İngiliz Turist

İngiliz Turist

Son dakika ingiliz turist haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ingiliz turist gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ingiliz turist haber sayfamızda...

İngiliz Turist

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.331 ingiliz turist haberi bulunmuştur.
İçi içine sığmıyor
İçi içine sığmıyorPandeminin de etkisiyle tüm zamanların en kalabalık günlerini yaşadı. Bayramda ilgi daha da arttı. Tatilcilerinden dünyaca ünlü starlara kimlerin yolu düşmüyor ki? Eski sakinlerine Bodrum’un sırrını, dünü ve bugününü sorduk
25.07.2021Pazar
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Haberler
Kadın polise ahlaksız teklif! İngiliz turist yine gözaltına alındı
Kadın polise ahlaksız teklif! İngiliz turist yine gözaltına alındıAntalya'da maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34), dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Polis merkezinde ifadesi alınan Solovjovs, 'polise mukavemet' suçundan işlem yapıldıktan sonra yine serbest bırakıldı.
5.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltında
Kadın polise ahlaksız teklif! Yine olay çıkardı, yine gözaltındaAntalya'da, maske takması konusunda kendisini uyaran polisin yanındaki kadın meslektaşını gösterip, 'Beğendim, bana göndersene' deyince gözaltına alınan, sevk edildiği adliyede hakimlik tarafından serbest bırakılan Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs dün akşam saatlerinde maskesiz yakalandı. Maske takmasını isteyen polislere zorluk çıkaran Solovjovs, kelepçelenip maske takılarak polis merkezine götürüldü. Solovjovs'tan, 1'i kadın, 2 polis memuru şikayetçi oldu.
5.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklifte bulunan İngiliz: Sözlerim yanlış tercüme edildi
Kadın polise ahlaksız teklifte bulunan İngiliz: Sözlerim yanlış tercüme edildiAntalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Letonya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs savcılıktaki ifadesinde, sözlerinin yanlış tercüme edildiğini öne sürdü. Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan Solovjovs, serbest bırakıldı.
4.05.2021Gündem
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltı
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltıAntalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Litvanya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34), gözaltına alındı.
3.05.2021Haberler
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltı
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltıAntalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Litvanya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34), gözaltına alındı.
3.05.2021Gündem
Erken rezervasyonda ‘İngiliz’ hareketliliği
Erken rezervasyonda ‘İngiliz’ hareketliliğiTürkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Muğla’ya, seyahat yasaklarını mayıs ayında kaldırmaya hazırlanan İngiltere’den erken rezervasyon yoğunluğu yaşanıyor.
28.02.2021Ekonomi
İngilizler geliyor
İngilizler geliyorİNGİLTERE Başbakanı Boris Johnson’ın normalleşme planı kapsamında 17 Mayıs’tan itibaren İngiliz vatandaşlarına uluslararası seyahat serbestliği açıklaması turizmcileri umutlandırdı.
27.02.2021Ege
Muğla'da erken rezervasyonda İngiliz turist hareketliliği yaşanıyor
Muğla'da erken rezervasyonda İngiliz turist hareketliliği yaşanıyorTürkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Muğla'ya, seyahat yasaklarını mayıs ayında kaldırmaya hazırlanan İngiltere'den erken rezervasyon yoğunluğu yaşanıyor.
27.02.2021Ekonomi
İngiliz turist sevinci
İngiliz turist sevinciİngiltere Boris Johnson, ülkesinde koronavirüs kısıtlamalarını 21 Haziran’a kadar 4 aşamada kaldıracaklarını açıkladı.
26.02.2021Ege
İngiltere’den Mayıs sonrası için rezervasyonlarda yoğun ilgi
İngiltere’den Mayıs sonrası için rezervasyonlarda yoğun ilgiİngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs önlemlerini aşamalı olarak kaldırma planını açıklamasının ardından İngiltere’den Türkiye’ye gelen tatil rezervasyonlarda da bir artış yaşanmaya başlandı. Türk turizminin önde gelen seyahat acenteleri arasında yer alan Touristica’nın Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul, İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın yaptığı açıklamalardan sonra bu pazarın özelinde bir nebze olsun belirsizlik ortadan kalktığını ve İngiltere’den gelen rezervasyonlarda bir artış yaşadığını söylüyor.
24.02.2021Tatil
İngiliz turist yaz tatili için Türkiye’yi seçiyor
İngiliz turist yaz tatili için Türkiye’yi seçiyorAlman turizm devi TUI, İngiltere’de uygulanmaya başlayan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılmalarının cesaret vermesiyle 50 yaş üstü İngiliz turistlerin tatil rezervasyonlarında artış görüldüğünü, en çok tercih edilen ülkeler arasında Türkiye’nin yer aldığını bildirdi.
15.01.2021Ekonomi
Kaleiçi esnafından dilenci ve satıcı tepkisi! Tavşanı çantaya koyup, parasını çaldı
Kaleiçi esnafından dilenci ve satıcı tepkisi! Tavşanı çantaya koyup, parasını çaldıAntalya’nın tarihi Kaleiçi semtinde esnaf, turistlerden zorla para isteyen dilenci ve fahiş fiyata ürün satmaya çalışan seyyar satıcılardan şikayetçi. Gittikçe yaygınlaşan, ‘tavşan niyetçiliği’ adı altında vatandaşlara ve turistlere zor anlar yaşatanlara karşı belediyenin önlemlerini artırmasını isteyen 20 yıldır Kaleiçi'nde esnaflık yapan Özdemir Çelik, ''Bazı konularda belediye ekipleri yetersiz kalıyor. Son zamanlarda Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerini yönlendirdi ama sayı yetersiz'' dedi.
14.10.2020Gündem
Marmaris’ten vazgeçemiyorlar
Marmaris’ten vazgeçemiyorlarEge’nin güzide tatil beldesine gelen İngiliz turistler, koronavirüs salgını döneminde Türkiye’nin aldığı önlemler nedeniyle kendilerini huzurlu ve güvenli hissettiklerini söyledi, “Ülkemize dönmek istemiyoruz” dedi.
4.10.2020Ege
Sahte sterlin ve uyuşturucu bulundu
Sahte sterlin ve uyuşturucu bulunduMARMARİS’TE İngiliz turist David Thompson bindiği taksi sürücüsü Mert D’ye sahte 20 sterlin (199 lira) verdi.
2.10.2020Ege
Mucize kurtuluş! Endişe içinde izlediler
Mucize kurtuluş! Endişe içinde izledilerMuğla'nın Marmaris ilçesinde, İngiliz turistin bindiği deniz paraşütünü çeken tekne, türbin motoruna halat dolanması sonucu arızalandı. Teknenin kaptanı arızanın ardından halatı boşalan ve havada kontrolsüz şekilde süzülen parüşütü, çeşitli manevralarla sahildeki kapalı olan bir otelin çatısına indirerek, turistin kurtarılmasını sağladı. Şans eseri yara almadan kurtulan turist, aynı su sporları istasyonuna tekrar gidip, deniz paraşütü keyfine devam etti.
27.09.2020Haberler
Mucize kurtuluş! Endişe içinde izlediler
Mucize kurtuluş! Endişe içinde izledilerMuğla'nın Marmaris ilçesinde, İngiliz turistin bindiği deniz paraşütünü çeken tekne, türbin motoruna halat dolanması sonucu arızalandı. Teknenin kaptanı arızanın ardından halatı boşalan ve havada kontrolsüz şekilde süzülen parüşütü, çeşitli manevralarla sahildeki kapalı olan bir otelin çatısına indirerek, turistin kurtarılmasını sağladı. Şans eseri yara almadan kurtulan turist, aynı su sporları istasyonuna tekrar gidip, deniz paraşütü keyfine devam etti.
27.09.2020Gündem
Güvenli turizm sezonu uzattı
Güvenli turizm sezonu uzattıKovid-19 nedeniyle tüm dünyadaki seyahat kısıtlamaları turizm sektörü üzerinde etkili olurken, Türkiye’ye yönelik yabancı turist hareketi sürüyor. Dalaman üzerinden gelen Ukraynalıların sayısı geçen yılı bile geçti. Antalya bölgesinde ise Rus turist sayısı artıyor. Tatilin kasım sonuna uzadığı vurgulanıyor.
17.09.2020Ekonomi
Muğla’ya tatile  gelenler  memnun
Muğla’ya tatile gelenler memnunDenizi, kumu, güneşi kadar doğal güzellikleriyle öne çıkan Muğla ve ilçelerinde, misafirlerine Kovid-19 sürecinde sağlıklı tatil imkanı sunmak isteyen turizmciler, Güvenli Turizm Sertifikasyonu Programı’nı büyük titizlikle uyguluyor.
12.09.2020Ege
Sıcaklar sokakları boşalttı plaj ve havuz başlarını doldurdu
Sıcaklar sokakları boşalttı plaj ve havuz başlarını doldurduMuğla'nın Marmaris ilçesinde, nem ile etkisi daha fazla hissedilen sıcak hava nedeniyle ana cadde ve sokaklar boşaldı, sahiller ile otel havuz başları doldu.
17.08.2020Haberler
40 metreden denize atladı, sırtında kırılmadık kemik kalmadı
40 metreden denize atladı, sırtında kırılmadık kemik kalmadıİspanya'nın İbiza Adası'nda bir İngiliz turist, 40 metre yükseklikteki kayalıklardan denize atladı. Denizin içinde bulunan kayalara çarpan turistin belkemiği ciddi şekilde zedelendi. O anlar başka bir turist tarafından görüntülendi.
1.08.2020Haberler
İngiliz elçi güvenli tatili sevdi
İngiliz elçi güvenli tatili sevdiİngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Türkiye’nin çok iyi kalitede turizm hizmeti verdiğini, alınan tedbirler sayesinde Türkiye’de Kovid-19 riskinin düşük olduğunu belirtti.
30.07.2020Ekonomi
Bayram yoğunluğu Ege’den başladı
Bayram yoğunluğu Ege’den başladıKurban Bayramı turizm hareketi başladı. Bir taraftan sahil bölgelerinde tatil planlanırken, diğer taraftan memleket ziyaretleri yapılıyor.
29.07.2020Ekonomi
İngiliz turistlerden "tatil için Türkiye'ye gelin" çağrısı
İngiliz turistlerden "tatil için Türkiye'ye gelin" çağrısıAydın'ın Kuşadası ve Didim ilçelerinde tatil yapan turistler, Türkiye'nin Kovid-19 önlemlerinden bir hayli memnun. Simon Hutcinson: "Temizlik bakımından Türkiye harika bir yer. Buradaki tesislerden ve güvenlik önemlerinden çok etkilendik. Çok güzel zaman geçirdik. Herkese tavsiye ederim" dedi.
28.07.2020Tatil

Benzer Haber Etiketleri

turistantalyaegeizmiringiliz turist

İngiliz Turist ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.