İsmail Demir

İsmail Demir

Anadolu Partisi Van 8 .sıra Adayı.

İsmail Demir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.513 ismail demir haberi bulunmuştur.
Demiryoluna çalışacak
Demiryoluna çalışacak Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, gelecek 5 yılda 1.5 milyar dolar yatırım hedeflediklerini açıkladı.
17.02.2024 Ekonomi
Bakan Kacır duyurdu! Yeni nesil füze Kuzgun envantere giriyor
Bakan Kacır duyurdu! Yeni nesil füze Kuzgun envantere giriyor Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, yeni nesil füze sistemi Kuzgun'a ilişkin önemli bir açıklama yaptı.
7.11.2023 Ekonomi
Apartman yıkıldı, yan bina duvarsız kaldı!
Apartman yıkıldı, yan bina duvarsız kaldı! Zeytinburnu kentsel dönüşüm kapsamında yapılan yıkım sırasında, yan binanın 3. katının duvarı olmadığı ortaya çıktı. Durumu bilen daire sakinlerinin yıkım öncesinde tedbir amaçlı daireyi boşalttığı öğrenildi. 
31.10.2023 Gündem
Büyükçekmece’de şehit polis Cihat Ermiş için tören düzenlendi
Büyükçekmece’de şehit polis Cihat Ermiş için tören düzenlendi Büyükçekmece’de gelen bir ihbar üzerine gittiği binada silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Cihat Ermiş için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi'nde tören düzelendi. Eşi Nilüfer Ermiş, tabutunun başında gözyaşlarına tutamadı.
9.10.2023 Gündem
Siper Ürün-1 için tarih belli oldu! 'Bu sene tamamlanacak'
Siper Ürün-1 için tarih belli oldu! 'Bu sene tamamlanacak' Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, Siper Ürün-1 için tarih verdi. Görgün "Kısa, orta ve uzun menzilli hava savunma sistemlerimizin testleri başarıyla tamamlandı. Siper Ürün-1’in kabulleri inşallah bu sene tamamlanacak" dedi.
24.08.2023 Ekonomi
Bakan Yardımcısı Gürcan ihracat açıklaması: Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı
Bakan Yardımcısı Gürcan ihracat açıklaması: Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı desteği ve İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) iş birliği tarafından düzenlenen "İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışmaları"nda dereceye giren tasarımcılara ödülleri verildi. Ödül törenine Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'da katıldı. Gürcan, "ihracatımız 2022 yılı sonunda 7 kat artarak 254.2 milyar dolar seviyesine çıkmış ve cumhuriyet tarihinin en büyük rekorunu kırmıştır." dedi.
23.08.2023 Haberler
Bakan Yardımcısı Gürcan ihracat açıklaması: Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı
Bakan Yardımcısı Gürcan ihracat açıklaması: Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı desteği ve İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) iş birliği tarafından düzenlenen "İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışmaları"nda dereceye giren tasarımcılara ödülleri verildi. Ödül törenine Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'da katıldı. Gürcan, "ihracatımız 2022 yılı sonunda 7 kat artarak 254.2 milyar dolar seviyesine çıkmış ve cumhuriyet tarihinin en büyük rekorunu kırmıştır." dedi.
23.08.2023 Ekonomi
S-400 yaptırımına Vilnius’ta ince ayar
S-400 yaptırımına Vilnius’ta ince ayar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vilnius’ta Başkan Biden ile görüşme heyetinde, Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün’ün de yer alması, ABD’nin Savunma Sanayii Başkanlığı’nı “S-400 yaptırımı kapsamı”nda değerlendirmediği şeklinde yorumlandı
15.07.2023 Gündem
Savunma projeleri ihracatı artırdı
Savunma projeleri ihracatı artırdı Son 20 yılda savunma sanayiinde gerçekleştirilen atılımlar ekonomiye de olumlu katkı sağladı. 2014’te 1.5 milyar dolar olan savunma ve havacılık ihracatı, 2022 yılında 4.4 milyar dolara ulaştı.
8.06.2023 Gündem
SSB'de Haluk Görgün, Demir'den görevi devraldı
SSB'de Haluk Görgün, Demir'den görevi devraldı Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığına atanan Haluk Görgün, görevi İsmail Demir’den devraldı.
7.06.2023 Ekonomi
Savunma sanayiinde bayrak değişimi! İşte yeni dönemin şifreleri...
Savunma sanayiinde bayrak değişimi! İşte yeni dönemin şifreleri... Yeni hükümet ve hemen ardından gelen atama kararlarıyla yeni dönemin kadrosu da şekillenmiş oldu. Savunma Sanayii Başkanlığı’nda Prof. Dr. İsmail Demir’in yerine ASELSAN CEO’su Haluk Görgün atandı. Peki yeni dönemde bizleri neler bekliyor? Yeni yol haritası nasıl olacak? Uzmanlar yorumladı...
7.06.2023 Ekonomi
Savunmada mühendis ekolü
Savunmada mühendis ekolü Askeri ve teknolojik boyutunun yanı sıra ekonomik açıdan da Türkiye’nin gözbebeği sektörlerden biri haline gelen Savunma Sanayii Başkanlığı’na atanan Haluk Görgün, YTÜ ekolünden gelen bir mühendis.
7.06.2023 Ekonomi
İsmail Demir, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı oldu
İsmail Demir, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı oldu Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii eski Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş. (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.
6.06.2023 Ekonomi
Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündem
Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündem Yeni Kabine’yle buluşacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından ‘Millete Sesleniş’ konuşması yapacak. Türkiye’nin ikinci yüzyılı için yeni yol haritasının ele alınacağı toplantının öncelikli gündemi ekonomi...
6.06.2023 Haberler
Son dakika...Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündem
Son dakika...Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündem Yeni Kabine’yle buluşacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından ‘Millete Sesleniş’ konuşması yapacak. Türkiye’nin ikinci yüzyılı için yeni yol haritasının ele alınacağı toplantının öncelikli gündemi ekonomi...
6.06.2023 Gündem
Cumhurbaşkanlığı’ndan yeni atamalar
Cumhurbaşkanlığı’ndan yeni atamalar Yaşar Güler’in Milli Savunma Bakanlığı’na atanması nedeniyle boşalan Genelkurmay Başkanlığı’na Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever görevlendirildi.
6.06.2023 Gündem
TÜBİTAK SAGE'nin Kaşif'inden müthiş başarı! ABD'den alınan kitlerden daha iyi sonuçlar verdi
TÜBİTAK SAGE'nin Kaşif'inden müthiş başarı! ABD'den alınan kitlerden daha iyi sonuçlar verdi TÜBİTAK SAGE’nin geliştirdiği yerli ve milli küresel konumlama sistemi alıcısı Kaşif entegreli mühimmatın hedefi tam isabetle vurduğu ana dair görüntüler, aslında Ankara için kritik bir virajın daha dönüldüğü anlamına geliyor. Uzmanlar, milli imkanlarla geliştirilen sistemlerin ABD’den alınan kitlerden daha iyi sonuçlar verdiği görüşünde.
31.05.2023 Ekonomi
Yerli elektrikli tren yolcu seferlerine başladı!
Yerli elektrikli tren yolcu seferlerine başladı! Adapazarı ile Gebze arasında hizmet verecek olan Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. (TÜRASAŞ) tarafından üretilen yerli elektrikli tren ilk seferini yaptı.
27.05.2023 Gündem
Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK'te
Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK'te Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK ekranlarında! Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir önemli açıklamalarda bulunundu.
27.05.2023 Haberler
Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK'te! İsmail Demir'den önemli açıklamalar
Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK'te! İsmail Demir'den önemli açıklamalar Savunma Sanayinin kilit isimleri CNN TÜRK ekranlarında! Savunma Sanayindeki son gelişmeler ve gelinen noktaları Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir anlattı.
27.05.2023 Gündem
Eskişehir'de yapılıyor! Türk savaş uçaklarına yüksek kalite aksesuar
Eskişehir'de yapılıyor! Türk savaş uçaklarına yüksek kalite aksesuar Türkiye’nin uçan güçleri jet uçaklarının bakımı, Milli Savunma Bakanlığının Eskişehir’de bulunan 100 futbol sahası büyüklüğündeki 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğünde özenle yapılıyor.
24.05.2023 Gündem
Tayfun roketi ikinci test atışı başarıyla yapıldı
Tayfun roketi ikinci test atışı başarıyla yapıldı Türkiye’nin kısa menzilli ilk balistik füzesi Tayfun’un, ikinci testi de başarılı bir biçimde yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ateş gücü ve menzilini yükseltecek Tayfun’un kısa bir süre içinde envantere alınması bekleniyor.
24.05.2023 Gündem
Yunan medyası 'Türk tehdidi' diyerek duyurdu! İşte o füzeler
Yunan medyası 'Türk tehdidi' diyerek duyurdu! İşte o füzeler Tayfun füzesinin aylar sonra yapılan testleri Yunan basınında geniş yer buldu. Birçok gazetenin manşetten verdiği gelişmede Türk Savunma Sanayisi için övgü dolu sözler kullanıldı.
23.05.2023 Dünya
Tayfun füzesi ikinci kez ateşlendi!
Tayfun füzesi ikinci kez ateşlendi! Türkiye’nin yerli balistik füzesi Tayfun’un Rize-Artvin Havalimanı’ndan 2. kez test atışı gerçekleştirildi.
23.05.2023 Haberler
Rize-Artvin Havalimanı’ndan Tayfun füzesi ikinci kez ateşlendi!
Rize-Artvin Havalimanı’ndan Tayfun füzesi ikinci kez ateşlendi! Türkiye’nin yerli balistik füzesi Tayfun’un Rize-Artvin Havalimanı’ndan 2. kez test atışı gerçekleştirildi.
23.05.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İsmail Demir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.