İpotek

İpotek

Son dakika İpotek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İpotek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İpotek haber sayfamızda...

İpotek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.167 ipotek haberi bulunmuştur.
İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu
İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu Ticaret Bakanlığı'nın koordinesinde, ihracatçıların finansmana erişim ve kredi kefalet sorunlarının çözümüne katkı sağlamak amacıyla İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi'nin (İGE) kuruluş süreci tamamlandı.
15.10.2021Uzmanpara
İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu
İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi kurulduTicaret Bakanlığı'nın koordinesinde, ihracatçıların finansmana erişim ve kredi kefalet sorunlarının çözümüne katkı sağlamak amacıyla İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi'nin (İGE) kuruluş süreci tamamlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen ay TİM 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmada "Bugün burada artan ihracatımızın hızına uygun finansmanı sağlayacak yeni bir mekanizma kurmakta olduğumuzun müjdesini sizlerle paylaşmak istiyorum." ifadelerini kullanmıştı.
15.10.2021Ekonomi
Son dakika! Bakan Soylu'dan 'siyasi cinayetler' iddiasıyla ilgili açıklama
Son dakika! Bakan Soylu'dan 'siyasi cinayetler' iddiasıyla ilgili açıklama'Siyasi cinayetler' tartışmasına ilişkin konuşan İçişleri Bakanı Soylu, "Bir siyasi cinayetler tartışması vardı. Buradan Türkiye'ye sesleniyorum. Sosyal medyada 'siyasi cinayetler' tartışmasını manipüle edenlerin yüzde 69'u bot hesaplardır." dedi.
14.10.2021Siyaset
Ankara'da 'hayali araç' operasyonunda 10 gözaltı
Ankara'da 'hayali araç' operasyonunda 10 gözaltıAnkara'da ruhsat ve sigorta bilgilerini değiştirdikleri ucuz otomobilleri lüks araçmış gibi gösterip, 4 milyon TL kredi çekerek 5 bankayı dolandıran, aralarında noter çalışanlarının da bulunduğu 10 şüpheli, polis operasyonuyla gözaltına alındı.
12.10.2021Gündem
Bahçeli’den Boğaziçili öğrencilere sert sözler: Bunlar Türkiye düşmanlarının  niyeti karanlık taşeronlarıdır
Bahçeli’den Boğaziçili öğrencilere sert sözler: Bunlar Türkiye düşmanlarının niyeti karanlık taşeronlarıdırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Tok gezip açlık edebiyatı yapanların gençlerimize oy gözüyle baktıkları malumumuzdur. Ancak biz Türk gençliğine bakınca oy görmüyoruz, gelecek görüyoruz” dedi. Bahçeli, Boğaziçi Üniversitesi’nde eylem yapan öğrenciler için de “Bunlar Türkiye düşmanlarının üniversitelere sızdırmaya çalıştıkları nöbetçi ve niyeti karanlık taşeronlarıdır” dedi.
10.10.2021Siyaset
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.10.2021Oyun
İhracatçıya kefalet desteği gelecek
İhracatçıya kefalet desteği gelecekTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, kuruluş çalışmaları yapılan İhracatı Geliştirme Fonu (İGF) ile sadece ihracatçıya yönelik Kredi Garanti Fonu'na benzer bir yapı oluşturacaklarını belirterek, bu fonun ihracatçıların kullanacağı kredilere kefil ve garanti olacağını bildirdi.
4.10.2021Uzmanpara
İhracatçıya Kredi Garanti Fonu modeli kefalet desteği gelecek
İhracatçıya Kredi Garanti Fonu modeli kefalet desteği gelecekTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, kuruluş çalışmaları yapılan İhracatı Geliştirme Fonu (İGF) ile sadece ihracatçıya yönelik Kredi Garanti Fonuna benzer bir yapı oluşturacaklarını belirterek, bu fonun ihracatçıların kullanacağı kredilere kefil ve garanti olacağını bildirdi.
4.10.2021Ekonomi
Mahkemeden tapu mağdurları için emsal karar
Mahkemeden tapu mağdurları için emsal kararTüketici mahkemesi, ödemesini yaptığı halde tapusunu almayan kişinin açtığı davada önemli bir karar verdi. Mahkeme, tapu üzerindeki 30 milyon liralık banka ipoteğini kaldırdı. Müteahhit adına olan tapunun da tüketici adına tescil edilmesi yönünde karar verdi. Karar, benzer sorunu yaşayan çok sayıda tüketici için emsal teşkil ediyor.
1.10.2021Emlak
İttifaklarda yer alma arayışımız yok
İttifaklarda yer alma arayışımız yokHDP, 2023 seçimlerine yönelik tutum belgesini 11 ilkesel şart üzerinden ve “anahtar konumdayız” vurgusuyla açıkladı.
28.09.2021Siyaset
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemi!
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye 10 yıla kadar hapis istemi!Sanatçı Songül Karlı'nın kendisini milyonlarca lira dolandırdığı yönünde şikayet ettiği eski eşi Metin Yüncü'nün de aralarında bulunduğu üç sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
25.09.2021Cadde
Son dakika... DDK raporundan çıktı! 4 şiket 'borca batık'
Son dakika... DDK raporundan çıktı! 4 şiket 'borca batık'Gelen son dakika haberine göre; Devlet Denetleme Kurulu (DDK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine Türk Hava Kurumu (THK) Derneği Genel Başkanlığı, THK Gökçen İktisadi İşletmesi ve şubeler ile THK Havacılık Vakfı şirketlerinin 2009-2019 dönemine ilişkin tüm iş ve işlemleri ile hesaplarını denetledi. Raporda, faaliyetleri devam eden 8 THK Havacılık Vakfı şirketinden 4'ünün 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 376'ncı maddesi kapsamında "borca batık", 4'ünün ise "sermayenin tamamen kaybı" durumunda bulunduğu belirtildi.
14.09.2021Gündem
Barcelona Başkanı Laporta'dan Avrupa Süper Ligi açıklaması
Barcelona Başkanı Laporta'dan Avrupa Süper Ligi açıklamasıBarcelona Kulübü Başkanı Joan Laporta, Avrupa Süper Ligi projesinin halen geçerliliğini sürdürdüğünü ve UEFA'nın bunu engellemek için hiçbir şey yapamayacağını savundu.
THK'dan açıklama: TUSAŞ ile yangın uçaklarının tamiri konusunda çalışmamız var
THK'dan açıklama: TUSAŞ ile yangın uçaklarının tamiri konusunda çalışmamız varTürk Hava Kurumu (THK) Kayyum Heyeti Başkanı Cenap Aşcı, yangın uçaklarının tamir ettirilerek faaliyete geçirilmeleri konusunda Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) ile çalışma yaptıklarını söyledi.
2.09.2021Ekonomi
Sitede ortak alan sorun olmasın
Sitede ortak alan sorun olmasınYeni yapılaşma ile giderek artan site tipi konutlarda pek çok ortak kullanım alanı var. Bu alanların tahsisi, kullanımı, onarımı sık sık sorun olabiliyor. Ama haklarınızı biliyorsanız, sıkıntılar da oldukça kolay çözülüyor...
30.08.2021Home
Bakan Akar'dan Yunanistan'a tepki: Eşi benzeri olmayan iddialar
Bakan Akar'dan Yunanistan'a tepki: Eşi benzeri olmayan iddialarMilli Savunma Bakanı Akar, "Yunanistan'ın yayılmacı tutum, yaklaşım ve provokatif davranışlarla bir yere varamayacağını, bu politikaların akıldan uzak olduğunu görmesi lazım. Eşi benzeri olmayan iddialarla hem deniz hem hava sahalarının tamamına sahip çıkma iddiasıyla Türkiye'yi sınırlamak için ellerinden gelen gayreti gösteriyor." dedi.
29.08.2021Gündem
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'memur zammı' açıklaması: Sözümüzü yerine getirdik
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'memur zammı' açıklaması: Sözümüzü yerine getirdikGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Kamu işçilerimizden sonra memurlarımızı da enflasyona ezdirmeme sözümüzü yerine getirdik. Dün imzalanan kamu çalışanlarımıza yönelik toplu sözleşmenin ülkemize ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum' dedi. Merkez Bankası rezerviyle ilgili Erdoğan, 'Merkez Bankası rezervimiz şu an itibarıyla 109 milyar dolar seviyesindedir. Önümüzdeki, günlerde 115 milyar doların üzerine çıkacak' ifadelerine yer verdi.
24.08.2021Siyaset
Yatırımı takip edin
 Yatırımı takip edin Bulunduğu konum, gelişim potansiyeli ve coğrafyasıyla dünya genelinde gayrimenkul yatırımlarının öne çıkan ülkelerinden olan Türkiye’de yabancıların konut alımı her geçen gün artıyor. Yıllık yabancıya gayrimenkul satışı toplamı oldukça düşük seviyelerde iken, son birkaç yıldır 40 bin sayısını aşıyor. Gayrimenkul geliştiriciler, bu oranın çok daha üzerini hedefliyor.
17.08.2021Gayrimenkul
ATM’den EFT yapan daha çok ödeyecek
ATM’den EFT yapan daha çok ödeyecekBanka ATM’lerinden EFT işlemlerinden alınabilecek ücret sınırı, 1.000 TL ve altındaki işlemler için 2 liradan 4 liraya, 1.000 lira ile 50 bin lira arasındaki işlemler için 5 liradan 8 liraya çıkarıldı.
10.08.2021Ekonomi
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değişti
Ticari müşterilerden alınabilecek ücretler değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Uzmanpara
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değişti
ATM işlemleri için alınacak tavan tutarlar değiştiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB), bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin usul ve esasların belirlendiği tebliğde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
9.08.2021Ekonomi
Son dakika - Barcelonalı yıldıza şok tepki! "Messi senin yüzünden ayrıldı, defol git"
Son dakika - Barcelonalı yıldıza şok tepki! "Messi senin yüzünden ayrıldı, defol git"Barcelona’da Lionel Messi’nin vedası büyük üzüntü yarattı. Başkan Joan Laporta, kulübün geleceğini kurtardıklarını belirtip, “Bu kulüp her şeyin ve herkesin ötesindedir” yorumunu yaptı. Öte yandan Barcelona taraftarları Messi'nin gidişi sonrası yıldız ismi suçladı. Tesislere giren yıldız ismin arabasını saran taraftarlar “Defol git bu kulüpten" dedi.
15 yıl önce işlenen cinayette ‘arsa’ detayı!
15 yıl önce işlenen cinayette ‘arsa’ detayı!İzmir’de, 15 yıl önce oto alım satım işi yaparken ortadan kaybolan ve dosyası uzunca bir süre faili meçhul kaldıktan sonra geçen yıl iş arkadaşları tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan Orhan Karaoğlan (39) cinayetinde sanıkların yargılanmasına devam edildi.
29.07.2021Gündem
Mehmet Esen yeni filmi için 25 yaş gençleşti
Mehmet Esen yeni filmi için 25 yaş gençleştiOyuncu Mehmet Esen (63), aynı isimli kitaptan uyarlanan ve çekimleri Mart 2022’de gerçekleşecek 'Aşk Hayattan Büyük' filmi için Efecan Oğuzbeyoğlu’nun prova makyajında 25 yaş gençleşti.
28.07.2021Cadde
Bakanlık duyurdu! Tapu yönetmeliklerinde değişiklik
Bakanlık duyurdu! Tapu yönetmeliklerinde değişiklikÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünce düzenlenen resmi senetlere ilişkin usul ve esaslar hakkında değişiklik yapıldı.
15.07.2021Emlak

Benzer Haber Etiketleri

ihracatticaret bakanlığıak partibankatapu

İpotek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.