Harçlık

Harçlık

Son dakika harçlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan harçlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan harçlık haber sayfamızda...

Harçlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.103 harclik haberi bulunmuştur.
Meclis Başkanı Şentop Tekirdağ'da bayramlaşma programlarına katıldı
Meclis Başkanı Şentop Tekirdağ'da bayramlaşma programlarına katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ'da emniyet ve jandarma teşkilatının bayramını kutladı, şehit bekçinin ailesini ziyaret etti.
21.07.2021Siyaset
Üniversitelilere avantajlı bankacılık
Üniversitelilere avantajlı bankacılıkTürk Ekonomi Bankası (TEB), gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığı ÜniversiTEB ile üniversite, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrenciler için hizmetlerini tanıttı.
17.07.2021Ekonomi
Ömür boyu hapis cezası aldı! İsteği herkesi şaşırttı
Ömür boyu hapis cezası aldı! İsteği herkesi şaşırttıAntalya'da yaşayan Ukrayna asıllı Türk vatandaşı Karina Demchenko'yu boğarak öldürdüğü suçlamasıyla yargılanan Erhan Razı, indirimsiz ömür boyu hapis cezası aldı. Kararın ardından söz alan Razı, çocuğunun medyada çıkan haberlerden etkilendiğini belirterek, mahkeme başkanından haberinin yapılmamasını istedi.
14.07.2021Gündem
Çocukların bahşiş uğruna tehlikeli oyunu! Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler
Çocukların bahşiş uğruna tehlikeli oyunu! Çekyat ile düğün arabasının önünü kestilerErzurum’da yaz aylarıyla birlikte artan düğün törenlerinin vazgeçilmez geleneği zaman zaman tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor. Konvoylardan bahşiş almak isteyenler, trafikteki tehlikelere aldırmadan ilginç yollara başvuruyor. Bazıları çekyatla gelin aracının önünü keserken, bazı çocuklar da otomobillere tutunarak zarf içindeki bahşişi kapma mücadelesi veriyor.
11.07.2021Haberler
Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler! Bahşiş uğruna tehlikeli oyun
Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler! Bahşiş uğruna tehlikeli oyunErzurum’da yaz aylarıyla birlikte artan düğün törenlerinin vazgeçilmez geleneği zaman zaman tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor. Konvoylardan bahşiş almak isteyenler, trafikteki tehlikelere aldırmadan ilginç yollara başvuruyor. Bazıları çekyatla gelin aracının önünü keserken, bazı çocuklar da otomobillere tutunarak zarf içindeki bahşişi kapma mücadelesi veriyor.
11.07.2021Gündem
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında mal paylaşımı davası başladı
Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasında mal paylaşımı davası başladıBerk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu arasındaki ‘mal rejimi davası’nın ilk celsesi görüldü. Şarapçıoğlu’nun tanıkları, ikilinin düğün masrafını yarı yarıya ödediğini ve Oktay’ın parasını babasının yönettiğini söyledi.
20.06.2021Cadde
Savcılıkta itiraf ettiği cinayeti, mahkemede reddetti
Savcılıkta itiraf ettiği cinayeti, mahkemede reddettiAntalya’da yaşayan Ukrayna asıllı Türk vatandaşı Karina Demchenko'yu (40), savcılık ifadesinde boğarak öldürdüğünü itiraf eden Erhan Razı (41), ilk duruşmada cinayeti reddetti.
9.06.2021Gündem
Hangi sporculara harçlık verilecek, ne kadar harçlık verilecek?
Hangi sporculara harçlık verilecek, ne kadar harçlık verilecek?Bugün Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu sporculara büyük bir müjde verdi. Bakan Kasapoğlu, 8 bin sporcuya her ay harçlık verileceğini belirtti. Bu gelişmenin hemen akabinde "Hangi sporculara harçlık verilecek, ne kadar harçlık verilecek?" soruları gelmeye başladı. İşte detaylar...
25.05.2021Skorer
Son dakika - Bakan Kasapoğlu açıkladı: "8 bin sporcuya her ay harçlık verilecek"
Son dakika - Bakan Kasapoğlu açıkladı: "8 bin sporcuya her ay harçlık verilecek"Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, olimpik ve paralimpik spor dallarında 8 bin sporcuya her ay harçlık verileceğini açıkladı.
25.05.2021Diğer
‘Acıları yok saymak ayrı bir felakettir’
‘Acıları yok saymak ayrı bir felakettir’‘Kovid-19 salgınıyla akıllıca baş edemedik’ diyen Prof. Dr. Üstün Dökmen, ‘Bir şey yokmuş gibi davranmanın âlemi yok. Yaşadığımız acıları yokmuş gibi varsaymak ayrı bir felakettir’ dedi
15.05.2021Gündem
İzmir’de fotoğraf sanatçısı drone ile harçlık vererek sosyal mesafeye dikkat çekti
İzmir’de fotoğraf sanatçısı drone ile harçlık vererek sosyal mesafeye dikkat çektiİzmir'de fotoğraf sanatçısı 36 yaşındaki Sıddık Gedik, hem bir yakının çocuğunu sevindirmek hem de sosyal mesafe kuralının önemine dikkat çekmek için bayramda drone ile harçlık verdi.
13.05.2021Yaşam
'Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı'
'Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı'Turkcell Dijital Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, "Bugün 10 teknoloji şirketinden 7’si ABD, diğerleri de Çin ve diğer Asya şirketleriyle birlikte Avrupa şirketlerinden oluşuyor. Ülkeler veriye sahip olabilmek için yarışıyor. 'Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı' prensibiyle hareket ediyoruz" dedi.
13.05.2021Vitrin
Şeker gibi bir bayram olsun
Şeker gibi bir bayram olsunÇok bayram görmüş, geçirmiş olanların “Nerede o eski bayramlar?” dediğini sık sık duyarız. Koronavirüs salgını ve beraberinde gelen tam kapanmayla birlikte şimdi bu soru tam da yerini buldu: “Nerede o eski bayramlar?"
13.05.2021Ekonomi
Emekli maaşını çalan hırsızlar yakalandı! Jandarmaya harçlık vermek istedi
Emekli maaşını çalan hırsızlar yakalandı! Jandarmaya harçlık vermek istediElazığ'da Cemal Kandemir'in evine girip emekli maaşını çalan 3 kadın, jandarmanın operasyonuyla yakalandı. Kandemir, bulunan parasını teslim eden jandarmaya harçlık vermek istedi.
11.05.2021Haberler
Emekli maaşını çalan hırsızlar yakalandı! Jandarmaya harçlık vermek istedi
Emekli maaşını çalan hırsızlar yakalandı! Jandarmaya harçlık vermek istediElazığ'da Cemal Kandemir'in evine girip emekli maaşını çalan 3 kadın, jandarmanın operasyonuyla yakalandı. Kandemir, bulunan parasını teslim eden jandarmaya harçlık vermek istedi.
11.05.2021Gündem
Bayramlaşma cep ya da internetle...
Bayramlaşma cep ya da internetle...IPSOS Milliyet okurları için derledi
10.05.2021Gündem
Kimi büyük oynuyor kimi harçlık peşinde
Kimi büyük oynuyor kimi harçlık peşindeHerkes büyük paralar kazanmak için kripto borsasına girmiyor. Kimi fatura parasını çıkarmak, kimi de günlük harçlığını çıkarmak için ‘coin’ ve ‘token’ peşinde koşuyor
9.05.2021Gündem
Yer Tamlayıcısı Nedir, Nasıl Bulunur? Örnek Cümleler Nelerdir?
Yer Tamlayıcısı Nedir, Nasıl Bulunur? Örnek Cümleler Nelerdir?Dünya üzerinde en çok kullanılan dillerden birisi olan Türkçe, öğrenilmesi zor bir dildir. İlkokul düzeyinden üniversite hatta yüksek lisansa kadar eğitimin her alanında öğrenilmesi gereken bir derstir. Özellikle ilkokul düzeyindeki öğrenciler Türkçe’nin dilbilgisi kısmını karıştırabilmektedir. Bunun nedeni ise Türkçe’nin kompleksli bir dil oluşundan kaynaklıdır. Türkçede merak edilen konularından birisi de yer tamlayıcısıdır. Peki Yer tamlayıcısı nedir, nasıl bulunur? Örnek cümleler nelerdir? İşte, tüm detaylar.
27.04.2021Eğitim
Hayal güçlerini Tosla’yacaklar
Hayal güçlerini Tosla’yacaklarTosla ve Hayal Gücü Merkezi sosyal girişim platformu tarafından hayata geçirilen “Tosla Gönüllüleri ile Çocuktan Çocuğa Akademi” projesi ile, Tosla Beyin takımında yer alan gönüllülerin merak ve beceri alanlarını akranlarına ve çocuklara aktaracakları farklı atölyeler gerçekleştirilecek.
16.04.2021Ekonomi
Sevgili katili için istenen ceza belli oldu
Sevgili katili için istenen ceza belli olduAntalya'da Ukrayna asıllı sevgilisi Karina Demchenko'yu (40) boğarak öldüren Erhan Razı (41) hakkında, ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı.
29.03.2021Gündem
Jamyo Nedir? Jamyo Kimler Başvurabilir, Başvuru Şartları Nelerdir?
Jamyo Nedir? Jamyo Kimler Başvurabilir, Başvuru Şartları Nelerdir?Öğrencilerin okuyabileceği farklı okullar var bölümler bulunuyor. Özellikle bunların arasında yer alan JAMYO, herkesin merak ettiği bir okul türüdür. Buraya kimlerin başvurabileceği ve şartlarının ne olduğu pek çok öğrenci tarafından araştırılıyor. JAMYO nedir? JAMYO kimler başvurabilir, başvuru şartları nelerdir? Tüm detayları ile derledik.
21.03.2021Eğitim
Harçlık Avans Nedir? Bankalarda Harçlık Avans Sistemi Nasıl Çalışır?
Harçlık Avans Nedir? Bankalarda Harçlık Avans Sistemi Nasıl Çalışır?Harçlık avans birçok kişi tarafından kullanılan bir sistemdir. Öğrenciler harçlık avans kullanımının nasıl yapıldığı merak ediyor. Yaptıkları araştırmalarla, harçlık avansın hangi şartlarda kullanılacağını öğrenmeye çalışıyor. Harçlık avans nedir? Bankalarda harçlık avans sistemi nasıl çalışır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
26.02.2021Ekonomi
Son Dakika... Beştepe'deki törene damga vuran an! 18 yıl sonra...
Son Dakika... Beştepe'deki törene damga vuran an! 18 yıl sonra...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da 'Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Erdoğan, 'Sporcu bursu ile belirli başarı kriterlerini sağlayan genç sporcularımız, kazandıkları bölümlerde yüzde 100 burslu şekilde okuyabilecekler' dedi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2003 yılında Rize'de açılışını yaptığı hastanede doğan Selen Gülel, 18 yıl sonra Erdoğan'ın karşısına modern pentatlonda Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü milli sporcu olarak çıktı.
18.02.2021Siyaset
Dayanamadı, şikayet etti! 'Babamı görmek istemiyorum'
Dayanamadı, şikayet etti! 'Babamı görmek istemiyorum'İstanbul’da annesi ve kardeşiyle birlikte yaşayan 18 yaşındaki Burcu Ç. 4 yıl önce annesinden boşanan babasının annesiyle barışmak için sürekli kendisini rahatsız ettiğini söyleyerek suç duyurusunda bulundu. Babasının sürekli evin önüne gelerek, “Size neler yapacağımı göreceksiniz” diye bağırdığını anlatan Burcu Ç., “Ben babamın eve gelmesini istemiyorum. Görüşmek istemiyorum" dedi.
13.02.2021Gündem
Pandemi nedeniyle ayrı kaldıkları okullarına fidan diktiler
Pandemi nedeniyle ayrı kaldıkları okullarına fidan diktilerMardin'in Midyat ilçesi Sivrice köyünde, koronavirüs tedbirleri kapsamında uzaktan eğitim gören öğrenciler, biriktirdikleri harçlıklarla aldıkları fidanları bir süredir gidemedikleri okullarının bahçesine dikti. Öğrencilerden Ceren Acar, pandemi nedeniyle okullarından uzak kaldıklarını belirterek, "Okulumuzu güzelleştirmek istedik. Harçlıklarımızla satın aldığımız gül fidanlarını okulumuzun bahçesine diktik" dedi.
29.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

antalyaharçlıkKarina Demchenkomuratpaşaerzurum

Harçlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.