Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası

Son dakika Türkiye İş Bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkiye İş Bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkiye İş Bankası haber sayfamızda...

Türkiye İş Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.638 turkiye is bankasi haberi bulunmuştur.
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır?
EFT Saatleri 2021: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır? EFT, Elektronik Fon Transferinin kısaltılmasına denir. Bankalar arası yapılan para gönderme işlemi EFT olarak adlandırılır. Hesaplar arası yapılan para transferine ise havale denir. Havalede başka bankaya para gönderme işlemi yapılmaz. EFT işlemi hafta içi yapılabilir ve ancak her bankanın EFT saatleri ile ücreti değişiklik gösterir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmaz. EFT sadece bankaların faaliyette olduğu saatlerde yapılır. Ancak Merkez Bankası’nın 2021 yılı itibari ile hizmete soktuğu FAST işlemi ile 7/24 1000 TL’ye kadar EFT yapılabilir. Bankalar arası 7/24 EFT ve havale saat kaça kadar yapılır? diyorsanız “EFT Saatleri 2021” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
29.07.2021Gündem
İş Finansal Kiralama yönetimine atama
İş Finansal Kiralama yönetimine atamaİş Finansal Kiralama Genel Müdürü görevine U. Şafak Öğün atandı. İş Finansal Kiralama’dan yapılan açıklamaya göre, 1974 yılında Ankara’da doğan U. Şafak Öğün, 1995 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.
10.07.2021Ekonomi
İş Bankası’ndan çevreci işyeri kredisi
İş Bankası’ndan çevreci işyeri kredisiTürkiye İş Bankası, sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamındaki çevreci finansman araçlarını artırmaya devam ediyor. Daha önce elektrikli ve hibrit araçlara avantajlı koşullar uygulamaya başlayarak ürün ve hizmet gamına Çevreci Taşıt Kredisini ekleyen banka, “yeşil bina”lardan işyeri alımlarını finanse etme konusunda da yeni bir ürün geliştirerek “Çevreci İşyeri Kredi Kampanyası”nı başlattı.
18.06.2021Ekonomi
Depremzedelere uygun faizli kredi
Depremzedelere uygun faizli krediBaşkan Sandal, “Evini yenileyeceklere 10 yıl vadeli 200 bin lira limitli kredi imkanı sağlanacak” dedi
18.06.2021Ege
Altının kilogramı 507 bin liraya geriledi
Altının kilogramı 507 bin liraya gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 507 bin liraya geriledi.
16.06.2021Ekonomi
Altının kilogramı 507 bin liraya geriledi
Altının kilogramı 507 bin liraya gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 507 bin liraya geriledi.
16.06.2021Uzmanpara
49. İstanbul Müzik Festivali programı açıklandı
49. İstanbul Müzik Festivali programı açıklandıİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 18 Ağustos - 16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 49. İstanbul Müzik Festivali konserleri, İstanbul’un en keyifli açık hava mekânlarında gerçekleştirilecek. Festival, teması, repertuvarı ve yan etkinlikleriyle, “Başka bir dünya mümkün mü?” sorusuna müziğin diliyle yanıt arayacak.
15.06.2021Kültür Sanat
İş Bankası, Türkiye’nin en güçlü markası oldu
İş Bankası, Türkiye’nin en güçlü markası oldu Türkiye İş Bankası, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan listeye göre, Türkiye’nin en güçlü markası oldu.
14.06.2021Ekonomi
Dijital eğitimle 65 yaş  üstü online olacak
Dijital eğitimle 65 yaş üstü online olacakMMA Türkiye, ilk sosyal sorumluluk projesi olan Dijital Okuryazar Türkiye (DOT) projesine imza attı.
11.06.2021Gündem
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?Bankaların müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında dijital kanalların yanı sıra telefon bankacılığı hizmetleri de bulunmaktadır. Telefon üzerinden müşteri temsilcisine ulaşılması ile bazı işlemler şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Peki, İş Bankası müşteri temsilcisi ile görüşmek için hangi numaranın aranması gerekmektedir? Hangi numaralar ile müşteri temsilcisine direkt bağlanılabilir? İşte, İş Bankası müşteri temsilci numarası ve ulaşma şekli.
8.06.2021Gündem
Hangi bankalar Nefes Kredisi veriyor? Nefes Kredisi başvuru ve şartları
Hangi bankalar Nefes Kredisi veriyor? Nefes Kredisi başvuru ve şartlarıNefes Kredisi başvuruları başladı. 6 ay geri ödemesiz kredi almak isteyen KOBİ'ler için sunulan Nefes Kredisi hangi bankalardan alınabiliyor? Nefes Kredisi başvurusu için şartlar neler? İşte Nefes Kredisi için gerekli şartlar ve başvuru detayları.
2.06.2021Gündem
Nefes Kredisi başvurusu yap: Hangi bankalar Nefes Kredisi veriyor?
Nefes Kredisi başvurusu yap: Hangi bankalar Nefes Kredisi veriyor?Nefes kredisi başvuruları başlıyor. On bankanın katılımıyla hayata geçirilen Nefes Kredisi ile kredi ödemeleri 12 eşit taksitte yapılacak. Peki, Nefes Kredisi başvurusu nasıl yapılır, hangi bankalar Nefes Kredisi veriyor. İşte Nefes Kredisi ile ilgili merak edilen ayrıntılar.
1.06.2021Gündem
Nefes Kredi Paketi'ne başvurular yarın başlıyor
Nefes Kredi Paketi'ne başvurular yarın başlıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak ve KOBİ'lere uygun koşullarda finansman desteği sağlamak amacıyla hayata geçirilen 2021 Nefes Kredisi'ne başvurular yarından itibaren alınacak. Firmalar, üye oldukları oda ve borsalardan alacakları üyelik belgesiyle banka şubelerine başvurabilecek.
31.05.2021Uzmanpara
Nefes Kredi Paketi'ne başvurular yarın başlıyor
Nefes Kredi Paketi'ne başvurular yarın başlıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak ve KOBİ'lere uygun koşullarda finansman desteği sağlamak amacıyla hayata geçirilen 2021 Nefes Kredisi'ne başvurular yarından itibaren alınacak. Firmalar, üye oldukları oda ve borsalardan alacakları üyelik belgesiyle banka şubelerine başvurabilecek.
31.05.2021Ekonomi
İş Bankası sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı
İş Bankası sendikasyon kredisi anlaşması imzaladıTürkiye İş Bankası, yaklaşık 1 milyar dolar tutarında sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı.
28.05.2021Uzmanpara
2021 Nefes kredisi başvuruları nasıl yapılır, ne zaman, şartlar neler? Hangi bankalar nefes kredisi veriyor?
2021 Nefes kredisi başvuruları nasıl yapılır, ne zaman, şartlar neler? Hangi bankalar nefes kredisi veriyor?Nefes kredisi başvuruları ile ilgili aramalar sürüyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı geçen gün Nefes Kredisi açıklaması yaptı. Kredi ödemeleri 10 bankanın katılımı ile TOBB ve KGF işbirliğiyle gerçekleşecek. Şimdi bu fırsattan yararlanmak isteyenler "Nefes kredisi başvuruları nasıl yapılır, şartlar neler?" sorusuna cevap arıyor. İşte ayrıntılar...
28.05.2021Ekonomi
Dış ticarette blockchain teknolojisi
Dış ticarette blockchain teknolojisiTürkiye İş Bankası, blockchain teknolojisini kullanarak dış ticarete aracılık eden ve dış ticarette ödeme garantisi veren ilk Türk bankası oldu. Şişecam, Kuraray Europe GMBH, İş Bankası ve Commerzbank’ın taraf olduğu işlem, 10 Mayıs 2021’de Marco Polo platformu üzerinden gerçekleştirildi.
28.05.2021Ekonomi
Nefes Kredi Paketi'nde detaylar belli oldu
Nefes Kredi Paketi'nde detaylar belli olduHazine ve Maliye Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan Nefes Kredi Paketi'ne ilişkin detayları açıkladı. Paket, 1 Haziran itibarıyla devreye girecek.
26.05.2021Uzmanpara
Son dakika: Hazine'den Nefes Kredisi açıklaması! Kimler yararlanacak?
Son dakika: Hazine'den Nefes Kredisi açıklaması! Kimler yararlanacak?Son dakika haberine göre koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak ve KOBİ’lere uygun koşullarda finansman desteği sağlamak amacıyla “2021 Nefes Kredisi”, 10 bankanın katılımı ile TOBB ve KGF işbirliğinde 1 Haziran 2021 itibarı ile uygulamaya alınacak.
26.05.2021Ekonomi
Altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu
Altının kilogramı 487 bin 200 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu.
7.05.2021Ekonomi
Altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu
Altının kilogramı 487 bin 200 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 487 bin 200 lira oldu.
7.05.2021Altın
Altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu
Altının kilogramı 477 bin 500 lira olduBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu.
5.05.2021Altın
'Fırtınalı dönemi el birliğiyle aşarız'
'Fırtınalı dönemi el birliğiyle aşarız'“Türkiye’nin kaybettiği yerde kazanan olmaz” diyen İş Bankası Genel Müdürü Aran, “El birliği ile bu fırtınalı dönemi aşmalıyız” mesajını verdi. Aran ekonomiye desteği her zaman sürdüreceklerini vurguladı.
26.04.2021Ekonomi
Aran: Ekonomiye desteğimizi devam ettirecek güç ve sağlamlıktayız
Aran: Ekonomiye desteğimizi devam ettirecek güç ve sağlamlıktayızTürkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, "100. yıla giderken ilk hedefimiz; iş modeliyle, organizasyon ve hizmet modeliyle, şube yapısıyla, çalışanlarının yetkinliğiyle ve teknoloji altyapısıyla geleceğin bankasını inşa etmek." dedi.
25.04.2021Ekonomi
10 eserin yer aldığı kısa liste açıklandı
10 eserin yer aldığı kısa liste açıklandıDarüşşafaka Cemiyeti ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları iş birliğiyle 67’ncisi düzenlenen Sait Faik Hikâye Armağanı’nın bu yıl yarışmaya başvuran öykü kitapları arasından seçilen 10 kitaptan oluşan kısa listesi açıklandı.
18.04.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

ekonomialtıniş bankasınefes kredisions altın

Türkiye İş Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.