Henkel

Henkel

Son dakika henkel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan henkel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan henkel haber sayfamızda...

Henkel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 286 henkel haberi bulunmuştur.
İş dünyasında transfer hızlı
İş dünyasında transfer hızlıİş dünyasında C-Level yönetici atamaları sürüyor. Türkiye’nin önde gelen şirketleri stratejik hedefleri doğrultusunda mayıs ayında yönetim düzeyinde atamalara devam etti. Mayıs ayında şirketlerin dikkat çeken yeni görevlendirmeleri şu şekilde gerçekleşti.
Henkel'den ilk çeyrekte 5,3 milyar Euro'luk satış
Henkel'den ilk çeyrekte 5,3 milyar Euro'luk satışHenkel, 2022'nin ilk çeyreğinde, çok zorlu bir pazar ortamında Grup düzeyinde satışlarını yaklaşık 5,3 milyar Euro'ya çıkardı. Organik satışlar, çok güçlü bir fiyatlandırma performansının etkisiyle yüzde +7,1 oranında önemli ölçüde arttı.
18.05.2022Vitrin
Henkel’de üst düzey atama geldi
Henkel’de üst düzey atama geldiTürk Henkel’de Yapıştırıcı Teknolojileri Başkanı Mehmet Yılmaz oldu.
25.04.2022Ekonomi
Tüm Türkiye’de ‘Bilim Atölyesi’
Tüm Türkiye’de ‘Bilim Atölyesi’Henkel’in Türkiye’de Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğinde hayata geçirdiği Keşif Dünyası projesi şimdi Türkiye’nin her ilindeki okul ve öğrencilere online sistem üzerinden ulaşıyor.
23.04.2022Ekonomi
Mehmet Yılmaz, Türk Henkel’in Yapıştırıcı Teknolojileri Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyesi oldu
Mehmet Yılmaz, Türk Henkel’in Yapıştırıcı Teknolojileri Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyesi olduTürk Henkel’de Yapıştırıcı Teknolojileri Başkanlığına Mehmet Yılmaz atandı. Mehmet Yılmaz, 1 Şubat 2021’den bu yana devam etmekte olduğu Yapıştırıcı Teknolojileri Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Operasyonlar Direktörlüğü görevinin yanı sıra Yapıştırıcı Teknolojileri Başkanı olarak Türk Henkel Yürütme Kurulu üyeliğine getirildi.
14.04.2022Vitrin
Henkel sürdürülebilirlik raporunu yayınladı
Henkel sürdürülebilirlik raporunu yayınladıHenkel, 2021’in sonuna kadar Henkel, üretimlerinden kaynaklanan karbondioksit ayak izini yarı oranda azaltmayı başardı.
4.04.2022Vitrin
Karbon ayak izi yarı yarıya indi
Karbon ayak izi yarı yarıya indiHenkel 31. Sürdürülebilirlik Raporu'nu Yayınladı. Henkel'den yapılan açıklamaya göre, şirket, 2021’in sonuna kadar üretimlerinden kaynaklanan karbondioksit ayak izini yarı oranda azalttı.
31.03.2022Ekonomi
37 ülkeden 375 sporcunun madalya mücadelesi vereceği 2022 Avrupa Güreş Şampiyonası başladı
37 ülkeden 375 sporcunun madalya mücadelesi vereceği 2022 Avrupa Güreş Şampiyonası başladıGüreşin en büyük organizasyonlarından biri olan Avrupa Güreş Şampiyonası, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de başladı. Geçtiğimiz yıl yapılan Tokyo Olimpiyatları'nın ardından güreşte ilk önemli şampiyonada heyecan, 3 Nisan’a kadar devam edecek.
28.03.2022Güreş
Kritik satın alımlar sonrası Henkel 2021 verilerini duyurdu
Kritik satın alımlar sonrası Henkel 2021 verilerini duyurduAsya-Pasifik bölgesinde Shiseido markasının profesyonel iş birimini satın alan Henkel, 130 milyon Euro değerinde bir yatırım gerçekleştirerek, Düsseldorf’ta Yapıştırıcı Teknolojileri için yeni global inovasyon merkezini açtı.
7.03.2022Vitrin
Yeni bir iş birimi
Yeni bir iş birimiÇamaşır ve Ev Bakım' ile 'Beauty Care' iş birimlerini Henkel Tüketici Markaları adı altında birleştirmeyi planlayan Henkel, yeni organizasyon yapısını en geç 2023 başında hayata geçirmek hedefiyle entegrasyon süreci hazırlıklarına başlayacağını açıkladı.
19.02.2022Ekonomi
Türk Henkel’de Kaya Kurşun’a yeni görev
Türk Henkel’de Kaya Kurşun’a yeni görevTürk Henkel’de Beauty Care Genel Müdürlüğü görevine Kaya Kurşun getirildi. Türk Henkel Beauty Care Satış Direktörü olarak çalışmakta olan Kurşun, yeni görevine başladı. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Kaya Kurşun, lojistik ve finans alanındaki iş deneyimlerinin ardından, Henkel’deki kariyerine 2008’de Beauty Care Zincir Mağazalar Müşteri Yöneticisi olarak başladı.
1.02.2022Ekonomi
Türk Henkel’de Beauty Care Genel Müdürlüğü görevine Kaya Kurşun getirildi
Türk Henkel’de Beauty Care Genel Müdürlüğü görevine Kaya Kurşun getirildiTürk Henkel Beauty Care Satış Direktörü olarak çalışmakta olan Kaya Kurşun, Türk Henkel Beauty Care Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.
24.01.2022Vitrin
Büyümede inovasyon ve dijitalleşme etkisi
Büyümede inovasyon ve dijitalleşme etkisiHenkel, 2021 mali yılı 3. çeyrekte grup düzeyinde 5.1 milyar euro satış gerçekleştirdiğini duyurdu.
30.11.2021Ekonomi
Henkel’de üst düzey atama
Henkel’de üst düzey atamaHenkel’de Çamaşır ve Ev Bakım Avrupa Satış ve Ülke Yönetimi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Töre Birol, Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Global Satış Kurumsal Başkan Yardımcısı olarak atandı.
18.11.2021Ekonomi
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan zincir marketlere ceza!
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan zincir marketlere ceza!Rekabet Kurulu, BİM Birleşik Mağazalar AŞ, CarrefourSA, Migros, Savola Gıda, ŞOK Marketler ve Yeni Mağazacılık AŞ'ye (A 101) yaklaşık 2,7 milyar lira idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.
29.10.2021Ekonomi
Henkel’den çift haneli büyüme
Henkel’den çift haneli büyümeHenkel, 2021’in ilk altı ayında organik satış büyümesinin yüzde 11.3 olduğunu duyurdu. Şirket açıklamasına göre grup düzeyinde satışlar yaklaşık 10 milyar euro olarak gerçekleşti. Düzeltilmiş faaliyet kârı ise yüzde 20.1 artarak 1.430 milyar euro oldu.
1.09.2021Ekonomi
Türk Henkel’de atama
Türk Henkel’de atamaTürk Henkel’de Beauty Care Genel Müdürlüğü görevine Martin Schittengruber getirildi. Beauty Care Orta Doğu ve Afrika Ülke Yönetimi Başkan Yardımcısı olarak çalışmakta olan Schittengruber, 1 Temmuz itibarıyla yeni görevine başladı.
3.08.2021Ekonomi
Türk Henkel’de Güray Yıldız dönemi başladı
Türk Henkel’de Güray Yıldız dönemi başladıTürk Henkel’de Yürütme Kurulu Başkanlığı görevine Güray Yıldız atandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre Güray Yıldız, 1 Ocak 2018’den bu yana devam etmekte olduğu Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı olarak da görev yapacak.
5.07.2021Ekonomi
Henkel’in ilk çeyrek satışı 5 milyar euro
Henkel’in ilk çeyrek satışı 5 milyar euroHenkel’in 2021 ilk çeyrek itibarıyla grup düzeyindeki satışları 5 milyar euro’ya yaklaştı.
24.05.2021Ekonomi
Dijital dönüşüme 200 milyon euro
Dijital dönüşüme 200 milyon euroHenkel 2020’de, dijital dönüşüme hız kazandırmak amacıyla yatırımlarını 2019’a kıyasla yaklaşık 200 milyon euro artırdı. Henkel’in, dijital satışları yaklaşık yüzde 20 oranında artarken, tüketici iş birimlerinin de buna eklenmesiyle yüzde 60’tan fazla bir artış ortaya kondu. Henkel ayrıca hijyen, dezenfektan ve temizlik ürünleri için yaşanan güçlü talep artışına hızlı bir şekilde cevap verdi.
20.04.2021Ekonomi
Güzellik ve Kişisel Bakımın “En İyileri” 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Sahiplerini Buldu!
Güzellik ve Kişisel Bakımın “En İyileri” 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Sahiplerini Buldu!Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin yedincisi 29 Temmuz Perşembe akşamı Swissôtel The Bosphorus - Istanbul’da gerçekleştirildi. İş ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı özel gecede kazanan ürünler ve ünlü isimler ödülleriyle buluştu.
Henkel: Hedefin ötesine geçtik
Henkel: Hedefin ötesine geçtikHenkel, 2030 yılı için belirlediği uzun vadeli sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında, 2020 yılı için belirlediği hedeflerin üzerinde bir performansa ulaştığını açıkladı. 2020 itibarıyla çevresel ayak izini yüzde 39 azaltan şirket, ambalajlarının da yüzde 89 oranında geri dönüştürülebilir olmasını sağladı.
27.03.2021Ekonomi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldiDataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” listesi açıklandı.
2.03.2021Ekonomi
Keşif Dünyası şimdi çocukların ekranında
Keşif Dünyası şimdi çocukların ekranındaHenkel’in Türkiye’de çocukları bilimin ışığıyla tanıştırmak için Yaratıcı Çocuklar Derneği  iş birliği ile okullarda ücretsiz bilim atölyeleri gerçekleştirerek uyguladığı “Keşif Dünyası”  projesi, uzaktan eğitim döneminde de miniklerin yanında olmaya devam ediyor.
25.01.2021Gündem
Evde keşif dünyası
Evde keşif dünyasıHenkel’in, Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğiyle okullarda ücretsiz bilim atölyeleri gerçekleştirerek uyguladığı “Keşif Dünyası” projesi “Evde Keşif Dünyası” videolarıyla dijital platformdan evlere taşınıyor.
16.01.2021Cumartesi

Benzer Haber Etiketleri

Henkel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.