Germencik

Germencik

Son dakika Germencik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Germencik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Germencik haber sayfamızda...

Germencik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 600 germencik haberi bulunmuştur.
Kuşadası Nerededir Ve Hangi İle Bağlıdır?
Kuşadası Nerededir Ve Hangi İle Bağlıdır?Türkiye'nin birçok farklı şehrinde turistik bölgeler bulunur. Yerli ve yabancı oldukça fazla sayıda insan çeken bu yerler, aynı zamanda pek çok tarihi ve kültürel yapıya sahiptir. Bunlar içerisinde özellikle Kuşadası önemli bir yer tutar. Peki Kuşadası nerededir ve hangi ile bağlıdır? İşte bu konu hakkında merak edilenler.
3.06.2021Eğitim
Son dakika: Göz göre göre yok olma tehlikesi! Can çekişiyor
Son dakika: Göz göre göre yok olma tehlikesi! Can çekişiyorGelen bir son dakika haberine göre; Egeli çiftçilerin can damarı sayılan Büyük Menderes Nehri, bir yandan kuraklık bir yandan da kirlilik sorunlarıyla adeta yok olma tehlikesi yaşıyor.
27.05.2021Gündem
15 milyonluk yatırım
15 milyonluk yatırımAydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ, Germencik’in Mursallı Mahallesi’nde içme suyu altyapısını tamamen yenileyip kanalizasyon şebekesi çalışması yapacak.
22.05.2021Ege
Köpeği kurtarmak isterken feci şekilde can verdi
Köpeği kurtarmak isterken feci şekilde can verdiAydın Germencik ilçesinde su kuyusuna düşen köpeği kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip kendisi de düşen Salih Yayla , boynu kırılıp öldü.
8.05.2021Haberler
Köpeği kurtarmak isterken feci şekilde can verdi
Köpeği kurtarmak isterken feci şekilde can verdiAydın Germencik ilçesinde su kuyusuna düşen köpeği kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip kendisi de düşen Salih Yayla , boynu kırılıp öldü.
8.05.2021Gündem
Gece yarısı feci kaza! Metrelerce sürüklendi
Gece yarısı feci kaza! Metrelerce sürüklendiAydın'ın Germencik ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışan Yaşar Çetin'e (41) bir otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaklaşık 200 metre sürüklenen Çetin, yaşamını yitirdi.
7.05.2021Gündem
Germencik’e  hibe otobüs
Germencik’e hibe otobüsİzmir Büyükşehir Belediyesi, Germencik Belediyesi’ne otobüs hibe etti.
1.05.2021Ege
En iyi okumak için yarıştılar
En iyi okumak için yarıştılarGermencik Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocuklar için Andımızı En Güzel Okuma yarışması düzenledi.
26.04.2021Ege
Acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'de
Acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'deSamsun ve Bitlis illerinde bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilirken, Denizli, Tunceli, Aydın ile Malatya'da ise arazi toplulaştırmasına gidilecek ve tarla içi geliştirme hizmetleri yapılması ile bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.
22.04.2021Gündem
İcradan satılık daire!
İcradan satılık daire!Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Aydın Germencik'te 2+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
29.03.2021Ekonomi
Leylekler mesken tuttu
Leylekler mesken tuttuGermencik’e bağlı 150 haneli, 400 nüfuslu Ova Karaağaçlı Mahallesi, her yıl mart ayından ağustos ayına kadar baharın müjdecisi leylekleri ağırlıyor.
28.03.2021Ege
61 yıllık terzi, salgında kapattığı iş yerini müşterilerinin çağrısıyla yeniden açtı
61 yıllık terzi, salgında kapattığı iş yerini müşterilerinin çağrısıyla yeniden açtıAydın'ın Germencik ilçesinde yarım asrı aşkındır terzilik yapan 73 yaşındaki İsmail Gülcan, salgın sürecinde çekildiği evinden müşterilerinin çağrısıyla çıkarak müzeyi andıran atölyesinde yeniden çalışmaya başladı.
17.03.2021Haberler
73 yaşında, sipariş yağıyor! Yoğun istekle geri döndü ve...
73 yaşında, sipariş yağıyor! Yoğun istekle geri döndü ve...Aydın'ın Germencik ilçesinde yarım asrı aşkındır terzilik yapan 73 yaşındaki İsmail Gülcan, salgın sürecinde çekildiği evinden müşterilerinin çağrısıyla çıkarak müzeyi andıran atölyesinde yeniden çalışmaya başladı.
17.03.2021Ekonomi
Altyapı güçleniyor
Altyapı güçleniyorASKİ, Aydın’da alt yapı çalışmalarına devam ediyor.
16.03.2021Ege
Kadınlara selam olsun
Kadınlara selam olsunTürkiye’nin en başarılı belediye başkanlarından ‘Topuklu Efe’ Özlem Çerçioğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamalarını kabul etti.
9.03.2021Ege
Kazı Kazan’da Aydınlı gence 2 milyon TL ikramiye
Kazı Kazan’da Aydınlı gence 2 milyon TL ikramiyeAydın’da, ‘Kazı Kazan Para Yağmuru’ adlı şans oyununda, 2 milyon liralık büyük ikramiye, isminin açıklanmasını istemeyen bir gence çıktı.
9.03.2021Ekonomi
Aydın İl Posta Kodu Nedir? Aydın İlçelerinin Posta Kodları
Aydın İl Posta Kodu Nedir? Aydın İlçelerinin Posta Kodlarıİlkokul çağlarından beri adres yazarken posta kodu kullanmamız telkin edilmektedir. Bu sayede kargo teslimi sırasında benzer ilçe ve mahalle isimlerinde karışıklık oluşması da engellenmektedir. İl posta kodları, araç plaka numarasıyla ilişkilendirilmektedir. Bu konuyla ilgili karşımıza çıkan bir soru da Aydın ilinin ve ilçelerinin posta kodu nedir sorusudur. Sizler için Aydın iline ait posta kodlarını detaylandırdık.
24.04.2020Posta Kodları
9 Nerenin Plakası? Aydın İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
9 Nerenin Plakası? Aydın İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriÜlkemizde toplam 81 il bulunuyor. Bu 81 ilinde ayrı ayrı plaka kodları bulunuyor. Plaka kodları 01 ile başlayıp 81'e kadar gitmektedir. Her ilin bundan dolayı özel olan plaka kodu bulunur. 09 plakası da o plaka kodlarından biridir. Peki, 09 nerenin plakası? İşte 09 plaka numarasına dair tüm detaylar.
25.04.2020Plaka Kodları
Aydın Haritası: Aydın İlçeleri Nelerdir? Aydın İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Aydın Haritası: Aydın İlçeleri Nelerdir? Aydın İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Aydın, Ege Bölgesinde bulunan bir ildir. İl trafik numarası 09’dur. Ege Denizine kıyısı olup, turizm ve ekonomi bakımından Türkiye’nin önemli şehirlerindendir. Tarihteki eski isimleri “Tralleis” ve “Güzehisar” olup, bu bölgede Aydınoğulları beyliği kurulması üzerine ismi “Aydın” olarak değiştirilmiştir. Aydın’ın nüfusu ve ilçeleri hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.
19.09.2020Haritalar
Türkiye Jeotermal Santralleri Haritası: Jeotermal Santral Nedir, Türkiye'de Nerelerde Var?
Türkiye Jeotermal Santralleri Haritası: Jeotermal Santral Nedir, Türkiye'de Nerelerde Var?Yenilenebilir enerji kaynağı olarak öne çıkan jeotermal enerji, geleceğin en önemli kaynakları içerisinde yer almaktadır. Özellikle bu konuda Türkiye oldukça zengin bir potansiyele sahip ülkeler içerisinde yer alıyor. Peki, Türkiye Jeotermal Santralleri Haritası: Jeotermal santral nedir, Türkiye'de nerelerde var? İşte detaylar.
19.09.2020Haritalar
Yeni üyelerle güçlenecek
Yeni üyelerle güçlenecekEge ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanlığı görevini de yürüten Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ve Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i ziyaret ederek birliğe davet etti.
27.02.2021Ege
Ücretler bizden başarı sizden...
Ücretler bizden başarı sizden...Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, üniversite sınavına girecek gençlerin sınav başvuru ücretlerini ödeyeceklerini müjdeledi
26.02.2021Ege
Kuru incir üreticileri 2021'den umutlu
Kuru incir üreticileri 2021'den umutluTürkiye'nin 2020'de 237 milyon dolarlık ihracat geliri elde ettiği kuru incirde, üreticiler 2021'in çok daha bereketli geçeceğine inanıyor.
7.02.2021Ekonomi
Sekiz ilçede altyapı çalışmaları sürüyor
Sekiz ilçede altyapı çalışmaları sürüyorAydın’ın altyapısına kalıcı yatırımlar yapan Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), kentin farklı noktalarında çalışmalarını sürdürüyor...
31.01.2021Ege
SMA hastası Mustafa için destek çağrısı
SMA hastası Mustafa için destek çağrısıGermencik’te SMA Tip 1 hastası Mustafa Duru’nun (3), fiziksel fonksiyonlarını güçlendirecek olan engelli yürüteci ve mikro tekerlekli sandalyenin alınması için ailesi yardımseverlerden destek bekliyor...
11.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

aydınegeizmirgermencikgazete

Germencik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.