Gölet

Gölet

Son dakika Gölet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gölet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gölet haber sayfamızda...

Gölet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.838 golet haberi bulunmuştur.
Bakanlık kuraklıkla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Bakanlık kuraklıkla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyorTarım ve Orman Bakanlığı, çölleşme ve kuraklığın olumsuz etkilerini en aza indirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
16.06.2021Ekonomi
Bayrampaşa'da otomobilin mahsur kaldığı su baskını kamerada
Bayrampaşa'da otomobilin mahsur kaldığı su baskını kameradaİstanbul'da dün yağan yağmur nedeniyle Bayrampaşa'da alt geçitte otomobil mahsur kalmıştı. Araçlarıyla mahsur kalan kişilerin zor anları, güvenlik kameralarına yansıdı.
16.06.2021Haberler
Yerüstü Su Kalitesi Yönetmeliği, AB Su Çerçeve Direktifi ile uyumlu hale getirildi
Yerüstü Su Kalitesi Yönetmeliği, AB Su Çerçeve Direktifi ile uyumlu hale getirildiSu kalite sınıfı renk kodlarından "çok kirlenmiş su"ya karşılık gelen ve "kırmızı" renkle ifade edilen 4'üncü sınıf su kalitesi, AB Su Çerçeve Direktifi ile uyumlu hale getirildi.
16.06.2021Ekonomi
Sel Nedir, Neden Olur? Sel Nasıl Oluşur, Korunma Yolları Nelerdir?
Sel Nedir, Neden Olur? Sel Nasıl Oluşur, Korunma Yolları Nelerdir?Dünyada bazı nedenlerden dolayı ortaya çıkan birçok doğal afet bulunuyor. Sel de, doğal afetler arasında yer alıyor. Selin neden oluştuğu ve nasıl oluştuğu kişilerin merak ettiği konu başlıklarıdır. Sel hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen her birey, internet üzerinde araştırma yaparak en doğru bilgilere sahip olmak istiyor. Sel nedir, neden olur? Sel nasıl oluşur, korunma yolları nelerdir? Sel hakkında sizler için bilgi sahibi olabileceğiniz tüm detaylar.
15.06.2021Eğitim
Su sıkıntımız yok!
Su sıkıntımız yok!DSİ 2. Bölge Müdürü Çınar, “İzmir’de 13 baraj ve gölet var. Doluluk oranları neredeyse geçen yılla aynı seviyede” dedi
15.06.2021Ege
İzmir'de kış ve ilkbahar yağışları barajlara "can suyu" oldu
İzmir'de kış ve ilkbahar yağışları barajlara "can suyu" olduSonbaharın kurak geçtiği İzmir'de kış ve ilkbaharda özellikle kıyı kesimlerde etkili olan yağışlar sayesinde barajlardaki doluluk oranı arttı.
15.06.2021Ekonomi
Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdı
Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı. Öte yandan Kırıkkale'de etkili olan sağanak yağış nedeniyle taşan dereler, Delice ilçesi Çerikli beldesi ile Ahılı Köyünde sel baskınlarına neden oldu. Ev ve işyerlerinin zemin ve bodrum katları sular altında kalırken, taşkın nedeniyle göle dönüşen cadde ve sokaklardaki araçlar ise tavalarına kadar su içerisinde kaldı.
13.06.2021Gündem
Silvan Barajı'nın ön yüz beton imalatlarına başlandı
Silvan Barajı'nın ön yüz beton imalatlarına başlandıDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız, Silvan Barajı'nın ön yüz beton imalatlarına başlandığını bildirdi.
12.06.2021 Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Bu yıl yaklaşık 1,6 milyon dekar araziyi sulamaya açmayı hedefliyoruz
Bakan Pakdemirli: Bu yıl yaklaşık 1,6 milyon dekar araziyi sulamaya açmayı hedefliyoruzTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hızlı karar alma mekanizması sayesinde son 3 yılda su alanında 41 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını belirterek, bu yıl da yaklaşık 1,6 milyon dekar araziyi sulamaya açmayı hedeflediklerini söyledi.
11.06.2021Siyaset
Bu yıl 1,6 milyon dekar arazi sulamaya açılacak
Bu yıl 1,6 milyon dekar arazi sulamaya açılacakTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hızlı karar alma mekanizması sayesinde son 3 yılda su alanında 41 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını belirterek, bu yıl da yaklaşık 1,6 milyon dekar araziyi sulamaya açmayı hedeflediklerini söyledi.
11.06.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende uyardı: Asla aklımızdan çıkarmamalıyız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende uyardı: Asla aklımızdan çıkarmamalıyızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kilis Yukarı Afrin Barajı ve İçme Suyu İsale Hattı Açılış Töreni’nde önemli açıklamalarda bulundu. Törende uyarılarda bulunan Erdoğan, 'Ülke olarak sınırlı sahip olduğumuz su kaynaklarını en verimli şekilde kullanmamız gerektiğini asla aklımızdan çıkarmamalıyız' dedi.
11.06.2021Siyaset
Antalya'nın içme suyu kaynağının dibi çöplük gibi
Antalya'nın içme suyu kaynağının dibi çöplük gibiAntalya'nın içme suyu kaynaklarından Kırkgöz Göleti, insan eliyle kirletildi. Plastik başta olmak üzere şişeler, kırık cam ve inşaat molozlarının yanı sıra çevresel atıkla dolan göletin dibi, alarm vermeye başladı. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, gönüllü dalgıçlarla gölete yaptığı dalışta, kirliliği kayıt altına aldı.
10.06.2021Haberler
Antalya'nın içme suyu kaynağının dibi çöplük gibi
Antalya'nın içme suyu kaynağının dibi çöplük gibiAntalya'nın içme suyu kaynaklarından Kırkgöz Göleti, insan eliyle kirletildi. Plastik başta olmak üzere şişeler, kırık cam ve inşaat molozlarının yanı sıra çevresel atıkla dolan göletin dibi, alarm vermeye başladı. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu, gönüllü dalgıçlarla gölete yaptığı dalışta, kirliliği kayıt altına aldı.
10.06.2021Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı kuraklığı sahada yakından takip ediyor
Tarım ve Orman Bakanlığı kuraklığı sahada yakından takip ediyorTarım ve Orman Bakanlığı kuraklık kaynaklı olumsuzlukların en aza indirilmesi için tarımsal verileri yakından takip ederek sahada faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.
9.06.2021Ekonomi
Yıl sonuna kadar 402 su ve sulama yatırımının tamamlanması hedefleniyor
Yıl sonuna kadar 402 su ve sulama yatırımının tamamlanması hedefleniyorTarım ve Orman Bakanlığı, 2021'i "Su ve Sulamada Hamle Yılı" ilan ederken Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü de bu kapsamda yıl sonuna kadar 402 tesisi hayata geçirecek.
3.06.2021Ekonomi
Hem öğretiyor hem eğlendiriyor
Hem öğretiyor hem eğlendiriyorAkhisar Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Bisiklet Trafik Eğitim Parkı’, 7’den 77’ye tüm vatandaşları ağırlıyor.
29.05.2021Ege
Beylikdüzü’nde bulundu... Nesli tükenmek üzere!
Beylikdüzü’nde bulundu... Nesli tükenmek üzere!Beylikdüzü'nde nesli tükenme tehlikesi altında olan 'Fırat Kaplumbağası' bulundu. Kaplumbağa, Doğa Koruma Milli Parklar görevlilerine teslim edildi.
29.05.2021Haberler
Hem öğretiyor hem eğlendiriyor
Hem öğretiyor hem eğlendiriyorAkhisar Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Bisiklet Trafik Eğitim Parkı’, 7’den 77’ye tüm vatandaşları ağırlıyor.
29.05.2021Ege
Muğla İtfaiyesi’ne SAK ekibi
Muğla İtfaiyesi’ne SAK ekibiMuğla Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde iç kara sularında baraj, göl, gölet, akarsu, inşaat temeli gibi alanlarda oluşabilecek kayıp, kaza ve boğulma ihbarlarında müdahalede bulunmak için su üstü ve su altı arama kurtarma ekibi kuruyor.
29.05.2021Ege
Başakşehir'de fren yerine gaza basan sürücü kuruyemişçiye girdi
Başakşehir'de fren yerine gaza basan sürücü kuruyemişçiye girdiBaşakşehir'de aracını park etmek isteyen sürücü fren yerine gaza basınca kuruyemişçiye girdi.
27.05.2021Haberler
Bergama’yı şahlandıracak
Bergama’yı şahlandıracakAK Partili Dağ, “Millet Bahçesi ilçemize sosyal ve ekonomik yönden katkı sağlayacak” dedi
25.05.2021Ege
Bilye kekiği güldürecek
Bilye kekiği güldürecekBuca Belediyesi’nin hayata geçirdiği ‘Sürdürülebilir Kırsal Kalkınma Projesi’ kapsamında, Gölet Tesisleri’ndeki araziye 48 bin adet bilye kekik dikildi.
25.05.2021Ege
26 mahalleye 200 milyonluk yatırım
26 mahalleye 200 milyonluk yatırımMANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. 2020 faaliyet raporu onaylandı.
25.05.2021Ege
Monet’nin bahçesi yeniden açıldı
Monet’nin bahçesi yeniden açıldıFransız empresyonist ressam Claude Monet’nin tablolarına ilham veren, ülkenin Normandiya bölgesine bağlı Eure kentindeki Giverny kasabasında yer alan evinin bahçesi koronavirüs önlemleriyle yeniden ziyarete açıldı.
21.05.2021Dünya
Kayıp olarak aranıyordu! Gölete uçan araçtan cesedi çıktı
Kayıp olarak aranıyordu! Gölete uçan araçtan cesedi çıktıBursa’da dün akşamdan beri haber alınamayan İlhan Gücüner’in (43), gölete uçan araçta cansız bedeni bulundu. Sudan çıkarılan Gücüner’in cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
17.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

izmiregeTarım ve Orman Bakanlığıiçme suyubursa

Gölet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.