İda Kasırgası

İda Kasırgası

Son dakika ida kasırgası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ida kasırgası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ida kasırgası haber sayfamızda...

İda Kasırgası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 57 ida kasırgası haberi bulunmuştur.
NASA iklim krizinden korunma için planını açıkladı
NASA iklim krizinden korunma için planını açıkladıNASA tesislerinin çoğu kıyıda ve fırtınalarla sel baskınlarına karşı savunmasız durumda. NASA, misyonlarını ve tesislerini iklim değişikliğinin tahribatından korumaya yönelik bir plan açıkladı.
15.10.2021Teknoloji
Küresel petrol talebinde artış bekleniyor
Küresel petrol talebinde artış bekleniyorUluslararası Enerji Ajansı (IEA), devam eden enerji krizinin petrol tüketiminde artışa neden olacağına işaret ederek, bu yıl ve gelecek yıl için küresel petrol talebine yönelik tahminini yukarı yönlü revize etti.
14.10.2021Uzmanpara
Brent petrolün varili son 3 yılın en yüksek seviyesini gördü
Brent petrolün varili son 3 yılın en yüksek seviyesini gördüGelen son dakika haberine göre; Brent petrolün varili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamındaki kısıtlamaların hafifletilmesiyle talep görünümündeki iyileşmeye rağmen arzın talebi karşılayamayacağı endişesiyle 79 doları aşarak son 3 yılın en yüksek seviyesini gördü.
27.09.2021Ekonomi
Goldman Sachs petrol tahminini yükseltti
Goldman Sachs petrol tahminini yükselttiGoldman Sachs brent petrolü için 2021 yıl sonu tahminini yükseltti.
27.09.2021Uzmanpara
ABD ve Çin'in satışları petrolü etkiler mi?
ABD ve Çin'in satışları petrolü etkiler mi?Küresel petrol talebindeki toparlanma ve üretim kesintileriyle daralan petrol piyasası denge arayışına devam ederken, uzmanlar fiyatların stratejik petrol rezervlerini piyasaya sürmeye hazırlanan ABD ve Çin'in bu hamlelerinden uzun vadede etkilenmeyeceğini belirtiyor.
23.09.2021Uzmanpara
Emtia piyasası yön arayışına girdi
Emtia piyasası yön arayışına girdiArz şokları ve talep endişelerinin etkisiyle geçen hafta emtia piyasasında yön arayışı hakim oldu.
20.09.2021Uzmanpara
Petrolün varil fiyatı geriliyor
Petrolün varil fiyatı geriliyorBrent petrolün varili uluslararası piyasalarda 75,34 dolardan işlem görüyor.
17.09.2021Uzmanpara
Ida Kasırgası'nda bir adamı yemişti... Midesinden kalıntıları çıktı!
Ida Kasırgası'nda bir adamı yemişti... Midesinden kalıntıları çıktı!ABD'nin Louisiana eyaletinde 71 yaşındaki bir adamı öldürdüğünden şüphelenilen timsah, önceki haftalarda yaşanan İda Kasırgası'nın sel sularında yakalandı. Araştırmacılar, halihazırda hayvanın midesinde insan kalıntılarına rastladı.
17.09.2021 Dünya
BM'den "sera gazı emisyonları acilen azaltılsın" uyarısı
BM'den "sera gazı emisyonları acilen azaltılsın" uyarısıBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, sera gazı emisyonlarında "acil, hızlı ve büyük ölçekli" azalmalar olmadığı sürece küresel ısınmanın 1,5 santigrat derecede sınırlanamayacağını belirterek, sonucun dünya için "felaket" olacağı uyarısında bulundu.
16.09.2021Dünya
ABD'de işsizlik maaşı başvuruları arttı
ABD'de işsizlik maaşı başvuruları arttıABD'de ilk kez işsizlik maaşı başvurusunda bulunanların sayısı, 11 Eylül ile biten haftada 332 bine çıkarak yeniden yükseliş kaydetti.
16.09.2021Uzmanpara
Petrolün varil fiyatı yükseliş kaydediyor
Petrolün varil fiyatı yükseliş kaydediyorBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 74,30 dolardan işlem görüyor.
15.09.2021Uzmanpara
Birkaç gün içinde felakete dönebilir! Uyarı üstüne uyarı
Birkaç gün içinde felakete dönebilir! Uyarı üstüne uyarıABD'de, Ida Kasırgası'nın ardından Meksika Körfezi'nde oluşan tropikal fırtına Nicholas, karaya ulaşmasının hemen öncesinde şiddetini yükselterek kasırgaya dönüştü.
14.09.2021Dünya
Petrol talebinde gelecek yıl artış öngörülüyor
Petrol talebinde gelecek yıl artış öngörülüyorUluslararası Enerji Ajansı (IEA), bu yıl için küresel petrol talebine yönelik artış beklentisini günlük 5 milyon 200 bin varilde sabit tutarken, 2022 yılı için 3 milyon 200 bin varil (yüzde 3,4) artış tahmininde bulundu.
14.09.2021Uzmanpara
Nicholas kasırgası petrol fiyatlarını yükseltti
Nicholas kasırgası petrol fiyatlarını yükselttiIda Kasırgası'nın Meksika Körfezi bölgesinde yol açtığı petrol üretim kaybı tam olarak telafi edilemeden ikinci bir kasırganın bölgeye ilerlemesi petrol fiyatlarını yükseltti.
14.09.2021Uzmanpara
Emtia piyasasında yoğun satış yaşandı
Emtia piyasasında yoğun satış yaşandıEmtia piyasasında geçen hafta küresel ekonomiye dair endişelerin artmasıyla yoğun satışlar görüldü.
13.09.2021Uzmanpara
Petrolün varili yükseliş kaydediyor
Petrolün varili yükseliş kaydediyorBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 73,47 dolardan işlem görüyor.
13.09.2021Uzmanpara
ABD'de alarm! Ida'dan sonra Nicholas kabusu
ABD'de alarm! Ida'dan sonra Nicholas kabusuABD'de Ida Kasırgası'nın yaraları henüz sarılmaya çalışılırken, Meksika Körfezi'nde yeni bir tropikal fırtınanın oluştuğu bildirildi.
12.09.2021Dünya
Petrolün varil fiyatı yükselişte
Petrolün varil fiyatı yükselişteBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 72,10 dolardan işlem görüyor.
10.09.2021Uzmanpara
ABD petrol fiyat tahminini revize etti
ABD petrol fiyat tahminini revize ettiABD Enerji Enformasyon İdaresi (EIA), bu yıla ilişkin petrol fiyatı tahminini aşağı yönlü revize ederken gelecek yıla ilişkin tahminlerini sabit tuttu.
9.09.2021Uzmanpara
Petrol fiyatları yükseliş kaydediyor
Petrol fiyatları yükseliş kaydediyorBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 72,84 dolardan işlem görüyor.
9.09.2021Uzmanpara
ABD'deki İda Kasırgası'nın bilançosu belli oldu: Ölü sayısı 26
ABD'deki İda Kasırgası'nın bilançosu belli oldu: Ölü sayısı 26ABD'de İda Kasırgası'nın vurduğu Louisiana eyaletinde hayatını kaybedenlerin sayısının 26'ya çıktı.
9.09.2021Dünya
Petrolün varil fiyatı yükseldi
Petrolün varil fiyatı yükseldiBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 72,13 dolardan işlem görüyor.
8.09.2021Uzmanpara
Doğal gaz emtia piyasasına damga vurdu
Doğal gaz emtia piyasasına damga vurduEmtia piyasasında geçen hafta dalgalı bir seyir izlenirken, doğal gaz gösterdiği performansla haftaya damgasını vurdu.
6.09.2021Uzmanpara
Brent petrolün varil fiyatı geriledi
Brent petrolün varil fiyatı gerilediBrent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 71,65 dolardan işlem görüyor.
6.09.2021Uzmanpara
İda'nın neden olduğu petrol sızıntısı uzaydan görüntülendi
İda'nın neden olduğu petrol sızıntısı uzaydan görüntülendiABD'nin Meksika Körfezi'ndeki eyaleti Louisiana kıyılarındaki sularda en az 16 kilometreye yayılan bir petrol sızıntısı uydu görüntüleriyle yakalandı.
6.09.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İda Kasırgası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.