Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası

Son dakika Türkiye İş Bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkiye İş Bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkiye İş Bankası haber sayfamızda...

Türkiye İş Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.496 turkiye is bankasi haberi bulunmuştur.
Altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu
Altının kilogramı 487 bin 200 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu.
7.05.2021Ekonomi
Altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu
Altının kilogramı 487 bin 200 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu.
7.05.2021Altın
Altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu
Altının kilogramı 477 bin 500 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu.
5.05.2021Altın
'Fırtınalı dönemi el birliğiyle aşarız'
'Fırtınalı dönemi el birliğiyle aşarız'“Türkiye’nin kaybettiği yerde kazanan olmaz” diyen İş Bankası Genel Müdürü Aran, “El birliği ile bu fırtınalı dönemi aşmalıyız” mesajını verdi. Aran ekonomiye desteği her zaman sürdüreceklerini vurguladı.
26.04.2021Ekonomi
Aran: Ekonomiye desteğimizi devam ettirecek güç ve sağlamlıktayız
Aran: Ekonomiye desteğimizi devam ettirecek güç ve sağlamlıktayızTürkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, "100. yıla giderken ilk hedefimiz; iş modeliyle, organizasyon ve hizmet modeliyle, şube yapısıyla, çalışanlarının yetkinliğiyle ve teknoloji altyapısıyla geleceğin bankasını inşa etmek." dedi.
25.04.2021Ekonomi
10 eserin yer aldığı kısa liste açıklandı
10 eserin yer aldığı kısa liste açıklandıDarüşşafaka Cemiyeti ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları iş birliğiyle 67’ncisi düzenlenen Sait Faik Hikâye Armağanı’nın bu yıl yarışmaya başvuran öykü kitapları arasından seçilen 10 kitaptan oluşan kısa listesi açıklandı.
18.04.2021Kültür Sanat
Altının kilogramı 454 bin 52 liraya geriledi
Altının kilogramı 454 bin 52 liraya gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 454 bin 52 liraya geriledi.
15.04.2021Ekonomi
Altının kilogramı geriledi
Altının kilogramı gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 454 bin 52 liraya geriledi.
15.04.2021Altın
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyor
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyor Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 58 ilde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının sona ermesinin ardından vatandaşlar banka çalışma saatleri konusunda araştırmalarını sıklaştırdı. Bankaların çalışma saatleri her bir banka için farklılık gösterse de mesai başlangıç ve bitiş saatleri arasında büyük değişiklikler yer almıyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
5.04.2021Ekonomi
Adnan Bali, Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Adnan Bali, Yönetim Kurulu Başkanı seçildiTürkiye İş Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısında Adnan Bali'nin Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesine, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran'ın Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben Genel Müdür olarak atanmasına karar verildi.
2.04.2021Uzmanpara
Adnan Bali İş Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Adnan Bali İş Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı seçildiTürkiye İş Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısında Adnan Bali'nin Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesine, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran'ın Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben Genel Müdür olarak atanmasına karar verildi.
2.04.2021Ekonomi
İş Bankası’nda yeni Genel Müdür ‘Aran’
İş Bankası’nda yeni Genel Müdür ‘Aran’Son dakika haberlere göre, Türkiye İş Bankası Genel Müdürlüğü’ne, bankanın genel müdür yardımcısı olan Hakan Aran’ın atanmasına karar verildi.
2.04.2021Ekonomi
Altının kilogramı yükseldi
Altının kilogramı yükseldiBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 443 bin 495 liraya yükseldi.
25.03.2021Uzmanpara
Altının kilogramı 443 bin 495 liraya yükseldi
Altının kilogramı 443 bin 495 liraya yükseldiBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 443 bin 495 liraya yükseldi.
25.03.2021Ekonomi
Altının kilogramı geriledi
Altının kilogramı gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 440 bin 500 liraya geriledi.
24.03.2021Uzmanpara
Altının kilogramı 440 bin 500 liraya geriledi
Altının kilogramı 440 bin 500 liraya gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 440 bin 500 liraya geriledi.
24.03.2021Ekonomi
Konut kredisi faiz oranları
Konut kredisi faiz oranlarıHayalinizdeki eve kavuşmak için konut kredisine başvurmaya karar verdiniz. Hangi bankaya başvuracağınızı belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi de faiz oranları. Gelin 2021 yılı için bankaların konut kredisi faiz oranlarına ve ödeme planlarına birlikte bakalım.
18.03.2021Emlak
Attilâ İlhan Ödülleri başvuruları başladı
Attilâ İlhan Ödülleri başvuruları başladıAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı tarafından Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları desteğiyle Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri’nin bu yıl altıncısı düzenleniyor. Yarışma kapsamında 2020 yılında yayımlanmış bir şiir kitabı ve bir romana Attilâ İlhan Edebiyat Ödülü; ayrıca 30 yaş altı erkek ve yaş sınırlaması olmaksızın kadın yazarlara da ilk roman ve ilk şiir kitabı için Vakıf Özel Teşvik Ödülü verilecek. Yarışmaya başvurular 19 Haziran’a kadar devam edecek.
17.03.2021Kültür Sanat
6. Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri'ne başvurula başladı
6. Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri'ne başvurula başladıAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı tarafından Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları desteğiyle Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri’nin bu yıl altıncısı düzenleniyor. Yarışma kapsamında 2020 yılında yayımlanmış bir şiir kitabı ve bir romana “Attilâ İlhan Edebiyat Ödülü”; ayrıca 30 yaş altı erkek ve yaş sınırlaması olmaksızın kadın yazarlara da ilk roman ve ilk şiir kitabı için “Vakıf Özel Teşvik Ödülü” verilecek. Yarışmaya başvurular 19 Haziran’a kadar devam edecek.
16.03.2021Kültür Sanat
Suzan Kardeş kimdir, aslen nereli? Suzan Kardeş hakkında bilinmeyenler...
Suzan Kardeş kimdir, aslen nereli? Suzan Kardeş hakkında bilinmeyenler...Kariyerine makyözlük yaparak adım atan Suzan Kardeş kimdir konusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 9 yıllık aranın ardından yeniden ekranlara dönen İbo Show'a konuk olacak olan Suzan Kardeş hakkında araştırmalar devam ediyor. Birçok tiyatro topluluğunda makyözlük yapan Suzan Kardeş konusunda araştırmalar tüm hızı ile devam ediyor. Peki Suzan Kardeş kimdir, kaç yaşında? İşte bilinmeyenleri...
13.03.2021Cadde
Bankalar saat kaçta açılıp/kapanıyor? Bankalar öğle molasına ne zaman giriyor? İşte çalışma saatleri...
Bankalar saat kaçta açılıp/kapanıyor? Bankalar öğle molasına ne zaman giriyor? İşte çalışma saatleri...Bankaların çalışma saatleri araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hafta içi günlerinde banka şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar bankaların açılış ve kapanış saatlerini araştırmaya devam ediyor. Birçok banka şubesi covid-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz aylar içerisinde düzenlemeye gitmişti. Bankaların sabah açılış saatlerinin yanı sıra öğle molasına giriş saatleri de sıklıkla araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
3.03.2021Ekonomi
Western Union Nedir? Western Union Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?
Western Union Nedir? Western Union Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?Western Union bankalarda, PTT merkezlerinde ya da reklamlar da çokça karşılaştığımız bir ifadedir. Aslında bu ifadeyi yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız daha iyi tanımaktadır. Bu bağlam da Western Union ne anlama gelmektedir? Western Union bir banka mıdır? Hangi hizmetleri karşılamak için faaliyet göstermektedir? İşte Western Union ile alakalı bilgiler.
28.02.2021Eğitim
Dijital Anadolu Canlı Yayınları çevrim içi düzenlendi!
Dijital Anadolu Canlı Yayınları çevrim içi düzenlendi!Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası iş birliğinde, üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkı sağlama hedefiyle hayata geçirilen "Dijital Anadolu Projesi", dördüncü yılına "Yeni Ekonomi ve Dijitalleşme" teması ile başladı.
26.02.2021Teknoloji
Bali: Türkiye’nin avantajı 4 çıpada
Bali: Türkiye’nin avantajı 4 çıpadaTürkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, geçmişte Türkiye’ye önemli avantaj sağlayan 4 çıpadaki tahribatın tamir edilmesi gerektiğini söyledi. Bloomberg HT yayınında bankacılık ve ekonomi gündeminde öne çıkan konuları değerlendiren Bali, “Geçmişte bizi koruyan dört özelliğimiz vardı: Mali disiplin, AB tanımlı borç stokunun GSYH’ye oranının yönetilebilir olması, tek haneli enflasyon ve sağlam bankacılık sistemi. Bu dört unsurda oluşan bazı tahribatları tamir etmeliyiz. Çare budur” diye konuştu.
26.02.2021Ekonomi
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdı
Tarlada erken uyarı tasarrufu artırdıTürkiye İş Bankası ve Vodafone Business tarafından hayata geçirilen Dijital Tarım Çözümü kapsamında devreye alınan Bursa’daki zeytin arazilerinde dijital tarım istasyonları sayesinde yapılan erken uyarılarla toplam 15 milyon TL’nin üzerinde, Mersin Silifke’deki istasyonlarla da çilek üretiminde 5 milyon TL’ye yakın tasarruf sağlandı.
23.02.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

altıngram altınons altıniş bankasıekonomi

Türkiye İş Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.