İletişim Başkanı Altun

İletişim Başkanı Altun

Son dakika İletişim Başkanı Altun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İletişim Başkanı Altun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İletişim Başkanı Altun haber sayfamızda...

İletişim Başkanı Altun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.959 iletisim baskani altun haberi bulunmuştur.
İletişim Başkanı Altun: Çocuklarımızı terör ve istismar çarkına kurban etmeyeceğiz
İletişim Başkanı Altun: Çocuklarımızı terör ve istismar çarkına kurban etmeyeceğiz Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Evlat hasretiyle gözü yaşlı anne babalara sözümüzdür, çocuklarımızı terör ve istismar çarkına kurban etmeyeceğiz." ifadesini kullandı.
18.06.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Bu ülkeyi kalpleri nefretten kararmış olanlara bırakmayacağız
İletişim Başkanı Altun: Bu ülkeyi kalpleri nefretten kararmış olanlara bırakmayacağızCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Nişantaşı'nda yaşanan şiddet olayını telin ederek, "Bu ülkeyi kalpleri nefretten kararmış olanlara bırakmayacağız." ifadesini kullandı.
8.06.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Her türlü terör destekçiliğini bertaraf edeceğiz
İletişim Başkanı Altun: Her türlü terör destekçiliğini bertaraf edeceğizCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Vatandaşlarımızın dijital platformlarda yaşadığı mahremiyet ihlallerine, mağduriyetlerine karşı tüm haklarını koruyacağız. Bilinmeli ki her türlü terör destekçiliğini, dezenformasyon, algı operasyonlarını aynı kararlılıkla bertaraf edeceğiz" dedi.
7.06.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan Taksim Camii paylaşımı
İletişim Başkanı Altun'dan Taksim Camii paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugün açılacak olan Taksim Camii ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
28.05.2021Haberler
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan Taksim Camii paylaşımı
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan Taksim Camii paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugün açılacak olan Taksim Camii ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
28.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan, şehit asker Gergin için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan, şehit asker Gergin için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Pençe-Yıldırım Harekatı sırasında şehit düşen Uzman Onbaşı Eyyüp Gergin için başsağlığı mesajı yayımladı.
24.05.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otomobil kullandığı görüntüleri paylaştı
İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otomobil kullandığı görüntüleri paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün makam aracını kendisinin kullandığı anların görüntülerine yer verdi.
22.05.2021Haberler
İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otomobil kullandığı görüntüleri paylaştı
İletişim Başkanı Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın otomobil kullandığı görüntüleri paylaştıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün makam aracını kendisinin kullandığı anların görüntülerine yer verdi.
22.05.2021Siyaset
Musab Turan tepkisi! Açıklamalar peş peşe geldi
Musab Turan tepkisi! Açıklamalar peş peşe geldiAnadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğünce, bir basın toplantısında muhabir kriterleri ile basın-meslek ilke ve ahlakıyla uyuşmayacak şekilde soru soran muhabir Musab Turan'ın iş akdinin feshedildiği bildirildi. İletişim Başkanı Altun, 'Yeni bir oyun sahneleniyor. Kirli bir oyun bu' derken, AA Genel Müdürü Karagöz, 'Konuyla ilgili her türlü idari tedbir alınmıştır' ifadelerini kullandı.
22.05.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına kınama
İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına kınamaCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın gayretleriyle gelinen noktada sağlanan ateşkes, Filistinlilerin insanlık dışı ablukadan kurtarılması, İsrail'in cürümlerinin hesabının sorulması ve soruna iki devlet temelinde kalıcı bir çözüm bulunması için bir imkan olarak kullanılmalıdır." ifadesini kullandı.
21.05.2021Gündem
'Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz'
'Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeyi sürdüreceğiz. İsrail'in bu hukuk tanımaz tavrının son bulması için ne gerekiyorsa yapacağız. Mücadelemiz Filistin tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşana kadar sürecek." ifadelerini kullandı.
21.05.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun, İsrail'in zulmünün yıllar geçse dahi unutulmayacağını belirtti
İletişim Başkanı Altun, İsrail'in zulmünün yıllar geçse dahi unutulmayacağını belirttiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ecdadımızın hoşgörüsü ve adaleti nasıl bir asır sonra bile dün gibi akıllardaysa, İsrail’in zulmü de aynı şekilde yıllar geçse dahi unutulmayacak." ifadesini kullandı.
21.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: İsrail derhal durdurulmalıdır
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: İsrail derhal durdurulmalıdırCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Kudüs, Batı Şeria ve Gazze'de yaşanan savaş suçlarının tek sorumlusu olan İsrail derhal durdurulmalıdır." ifadesini kullandı.
20.05.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki
İletişim Başkanı Altun'dan, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepkiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kullandığı ifadelere tepki gösterdi.
18.05.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudur
İletişim Başkanı Altun: Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudurİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'in terör eylemlerinin şiddetini giderek artırdığını belirterek, "Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudur" dedi.
16.05.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: İsrail, basın özgürlüğüne de darbe vuruyor
İletişim Başkanı Altun: İsrail, basın özgürlüğüne de darbe vuruyorİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ''Gazze'de Associated Press ve Al Jazeera ofislerini hedef alan işgalci İsrail, basın özgürlüğüne de darbe vuruyor'' dedi.
15.05.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun’dan şehit asker Özdamar için başsağlığı mesajı
İletişim Başkanı Altun’dan şehit asker Özdamar için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan İstihkam Uzman Onbaşı Yasin Özdamar için başsağlığı mesajı yayımladı.
15.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Kardan Aydınlık' paylaşımı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Kardan Aydınlık' paylaşımıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, rap müzik sanatçısı Resul Aydemir'in Mescid-i Aksa için seslendirdiği, şair ve yazar Abdürrahim Karakoç'a ait "Kardan Aydınlık" şiirini paylaştı.
13.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan "Kardan Aydınlık" paylaşımı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan "Kardan Aydınlık" paylaşımıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Rap müzik sanatçısı Resul Aydemir'in Mescid-i Aksa için seslendirdiği, şair ve yazar Abdürrahim Karakoç'a ait "Kardan Aydınlık" şiirini yayımladı.
13.05.2021Haberler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Engelliler Haftası mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Engelliler Haftası mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
11.05.2021Haberler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Engelliler Haftası mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Engelliler Haftası mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
11.05.2021Gündem
Son dakika: İdlib'de askeri konvoya hain saldırı! Bir asker şehit oldu, dört asker yaralandı
Son dakika: İdlib'de askeri konvoya hain saldırı! Bir asker şehit oldu, dört asker yaralandıGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Bahar Kalkanı Harekat bölgesinde 10 Mayıs'ta ikmal konvoyuna yapılan roketli saldırıda bir askerin şehit olduğunu, 4 askerin yaralandığını bildirdi.
11.05.2021Gündem
Son dakika: İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına sert tepkiler: Şiddetle telin ediyoruz
Son dakika: İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına sert tepkiler: Şiddetle telin ediyoruzGelen son dakika haberine göre; İsrail polisi, Mescid-i Aksa’ya girerek ses bombalarıyla cemaate saldırdı. Dışişleri Bakanlığı'ndan "İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa’da ibadet eden Filistinlilere yönelik gerçekleştirdiği saldırıları şiddetle kınıyoruz' açıklaması geldi. Saldırıya Türkiye'den tepkiler peş peşe geldi. İletişim Başkanı Altun, "İsrail'in kutsallarımıza saldırması asla kabul edilemez. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla yapılan baskını şiddetle telin ediyoruz" açıklamasını yaptı.
8.05.2021Dünya
İletişim Başkanı Altun, ibadet eden insanlara saldırmanın terör olduğunu söyledi
İletişim Başkanı Altun, ibadet eden insanlara saldırmanın terör olduğunu söylediCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına ilişkin, "Sessiz kalan batı dünyasına, batı devletlerine soruyoruz; söyleyecek bir sözünüz yok mu? Bizim var. Biz diyoruz ki hukuk ve adalet, sadece siz söz konusu olduğunuzda ve sizin çıkarlarınız söz konusu olduğunda mı geçerli? Sadece bu hukuksuzluğa göz yumanların mı hakkı hukuk? Bunun adı çifte standart bile değil, bunun adı kötülük, bunun adı zulüm." dedi.
7.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepkiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla düzenlediği baskını şiddetle telin etti.
7.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

fahrettin altunisraililetişim başkanısaldırıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı

İletişim Başkanı Altun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.