Gençlik Ve Spor Bakanlığı

Gençlik Ve Spor Bakanlığı

Son dakika Gençlik ve Spor Bakanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gençlik ve Spor Bakanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gençlik ve Spor Bakanlığı haber sayfamızda...

Gençlik Ve Spor Bakanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.044 gençlik ve spor bakanlığı haberi bulunmuştur.
Kınık Gençlik Merkezi açıldı
Kınık Gençlik Merkezi açıldıGençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde, Bakanlık ve Kınık Belediyesi ortak protokolü ile hayata geçen Kınık Gençlik Merkezi, geleceğin umudu gençlerle çocukları spor ve sanat ile buluşturdu.
4.07.2022Ege
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Akdeniz Oyunları'nda sporcularımız tarih yazıyor
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Akdeniz Oyunları'nda sporcularımız tarih yazıyor19. Akdeniz Oyunları'nda mücadele eden sporcuları izlemek için Cezayir'de bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sporcularımız, her alanda bize büyük heyecan yaşatıyor, adeta tarih yazıyorlar. Bocce, tekvando, güreşe, yüzmeye, voleybolda, her alanda iddiası olan, her alanda zirvede bir Türkiye var" dedi.
5.07.2022Diğer
Bakan Kasapoğlu'ndan Akdeniz Oyunları'nda madalya kazanan sporculara tebrik
Bakan Kasapoğlu'ndan Akdeniz Oyunları'nda madalya kazanan sporculara tebrikGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cezayir'de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nın sekizinci gününde atıcılık, tekvando, atletizm, halter, yelken ve yüzme branşlarında madalya kazanan milli sporcular için tebrik mesajı yayımladı.
4.07.2022Diğer
‘Tenis bilmeyen kalmasın’
‘Tenis bilmeyen kalmasın’Türkiye’nin en köklü tenis kulüplerinden birisi olan Karşıyaka Tenis Kulübü’nde Başkan Kazım Türk, açıklamalarda bulundu. Türk, “Tam bir aile ortamı yakalamış durumdayız. Kapımız herkese açık, halkımız varsa biz varız” dedi
4.07.2022Ege
Tuzla'da Kabotaj Bayramı coşkuyla kutlandı
Tuzla'da Kabotaj Bayramı coşkuyla kutlandıTuzla Belediyesi, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, MSÜ Deniz Harp Okulu, İTÜ Denizcilik Fakültesi, Piri Reis Üniversitesi ve yelken kulüplerinin katılımıyla Kabotaj Bayramı Tuzlada festival havasında kutlandı. Dragon boat yarışları, fly board, yelken, su jeti gösterileri ile birlikte çeşitli aktivitelerin düzenlendiği festival vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.
3.07.2022Gündem
18-25 yaş arasına müzeler ücretsiz
18-25 yaş arasına müzeler ücretsizGençlik ve Spor Bakanlığı, “Genç Ne Sever” platformunu hayata geçirdi. Platform aracılığıyla 18-30 yaş arası tüm gençlere sinema, tiyatro, konser, festival ve spor müsabakalarına bilet, farklı markalardan hediye çekleri ve seyahat biletleri hediye edilecek. 18-25 yaş aralığındaki gençlere müze girişleri ücretsiz olacak.
2.07.2022Gündem
Bakan Kasapoğlu'ndan Müzekart müjdesi
Bakan Kasapoğlu'ndan Müzekart müjdesiBakan Kasapoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanlığı, 18-25 yaş arasındaki tüm gençlere ücretsiz Müzekart GNS dağıtacak. Hediye kartlar, gencnesever.com sitesinden alınabilecek" açıklamasında bulundu.
1.07.2022Gündem
Gençler sanat sever
Gençler sanat sever Türkiye’nin tüm şehirlerinden gençlerin kültür, sanat, spor, seyahat faaliyetlerine erişiminde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin sosyalleşmelerini desteklemek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Genç Ne Sever platformunun tanıtımı bugün İstanbul’da gerçekleşecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 'Genç Ne Sever' platformunu hayata geçiriyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 'Genç Ne Sever' platformunu hayata geçiriyorTürkiye’nin tüm şehirlerinden gençlerin kültür, sanat, spor, seyahat faaliyetlerine erişiminde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin sosyalleşmelerini desteklemek amacıyla T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Genç Ne Sever” platformunun tanıtımı, 1 Temmuz Cuma günü İstanbul’da gerçekleşecek.
30.06.2022Diğer
Karesi’nin yıldızı parlıyor!
Karesi’nin yıldızı parlıyor!Göreve geldiği günden bu yana söz verdiği projeleri tek tek hayata geçiren Başkan Dinçer Orkan, “Gelirimizi artıran yatırımlarımız sayesinde ilçemizin değerine değer katıyoruz. Biz lafla, sözle değil, icraatlarımızla bunu belgelemiş oluyoruz” dedi
30.06.2022Ege
Say’dan ‘Hayatta Kalanlar’
Say’dan ‘Hayatta Kalanlar’Çağımızın en önemli sorunlarından biri olan iklim değişikliğinin ele alındığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen ‘30 Altı İklim Zirvesi’nde, ressam Deniz Say’ın ‘Hayatta Kalanlar’ isimli sergisi de yer aldı.
29.06.2022Cadde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan gençler ve öğrencilere müjde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan gençler ve öğrencilere müjdeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı, öğrenci ve gençlere iki yeni müjdeyi duyurdu.
28.06.2022Diğer
Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açacağız
Bakan Özer: İngilizce ve Arapça destekleme kursları açacağızMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "2022-2023 eğitim-öğretim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerine ilave olarak ilk kez İngilizce ve Arapça'dan da destekleme yetiştirme kurslarını açacağız" dedi.
27.06.2022Gündem
Geleneksel okçular, Türkiye Şampiyonası'nda Erzincan’da yarışacak
Geleneksel okçular, Türkiye Şampiyonası'nda Erzincan’da yarışacakTürkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenecek Sultan Melik Gazi Açık Hava Puta Türkiye Şampiyonası ve Hava Koşusu 24-26 Haziran 2022 tarihlerinde Erzincan’da düzenlenecek.
22.06.2022Diğer
Kayısı Cup başladı
Kayısı Cup başladıGençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde, Iğdır Valiliğ’nin destekleri ve Alagöz Holding’in sponsorluğu ile bu sene ikincisi yapılan Kayısı Cup Büyükler Yaz Kupası Türkiye Serisi, Iğdır Valisi Hüseyin Engin İbrahim ve Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş’un açılış konuşmalarıyla başladı.
21.06.2022Diğer
Dünya ikincisi Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndü
Dünya ikincisi Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndüTürkiye’nin en başarılı aerobik cimnastikcisi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası’ndaki ikinciliğinin ardından yurda döndü.
20.06.2022Diğer
Bakan Kasapoğlu'ndan memleketinde pazar çıkartması
Bakan Kasapoğlu'ndan memleketinde pazar çıkartmasıGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Manisa'nın Kula ilçesine pazar çıkartması yaptı. Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Bakan Kasapoğlu, pazar esnafından alışveriş yaptı.
19.06.2022Gündem
Dünyanın gözü Konya'da! 'Dünya Spor Başkenti' unvanının sahibi
Dünyanın gözü Konya'da! 'Dünya Spor Başkenti' unvanının sahibiHem sporcularının başarısı hem tesisleri hem de yeni yapılan spor alanları ile Konya sadece Türkiye’nin değil dünyanın da ilgisini çekmeyi başardı. Konya ‘Dünya Spor Başkenti’ unvanını almaya hak kazanan Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın ise Madrid’den sonra ikinci şehri oldu.
19.06.2022Diğer
Kasapoğlu sınav heyecanını paylaştı
Kasapoğlu sınav heyecanını paylaştıGençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Sınavı nedeniyle dün 81 ilde sınava katılımın yoğun olduğu lise ve üniversitelerde çay, simit, su ve meyve suyu ikramında bulundu.
19.06.2022Siyaset
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Yatırımlar, Türkiye'nin spor devriminin en güzel yansımasıdır
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Yatırımlar, Türkiye'nin spor devriminin en güzel yansımasıdırGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Bu yatırımlar; milletin efendisi değil, hizmetkarı olmak üzere yola revan olmuş bir gönül insanının liderliğinde gerçekleşen Türkiye’nin spor devriminin en güzel yansımasıdır. Spor devrimi diyoruz ama bunu içi boş bir tabir olarak kullanmıyoruz. Bu iddiamızı başarılarla, madalyalarla da destekliyoruz. İşte size bazı rakamlar vermek istiyorum. Sadece son 6 ayda, Ocak ayından Haziran ayına kadar göğsünde ay-yıldızlı formayı taşıyan sporcularımız uluslararası alanda 34 farklı branşta; 569 altın, 644 gümüş, 866 bronz olmak üzere toplam 2079 madalya kazandı. Bu bir rekor, bu bir gurur tablosu” dedi.
19.06.2022Diğer
Bakan Kasapoğlu öğrencilere moral verdi
Bakan Kasapoğlu öğrencilere moral verdiGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrenci ve velileriyle bir araya geldi.
18.06.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu YKS sürecinde ailelere destek verdi
Bakan Kasapoğlu YKS sürecinde ailelere destek verdiGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrencilere ve ailelerine destek oldu.
18.06.2022Haberler
Menemenli gençler  kupayı Pehlivan’a getirdi
Menemenli gençler kupayı Pehlivan’a getirdiGençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği okul sporları turnuvalarında, Menemen Şehit Kemal Ortaokulu sporcuları futsal alanında şampiyonluk kupasının sahibi oldu
15.06.2022Ege
Yeryüzünün ışıkları gökyüzüne çevrildi
Yeryüzünün ışıkları gökyüzüne çevrildiDiyarbakır’ın köklü tarihiyle bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği Zerzevan Gökyüzü Gözlem Etkinliği’nde buluştu. En küçüğü 1, en büyüğü 86 yaşındaki çok sayıda kişi yeryüzünden Samanyolu’nu selamladı.
14.06.2022Gündem
Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, Bakan Kasapoğlu’nun katılımıyla sona erdi
Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, Bakan Kasapoğlu’nun katılımıyla sona erdiKurtuluş Savaşı'nda İnebolu Limanı'na gelen silah ve cephanenin Anadolu'ya sevk edildiği 95 kilometrelik güzergahta düzenlenen "Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü" Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla sona erdi. Törende konuşan Kasapoğlu, İstiklal Yolu’nun istilacıların hayallerinde açılan keskin ve derin yaranın ismi olduğunu söyledi.
12.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gençlik Ve Spor Bakanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.