Haytap

Haytap

Son dakika HAYTAP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan HAYTAP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan HAYTAP haber sayfamızda...

Haytap

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 255 haytap haberi bulunmuştur.
'Camdaki Kız' alternatif afişi NFT pazarında
'Camdaki Kız' alternatif afişi NFT pazarındaTV’de yer alan dizileriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen ve aynı zamanda dijital platformlarda yer alan ilk yerli yapıma imza atan OGM Pictures, 'Camdaki Kız' dizisinin alternatif gif NFT afişini Carny NFT Pazaryeri’nde (carny.io) satışa çıkararak, sektörde yeni bir ilke imza atıyor.
12.10.2021Cadde
Hayvanlar için...
Hayvanlar için...Eda Ece, Cheetos’un HAYTAP ile sokak hayvanlarının korunmasına ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi amacıyla hayata geçirdiği kampanyanın yüzü oldu.
6.10.2021Cadde
Patili dostlara ‘iş’ten destek
Patili dostlara ‘iş’ten destekİş dünyası 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla sokak hayvanları için seferber oldu. Pek çok firma patili dostlar için yardım ve kampanya başlattı.Cheetos, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) iş birliğiyle 7 bölgeden 7 ilde bakımevlerine ameliyathaneler kuracak. Tüketiciler kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında her Cheetos ile HAYTAP’a destek vermiş olacak. Kampanyanın önemli bir ayağını da bakımevlerindeki sokak hayvanları için hayvan severler nezdinde farkındalık yaratmak ve onların sahiplendirilmesini kolaylaştırmak oluşturuyor. Bu amaçla ‘Cheetos Pati Haritası’ adıyla Türkiye’nin ilk hayvan bakımevi haritası oluşturuldu.
5.10.2021Ekonomi
Sokak hayvanları için bir araya geldiler!
Sokak hayvanları için bir araya geldiler!Cheetos, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP ) iş birliği ile sokak hayvanlarının yaşamlarını iyileştirmeye yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında sokak hayvanlarının Cheetos’un maskotu Chester kadar sağlıklı ve mutlu olabilmesi için 7 bölgeden 7 ilde bakımevlerine ameliyathaneler kurulacak. Tüketiciler Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında her Cheetos ile HAYTAP’a destek vermiş olacak.
4.10.2021Evcil Hayvan
1 milyon kap mama topluyor
1 milyon kap mama topluyorKurulduğu günden bu yana her sene 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü özelinde sokak ve barınak hayvanları için mama toplayan Getir hedefini daha da büyüttü. Geçtiğimiz 6 yılda 100 ton mama toplamayı başaran Getir’in bu seneki hedefi ise 150 tona denk gelen 1 milyon kap mamayı toplamak.
3.10.2021Ekonomi
Yangından kurtarılan 'Ahmet' hayata tutunamadı
Yangından kurtarılan 'Ahmet' hayata tutunamadıOrman yangınından yaralı olarak kurtulan, tedavisi için Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Emekli Hayvanlar Çiftliği'ne getirilen ve HAYTAP gönüllülerince 'Ahmet' adı verilen boğa kurtarılamadı. Çiftlikteki her canlının kendileri için özel olduğunu belirten HAYTAP Saha Sorumlusu Zuhal Arslan, "Ahmet'in büyükbaş olması ve sahibini kurtarmasından kaynaklı özel bir durumu vardı. Onun için elimizden gelen her şeyi yaptık ama kurtaramadık" dedi.
19.09.2021Haberler
Yangından kurtarılan ve 'Ahmet' hayata tutunamadı
Yangından kurtarılan ve 'Ahmet' hayata tutunamadıOrman yangınından yaralı olarak kurtulan, tedavisi için Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Emekli Hayvanlar Çiftliği'ne getirilen ve HAYTAP gönüllülerince 'Ahmet' adı verilen boğa kurtarılamadı. Çiftlikteki her canlının kendileri için özel olduğunu belirten HAYTAP Saha Sorumlusu Zuhal Arslan, "Ahmet'in büyükbaş olması ve sahibini kurtarmasından kaynaklı özel bir durumu vardı. Onun için elimizden gelen her şeyi yaptık ama kurtaramadık" dedi.
19.09.2021Gündem
Batı Karadeniz'deki sel felaketinde 82 kişi hayatını kaybetti
Batı Karadeniz'deki sel felaketinde 82 kişi hayatını kaybettiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı Karadeniz'deki sel ile ilgili "82 vatandaşımız rahmeti rahmana kavuştu ve onları defnettik. 15 vatandaşımızın arama kurtarma çalışmaları 459 personelle havadan, karadan ve denizden hala devam ediyor. " dedi.
12.09.2021Gündem
Boğaz konserleri geri döndü! Kuruçeşme'de görkemli açılış
Boğaz konserleri geri döndü! Kuruçeşme'de görkemli açılışİstanbul Kuruçeşme Açıkhava'da boğaz konserleri dün gece Nil Karaibrahimgil konseri ile başladı. Karaibrahimgil, sahneye yeni yazdığı ‘Uyan Anne’ şarkısıyla çıkarken, iklim değişikliğine vurgu yaptı.
16.08.2021Kültür Sanat
Alevlerin arasında büyük insanlık dersi
Alevlerin arasında büyük insanlık dersiTürkiye’de ve birçok ülkede devam eden orman yangınları nedeniyle insanların ve ağaçların yanı sıra hepimiz gibi birer canlı olan hayvanlar da ölüyor, yaralanıyor.
11.08.2021Gündem
Hep destek, tam destek
Hep destek, tam destekUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla denizciliğin, deniz sporlarının ve çağdaş yaşamın geliştirilmesi amacıyla 1935 yılında kurulan Moda Deniz Kulübü yönetimi ve üyeleri, ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin ağaçlandırılması için TEMA’ya ve hayvan haklarının ihlal edilmemesi için Haytap’a destek olmaya devam ediyor...
9.08.2021Cadde
Anlamlı  bağış
Anlamlı bağışSinem Kobal, doğum gününde hediye yerine Hayvan Hakları Federasyonu’na (HAYTAP) bağış istedi...
9.08.2021Cadde
'Kuruçeşme Açıkhava Konserleri' başlıyor
'Kuruçeşme Açıkhava Konserleri' başlıyorPoll Production, bu yıl müzikseverleri yeni bir konser mekanı ile buluşturacağını duyurdu. Kuruçeşmede Boğazın yanı başında yer alan Kuruçeşme Açıkhava, yazın en renkli organizasyonları ile kapılarını açıyor.
9.08.2021Cadde
“Her iyileşmede daha mutlu oluyoruz”
“Her iyileşmede daha mutlu oluyoruz”HAYTAP’ın Manavgat’ta kurduğu sahra hastanesinde onlarca gönüllü veteriner ve hayvan dostuyla bir can daha kurtarmak için mücadele eden veteriner Utku Yılmaz olay yerinde tanık olduklarını anlattı
8.08.2021Pazar
‘Biz birlikte güçlüyüz’
‘Biz birlikte güçlüyüz’Ayta Sözeri, Türkbükü’ndeki Üzüm Kızı Restaurant’ta sahne aldı.
7.08.2021Cadde
Ayta Sözeri: Biz birlikte güçlüyüz
Ayta Sözeri: Biz birlikte güçlüyüzŞarkıcı Ayta Sözeri, önceki akşam Bodrum Türkbükü'nde bulunan bir restoranda sahne aldı.
6.08.2021Cadde
Can dostların kurtarıcıları
Can dostların kurtarıcılarıGönüllü iki kadın avukat, yangından etkilenen hayvanları kurtardı. Tuğba Gürsoy, “Bu, bizim insanlık vazifemiz” dedi. Burcu Yağcı, 100’e yakın kümes hayvanı ile 7 keçi, 4 kedi ve 1 köpeği yaşama döndürdüklerini söyledi
6.08.2021Ege
Kuzu annesi Burcu Esmersoy
Kuzu annesi Burcu EsmersoyBurcu Esmersoy, yangınların devam ettiği bölgede ekiplere desteğini sürdürürken, bir kuzuyu da biberonla besledi.
6.08.2021Cadde
Turistler taşındı keçiler kurtarıldı
Turistler taşındı keçiler kurtarıldıMarmaris’te yangının etkili olduğu İçmeler’deki otellerde kalan turistler, gezi tekneleri ve yatlarla ilçe merkezine taşındı. 1’i hamile 35 keçi de alevlerden kurtarıldı
2.08.2021Ege
Yangında yaralandı, yanlarına geldi! 'Ben yandım der gibiydi'
Yangında yaralandı, yanlarına geldi! 'Ben yandım der gibiydi'Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangında yaralanan hayvanları arayan Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ekibini görünce koşarak yanlarına gelen yaralı köpeği alıp sahra çadırına götüren ekipten HAYTAP Aydın Temsilcisi Şenay Tekinbaş, "Geldi, 'Ben de hastayım, yandım, zarar gördüm' der gibi ayaklarımıza kapandı" dedi. Sahra hastanesine götürülüp, ilk müdahalesi yapılan köpeğe 'Ateş' adı koyuldu.
2.08.2021Haberler
Yangında yaralanıp yanlarına gelen köpeği tedaviye aldılar
Yangında yaralanıp yanlarına gelen köpeği tedaviye aldılarANTALYA'nın Manavgat ilçesindeki yangında yaralanan hayvanları arayan Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ekibini görünce koşarak yanlarına gelen yaralı köpeği alıp sahra çadırına götüren ekipten HAYTAP Aydın Temsilcisi Şenay Tekinbaş, "Geldi, 'Ben de hastayım, yandım, zarar gördüm' der gibi ayaklarımıza kapandı" dedi. Sahra hastanesine götürülüp, ilk müdahalesi yapılan köpeğe 'Ateş' adı koyuldu.
2.08.2021Yaşam
Yangında yaralandı, yanlarına geldi! 'Ben yandım der gibiydi'
Yangında yaralandı, yanlarına geldi! 'Ben yandım der gibiydi'Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangında yaralanan hayvanları arayan Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ekibini görünce koşarak yanlarına gelen yaralı köpeği alıp sahra çadırına götüren ekipten HAYTAP Aydın Temsilcisi Şenay Tekinbaş, "Geldi, 'Ben de hastayım, yandım, zarar gördüm' der gibi ayaklarımıza kapandı" dedi. Sahra hastanesine götürülüp, ilk müdahalesi yapılan köpeğe 'Ateş' adı koyuldu.
2.08.2021Gündem
Marmaris'teki yangında 35 keçi yanmaktan kurtarıldı
Marmaris'teki yangında 35 keçi yanmaktan kurtarıldı Muğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınının 5'inci gününde alevlere karadan ve havadan müdahale devam ediyor. Hisarönü mahallesinde yoğunlaşan alevlerden 1'i hamile 35 keçi kurtarıldı.
2.08.2021Gündem
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştıTrendyol’un, Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.
8.06.2021Vitrin
Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli? Burcu Güneş şarkıları
Burcu Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli? Burcu Güneş şarkılarıBu akşam İBO Show konukları arasında bulunan Burcu Güneş ile ilgili meraklı arayış başladı. Yıllara damga vuran sesi ve şarkılarıyla büyük ilgi gören Burcu Güneş kaç yaşında ve nereli? Burcu Güneş şarkıları nelerdi? İşte Burcu Güneş hakkında merak edilenler...
29.05.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

yangıncaddehaytapmagazinantalya

Haytap ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.