lazım değil. Bize Murat Kurum lazım” dedi.
18.03.2024 Gündem
Bakan Bak'tan Bolu'ya stadyum sözü!
Bakan Bak'tan Bolu'ya stadyum sözü! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bolu Atatürk Stadyumu’nda sporculara seslenerek, “Bolu stadyumunu güzel bir stadyumla yenileyeceğiz” dedi.
17.03.2024 Diğer
PAÜ öğrencilerinden bölge ikinciliği
PAÜ öğrencilerinden bölge ikinciliği Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençler Arası Kültür ve Sanat yarışmaları kapsamında düzenlediği bilgi yarışması üniversite kategorisinde Denizli’yi temsil eden Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Ege Bölge ikincisi oldu...
16.03.2024 Ege
Bakan Bak'tan genç basketbolculara yakın takip!
Bakan Bak'tan genç basketbolculara yakın takip! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Okul Sporları Gençler Basketbol Türkiye Birinciliği erkekler final maçını takip etti, Türkiye Şampiyonu olan Çiğli Bilim Doğa’nın kupasını verdi.
16.03.2024 Basketbol
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda görev değişimi yaşandı!
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda görev değişimi yaşandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Dr. Enes Efendioğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ise Doç. Dr. Veli Ozan Çakır'ın atandığı açıklandı.
15.03.2024 Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Gençlik Ve Spor Bakanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.