İsmail Demir

İsmail Demir

Anadolu Partisi Van 8 .sıra Adayı.

İsmail Demir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.639 ismail demir haberi bulunmuştur.
İnsansız su üstü araçlar savunma sanayisi için yarışacak
İnsansız su üstü araçlar savunma sanayisi için yarışacakTürk savunma sanayisi, insansız  araçlar konusundaki çalışmaların geniş tabana yayılması amacıyla gençlere yönelik  İnsansız Su Üstü Araçları Prototip Yarışması düzenliyor.
27.07.2021Teknoloji
Taşınabilir Döner Kanatlı Vurucu İHA Sistemi Kargu'nun ilk ihracatı gerçekleştirildi
Taşınabilir Döner Kanatlı Vurucu İHA Sistemi Kargu'nun ilk ihracatı gerçekleştirildiCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) öncülüğünde, milli ve yenilikçi ürünler geliştiren STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ, deniz platformları alanından sonra taktik mini insansız hava aracı (İHA) sistemlerinde de ilk ihracat başarısına imza attı.
21.07.2021Haberler
Döner Kanatlı Vurucu İHA Sistemi Kargu'nun ilk ihracatı gerçekleştirildi
Döner Kanatlı Vurucu İHA Sistemi Kargu'nun ilk ihracatı gerçekleştirildiCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) öncülüğünde, milli ve yenilikçi ürünler geliştiren STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ, deniz platformları alanından sonra taktik mini insansız hava aracı (İHA) sistemlerinde de ilk ihracat başarısına imza attı.
21.07.2021Teknoloji
İHA'larda vurucu güç! Milli imkanlarla geliştirildi
İHA'larda vurucu güç! Milli imkanlarla geliştirildiTürk savunma sanayisi bünyesinde geliştirilen milli teknolojilerle güvenlik güçlerinin kullandığı ekipmanların etkinliği artırılıyor.
14.07.2021Teknoloji
11 Temmuz 2021 Günün Özeti Milliyet'te
11 Temmuz 2021 Günün Özeti Milliyet'te11 Temmuz 2021 Günün Özeti Milliyet'te
11.07.2021Haberler
TSK'ya teslim edildi! Türkiye'nin harp gücü SANCAK
TSK'ya teslim edildi! Türkiye'nin harp gücü SANCAKSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir yeni elektronik harp gücü 'SANCAK' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
11.07.2021Haberler
TSK'ya teslim edildi! Türkiye'nin harp gücü SANCAK
TSK'ya teslim edildi! Türkiye'nin harp gücü SANCAKSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir yeni elektronik harp gücü 'SANCAK' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
11.07.2021Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı 'iki müjde birden' deyip duyurdu! Seri üretime geçiyor
Savunma Sanayii Başkanı 'iki müjde birden' deyip duyurdu! Seri üretime geçiyorSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, harp başlıklı atışında yüksek hızlı hedefi uzak menzil ve yüksek irtifada imha eden HİSAR O+ Orta İrtifa Hava Savunma Sistemi'nin seri üretimine geçileceğini duyurdu.
10.07.2021Haberler
Savunma Sanayii Başkanı 'iki müjde birden' deyip duyurdu! Seri üretime geçiyor
Savunma Sanayii Başkanı 'iki müjde birden' deyip duyurdu! Seri üretime geçiyorSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, harp başlıklı atışında yüksek hızlı hedefi uzak menzil ve yüksek irtifada imha eden HİSAR O+ Orta İrtifa Hava Savunma Sistemi'nin seri üretimine geçileceğini duyurdu.
10.07.2021Teknoloji
Eski eşinin kaçırdığı kızlarını arıyor!
Eski eşinin kaçırdığı kızlarını arıyor!Adana’da, İsmail Demir’in velayeti kendisinde olan 2 kızı, 1,5 yıl sonra tekrar barıştığı eski eşi Suriye uyruklu Rava Usi tarafından kaçırıldı. Gözyaşları içinde çocuklarını 5 aydır görmediğini anlatan Demir, "Ben çocuklarımı görmek istiyorum. Artık psikolojik olarak yıkıldım" dedi.
1.07.2021Gündem
ROKETSAN, Bangladeş'e ihracat yapacak
ROKETSAN, Bangladeş'e ihracat yapacakCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ROKETSAN'ın bazı ürünlerinin, Bangladeş'e ihraç edileceğini bildirdi.
29.06.2021Teknoloji
‘İHA’lardaki tecrübeyi kara ve denizde de göstermeye kararlıyız’
‘İHA’lardaki tecrübeyi kara ve denizde de göstermeye kararlıyız’Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii (SSB) Başkanı İsmail Demir, insansız hava araçlarında (İHA) edindikleri tecrübe ve başarıyı deniz ve kara araçlarında da göstermeye kararlı olduklarını belirterek, “Orta Sınıf 1. Seviye İnsansız Kara Aracı (İKA) Projemiz çerçevesinde başlattığımız prototip yarıştırma faaliyetlerimiz devam ediyor. Otonomi ve performans testlerinden sonra prototip yarıştırmamızı önümüzdeki ay tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.
28.06.2021Siyaset
İHA'larda edinilen tecrübe deniz ve kara araçlarına taşınıyor
İHA'larda edinilen tecrübe deniz ve kara araçlarına taşınıyorCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii (SSB) Başkanı İsmail Demir, insansız hava araçlarında (İHA) edindikleri tecrübe ve başarıyı deniz ve kara araçlarında da göstermeye kararlı olduklarını belirterek, "Orta Sınıf 1. Seviye İnsansız Kara Aracı (İKA) Projemiz çerçevesinde başlattığımız prototip yarıştırma faaliyetlerimiz devam ediyor. Otonomi ve performans testlerinden sonra prototip yarıştırmamızı önümüzdeki ay tamamlayacağız." ifadelerini kullandı.
27.06.2021Ekonomi
‘265 milyon ağaç kurtarıldı’
‘265 milyon ağaç kurtarıldı’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Roketsan’ın Sıfır Atık Projesi lansmanına katıldı.
24.06.2021Siyaset
Emine Erdoğan, Roketsan'a 'Sıfır Atık Belgesi' verdi
Emine Erdoğan, Roketsan'a 'Sıfır Atık Belgesi' verdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi ile bugüne kadar 24,2 milyon ton geri kazanılabilir atığın işlendiğini ve 39 milyar lira ekonomik kazanç sağlandığını bildirdi.
23.06.2021Gündem
Yerli ve milli makineli tüfeğin ilk teslimatı jandarmaya
Yerli ve milli makineli tüfeğin ilk teslimatı jandarmayaSAVUNMA Sanayii Başkanı İsmail Demir, yerli ve milli imkanlarla üretilen makineli tüfek PMT 7.62'nin ilk teslimatını, Jandarma Genel Komutanlığı'na gerçekleştirdiklerini açıkladı.
22.06.2021Haberler
Dışa bağımlılığı azaltacak! İlk teslimatlar yapıldı
Dışa bağımlılığı azaltacak! İlk teslimatlar yapıldıYerli ve milli üretimle güvenlik güçlerinin kullanımına sunulan silahlar ve araçlar bulunuyor. Bu kapsamda Sarsılmaz imzalı silahlar Jandarma'ya teslim edildi. Bir süredir dikkat çeken bu silahların güvenlik güçlerinin gücünü artırması bekleniyor.
22.06.2021Teknoloji
Son dakika haberi: Türkiye'den flaş 'SİDA' müjdesi!
Son dakika haberi: Türkiye'den flaş 'SİDA' müjdesi!Son dakika haberlere göre Savunma Sanayi Başkanı (SSB) İsmail Demir, mavi vatan savunmasında kritik rol üstlenecek yerli üretim Silahlı İnsansız Deniz Aracı (SİDA)'nın seri üretimine başlanacağını duyurdu.
21.06.2021Ekonomi
Mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştiren Alpagu vitrine çıkıyor
Mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştiren Alpagu vitrine çıkıyorCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, milli imkanlarla geliştirilen ve mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştiren Sabit Kanatlı Akıllı Vurucu İHA Sistemi Alpagu'nun vitrine çıkacağını, yurt dışından da talep göreceğini söyledi.
20.06.2021Haberler
Son dakika: Türkiye'nin yeni vurucu gücü! Satışı yapılacak
Son dakika: Türkiye'nin yeni vurucu gücü! Satışı yapılacakCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, milli imkanlarla geliştirilen ve mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştiren Sabit Kanatlı Akıllı Vurucu İHA Sistemi Alpagu'nun vitrine çıkacağını, yurt dışından da talep göreceğini söyledi.
20.06.2021Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdik
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdikCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdiklerini, başlatılmış ve üzerinde çalışılan iş birliği programları olduğunu söyledi.
19.06.2021Teknoloji
Son dakika: Milli imkanlarla geliştirildi! Kendisi hafif, etkisi ağır!
Son dakika: Milli imkanlarla geliştirildi! Kendisi hafif, etkisi ağır!Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ. tarafından geliştirilen Sabit Kanatlı Akıllı Vurucu İHA Sistemi Alpagu'nun mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştirdiğini bildirdi.
17.06.2021Gündem
SSB Başkanı Demir: Savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştı
SSB Başkanı Demir: Savunma sanayi ciromuz 10 milyar dolarları aştıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "Bugün savunma sanayii ciromuz 10 milyar dolarları aştı, ihracatımız 3 milyar dolarları aştı." dedi.
12.06.2021Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir: İHA'larımız, SİHA'larımız herkesin dilinde
Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir: İHA'larımız, SİHA'larımız herkesin dilindeCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, "Bugün savunma sanayii ciromuz 10 milyar dolarları aştı, ihracatımız 3 milyar dolarları aştı." dedi.
11.06.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir'den yerlilik vurgusu: Tavizimiz olamaz
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir'den yerlilik vurgusu: Tavizimiz olamazCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, stratejik ve teknoloji derinliği olan ürünlerde yüzde yüz yerliliği hedeflediklerini vurguladı.
11.06.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İsmail DemirROKETSANSavunma Sanayii Başkanıihasavunma

İsmail Demir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.