İçme Suyu

İçme Suyu

Son dakika içme suyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan içme suyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan içme suyu haber sayfamızda...

İçme Suyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.706 icme suyu haberi bulunmuştur.
Urartuların kültürel zenginliği modada hayat buldu!
Urartuların kültürel zenginliği modada hayat buldu!Verdikleri mücadeleleri sembollerle simgeleyen, yaptıkları kabartma ve heykellerin günümüzde hala sergilendiği Urartuların kültürel zenginliğinden ilham alınarak hazırlanan Fabrika X Urartu Koleksiyonu Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de beğeniye sunuldu.
8.03.2021Moda
Her geçen gün güzelleşiyor
Her geçen gün güzelleşiyorMobil Ofis Hizmet Aracı ile kenti sokak sokak dolaşan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Güzelçamlı Mahallesi’ne yaptığı ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
6.03.2021Ege
'Leblebi’nin hatrına kanunu çıkaralım'
'Leblebi’nin hatrına kanunu çıkaralım'CHP Doğa Hakları ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Emine Erdoğan’ın sahiplendiği ‘Leblebi’ isimli köpeği hatırlatarak “Leblebi’nin hatrına şu Hayvan Hakları Kanunu’nu bir an önce yasalaştıralım” dedi...
5.03.2021Siyaset
Sarı İshal Neden Olur? Bebeklerde Sarı İshal Nedenleri Nelerdir, Nasıl Geçer?
Sarı İshal Neden Olur? Bebeklerde Sarı İshal Nedenleri Nelerdir, Nasıl Geçer?Bebekler doğduğu ilk andan itibaren anne sütü aldıkları zaman ishal gibi durumlar ile daha az karşılaşılmaktadır. Çünkü anne sütündeki etken maddeler bebeklerin ishale yakalanmasının önüne geçmektedir. Sıklıkla biberon ile beslenmek zorunda kalan çocukların ishale daha sık yakalandığı görülmektedir. Sarı ishal neden olur? Bebeklerde sarı ishal nedenleri nelerdir, nasıl geçer? İşte, tüm detaylar.
4.03.2021Sağlık
Denizli’nin dev projesi tam gaz
Denizli’nin dev projesi tam gazDenizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ’nin Sevindik, Sümer ve Karşıyaka mahallelerinin altyapı sorununu ortadan kaldıracak çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
3.03.2021Ege
Kuşadası’nın ‘Paris’i’ olacak
Kuşadası’nın ‘Paris’i’ olacakKUŞADASI Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP İlçe Örgütü İkiçeşmelik Mahalle Komisyonu üyeleriyle buluştu; mahallede yürüttükleri alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi.
2.03.2021Ege
Bağcılar'da su borusu patladı! Moto kurye kendini yerde buldu
Bağcılar'da su borusu patladı! Moto kurye kendini yerde bulduİstanbul Bağcılar’da su borusu bir anda patladı. Patlama nedeniyle yolda çökme meydana geldi. Su dolan caddede ilerlemeye çalışan bir moto kurye oluşan çukura düştü.
2.03.2021Gündem
Bağcılar'da su borusunun patlaması ve moto kuryenin çukura düşme anı kameraya yansıdı
Bağcılar'da su borusunun patlaması ve moto kuryenin çukura düşme anı kameraya yansıdıBağcılar'da su borusu patladı. Patlama nedeniyle yolda çökme meydana geldi. Su dolan caddede ilerlemeye çalışan bir moto kurye oluşan çukura düştü. Borunun patlama anıyla birlikte suyun metrelerce yükselmesi güvenlik kamerasına yansıdı.
2.03.2021 Haberler
‘Kesintisiz su’ çalışması
‘Kesintisiz su’ çalışmasıMarmaris’te  Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez mahallerinde başlatılan 10 bin metrelik içme suyu hat yenileme çalışmalarının 5 bin metresi tamamlandı...
1.03.2021Ege
Manisa Prime’da sona doğru...
Manisa Prime’da sona doğru...Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, içinde hizmet binası, otel ve AVM bölümünün bulunduğu Manisa Prime projesini inceledi...
1.03.2021Ege
Güzelçamlı değişiyor
Güzelçamlı değişiyorKuşadası Belediyesi’nin yatırım ve hizmetleriyle Güzelçamlı Mahallesi, büyük bir değişim sürecine girdi.
27.02.2021Ege
Turistik çarşılar ayağa kalkıyor
Turistik çarşılar ayağa kalkıyorKuşadası Belediyesi’nin Aydın Büyükşehir işbirliğinde kentin turistik çarşılarında başlattığı alt ve üstyapıyı yenileme çalışmaları hız kesmeden sürüyor.
27.02.2021Ege
2020 yılının olumsuzlukları Büyükşehir’i durdurmadı
2020 yılının olumsuzlukları Büyükşehir’i durdurmadıZorlu geçen koronavirüs sürecine rağmen yatırımları tek tek hayata geçirdiklerini belirten Başkan Cengiz Ergün “Sözün özü, durmayacağız, çalışacağız ve şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz” dedi
26.02.2021Ege
'Bin Pınarlı' Kaz Dağları, Bayramiç Barajı'nı doldurdu
'Bin Pınarlı' Kaz Dağları, Bayramiç Barajı'nı doldurduÇanakkale'de aralık ayı başlarında su miktarı 12 milyon metreküpe inerek, kuruma tehlikesiyle karşı karşıya kalan 96 milyon 500 metreküp kapasiteli Bayramiç Barajı, Kaz Dağları'nın bereketiyle yüzde 100 doluluk oranına ulaştı. Son yağan kar ve yağmurların ardından Kaz Dağları'ndan baraja dolan fazla su, savaklardan akmaya başlayınca üreticilerin yüzü güldü.
25.02.2021Gündem
Çözüm gezisi
Çözüm gezisiİzmir Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer, Dikili’nin su ihtiyacını karşılayacak Bergama’yı da dünya markası yapacak çalışmaların başladığını belirtti
24.02.2021Ege
Soğucak’ta içme suyu sorununa son
Soğucak’ta içme suyu sorununa sonKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Mobil Ofis Hizmet Aracı ile yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Her fırsatta vatandaşla bir araya gelen Başkan Günel’in son durağı Soğucak Mahallesi oldu. Esnafı dolaştı, sorun ve önerilerini dinledi.
23.02.2021Ege
Şehzadeler’e 135 milyonluk yatırım
Şehzadeler’e 135 milyonluk yatırımMANİSA Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler’de altyapıdan üstyapıya, atık su arıtma tesislerinden dere ıslahlarına, içme suyu sondajlarından depo bakım onarımlarına kadar 135 milyon lira yatırım yaptı.
22.02.2021Ege
Kristal terapinin faydaları ve kristal taşları doğru kullanmanın püf noktaları
Kristal terapinin faydaları ve kristal taşları doğru kullanmanın püf noktalarıFiziksel, ruhsal ve bedensel olarak iyileşmek ve stresten korunmak amacıyla kullanılan bazı değerli taşların şifalandırma alanında etkisi kişiler tarafından her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Bu taşlardan biri de ihtişamları ile gözümüzü kamaştıran kristaller olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda alternatif bir yöntem olan ‘kristal terapi’ özellikle salgın sürecinde artan stres ve kaygı durumuyla birlikte hayatımızı dengelemenin bir yolu olarak öne çıkıyor.
21.02.2021Püf Noktası
Biden, Teksas'ta acil durum ilanı için hazır olduklarını duyurdu
Biden, Teksas'ta acil durum ilanı için hazır olduklarını duyurduABD Başkanı Joe Biden, dondurucu soğukların sebep olduğu elektrik kesintilerinin olumsuz etkilediği Teksas eyaletinde, yardımlara daha fazla federal fon aktarmanın önünü açacak acil durum ilanı için hazır olduklarını söyledi.
20.02.2021Dünya
Son Dakika Haberler: Ölüm kalım savaşı! Raflar bomboş, elektrik ve su yok...
Son Dakika Haberler: Ölüm kalım savaşı! Raflar bomboş, elektrik ve su yok...Son yılların en sert kışıyla karşı karşıya kalan insanlar adeta ölüm kalım savaşı veriyor. Marketlerde yiyecekler tükendi, raflar bomboş kaldı. İçme suyu bulamayan 7 milyon kişiye "musluk suyunu kaynatarak içmeleri" emri verildi. Milyonlarca kişi elektriksiz ve susuz kaldı. Kriz beşinci gününe girerken, çaresiz aileler eksi 18 dereceyi bulan dondurucu soğukta hayatta kalmaya çalışıyor. İşte son dakika haberinin detayları.
19.02.2021Dünya
Adaçayı Yağı Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır? Adaçayı Yağı Neye İyi Gelir?
Adaçayı Yağı Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır? Adaçayı Yağı Neye İyi Gelir?Akdeniz bölgesinde yetişen adaçayı; yapraklarını dökmeyen bir bitki türüdür. Temmuz'da çıkmaya başlayan bu bitki; genel olarak mavi ya da mor renkte açar. Kokusu çok güzel olan bu bitkinin, tütsü şeklinde de yakıldığı bilinir. Peki, adaçayı yağı ne işe yarar, nasıl kullanılır? Adaçayı yağı neye iyi gelir? İşte, tüm detaylar.
18.02.2021Sağlık
Turgutlu’ya dev yatırım
Turgutlu’ya dev yatırımManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatıyla MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu’ya bağlı Urganlı, Yeniköy ve Akçapınar mahallerine yapılacak olan 30 milyonluk altyapı çalışmalarına ilk kazmayı vurdu.
16.02.2021Ege
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan terörle mücadele mesajı: İnlerinde geberteceğiz
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan terörle mücadele mesajı: İnlerinde geberteceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Hangi ine girerlerse girsinler, girdikleri inlerde bunları bulacak ve orada geberteceğiz. Bu teröristlere bu ülkede fırsat vermeyeceğiz. Önümüzdeki dönemde tehditlerin olduğu bölgelere harekatlarımızı genişleteceğiz. Gara'nın düşmesiyle inşallah bu iş bitti' dedi.
16.02.2021Siyaset
Yenidoğan Bebek Bakımı Nasıl Yapılır? Yenidoğan Bebekler Kaç Saat Uyur?
Yenidoğan Bebek Bakımı Nasıl Yapılır? Yenidoğan Bebekler Kaç Saat Uyur?Bebeklerin bağışıklığı daha düşük ve vücutları daha hassas olduğu içi bebek bakımına çok dikkat edilmelidir. Bebekler büyüdükçe bakımları da farklılık gösterir. Yenidoğan bebekler ise daha dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Yenidoğan bebek bakımı nasıl yapılır? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
16.02.2021Sağlık
Progress MS-16 kargo kapsülü başarıyla gönderildi
Progress MS-16 kargo kapsülü başarıyla gönderildiRusya Federal Uzay Ajansından (ROSCOSMOS) yapılan açıklamaya göre, Progress MS-16 kargo kapsülü, Kazakistan’ın Baykonur Uzay Üssü’nden TSİ 07.45’te  başarıyla gönderildi.
15.02.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirKuşadasıBağcılarsu borusu

İçme Suyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.