Grupları

Grupları

Son dakika grupları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan grupları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan grupları haber sayfamızda...

Grupları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.144 grupları haberi bulunmuştur.
TFF 2. ve 3. Lig'de gruplar belli oldu
TFF 2. ve 3. Lig'de gruplar belli oldu2022-2023 sezonu TFF 2. Lig ve 3. Lig gruplarında yer alacak takımlar yapılan kura çekimi ile belirlendi.
30.06.2022 2.Lig
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti GörmeDünya genelinde milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması hiç şüphesiz WhatsApp. Her geçen gün güncellemeleri ile kendine yenilik katan WhatsApp’ta mesajları silme özelliğinin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan kolayca silinen mesajları görmek için birkaç adımlık işlem gerekiyor. WhatsApp silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? “WhatsApp Silinen Mesajları Görme 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
30.06.2022Sosyalmedya
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Nickler
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe NicklerKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Teknoloji
Asgari ücrette zam pazarlığı!
Asgari ücrette zam pazarlığı!Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in başkanlığında, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ara zam toplantısı gerçekleştirildi. Peki işçi, işveren ve hükümet kesimi ne dedi? İşte detaylar...
30.06.2022Ekonomi
Asgari ücrette zam pazarlığı başladı
Asgari ücrette zam pazarlığı başladıAsgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ara zam toplantısı başladı. Peki işçi, işveren ve hükümet kesimi ne dedi? İşte detaylar...
29.06.2022Haberler
2022 YKS Konuları: 2022 TYT-AYT Konuları ve Soru Dağılımı
2022 YKS Konuları: 2022 TYT-AYT Konuları ve Soru DağılımıYKS ÖSYM tarafından uygulanan üniversite giriş sınavıdır. Lise mezunu veya lise son sınıf öğrencileri lisans eğitimi almak için bu sınava girebilir. YKS toplamda 3 oturumdan oluşur. Her yıl milyonlarca öğrencinin girdiği YKS’nin 1. Oturumu TYT’dir. TYT sınavına giren öğrenciler AYT ve YDT’ye girme hakkına sahip olurlar. AYT sınavı alan bilgisi ölçerken, YDT ise yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler içindir. TYT ve AYT konuları arasında matematik, Türkçe, geometri, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih, felsefe ve din kültürü yer almaktadır. YDT sınavına Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinden herhangi biri tercih edilerek girilir. 2022 TYT, AYT VE YDT konuları ve soru dağılımı için “2022 YKS Konuları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Eğitim
TYT Konuları 2022: TYT Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Coğrafya, Kimya, Tarih Konuları ve Dağılımı
TYT Konuları 2022: TYT Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Coğrafya, Kimya, Tarih Konuları ve DağılımıTYT, üniversite giriş sınavı olan YKS’nin ilk oturumdur. Her yıl binlerce öğrenci üniversiteye girmek için bu sınava tabi tutulur. 2. oturum AYT ve 3. YDT sınavlarına hak kazanmak isteyen öğrencilerin bu sınava girmesi zorunludur. Aksi taktirde diğer oturum sınavlarına giremezler. Lisan eğitimi almak isteyen öğrencilerin girdiği TYT konuları arasında matematik, Türkçe, biyoloji, fizik, coğrafya, kimya, tarih, din kültürü ve felsefe yer almaktadır. ÖSYM tarafından uygulanan TYT’de toplamda 120 soru bulunur ve sınava giren öğrencilerin toplam süresi ise 135 dakikadır. 2022 yılında TYT konuları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022 Eğitim
Grup İsimleri 2022: Arkadaş, Aile WhatsApp, Instagram, Facebook Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimler
Grup İsimleri 2022: Arkadaş, Aile WhatsApp, Instagram, Facebook Grupları İçin En Güzel, İyi ve Komik İsimlerHayatımızda çok önemli bir yere sahip olan WhatsApp hiç şüphesiz en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi haline geldi. Sosyal, özel ve iş yaşantımızın tam merkezinde yer alan WhatsApp üzerinden oluşturulan okul, iş, aile veya arkadaş grupları üzerinden gündelik yaşantımızı sürdürüyoruz. Arkadaş, aile, iş ve okul için oluşturulan WhatsApp gruplarında havalı, komik, ilgi çekici isimler bulmak bazen zor olabiliyor. Bu yüzden arkadaş, aile, iş, okul WhatsApp grupları için en güzel, iyi ve komik isimler nelerdir? ‘WhatsApp Grup İsimleri 2022’ içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Sosyalmedya
Priv Hesap İsimleri 2022: Priv Hesap Ne Demek?
Priv Hesap İsimleri 2022: Priv Hesap Ne Demek?Hiç şüphesiz sanal dünyanın en vazgeçilmez platformlarından bazıları da Twitter, Facebook ve Instagram. Bu ağların yaygınlaşması ile birlikte dilimize yeni terimler girmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de priv kelimesidir. Priv hesap terimi sosyal medya kullanıcılarının ikincil hesaplarına verilen addır. Priv hesap sosyal medya kullanıcılarının ana hesabı değil ikincil hesaplarıdır. Ancak kullanıcılar bu priv hesap isimlerini bulurken çok zorluk çekmektedir. Tek kişilik kullanılabilen bu hesaplar 2 veya 3 kişilik gruplar halinde de kullanılabilir. Priv ne demek? “En İyi, Komik, Yabancı ve Türkçe Instagram Priv Hesap İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
29.06.2022Sosyalmedya
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Yaşam
Erdoğan'ın açıklamasının ardından tatilciler harekete geçti! Telefonlar susmuyor
Erdoğan'ın açıklamasının ardından tatilciler harekete geçti! Telefonlar susmuyorKurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla yerli turistin rezervasyon trafiği hız kazandı. Başta Ege ve Akdeniz olmak üzere turizm bölgelerinde yüksek doluluk oranları bekleniyor.
29.06.2022Ekonomi
Tababet Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Tababet İlmi Nedir?
Tababet Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Tababet İlmi Nedir?Tıp bilgisi ya da hekimlik mesleği anlamı dahilinde tababet kelimesi öne çıkıyor. Kısacası tıpla ilgili alanı ifade eden ve bu alanda çalışan kişileri ve olayları öne çıkarır. Tababet kelimesi hakkında merak edilen tüm ayrıntıları derledik.
28.06.2022Sözlük
Kedi tartışmasında arkadaşını öldürdü! 'Kendimi korumak için ateş ettim'
Kedi tartışmasında arkadaşını öldürdü! 'Kendimi korumak için ateş ettim'Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde çıkan kavgada arkadaşı Erhan Yazıcı'yı (41) öldürdüğü suçlamasıyla ömür boyu hapsi istenen Orhan Tayoğlu (58), hakim karşısına çıktı. İçki içtikleri sırada yanlarından geçen kediye 'Gel pisi pisi, gel oğlum' dediğini, Erhan Yazıcı'nın 'Bana mı dedin?' sorusu üzerine 'Hayır sana demedim kardeşim' dediğini anlatan Tayoğlu, “Kendimi korumak amacıyla ateş etmiştim" dedi.
28.06.2022Gündem
ABD terör liderini 'cehennem ateşi'yle vurdu!
ABD terör liderini 'cehennem ateşi'yle vurdu!Suriye'de öldürülen isim, gece yarısı yalnız başına bir motosikletle seyahat ederken gökyüzünde bir insansız hava aracının kendisini izlediğinden habersizdi.
28.06.2022Dünya
Tevfik Göksu: İstanbul'a beklentisinden 5,6, Ankara'ya 2,6 milyar TL fazla para gelmiştir
Tevfik Göksu: İstanbul'a beklentisinden 5,6, Ankara'ya 2,6 milyar TL fazla para gelmiştirİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Tevfik Göksu, "2021 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesine beklentisinden 5,6 milyar, Ankara Büyükşehir Belediyesine ise beklentisinden 2,6 milyar fazla para gelmiştir. Bu iki örnek bile tek başına CHP’li belediyelerin 'engelleniyoruz' ve 'kaynaklarımız kesiliyor' algısının ne kadar gerçeklerden uzak olduğunu göstermektedir" dedi.
27.06.2022Siyaset
Bağdat-Erbil arasında bitmeyen gaz sancısı
Bağdat-Erbil arasında bitmeyen gaz sancısıIrak’ın kuzeyindeki Süleymaniye, Erbil ve Dohuk bölgelerindeki petrol ve gaz sahalarının kontrolü, merkezi Bağdat yönetimi ile Erbil merkezli Kürt yönetimi arasında sorun olmaya devam ediyor. Irak Federal Mahkemesi’nin, petrol ve gaz sahalarının merkezi yönetim tarafından kontrol edilmesi yönünde karar vermesi tansiyonu yükseltti.
27.06.2022Dünya
6 kent için kırmızı alarm! Şehirde araçlar suya gömüldü
6 kent için kırmızı alarm! Şehirde araçlar suya gömüldüGeçen yıl sel felaketinin yaşandığı Batı Karadeniz'de kırmızı alarm. Bartın, Kastamonu ve Sinop güne sağanakla başladı. Bazı bölgelerde sağanakla birlikte dereler taşarken Zonguldak'taki yedi emin deposunda bulunan araçlar suya gömüldü. AFAD bölgede son durumu aktardı ve ilgili birimlerin teyakkuza geçtiğini bildirdi. Bakan Soylu'dan uyarıları dikkate alın hatırlatması geldi. Öte yandan Bartın'da, etkisini arttırması beklenen yağmur yağışı nedeniyle hamile ve engelli kamu çalışanlara idari izin verildi. İşte detaylar...
26.06.2022Gündem
Kastamonu'da yol çöktü, köprüler yıkıldı!
Kastamonu'da yol çöktü, köprüler yıkıldı!Kastamonu’nda etkili olan sağanak sonrası çöken yol ile yıkılan köprüler için çalışma başlatıldı. Sağanağın aralıklarla devam etmesi üzerine ekipler sürücüleri geri dönmeleri yönünde uyardı.
26.06.2022Gündem
Oligark Ne Demek? Oligark Nedir, Ne Anlama Gelir?
Oligark Ne Demek? Oligark Nedir, Ne Anlama Gelir? Kökeni Fransızca olan oligark kelimesi iki sözcüğün birleşiminden ortaya çıkmıştır. Oligark kelimesinin tarihi 1600'lü yıllara dayanmaktadır. Son dönemlerde gündeme gelen oligark kelimesi araştırma konusu olmuştur. Oligark ne demek? Oligark nedir, ne anlama gelir? Oligark kelimesinin anlamı ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
26.06.2022Eğitim
Sefirenin tercihi! Cheryl Flake, evinin kapılarını Milliyet'e açtı
Sefirenin tercihi! Cheryl Flake, evinin kapılarını Milliyet'e açtıÜniversitedeyken üyesi olduğu müzik grubuyla Mısır, Ürdün, Türkiye ve Yunanistan’ı kapsayan turneye çıktığını belirten Cheryl Flake, “Açık ara favorim Türkiye’ydi. San Francisco İstanbul’a çok benziyor ve hemen evdeymişim gibi hissettim” dedi. Türkiye’de gezip gördüğü yerleri ailece çok sevdiklerini vurgulayan Flake, Ankara’da geçirdiği kış için de “Arizona’da otuz yıl yaşadıktan sonra kış ayları benim için zordu. Bunca yıldan sonra benim için sert bir kıştı” ifadelerini kullandı...
26.06.2022Gündem
Bakan Bozdağ'dan Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili açıklama
Bakan Bozdağ'dan Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili açıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili tartışmalara noktayı koydu. Bakan Bozdağ çarpıcı mesajlar verdi.
25.06.2022Siyaset
Bakan Koca: Hekimlik yeni bir döneme girdi
Bakan Koca: Hekimlik yeni bir döneme girdiDört bölümden oluşan geniş kapsamlı toplantıda, hekimler için yapılan ve çalışmaları süren düzenlemeler hakkında bilgi veren Bakan Fahrettin Koca, "Türkiye'de hekimliğin yeni bir döneme girdiği" mesajını paylaştı
24.06.2022Gündem
'Çocuklar tatilde yaşıtları ile vakit geçirmeli'
'Çocuklar tatilde yaşıtları ile vakit geçirmeli'Dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde, ebeveynlerin yaşadığı kaygılardan en önemlisinin çocuklarının psikolojisi olduğuna dikkat çeken Psikolog Hazal Huntürk Yıldırım, “Pandemi Çocukları”nın bu dönemi atlatmasının ardından yaz tatili boyunca sosyalleşmeye ağırlık vermesi gerektiğinin altını çizdi.
24.06.2022PembeNar
Efeler'’de sözünü  tutan bir başkan var
Efeler'’de sözünü tutan bir başkan varBelediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, göreve geldiği günden bu yana seçim öncesi vatandaşlara verdiği vaatlerin büyük bir kısmını gerçekleştirdi
24.06.2022Ege
Yetenek avcısından gen devrimi
Yetenek avcısından gen devrimiİzmir Genetik Merkezi Bilimsel Danışmanı ve Genetik Uzmanı Dr. Akın Sevinç, anne karnında SMA, kistik fibrozis, orak hücreli anemi, talasemi gibi hastalıkları tespit edebiliyor
24.06.2022Ege

Benzer Haber Etiketleri

Grupları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.