Giriş Çıkış

Giriş Çıkış

Son dakika giriş çıkış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan giriş çıkış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan giriş çıkış haber sayfamızda...

Giriş Çıkış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.892 giris cikis haberi bulunmuştur.
Sahte pasaportla 25. kez Türkiye'ye giriş yapmaya çalışınca yakalandı
Sahte pasaportla 25. kez Türkiye'ye giriş yapmaya çalışınca yakalandıRüşvet vererek 'Hamid Namıan' adına aldığı pasaportla Türkiye'ye giriş yapan Türk vatandaşı H.T. İstanbul Havalimanı'nda yakalandı. H.T.'nin daha önce 24 kez aynı pasaportla Türkiye'ye girdiği öğrenildi.
11.05.2021Haberler
Son dakika... Sahte pasaportla 25. girişince yakalandı
Son dakika... Sahte pasaportla 25. girişince yakalandıRüşvet vererek 'Hamid Namıan' adına aldığı pasaportla Türkiye'ye giriş yapan Türk vatandaşı H.T. İstanbul Havalimanı'nda yakalandı. H.T.'nin daha önce 24 kez aynı pasaportla Türkiye'ye girdiği öğrenildi.
11.05.2021Gündem
Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi
Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindiArtvin'de Çoruh Nehri üzerinde inşa edilen, 275 metre gövde yüksekliğiyle çift eğrilikli beton kemer kategorisinde Türkiye'nin birinci, dünyanın üçüncü en yüksek barajı olacak Yusufeli'nin gövde inşaatında sona gelindi.
6.05.2021Ekonomi
Pandemi kurallarını ihlal edenler 'dijital göz'den kaçmıyor
Pandemi kurallarını ihlal edenler 'dijital göz'den kaçmıyorAntalya'nın 412 noktası, 1700 kamerayla 7 gün 24 saat hem canlı izleniyor hem de kayıt altına alınıyor. Özellikle pandemi döneminde maske ve fiziki mesafe kuralını ihlal edenler, kameralarla tespit edilerek, ceza uygulanıyor.
6.05.2021Gündem
Türkiye ilk 3 ayda 2 milyon 689 bin ziyaretçi ağırladı
Türkiye ilk 3 ayda 2 milyon 689 bin ziyaretçi ağırladıKültür ve Turizm Bakanlığı, bu yılın nisan ayına kadar Türkiye'yi 2 milyon 689 bin kişinin ziyaret ettiğini bildirdi.
30.04.2021Ekonomi
Son dakika tam kapanma açıklaması! Tekel bayileri, kreşler, emekli maaşları, özel sektör...
Son dakika tam kapanma açıklaması! Tekel bayileri, kreşler, emekli maaşları, özel sektör...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tam kapanma süreciyle ilgili son dakika bilgilerini aktardı. Bakan Soylu, kreşler açık olacak mı? Emekli maaşları banka hesaplarından nasıl çekilecek? Tekel bayileri yasak boyunca açık olacak mı? gibi soruları yanıtladı. İşte Bakan Soylu'nun açıklamaları...
28.04.2021Gündem
Son dakika haberleri: Çarpıcı tespit! Kanal İstanbul’da Montrö formülü...
Son dakika haberleri: Çarpıcı tespit! Kanal İstanbul’da Montrö formülü...Gelen son dakika haberine göre, Kanal İstanbul’la ilgili ikili formül gündemde! Ticaret gemileri Kanal’dan, savaş gemileri Boğaz’dan geçecek.
17.04.2021Gündem
Kanal İstanbul’da  ‘Montrö’ formülü
Kanal İstanbul’da ‘Montrö’ formülüSon günlerde yeniden tartışma konusu olan Kanal İstanbul’la ilgili ikili formül gündemde: Ticaret gemileri Kanal’dan, savaş gemileri Boğaz’dan geçecek
17.04.2021Gündem
Kademeli mesai başladı; trafikte yoğunluk azaldı
Kademeli mesai başladı; trafikte yoğunluk azaldıKoronavirüs tedbirleri nedeniyle kamuda bugünden itibaren kademeli mesai uygulamasına geçildi. Metrobüs seferlerinin artırılması ve alınan tedbirler nedeniyle trafikte sabah yoğunluğu yüzde 26 olarak ölçüldü.
15.04.2021Gündem
Seyahat kısıtlaması başladı! Polis ekipleri tek tek kontrol yaptı
Seyahat kısıtlaması başladı! Polis ekipleri tek tek kontrol yaptıİstanbul'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan şehirlerarası seyahat kısıtlaması kararı uygulanmaya başlandı. İstanbul'un giriş çıkış noktalarında denetim yapan polis ve jandarma ekipleri izin belgesi kontrolü yaptı.
15.04.2021Gündem
Türk teknoloji şirketinden 8 farklı ülkeye ihraç edilen 'akıllı eldiven'
Türk teknoloji şirketinden 8 farklı ülkeye ihraç edilen 'akıllı eldiven'Türk teknoloji şirketi Thread In Motion’ın (TIM) geliştirdiği ve şirketlere zaman ve maliyetten yüzde 50 tasarruf sağlayan "akıllı eldiven" Glogi, başta Almanya ve İngiltere olmak üzere 8 farklı ülkeye ihraç ediliyor. AA muhabirinin edindiği bilgilere göre, teknoloji şirketlerinden TIM'in Endüstri 5.0 ürünü Glogi, yurt dışından yoğun rağbet görüyor.
7.04.2021Teknoloji
Dört hafta kapanma çağrısı
Dört hafta kapanma çağrısıİzmir Büyükşehir Belediyesi Bilim Kurulu kontrollü normalleşmenin ardından ektisini artıran salgınının baskılanmasına yönelik önerilerini paylaştı.
6.04.2021Ege
Şırnak Valisi 'mavi' rengin sırrını açıkladı: 520 bin kişiye sağlık taraması yaptık
Şırnak Valisi 'mavi' rengin sırrını açıkladı: 520 bin kişiye sağlık taraması yaptıkRisk haritasında, Şırnak’ın mavi kategoride kalmayı başaran tek şehir olmasının sırrını açıklayan Vali Ali Hamza Pehlivan, 540 bin nüfuslu kentte 520 bin kişinin sağlık taramasından geçildiğini anlattı. Vali Pehlivan, "Herhangi bir noktada vakaya rastlandığında sadece o noktayla kalmayıp, bir çap oluşturuyoruz. Arkadaşlarımızla o çap içinde taramalarımızı, ihtiyaç halinde de testlerimizi yürütüyoruz. Bundan sonra da aynı ciddiyetle devam ettireceğiz" dedi.
31.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Yeni harita tepetaklak etti! Mahalle aralarında başladı
Son Dakika Haberi: Yeni harita tepetaklak etti! Mahalle aralarında başladıGelen son dakika haberine dün yayınlanan yeni Türkiye Kovid-19 risk haritası haritasına göre, 58 il çok yüksek riskli (kırmızı), 12 il yüksek riskli (turuncu), 10 il orta riskli (sarı), 1 il ise düşük riskli (mavi) kategoride yer aldı. Daha önce açıklanan haritada yüksek riskli kategoride bulunan İstanbul ve İzmir ile orta riskli kategorideki Ankara, güncellenen haritada çok yüksek riskli gruba geçti. Tüm iller içerisinde risk grubunu düşüren tek il olan Burdur, çok yüksek riskli kategoriden yüksek riskli kategoriye çekildi. Vaka sayılarındaki hızlı artışla birlikte pek çok ilde yeni kısıtlama kararları alınmaya başladı. 3 haftadır listenin zirvesindeki kentte ara sokaklarda da HES kodu kontrolünün yapılmasına başlandı. Vali, "Arkadaşlarıma şöyle bir talimat verdim; uçan kuştan bile HES kodu soracaksınız. Bunu yapmamız gerekiyor" dedi.
30.03.2021Gündem
Detayları belli oldu! Türkiye ile Azerbaycan arasında kimlikle seyahat dönemi
Detayları belli oldu! Türkiye ile Azerbaycan arasında kimlikle seyahat dönemi Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliği, Türkiye ile Azerbaycan arasında kimlikle seyahatle ilgili detayları duyurdu.
30.03.2021Ekonomi
R Programlama Dili Nedir? R Dili İle Neler Yapılabilir?
R Programlama Dili Nedir? R Dili İle Neler Yapılabilir?R programlama dili istatistiksel hesaplamalar ve grafikler için kullanılan bir program yazılımıdır. Aynı zamanda bir programlama dili olarak da geçer. Genellikle analiz etme, görselleştirme, grafikle anlatma, veri işleme ve temizleme için kullanılan R programlama dili oldukça geniş bir kullanım alanına da sahiptir. O halde R programlama dili nedir ve R programlama dili ile neler yapılabilir detayları ile derledik.
21.03.2021Eğitim
Bursa yerli otomobile hazırlanıyor
Bursa yerli otomobile hazırlanıyorTürkiye'nin ilk yerli, milli ve elektrikli otomobiline ev sahipliği yapacak olan Bursa’nın Gemlik ilçesindeki fabrika alanında inşaat hızla devam ederken, Bursa Büyükşehir Belediyesi de elektrikli araç şarj istasyonları ile ilgili altyapı çalışmalarına hız verdi.
20.03.2021Ekonomi
4A Hizmet Dökümü Nedir, Nasıl Sorgulanır? Sgk 4A Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?
4A Hizmet Dökümü Nedir, Nasıl Sorgulanır? Sgk 4A Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?İnsan hayatını devam ettirebilmek için çalışmak zorundadır. Ayrıca bu çalışma döneminde ve gelecek zamanda kendini güvenceye almak ister. SGK geleceği teminat altına almak ve yaşam boyunca sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanı da sunar. SGK güvencesi ile çalışanlar, haklarını öğrenmek de ister. 4a hizmet dökümü de bu yüzden sıkça araştırılan ve internet üzerinde aratılan bir konudur. Sizler için bu konu hakkında bilgileri derledik.
18.03.2021Eğitim
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacak
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacakNew York eyaletine ABD içinden yapılan giriş çıkışlarla ilgili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında alınan karantina zorunluluğunun kaldırılacağı açıklandı.
11.03.2021Dünya
Kovid-19, Mobil Dünya Kongresi'nde bu yıl da iptallere neden oldu
Kovid-19, Mobil Dünya Kongresi'nde bu yıl da iptallere neden olduYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı 2020'de yapılmayan ve bu yıl da mart yerine haziran sonuna ertelenen Mobil Dünya Kongresi'ne (MWC) katılmayacağını açıklayan şirketlerin sayısı artıyor.
11.03.2021Ekonomi
Bugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?
Bugün hangi yollar kapalı veya açık? İstanbul'da bugün hangi yollar trafiğe kapalı?8 Mart Kadınlar Günü olması nedeniyle gün içinde bazı konular merak konusu oldu. Bugün Kadınlar Günü'nden dolayı bazı yollar trafiğe kapatıldı. Yola çıkacak vatandaşlar ise bugün hangi yollar kapalı veya açık sorusunu araştırmaya başladı. İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapalı? İşte 8 Mart kapatılan güzergahlar...
8.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbullular dikkat! 14.00'te kapatılacak
Son dakika... İstanbullular dikkat! 14.00'te kapatılacakGelen son dakika haberine göre, İstanbul Valiliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri dolayısıyla saat 14.00 itibarıyla bazı yolların kapatılacağını duyurdu.
8.03.2021Gündem
İstanbullular dikkat! Yarın bu yollar kapalı
İstanbullular dikkat! Yarın bu yollar kapalıİstanbul Valiliği, İstanbul'da düzenlenecek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri dolayısıyla yarın saat 14.00 itibariyle kapatılacak yollar ve alternatif güzergahları açıkladı.
7.03.2021Gündem
‘Bizi köle gibi çalıştırıyorlar’
‘Bizi köle gibi çalıştırıyorlar’Türkiye’de bakıcılık yapan Özbek ve Türkmen kadınlar, çocuk bakımı için bulundukları evlerde başka işleri yapmaya da zorlandıklarını söylüyor. Köle gibi çalıştırıldıklarını anlatan kadınlar, ‘Çocuk uyuduğunda, sizin oturmanızdan rahatsız olan aileler var’ diyor
1.03.2021Gündem
Edirne'de mutasyonlu virüs paniği! Süresiz karantina başladı
Edirne'de mutasyonlu virüs paniği! Süresiz karantina başladıEdirne'nin Keşan ilçesine bağlı Beyendik beldesi, mutant virüs vakası görülmesi üzerine karantinaya alındı. Belediye Başkanı Muhammet Örnek, süresiz karantina uygulanmaya başlandığını vurgulayarak, "Bölgeye giriş çıkışlar kontrollü sağlanıyor. Mümkün olduğunca beldeye giriş çıkış yapılmamasına gayret ediliyor.” dedi.
24.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

TürkiyeİstanbulKoronavirüssahte pasaportmontrö

Giriş Çıkış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.