Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati

Son dakika Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati haber sayfamızda...

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 315 hazine ve maliye bakanı nureddin nebati haberi bulunmuştur.
Bakan Nebati Mısır'a gidiyor
Bakan Nebati Mısır'a gidiyorHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati 1 Haziran'da Mısır'a gidecek. Bu ziyaret, bakan düzeyinde 9 yıl aradan sonra ilk olması açısından önem taşıyor.
18.05.2022Ekonomi
‘Yanlış yapanın üzerine gideceğiz’
‘Yanlış yapanın üzerine gideceğiz’Hedeflerinin enflasyonu düzenlemek olduğunu söyleyen Bakan Nebati, “Birlik olmaktan bereketin hasıl olduğuna inananlardanız. Yanlış yapanın da üzerine gideceğiz” dedi.
18.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı
Bakan Nebati'den enflasyon mesajıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Türkiye Katılım Bankaları Birliği Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.
17.05.2022Haberler
Bakan Nebati'den enflasyon açıklaması
Bakan Nebati'den enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Halkımızın alım gücünü eskisinin de üzerine çıkaracağız. Enflasyon ve enflasyon ile mücadeleyi tek başına devletin çözeceği bir sorun olarak görmüyor, tüm paydaşlarla koordine edilmesi gereken bir mesele olarak değerlendiriyoruz" dedi.
17.05.2022Uzmanpara
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Türkiye Katılım Bankaları Birliği Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.
17.05.2022Ekonomi
‘Fırsatçılığa müsamaha yok’
‘Fırsatçılığa müsamaha yok’Enflasyonla mücadele programı kapsamında konut sektörü temsilcileriyle bir araya gelen Bakan Nebati, stokçuluğa ve fırsatçılığa müsamaha gösterilmeyeceğini vurguladı.
17.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati temizlik sektörü temsilcileriyle görüştü
Bakan Nebati temizlik sektörü temsilcileriyle görüştüHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, temizlik sektöründe faaliyet yürüten iş insanları ile bir araya geldi.
16.05.2022Ekonomi
Konut sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den İlk açıklama
Konut sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den İlk açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enflasyonla Mücadele Birlikten Berekete" Programı kapsamında konut sektörü temsilcileriyle bir araya geldi. Görüşme sonrası Bakan Nebati önemli mesajlar verdi.
16.05.2022Haberler
Konut ve temizlik sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den açıklama!
Konut ve temizlik sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den açıklama!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enflasyonla Mücadele Birlikten Berekete" Programı kapsamında konut ve temizlik sektörü temsilcileriyle bir araya geldi. Görüşme sonrası Bakan Nebati önemli mesajlar verdi.
16.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati konut sektörü temsilcileri ile görüşüyor
Bakan Nebati konut sektörü temsilcileri ile görüşüyorBakan Nebati, "Enflasyonla Mücadele Birlikten Berekete" Programı kapsamında konut sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.
16.05.2022Ekonomi
Konut sektörü ile kritik görüşme! Gözler pazartesiye çevrildi
Konut sektörü ile kritik görüşme! Gözler pazartesiye çevrildiKonut fırsatçıları yakından takip ediliyor Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut sektörüyle yarın kritik bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşme sektöre bir uyarı niteliğinde olacak. Peki fırsatçılara ne yapılacak
15.05.2022Haberler
Konut sektörü ile kritik görüşme! Gözler pazartesiye çevrildi
Konut sektörü ile kritik görüşme! Gözler pazartesiye çevrildiKonut fırsatçıları yakından takip ediliyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut sektörüyle yarın kritik bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşme sektöre bir uyarı niteliğinde olacak. Peki fırsatçılara ne yapılacak? İşte detaylar...
15.05.2022Ekonomi
Rize-Artvin Havalimanı açılışında tarihi anlar! Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Rize-Artvin Havalimanı açılışında tarihi anlar! Erdoğan'dan önemli açıklamalarTürkiye'nin 2'nci (Ordu Havalimanı), dünyanın 5'inci deniz üzerindeki havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı açıldı. Açılışta 'Türkiye'ye çağ atlatmanın verdiği huzuruyla sizlerin karşınızdayız. Bu eser ne dağların ne denizlerin bizim hizmet azmimizin önünde duramayacağını işaretidir' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bu topraklarda yaşayanlar ve ziyarete gelenler yanında bölgenin güzelliklerini görmek isteyen herkese Rize, Artvin artık bir uçak bileti mesafesindedir.' açıklamasını yaptı.
14.05.2022Ekonomi
‘Tarım, savunma gibi stratejik bir sektör’
‘Tarım, savunma gibi stratejik bir sektör’Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Tarım sektörü savunma sanayi kadar stratejik bir sektör. Dünya tarım sektörünün önemini önce pandemide ve sonra da Rusya-Ukrayna Savaşı’nda müşahede etti” dedi.
14.05.2022Ekonomi
Kira fırsatçılarına göz açtırmamalı
Kira fırsatçılarına göz açtırmamalıKira fiyatlarında 2022 yılının ilk dört ayında yeni rekorlar kırıldı. Bazı bölgelerde kira fiyatları iki katına çıkarken artışların devam ettiği görülüyor. Kira artışlarının arkasındaki temel etkenin yeni konut azlığı olduğu belirtiliyor. Emlakçılar, normalin yüzde 70 üzerinde kiralar oluştuğunu anlatıyor.
14.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den konut fiyatlarındaki artışla ilgili açıklama: Tek tek tespit edildi
Bakan Nebati'den konut fiyatlarındaki artışla ilgili açıklama: Tek tek tespit edildiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ucuz kredi müjdesi sonrası konutlarda fiyat artıranların tek tek tespit edildiğini söyledi.
13.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati canlı yayında açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati enflasyonla mücadele konusunda önemli mesajlar verdi.
13.05.2022Haberler
Son dakika: Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!
Son dakika: Bakan Nebati'den enflasyon mesajı!Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati canlı yayında açıklamalarda bulundu. Bakan Nebati enflasyonla mücadele konusunda önemli mesajlar verdi.
13.05.2022Ekonomi
‘Müsamaha göstermeyiz’
‘Müsamaha göstermeyiz’Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Fiyatlamalarda olağandışı artışlara asla müsamaha göstermeyeceğiz” dedi.
13.05.2022Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den ikinci görüşme
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den ikinci görüşmeHazine ve Maliye Bakanı Nebati, gıda sektörüyle görüşmelerine devam ediyor. Nebati bu kez gıda toptancıları şeker, yağ, süt ve peynir üreticisi firmalarla bir araya geldi.
12.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati açıkladı: Firmaların fiyat politikalarında cesur adımlar atması konusunda mutabık kaldık
Bakan Nebati açıkladı: Firmaların fiyat politikalarında cesur adımlar atması konusunda mutabık kaldıkHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Vatandaşlarımıza rahat bir nefes aldırmak amacıyla uyguladığımız KDV indirimlerine ek olarak firmalarımızın da fiyat politikalarında cesur adımlar atması konusunda mutabık kaldık. Fiyatlardaki dalgalanmaların önüne geçmek ve istikrara kavuşmasını sağlamak için hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Enflasyon ataletini kırmanın öneminin bilinci ile fiyatlamalarda olağan dışı artışlara asla müsamaha göstermeyeceğimizi vurguladık." dedi.
12.05.2022Ekonomi
Bakan Nebati, İstanbul'da sektör temsilcileriyle görüşüyor
Bakan Nebati, İstanbul'da sektör temsilcileriyle görüşüyorHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enflasyonla Mücadelede Birlikten Berekete" programı kapsamında sektör temsilcileriyle görüşme gerçekleştiriyor.
12.05.2022Ekonomi
Bakanlık fahiş fiyata karşı harekete geçti! Konut sektörüyle kritik görüşme
Bakanlık fahiş fiyata karşı harekete geçti! Konut sektörüyle kritik görüşmeHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin 16 Mayıs Pazartesi günü konut sektörü temsilcileriyle bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı konutta KDV indirimi paketi sonrası konut fiyatlarında yükseliş görülmüştü. CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın konutta fahiş fiyat artışı yapanların tespit edildiğini belirtti. İşte kritik görüşmeye ilişkin detaylar...
12.05.2022Haberler
Bakanlık fahiş fiyata karşı harekete geçti! Konut sektörüyle kritik görüşme
Bakanlık fahiş fiyata karşı harekete geçti! Konut sektörüyle kritik görüşmeHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 16 Mayıs Pazartesi günü konut sektörü temsilcileriyle bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı konutta KDV indirimi paketi sonrası konut fiyatlarında yükseliş görülmüştü. CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın konutta fahiş fiyat artışı yapanların tespit edildiğini belirtti. İşte kritik görüşmeye ilişkin detaylar...
12.05.2022Ekonomi
Enflasyonla mücadele toplantısı
Enflasyonla mücadele toplantısıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Enflasyonla Mücadelede Birlikten Berekete” programı çerçevesinde önde gelen sektörlerin temsilcileri ile bir araya gelecek.
12.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.