İş Bankası

İş Bankası

Son dakika İş bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İş bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İş bankası haber sayfamızda...

İş Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.108 iş bankası haberi bulunmuştur.
HOROZ HALKA ARZ TAKVİMİ & TARİHLERİ📍Horoz Lojistik katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri halka arz fiyatı...
HOROZ HALKA ARZ TAKVİMİ & TARİHLERİ📍Horoz Lojistik katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri halka arz fiyatı... Halka arz tarihleri takviminde, kargo firması olan Horoz Lojitik yer aldı. Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri eşit dağıtım usulü ile talep toplama sürecine giriyor. Horoz Lojistik halka arz hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? İşte, tüm soruların detayları...
28.05.2024 Bilgi Rehberi
Anadolubank’ta Üst Düzey Atama
Anadolubank’ta Üst Düzey Atama Anadolubank Genel Müdürlüğü’ne, Banka’nın Yönetim Kurulu ve Denetim Komite Üyesi olarak görev yapan Suat İnce getirildi. Suat İnce’nin Şubat 2024’ten bu yana Genel Müdür Vekili olarak görev yaptığı belirtildi.
24.05.2024 Kariyer
Yapay zeka çağında sürdürülebilir dönüşüm
Yapay zeka çağında sürdürülebilir dönüşüm Teknoloji Liderleri Zirvesi Türkiye’nin önde gelen teknoloji yöneticilerini bir araya getirdi. “Yapay Zeka Çağında Yeniden İnovasyon” temalı zirveye sürdürülebilir dijital dönüşüm, yapay zeka ve akıllı şehir konuları damga vurdu.
23.05.2024 Ekonomi
Selçuk Altun Türkiye’yi  temsil edecek
Selçuk Altun Türkiye’yi temsil edecek Avrupa’nın en önemli edebiyat etkinliklerindencbugün başlıyor.
18.05.2024 Kültür Sanat
Son parasını ATM'ye yatırdı! 1447 kiracısından kira almamıştı: 'Yine olsa yine yaparım'
Son parasını ATM'ye yatırdı! 1447 kiracısından kira almamıştı: 'Yine olsa yine yaparım' ATM ve para sayma makineleri, milyonlarca kişinin günlük yaşamının kolaylaştırılmasında ve finans işlerinin hatasız yapılmasında önemli rol oynuyor. Bu makinelerin 1920’lere uzanan geçmişine rağmen Türkiye’ye 67 yıl sonra gelmesi şaşırtıcı olsa da serüvenin ardında elindeki son parayı bu işe yatırarak Türkiye’ye getiren biri var!
18.05.2024 Yaşam
İmeceMobil yenilendi
İmeceMobil yenilendi İş Bankası Grubu’nun iştiraklerinden sürdürülebilir ve verimli tarımsal üretimi destekleyen teknoloji şirketi İmeceMobil, uygulamasını yenilediğini açıkladı.
14.05.2024 Ekonomi
İBB Meclisi’nde Edanur Gezer tartışması
İBB Meclisi’nde Edanur Gezer tartışması İBB Meclisi Mayıs ayı oturumu Küçükçekmece'de İBB'nin çalışma yaptıktan sonra kapatmadığı su birikintisine düşerek hayatını kaybeden 5 yaşındaki Edanur Gezer tartışmasıyla başladı. AK Parti'li İBB Meclis Üyesi Şeyma Aktaa'nın verdiği önerge oy birliği ile kabul edilirken CHP Meclis Üyesi Elmas Arus'un, Edanur'un ve kardeşlerinin kimliğinin olmadığını söylemesi üzerine AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterdi.
13.05.2024 Gündem
Sait Faik’in ödülü ‘Hay’ın oldu
Sait Faik’in ödülü ‘Hay’ın oldu Sait Faik Abasıyanık anısına verilen Sait Faik Hikâye Armağanı’nın bu yılki sahibi “Hay” adlı kitabıyla Barlas Özarıkça oldu.
13.05.2024 Kültür Sanat
‘İstanbul’um benim’
‘İstanbul’um benim’ İş Bankası Resim Heykel Müzesi’nin süreli sergisi “İstanbul’un Resmi”, şehrin manzaralarını ve simgelerini Türk resminin en özel ressamlarıyla ölümsüzleştiriyor.
12.05.2024 Kültür Sanat
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’
‘Yapay zeka ve otomasyon gücünü birleştiriyoruz’ Kurumsal otomasyon ve yapay zeka yazılım şirketi UiPath, Türkiye’deki müşterilerini temsil eden 400’ün üzerinde üst düzey yöneticinin katıldığı Yapay Zeka Destekli Otomasyon Zirvesi’ne İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
12.05.2024 Ekonomi
Güçlü kaynakla yıla hızlı başladı
Güçlü kaynakla yıla hızlı başladı İlk çeyrekte ekonomiye 1.7 trilyon liralık kaynak sağlayan İş Bankası 2.6 trilyon liralık aktif büyüklüğe ulaştı. Bankanın üç aylık kârı 14 milyar lira olarak gerçekleşti.
12.05.2024 Ekonomi
Teknoloji liderleri ikinci kez bir arada
Teknoloji liderleri ikinci kez bir arada Teknoloji alanında Türkiye’nin önde gelen karar vericileri ve kanaat önderleri, Teknoloji Liderleri Zirvesi’nde  bir araya gelecek. Zirvede yapay zekâ ve akıllı şehirler konuşulacak.
11.05.2024 Ekonomi
Patara Deniz Feneri tarihi aydınlatıyor
Patara Deniz Feneri tarihi aydınlatıyor Milliyet Arkeoloji & İş Sanat Kültürel Miras Buluşmaları devam ediyor. İlki Antalya’daki Patara Antik Kenti’nde gerçekleşen buluşma, iki yıl aradan sonra bu kez Patara Deniz Feneri özelinde yine Patara’da düzenlendi.
10.05.2024 Kültür Sanat
‘81 ilde 81 orman’ yeniden başlıyor
‘81 ilde 81 orman’ yeniden başlıyor Türkiye İş Bankası’nın 100. yılına özel olarak 2008-2017 yılları arasında Orman Genel Müdürlüğü ve TEMA Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen “81 İlde 81 Orman” Projesi yeniden hayata geçiyor.
9.05.2024 Ekonomi
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka
Emekli promosyonları daha da artar mı? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka Milyonlarca emeklinin gözü kulağı yeni dönem zam oranlarına çevrildi. Temmuz ayında açıklanacak olan haziran ayı enflasyon rakamlarının ardından emekliler için zam oranı da netleşmiş olacak. Peki emekli maaşlarında yaşanacak bir artış sonrasında bu promosyonlara da yansır mı? Promosyon anlaşması yapmak isteyenler emekliler daha yüksek ödeme almak için temmuz ayını beklemeli mi? İşte en yüksek ödeme yapan 3 banka...
8.05.2024 Ekonomi
Kurulu gücü 1000 MW oldu
Kurulu gücü 1000 MW oldu İş Bankası’nın iştiraki İş Enerji, Göktekin Enerji’nin sahibi olduğu iki rüzgar santralını devralarak kurulu gücünü 1.000 MW’a çıkardı.
7.05.2024 Ekonomi
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu?
ALTINAY SAVUNMA HALKA ARZ ne zaman, hangi bankalarda var? Altınay Savunma Teknolojileri halka arzı kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri halka arz oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arzı onaylanan Altınay Savunma şirketi katılım endeksine uygun mu? Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş. halka arz tarihi ne zaman? Katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
4.05.2024 Bilgi Rehberi
Endüstriyel pazaryeri 4 milyar TL’ye koştu
Endüstriyel pazaryeri 4 milyar TL’ye koştu Endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık için İş Bankası Grubu tarafından kurulan endüstriyel pazaryeri platformu Proemtia ilk yılında 3.7 milyar TL’lik işlem hacmine ulaştı.
4.05.2024 Ekonomi
Teknoloji liderleri yapay zekayı ve akıllı şehirleri tartışacak
Teknoloji liderleri yapay zekayı ve akıllı şehirleri tartışacak Teknoloji alanında Türkiye'nin önde gelen karar vericileri ve kanaat önderleri, Teknoloji Liderleri Zirvesi’nde ikinci kez bir araya gelecek.
3.05.2024 Teknoloji
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek?
LİLA KAĞIT (LILAK) halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Lila Kağıt hisse fiyatı ne kadar, kaç lot verir, hangi bankalarda var, ne zaman işlem görecek? Lila Kağıt halka arz sonuçları bekleniyor. Halka arz takvimine eklenen Lila Kâğıt, 30 Nisan'da talep toplamaya başladı. Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından Borsa'da işlem görmeye başlayacak. BİST kodu LILAK olarak belirlenen firma 120 milyon lot dağıtacak. Bu noktada "Lila Kağıt halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?" soruları gündemde. İşte, Lila Kâğıt hisse fiyatı, talep toplama tarihleri ve hissenin satıldığı bankalar...
3.05.2024 Bilgi Rehberi
6 bin 500 kadına girişimci desteği
6 bin 500 kadına girişimci desteği TÜRKONFED ve İş Bankası iş birliği ile yürütülen Girişimde Kadın Gücü projesinin yeni döneminde iki yıl içinde 6 bin 500 girişimci ve girişimci adayı kadına destek verilecek.
3.05.2024 Ekonomi
KOBİ’ler için ‘DijiKolay’lık
KOBİ’ler için ‘DijiKolay’lık  İş Bankası, KOBİ’lerin işletmelerini yönetmek için sıklıkla kullandığı uygulama ve platformlara kolayca entegre olacak şekilde tasarlanan inovatif finansman uygulaması DijiKolay’ı hizmete sundu.
2.05.2024 Ekonomi
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi
İstanbul'da bu yollara dikkat! Valilikten açıklama geldi Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu için trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.
28.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İş Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.