İl Kongresi

İl Kongresi

Son dakika il kongresi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan il kongresi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan il kongresi haber sayfamızda...

İl Kongresi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.618 il kongresi haberi bulunmuştur.
Gelin-görümce rekabeti
Gelin-görümce rekabetiCHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Güler Muhtar’ın gelini olan Ayşe Cankurtaran, AK Parti’nin İl Kongresi’nde en fazla oyu olarak Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi
26.02.2021Ege
Gül’den yeni anayasa açıklaması: Müzakereci bir şekilde yapacağız
Gül’den yeni anayasa açıklaması: Müzakereci bir şekilde yapacağızAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Türkiye, darbe anayasalarının tortularından kurtuldu, sivil bir anayasayı hak ediyor. Ümit ediyorum ki tüm siyasi görüşleri, farklı görüşleri buraya intikal ederek ortak bir toplumsal sözleşmeyi hep birlikte inşa edeceğiz ve bunu da gerçekleştireceğiz” dedi.
25.02.2021Siyaset
‘Kanal İstanbul’u inadına yapacağız’
‘Kanal İstanbul’u inadına yapacağız’Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen İstanbul 7. Olağan İl Kongresi’nde konuştu.
25.02.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız buna da alışacaklar
Son dakika: Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız buna da alışacaklarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'de konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "Karşımıza kim dikilirse dikilsin, önümüze hangi engeller çıkartılırsa çıkartılsın, geride hangi oyunlar oynanırsa oynansın, ülkemize, milletimize ve İstanbul'a hizmet davamızdan asla vazgeçmedik." ifadelerine yer verdi. Erdoğan, Gezi olaylarına dair "Bundan sonra da ola ki böyle bir yola tevessül edecek olurlarsa bu millet bunun bedelini çok ağır ödetir." dedi. Kanal İstanbul hakkında da konuşan Erdoğan, "Engellemeye çalışıyorlar ya, şimdi tüm teknik çalışmalar tamamlandı. İnadına yapacağız buna da alışacaklar" dedi. Erdoğan "Önümüzdeki salı günü İnsan Hakları Eylem Planını milletimiz ile paylaşacağız." şeklinde konuştu. Öte yandan kongrede konuşmasına başlamadan önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Ederlezi ve Karadeniz türküsüyle herkesi büyüleyen görme engelli Tuana Şahin, 'Beraber Yürüdük Biz Yollarda' şarkısını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Tuana'ya eşlik etti.
25.02.2021Siyaset
Osman Nuri Kabaktepe: 2023'e kimse şimdiden heveslenmesin, seçim bizim
Osman Nuri Kabaktepe: 2023'e kimse şimdiden heveslenmesin, seçim bizimAK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde il başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe, Hedefimiz 'İstanbul biziz, biz de İstanbul'uz'. 2023'e kimse şimdiden heveslenmesin, gerek yok,  seçim bizim İstanbul da bizim" dedi.
24.02.2021Siyaset
Erdoğan'a sürpriz yaparak şarkı söyleyen Tuana o anları anlattı
Erdoğan'a sürpriz yaparak şarkı söyleyen Tuana o anları anlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahnede sürpriz yaparak şarkı söyleyen 19 yaşındaki görme engelli Tuana Şahin, Bir hafta falan prova yaptık daha hazır olabilmek için. Şimdi de sürpriz yapmış olduk. Biraz heyecanlandım çünkü ilk defa Cumhurbaşkanımıza türkü söyleyecektim" dedi.
24.02.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz yaparak şarkı söyleyen Tuana o anları anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz yaparak şarkı söyleyen Tuana o anları anlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahnede sürpriz yaparak şarkı söyleyen 19 yaşındaki görme engelli Tuana Şahin, Bir hafta falan prova yaptık daha hazır olabilmek için. Şimdi de sürpriz yapmış olduk. Biraz heyecanlandım çünkü ilk defa Cumhurbaşkanımıza türkü söyleyecektim" dedi.
24.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Onlara rağmen Kanal İstanbul'u yapacağız''
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Onlara rağmen Kanal İstanbul'u yapacağız''Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'de konuştu. Kanal İstanbul hakkında da konuşan Erdoğan, "Engellemeye çalışıyorlar ya, şimdi tüm teknik çalışmalar tamamlandı. İnadına yapacağız buna da alışacaklar" dedi.
24.02.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sahnede "Beraber Yürüdük" sürprizi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sahnede "Beraber Yürüdük" sürpriziErdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde kürsüye geldiğinde görme engelli Tuana Şahin, "Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda" şarkısını seslendirdi. Erdoğan da zaman zaman kendisine eşlik etti.
24.02.2021Haberler
Mehmet Özhaseki, partisinin Ağrı kongresinde konuştu
Mehmet Özhaseki, partisinin Ağrı kongresinde konuştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "13 tane kardeşimiz şehit edildi, içimiz yandı. Kimdi o yavrular, sizin, bizim ve çevremizdeki herkesin evlatları. Bir gün olsun ne HDP'lilerden ne onlardan (CHP) 'Kahrolsun PKK, Allah belasını versin bu lanet örgütün.' diye bir söz duymadık. Bu elbette bizim içimizi acıtır. Utanmadan 'Bu işin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan'dır.' demeye başladılar." dedi.
24.02.2021Siyaset
AK Partili Hamza Dağ, partisinin Ardahan kongresinde konuştu
AK Partili Hamza Dağ, partisinin Ardahan kongresinde konuştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "AK Parti içerisinde birilerini itibarsızlaştırma çalışmalarını görüyoruz. Bunu ana muhalefetin yaptığını görüyoruz. Bu kalede bırakın bir taş koparmayı, bir çakıl taşı dahi koparamayacaksınız. Birlik ve beraberliğimiz dünden daha fazladır. Yarın çok daha fazla olacak." dedi.
24.02.2021Siyaset
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den yeni anayasa açıklaması
Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den yeni anayasa açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yeni anayasa çalışmalarına ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Gül, "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına yeni ve sivil bir anayasayla gireceğiz inşallah." dedi.
24.02.2021Siyaset
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş normalleşme açıklaması: Başlıyor!
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş normalleşme açıklaması: Başlıyor!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında "CHP sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin D'sinden bile nasibini almamış, süzme faşist bir partidir" dedi. Normalleşme açıklamalarında bulunan Erdoğan, "İlk adımları atmaya başladık. İnşallah 1 Mart’tan itibaren diğer alanlarda da kriterleri karşılayan illerimizde beklentileri karşılayacak adımlar atılmaya başlanacaktır." dedi. Erdoğan, "Şayet kontrolsüz bir normalleşmeye yönelirsek bir süre sonra artan vaka ve vefat sayıları sebebiyle çok daha sert tedbirleri hayata geçirmemiz kaçınılmaz olacaktır." dedi. Meclis'e gelen HDP milletvekillerinin fezlekeleriyle ilgili Erdoğan, 'Süreç ne ise aynen işleyecek' açıklamasını yaptı.
24.02.2021Siyaset
Döviz rezervimiz 95 milyar dolar
Döviz rezervimiz 95 milyar dolarMerkez Bankası döviz rezervinin sıfırlandığı hatta eksiye düştüğü iddialarına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Göreve geldiğimizde 27.5 milyar dolar döviz rezervi vardı. Şimdi 95 milyar dolar var. İstersek 200’e de çıkarız” dedi
23.02.2021Siyaset
'Seçim yasasıyla niye uğraşıyorlar?'
'Seçim yasasıyla niye uğraşıyorlar?'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim kanununda değişiklik yapılması tartışmalarına ilişkin “Bir iktidar Seçim Yasası ile niye uğraşır, vaziyet iyi değil. İktidar, Seçim Kanunu’yla oynamaya başladıysa zaten gidicidir” dedi.
23.02.2021Siyaset
Erdoğan çifti, Ayda bebek ve ailesiyle bir araya geldi
Erdoğan çifti, Ayda bebek ve ailesiyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, İzmir'deki depremde enkazın altından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeğin yakınları ile görüştü.
22.02.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ayda bebekle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ayda bebekle bir araya geldiTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, İzmir'deki depremde enkazın altından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeğin yakınları ile görüştü.
22.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'döviz rezervi' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'döviz rezervi' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Şu anda 'Merkez Bankası'nın döviz rezervi sıfırlandı' diyorlar, göreve geldiğimizde 27,5 milyar dolar döviz rezervi vardı, şimdi 95 milyar dolar döviz rezervimiz var." dedi.
22.02.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berat Albayrak açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berat Albayrak açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'CHP ve şürekası, eski bakanımız Berat Albayrak'ı ve onun nezdinde tüm ailemle birlikte şahsımı hedef alan bir kampanya yürütüyor. Karadeniz'deki doğalgaz keşfini yapan, sondaj gemilerimizin alınmasından madenciliğe kadar ülkemizin pek çok kazanımında Berat Bey'in imzası var. Berat Bey bu mücadeleyi başardığı için kuduruyorlar, çıldırıyorlar. Şimdi bizim 5 gemimiz var, 6'ncı da geliyor' dedi.
22.02.2021Haberler
Erdoğan'dan son dakika döviz rezervi açıklaması
Erdoğan'dan son dakika döviz rezervi açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Şu anda 'Merkez Bankası'nın döviz rezervi sıfırlandı' diyorlar, göreve geldiğimizde 27,5 milyar dolar döviz rezervi vardı, şimdi 95 milyar dolar döviz rezervimiz var." dedi.
22.02.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berat Albayrak açıklaması
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Berat Albayrak açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'CHP ve şürekası, eski bakanımız Berat Albayrak'ı ve onun nezdinde tüm ailemle birlikte şahsımı hedef alan bir kampanya yürütüyor. Karadeniz'deki doğalgaz keşfini yapan, sondaj gemilerimizin alınmasından madenciliğe kadar ülkemizin pek çok kazanımında Berat Bey'in imzası var. Berat Bey bu mücadeleyi başardığı için kuduruyorlar, çıldırıyorlar. Şimdi bizim 5 gemimiz var, 6'ncı da geliyor' dedi.
22.02.2021Siyaset
Son Dakika... AK Parti İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe oldu
Son Dakika... AK Parti İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe olduGelen son dakika haberine göre; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na Osman Nuri Kabaktepe'nin aday olarak belirlendiğini açıkladı.
22.02.2021Siyaset
Saraç’ı devletin zirvesi uğurladı
Saraç’ı devletin zirvesi uğurladıYÖK Başkanı Yekta Saraç’ın babası M. Emin Saraç, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı Şentop ve bakanların da katıldığı törenin ardından toprağa verildi. Erdoğan, “Yakından tanıma fırsatını bulduğumuz için mutluyuz” dedi
22.02.2021Siyaset
Şenocak aday olmayacak
Şenocak aday olmayacakAK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, çarşamba günü gerçekleştirecek AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi’nde aday olmayacağını duyurdu.
22.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın İzmir'e geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın İzmir'e geliyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın İzmir’de olması bekleniyor. AK Parti İzmir İl Kongresi’ne katılması planlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın depremzedeler için yapılacak konutların temel atma törenine katılacak. Öte yandan ‘Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi' konulu konferansı izleyeceği bildirildi.
21.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

AK PartierdoğanCumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğanizmir

İl Kongresi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.