Hurda

Hurda

Son dakika hurda haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hurda gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hurda haber sayfamızda...

Hurda

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.275 hurda haberi bulunmuştur.
Canavar Kamyonlar oyuncuları kim? Canavar Kamyonlar filmi konusu nedir?
Canavar Kamyonlar oyuncuları kim? Canavar Kamyonlar filmi konusu nedir? Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları ve konusuyla adından söz ettiriyor. Filmin gösterimi 2017 yılında gerçekleşti. ABD yapımı macera ve fantastik türlerindeki yabancı film, televizyon ekranlarında da sevilerek izleniyor. İşte, Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosu...
13.05.2021Cadde
Evi yanan hurdacı, 5 çocuğu ve eşiyle ortada kaldı
Evi yanan hurdacı, 5 çocuğu ve eşiyle ortada kaldıAntalyada hurda toplayarak geçimini sağlayan Mahsun Gezer'in (35) ailesiyle oturduğu ev, yangında kül oldu. 5 çocuğu ve eşiyle ortada kalan Gezer, "Tüm eşyalar yandı. Bayram öncesi ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.
10.05.2021Yaşam
Evleri kül oldu! 5 çocuğu ve eşiyle ortada kaldı
Evleri kül oldu! 5 çocuğu ve eşiyle ortada kaldıAntalya’da hurda toplayarak geçimini sağlayan Mahsun Gezer'in (35) ailesiyle oturduğu ev, yangında kül oldu. 5 çocuğu ve eşiyle ortada kalan Gezer, " Bayram öncesi ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.
10.05.2021Gündem
ABD, Afganistan'daki teçhizatı ya çöpe atıyor ya da hurdacılara satıyor
ABD, Afganistan'daki teçhizatı ya çöpe atıyor ya da hurdacılara satıyorABD ordusu, yaklaşık 20 yıllık savaşın ardından Afganistan'dan ayrılmak için hazırlık yaparken, tonlarca ekipmanı ya çöpe atıyor ya da yerel bayilere para karşılığında hurda olarak veriyor.
10.05.2021Dünya
Eski tren vagonundan yapılan köprü Maçka Deresi üzerine yerleştirildi
Eski tren vagonundan yapılan köprü Maçka Deresi üzerine yerleştirildiSon dakika gelen habere göre; Trabzon'un Maçka ilçesinde ilkokul öğrencilerinin okula ulaşım yolunu kısaltmak için dere üzerine eski tren vagonundan hazırlanan köprü yerleştirildi.
7.05.2021Gündem
Hurdaya ayrılan geminin yerine inşa edilecek yeni gemi için teşvik verilecek
Hurdaya ayrılan geminin yerine inşa edilecek yeni gemi için teşvik verilecekUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, ticari yük taşımacılığında kullanılan ve hurdaya ayrılan 20 yaş ve üzeri gemilerin yerine inşa edilecek gemi için teşvik verecek.
28.04.2021Ekonomi
Son dakika... Atıl haldeki otelde bulundu! Gaziantep'te feci ölüm
Son dakika... Atıl haldeki otelde bulundu! Gaziantep'te feci ölümSon dakika gelen habere göre; Gaziantep'te, atıl durumdaki bir otelin otoparkında erkek cesedi bulundu. Yüksekten düşerek öldüğü değerlendirilen şahsın cenazesi morga kaldırıldı.
25.04.2021Gündem
Arama kaydı bulunan şüpheli, motosikletle gezerken yakalandı
Arama kaydı bulunan şüpheli, motosikletle gezerken yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan bekçilerin şüphe üzerine durdurduğu motosiklet sürücüsü Ozan A.'nın (24), hırsızlık suçundan arandığı ve motosikletin de trafikten men edildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Ozan A.'ya, sokağa çıkma yasağına uymadığı için 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.
20.04.2021Haberler
Arama kaydı bulunan şüpheli gezerken yakalandı
Arama kaydı bulunan şüpheli gezerken yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan bekçilerin şüphe üzerine durdurduğu motosiklet sürücüsü Ozan A.'nın (24), hırsızlık suçundan arandığı ve motosikletin de trafikten men edildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Ozan A.'ya, sokağa çıkma yasağına uymadığı için 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.
20.04.2021Gündem
Çevreyi kirleten hurdacıya izin yok
Çevreyi kirleten hurdacıya izin yokKarşıyaka Belediyesi, hurda toplayıcılarının boş bir arsada biriktirdikleri çöpleri temizledi.
17.04.2021Ege
TEM'de feci kaza! Saç demirler yola saçıldı
TEM'de feci kaza! Saç demirler yola saçıldıAvcılar TEM Otoyolu Ispartakule katılımındaki üst geçitte hurda demir yüklü TIR devrildi. TIR'ın dorsesindeki saç demirler yola saçıldı. Kazada yaralanan TIR sürücüsü hastaneye kaldırıldı.
16.04.2021Gündem
Fatih'te korkutan yangın! Bina kullanılmaz hale geldi
Fatih'te korkutan yangın! Bina kullanılmaz hale geldiİstanbul Fatih’te iki katlı ahşap binada yangın çıktı. Kısa sürede alevler tüm binayı sardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alınarak söndürülen ev, kullanılmaz hale geldi.
13.04.2021Gündem
Spotçular karardan habersiz
Spotçular karardan habersizİstanbul Valiliği, hırsızlık mallarının satışını engellemek için ikinci el piyasasına yönelik bir düzenleme yayınlasa da ne spotçular ne de hurdacılar düzenlemeyi biliyor. Spotçular, ‘‘Kapıya dünya kadar mal geliyor. Kimden aldığımı kime sattığımı nasıl her gün kayıt altına alayım. İkinci el eşya alan neden TC’sini ve adresini versin” diyor.
12.04.2021Gündem
Besici kuzenlerin tasarladığı "Bitirim 4x4" ilgi görüyor
Besici kuzenlerin tasarladığı "Bitirim 4x4" ilgi görüyorKonya'nın Ilgın ilçesinde besicilikle uğraşan kuzenlerin tasarladığı forklift tipi kepçe, 1 litre yakıtla 5 saat çalışabiliyor.
10.04.2021Haberler
Hurda otomobil parçalarıyla kamyonet yaptı
Hurda otomobil parçalarıyla kamyonet yaptıTrabzon'un Maçka ilçesinde elektrik otomasyon işiyle uğraşan Umut Uzunlar (21), topladığı hurda otomobil malzemeleriyle, 10 bin TL maliyetle, saatte 100 kilometre hıza ulaşabilen kamyonet tasarladı. Uzunlar, dayanıklı olması için kaportasını alüminyum kampozitle kapladığı yaklaşık 1 ton yük taşıma kapasitesine sahip kamyonetle, bağ bahçe işlerinin yanı sıra kışlık odunlarını taşıyor, komşularına da yardımcı oluyor.
9.04.2021Haberler
10 bin lira harcayıp 12 günde tamamladı!
10 bin lira harcayıp 12 günde tamamladı!Trabzon'un Maçka ilçesinde elektrik otomasyon işiyle uğraşan Umut Uzunlar (21), topladığı hurda otomobil malzemeleriyle, saatte 100 kilometre hıza ulaşabilen kamyonet tasarladı.
9.04.2021Otomobil
Son dakika... Talimatlara uymayan gemi Türk boğazlarından geçemeyecek
Son dakika... Talimatlara uymayan gemi Türk boğazlarından geçemeyecekUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, boğazlarda seyir emniyeti ile can, mal ve çevre güvenliğini arttırmak amacıyla yeni bir düzenlemeye gitti. Gemicilere gönderilen talimatta, ‘tehlikeli yük taşıyan gemi’ tanımının yeniden yapıldığı ve tehlikeli yükü net ve doğru biçimde bildirmeyen gemiler için yaptırımlar uygulanacağı bildirildi. Buna göre yanlış bilgilendirmede bulunan gemi sahiplerine idari para cezası uygulanacak, gemi acentelerinin faaliyetleri durdurulacak ve gemiler Türk boğazlarından geçiş hakkını kaybedecek.
7.04.2021Ekonomi
Atık Malzemeler Nelerdir? Evimizdeki Atık Malzemeler İle Neler Yapılabilir?
Atık Malzemeler Nelerdir? Evimizdeki Atık Malzemeler İle Neler Yapılabilir?Atık malzemeler üretiminde kullanılan ham maddelerine göre birçok türe ayrılır. Evlerimizde en çok kullanılan eşyaların birçoğu ahşap ve plastiktir. Mutfakta ise seramik ve cam malzemeler kullanılır. Endüstriyel alanda kullanılan malzemeler arasında ise çelik ve demir gibi metaller yer alıyor. Atık malzemeler nelerdir? Evlerimizde kullandığımız atık malzemeler ile neler yapabiliriz? İşte, merak edilen tüm detaylar.
3.04.2021Eğitim
Türk çelik üreticileri hurda üretimini artıracak teşvikler bekliyor
Türk çelik üreticileri hurda üretimini artıracak teşvikler bekliyorTürkiye Çelik Üreticileri Derneği (TÇÜD) Genel Sekreteri Veysel Yayan, global piyasalarda hurda ihracatının kısıtlanmasına yönelik girişimlerin hız kazandığını ve dünyanın en büyük hurda ithalatçısı Türkiye'nin bundan olumsuz etkileneceğini belirterek, "Türkiye'nin hurda üretimini artırılabilmesi için bu alanda ihtisas organize sanayi bölgelerinin (OSB) kurulması, bunun toplanmasına çok yönlü teşvik verilmesi ve hurdayı ikame edebilecek ürünlerin de üretim prosesinde dikkate alınması önem taşıyor." dedi.
28.03.2021Ekonomi
Nae Sao Paulo dönüşüm için İzmir’e geliyor
Nae Sao Paulo dönüşüm için İzmir’e geliyorDünyanın her yerinden kullanım ömrünü tamamlayan gemilerin söküm ve geri dönüşüm için geldiği İzmir’in Aliağa ilçesindeki tersaneler yakın zamanda bir uçak gemisini ağırlayacak.
28.03.2021Siyaset
1 yılda yaptı! Gören 'bana da yap' diyor
1 yılda yaptı! Gören 'bana da yap' diyorKonya’nın Sarayönü ilçesinde yaşayan çiftçi Mustafa Zügül Karabaş (39), topladığı hurda malzemelerden evinin garajında mini traktör yaptı. 10 vitesli mini traktör, arkasına bağlanan büyük römorkları çekebiliyor. Mini traktörü boş zamanlarını değerlendirerek 1 yılda tamamlayan Karabaş, “Burada kendi hobi atölyem var boş zamanlarımda burada yaptım. Büyük traktörün giremediği yerlere girebiliyor. Saatte 48-50 kilometre hıza ulaşabiliyor” dedi.
27.03.2021Ekonomi
Mustafa Cengiz: 'Harrington kupası var mı?'
Mustafa Cengiz: 'Harrington kupası var mı?'Mustafa Cengiz, Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk için yaptığı başvuruyu eleştirirken, işgal kuvvetlerine karşı alınan en büyük zaferlerden birine de göndermede bulundu.
26.03.2021Galatasaray
Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosu
Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosuCanavar Kamyonlar, bambaşka hikayesi ile 7'den 70'e binlerce izleyeni ekrana kitliyor. Sinema salonlarının sonrasında artık televizyonda seyircileri karşısına çıkıyor. Dikkat çeken Canavar Kamyonlar filmi konusu araştırılıyor. İşte, Canavar Kamyonlar filmi detayları...
25.03.2021Cadde
Ülke ekonomisi için çok önemli! Tıklım tıklım dolu...
Ülke ekonomisi için çok önemli! Tıklım tıklım dolu...Antalya'da hurda ve çekme belgeli motosikletleri ihale ile toplayıp geri dönüşümle ekonomiye kazandıran esnaf Yılmaz Arslan, ülke ekonomisi için çok önemli görevleri olduğunu söyledi. Arslan, geçen yıl 4 binin üzerinde aracı ülke ekonomisine kazandırdıklarını kaydetti.
25.03.2021Ekonomi
Kamyonetleri kundaklayıp, tehdit notu bıraktılar
Kamyonetleri kundaklayıp, tehdit notu bıraktılarAğrı merkez Fatih Mahallesi'nde 2 kamyonet, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verilerek yakıldı. Kundaklanan kamyonet sahiplerinden Abbas Güngör, araçların yanına 'tehdit' notu bırakıldığını öne sürdü.
20.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

hurdaantalyacanavar kamyonlaroyuncularıkonusu

Hurda ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.