İcloud

İcloud

Son dakika iCloud haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iCloud gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iCloud haber sayfamızda...

İcloud

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 294 icloud haberi bulunmuştur.
Polisliği bırakıp dünya turuna çıkmıştı! Tapınakta 13 saat işkence: 'Başımda bıçak bilediler'
Polisliği bırakıp dünya turuna çıkmıştı! Tapınakta 13 saat işkence: 'Başımda bıçak bilediler' 19 yaşında polis okulunu kazanıp 21 yaşında meslek hayatına başlayan Zonguldak doğumlu Melih Bektaş, 10 yıl polis olarak görev yaptıktan sonra istifa edip dünya turuna çıktı. Ancak seyahatinin 6. ayında gittiği Malezya’da saldırıya uğradı. "Başımda bıçak bilediler, Samuray kılıcıyla beklediler" diyen Melih, 13 saatlik alıkonulma sürecini anlattı.
22.03.2024 Yaşam
Anne olmak gün sayan Gonca Vuslateri: Kendi sahteliğim bile daha sahici!
Anne olmak gün sayan Gonca Vuslateri: Kendi sahteliğim bile daha sahici! Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuş, kız bebek beklediğini söylemişti. Vuslateri, telefonundaki fotoğrafları temizlerken çocukluk yıllarına ait kareleri görünce geçmişe gitti.
14.01.2024 Cadde
WhatsApp Web Giriş 2024: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır?
WhatsApp Web Giriş 2024: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Android ve iOS tabanlı cihazlar dışında kullanıcılarına masaüstü bilgisayar aracılığı ile WhatsApp web giriş yapma imkanı sunuyor. WhatsApp Web giriş QR kodu ile yapılıyor. WhatsApp Web kod ile giriş nasıl yapılır? WhatsApp Web giriş hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için konu ile ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Teknoloji
Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024: Telefondan Silinen Resimleri Programsız Geri Getirme
Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024: Telefondan Silinen Resimleri Programsız Geri Getirme Akıllı cep telefonları günümüzde insan hayatının en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Bazı anları ölümsüzleştirmek isteyen kişiler için video ve fotoğraf makinesi yerine geçer. Özellikle resim, video ve depolama aracı olarak kullanılan telefonlarda kişiler yanlışlıkla tüm verilerini silebiliyor. Android ve iOS telefondan silinen resimleri programsız geri getirme yöntemleri için “Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024” içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.01.2024 Teknoloji
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2024 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2024 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama Apple kullanıcıları cihazlarının aktif ve yedeklenebilir olması için iCloud hesabına ihtiyaç duyar. Telefondaki fotoğraf, video ve belgelerin saklanması açısından büyük önem taşır. iCloud hesabı hotmail veya gmail hesabı ile açılır. Şifrenin unutulması halinde cihaz kilitlenebilir ve erişim sorunu yaşanır. Daha kötüsü bilgiler ve özel fotoğraflara başkaları tarafından erişilmesi gibi durumlara yol açabilir. iCloud şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi birkaç adımda yapılabilir. Ancak mailin de unutulması halinde bu işlem biraz daha karmaşık hale gelebilir. iCloud şifremi unuttum ne yapabilirim? 2024 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır? içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.01.2024 Teknoloji
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2024: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2024: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme Dünya genelinde milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması hiç şüphesiz WhatsApp. Her geçen gün güncellemeleri ile kendine yenilik katan WhatsApp’ta mesajları silme özelliğinin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan kolayca silinen mesajları görmek için birkaç adımlık işlem gerekiyor. WhatsApp silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? “WhatsApp Silinen Mesajları Görme 2024” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.01.2024 Sosyalmedya
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2024
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2024 Milyarlarca kullanıcısı bulunan Google’ın kullanıcılarına sunduğu Gmail hesapları Instagram, Facebook Twitter gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra gündelik hayatta çok fazla kullanılan mail sistemlerinden bir tanesidir. Özellikle Google’a ait uygulamaların kullanılmasında Gmail hesapları önemli yere sahiptir. Ancak kimi zaman Gmail şifresi unutulabilir. Bu durumda Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlardan ve bilgisayarlardan “gmail şifremi unuttum” seçeneği ile şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi yapılabilir. Gmail şifremi unuttum ne yapabilirim? “Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2024” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.01.2024 Teknoloji
iCloud Giriş 2024: Apple Kimliği ile iCloud’a Giriş Nasıl Yapılır?
iCloud Giriş 2024: Apple Kimliği ile iCloud’a Giriş Nasıl Yapılır? iPad ve iPhone kullanıcılarının yakından tanıdığı iCloud bulut depolama ve bulut bilişim servisidir. Apple tarafında geliştirilen platformun günümüzde milyonlarca kullanıcı bulunur. iCloud hesabına giriş yapabilmek için Apple kimliğine ihtiyaç duyulur. Apple kimliği ile iCloud’a giriş nasıl yapılır? iCloud giriş 2024 ile ilgili detaylı bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsiniz.
2.01.2024 Teknoloji
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur?
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur? Yeni bir Apple cihazı alan kişilerin cihazlarını kullanabilmesi için Apple kimliğine ihtiyacı oluyor. Android cihazlarda Google, Windows cihazlarında Microsoft kimliğine yani e-postaya ihtiyaç duyulduğu gibi Apple tablet, telefon veya bilgisayarlar için Apple ID oluşturmak gerekiyor. Apple kimliği iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarda oluşturulabildiği gibi Windows işletim sitemine sahip cihazlar veya internet üzerinden de kolayca yapılabiliyor. Yeni Apple kimliği nasıl oluşturulur? “Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma” konu ile ilgi detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023 Teknoloji
‘Cep’teki casusu nasıl yakalayabilirsiniz? 'Ruhunuz bile duymaz'
‘Cep’teki casusu nasıl yakalayabilirsiniz? 'Ruhunuz bile duymaz' Özel hayatı izinsiz izlemek için tasarlanan casus yazılımlar, haberiniz olmadan cep telefonunuza hem uzaktan hem fiziksel olarak yüklenebiliyor. Uygulamalar beklenmedik izin talep ediyorsa, telefon aşırı ısınıyorsa, e-posta ve mesajlarda anormallik oluyorsa cebinizde ‘casus’ olabilir.
25.09.2023 Gündem
Patroklos’un dilinden Akhilleus’un öyküsü
Patroklos’un dilinden Akhilleus’un öyküsü Hikâyeleri yıllarca kahramanların ağzından okuduk. Uzun bir süre boyunca da kimsenin aklına, onları kendilerinden daha iyi tanıyan birinin ağzından anlatmak gelmedi.
23.01.2023 Arkeoloji
Panikleyince attığı mesajla ortaya çıktı: 'Büyük Adam'ın kimliği belli oldu!
Panikleyince attığı mesajla ortaya çıktı: 'Büyük Adam'ın kimliği belli oldu! Biden ailesi, bir kez daha dünyanın diline düştü. Hunter Biden'ın dizsütü bilgisayarından ve telefon verilerinden sızdırılanlara bir yenisi daha eklendi. Uzun zamandır bir spekülasyon kaynağı olan 'Büyük Adam'ın kimliği ile ilgili yeni bomba patladı.
28.07.2022 Dünya
Skandal: Hunter Biden, 'kız arkadaş deneyimi' için 30 bin dolar harcadı!
Skandal: Hunter Biden, 'kız arkadaş deneyimi' için 30 bin dolar harcadı! ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın başı beladan kurtulmuyor. Hunter Biden'a ait olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Veriler arasında yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmalar ve görüntülerin yanı sıra babasını "pedofili Peter" adıyla kaydettiği yer aldı.
12.07.2022 Dünya
Biden'ın oğlu Hunter Biden kimdir, iddialar neler? || Hunter Biden kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Biden'ın oğlu Hunter Biden kimdir, iddialar neler? || Hunter Biden kaç yaşında, ne iş yapıyor? ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, ile ilgili iddialar gündeme geldi. Hunter Biden’e ait olduğu iddia edilen telefondaki veriler sızıdırldı. Biden ile ilgili iddialar sonrasında ise yaşamı merak konusu oldu. Peki Biden'ın oğlu Hunter Biden kimdir?
12.07.2022 Bilgi Rehberi
ABD'de şok eden iddia: Biden’ın oğlunun telefon verileri ele geçirildi
ABD'de şok eden iddia: Biden’ın oğlunun telefon verileri ele geçirildi ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ait olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın telefonundan yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğraflarının ortaya çıktığı öne sürüldü.
12.07.2022 Dünya
Biden'ın oğluna ait olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı
Biden'ın oğluna ait olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın olduğu iddia edilen veriler arasında yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri yer aldı.
11.07.2022 Dünya
Icloud Nedir, Ne İşe Yarar? İcloud Hesabı İle Neler Yapılabilir?
Icloud Nedir, Ne İşe Yarar? İcloud Hesabı İle Neler Yapılabilir? Icloud, insanların birbirinden farklı türlerde verilerini dijital ortamda başarıyla saklayabilmelerine imkân tanıyan özel sistemlerden biridir. Bulut depolama teknolojisini en iyi kapsamda bünyesinde barındıran bu sistem, çoğu değişik tasarımda cihaz üzerinde işlevsellik göstermektedir. Online alanda bir veri depolaması olanağı sunduğu için insanların istedikleri her an ilgili verilere birçok yolla kolay şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor. İşte, merak edilen tüm detaylar.
26.05.2022 Teknoloji
Dijital miras nasıl güvence altına alınır?
Dijital miras nasıl güvence altına alınır? Sizden sonra sosyal medya hesaplarınız, alan adlarınız, NFT’leriniz, kripto paralarınız, depolama alanınızın ne olacağını hiç düşündünüz mü? Evet dijital miras son dönemlerin yeni gündem maddesi. Hepimizin artık fiziksel varlığı kadar dijital varlığı da var. Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde dijital mirasa ilişkin henüz düzenleme yok. Sosyal medya şirketlerinin ise bazı adımları söz konusu. Peki dijital varlıklarımızı güvence altına almak için neler yapabiliriz? İşte her yönüyle dijital miras...
5.05.2022 Milliyet Executive
Apple'dan bir ilk! Değeri 3 trilyon doları aşan ilk şirket oldu
Apple'dan bir ilk! Değeri 3 trilyon doları aşan ilk şirket oldu Amerikan teknoloji devi Apple, hisse senedi değeri 3 trilyon doları aşan ilk şirket oldu.
4.01.2022 Dünya
Apple engelli kullanıcılara neler sunuyor?
Apple engelli kullanıcılara neler sunuyor? Apple, 3 Aralık Engelliler Günü'nde, kendi ekosisteminde engelli kullanıcılara sunduğu birden fazla özelliği hatırlatıyor... İşte Apple'ın engelli kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak adına sunduğu özellikler...
3.12.2021 Apple
‘Hiç bitmeyecek bir travma yaşıyorum’
‘Hiç bitmeyecek bir travma yaşıyorum’ 2014’te telefonunun siber saldırıya uğraması sonucu çıplak fotoğrafları medyaya sızdırılan Oscar’lı oyuncu Jennifer Lawrence, “Bu olayın ardından yaşadığım travma hâlâ bitmedi, hiçbir zaman da bitmeyecek” dedi.
27.12.2023 Kültür Sanat
Apple tartışma yaratan 'iPhone'ları tarama' planını askıya aldı
Apple tartışma yaratan 'iPhone'ları tarama' planını askıya aldı ABD'li teknoloji şirketi Apple, iPhone’larda çocuk istismarına karşı hassas görselleri yapay zeka ile tarama planlarını, gelen eleştiriler üzerine askıya aldı
3.09.2021 Teknoloji
Apple’ın çocuk istismarına yönelik sisteminde yeni detay: iCloud Mail’i tarıyor!
Apple’ın çocuk istismarına yönelik sisteminde yeni detay: iCloud Mail’i tarıyor! Apple zaman zaman verdiği kararlar ile gündeme bomba gibi düşüyor. Çocuk istismarını önlemek adına geliştirdiği özel sistem sayesinde hem takdir edilen hem de eleştirilen teknoloji devi ‘iCloud Mail’ hesaplarını taradığını doğruladı.
24.08.2021 Teknoloji
Apple'dan kullanıcıların fotoğraflarının taranmasıyla ilgili yeni açıklama
Apple'dan kullanıcıların fotoğraflarının taranmasıyla ilgili yeni açıklama Apple hatırlarsanız geçen haftalarda CSAM adlı yeni sistemini duyurmuştu. Bu sistem çocuk tacizine yönelik fotoğrafları bulmaya odaklanıyordu. İşte sisteme yönelik pek çok eleştiri de bu noktada yapıldı. Apple konu hakkında yeni bir açıklama yaptı.
10.08.2021 Teknoloji
Yapay zeka devreye giriyor! Apple'dan istismara karşı önlem
Yapay zeka devreye giriyor! Apple'dan istismara karşı önlem ABD'li teknoloji devi Apple, iPhone’larda çocuk istismarına karşı hassas görselleri yapay zeka ile tarayacak yeni bir sistem geliştirdiğini açıkladı.
6.08.2021 Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

İcloud ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.