İşyeri

İşyeri

Son dakika işyeri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan işyeri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan işyeri haber sayfamızda...

İşyeri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.717 işyeri haberi bulunmuştur.
Hırsızlar yağmaladı; Çaresiz kalan güvenlik görevlisi bağırarak korkutmaya çalıştı
Hırsızlar yağmaladı; Çaresiz kalan güvenlik görevlisi bağırarak korkutmaya çalıştıKağıthane’de bir iş yerine girerek binlerce lira değerinde sigara çalan şüphelileri güvenlik kameraları saniye saniye görüntüledi. Öte yandan sayıları 4-5 kişi olan hırsızları fark ederek durdurmaya çalışan yandaki sitenin güvenlik görevlisinin çabası cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
14.01.2022Haberler
Hırsızları durduramayan güvenlik görevlisi o anları kaydetti
Hırsızları durduramayan güvenlik görevlisi o anları kaydettiİstanbul Kağıthane'de bir iş yerine girerek binlerce lira değerinde sigara çalan şüphelileri güvenlik kameraları saniye saniye görüntüledi. Öte yandan sayıları 4-5 kişi olan hırsızları fark ederek durdurmaya çalışan yandaki sitenin güvenlik görevlisinin çabası cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Polis şüphelilerden birini gözaltına alırken, kimliği tespit edilen diğer şüphelilerin yakalanması için operasyonlar sürüyor.
13.01.2022Haberler
Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandı
Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandıGazeteci Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandı. Şüpheli tutuklanırken, Ali Kırca'nın evine girdiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
13.01.2022Haberler
Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandı
Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandıGazeteci Ali Kırca'nın evine giren hırsız yakalandı. Şüpheli tutuklanırken, Ali Kırca'nın evine girdiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
13.01.2022Gündem
Yeni bir Dereli inşa edildi
Yeni bir Dereli inşa edildiGiresun'da 22 Ağustos 2020 tarihinde yaşanan selden en çok etkilenen Dereli ilçesinde, afetzedeler için planlanan konut ve iş yerlerinin yapımı tamamlandı çevre düzenlemesinde ise sona gelindi. Dereli'de 22 Ağustos'ta meydana gelen taşkının ardından alınan kararla yıkımı gerçekleştirilen iş yerleri ve konutların bulunduğu alanda yeni bir şehir inşa edildi.
13.01.2022Emlak
Bodrum’da selin izleri siliniyor...
Bodrum’da selin izleri siliniyor...Bodrum’da hava koşulları nedeniyle meydana gelen su taşkınlarına karşı Başkan Ahmet Aras başta olmak üzere tüm belediye personeli seferber oldu.
12.01.2022Ege
Cevizin başkenti!
Cevizin başkenti!Denizli’de 2017’de hayata geçirilen Ceviz Üretim Alanlarını Geliştirme Projesi kapsamında dağıtılan toplam 380 bin fidan toprakla buluştu.
12.01.2022Ege
Kınık’ta katı atık bedeli sabit kaldı
Kınık’ta katı atık bedeli sabit kaldıKınık Belediyesi meclis toplantısında AK Parti Grubu’nun verdiği, Atıksu Altyapı ve Evsel Katı Atık Bertaraf Tesisleri İşyeri Katı Atık Ücreti Tarifesi Önergesi, oybirliği ile kabul edildi. 2022 yılında uygulanacak tarife; konutlar, engelli aboneler, esnaf ve hayvancılık yapan çiftçi için 2021 tarifesine çekildi.
10.01.2022Ege
Yaralar sarılıyor
Yaralar sarılıyorBodrum ve Marmaris’te etkili olan dolu ve sağanak yağış, ekipleri kırmızı alarma geçirdi.
10.01.2022Ege
Müzakereci polisin sözü kilitli kapıyı açtırdı
Müzakereci polisin sözü kilitli kapıyı açtırdıAntalya’da birikmiş dükkan kirasını ödemeyen adam, iş yerini boşaltması için gelen memurları görünce kendisini iş yerine kilitledi. Uzun süre içeriden çıkmayan adam, müzakereci polisin ‘Ben senin için 15 gün ek süre aldım, sen de beni içeriye al” demesi üzerine eyleminden vazgeçti.
10.01.2022Gündem
Kıraathanede kumara polis baskını
Kıraathanede kumara polis baskınıAydın’ın Nazilli ilçesindeki kumar operasyonunda 4 kişi kumar oynarken yakalandı. Kumar oynamaktan idari işlem yapılarak işyeri sahibi ve dört şahsa adli işlem yapıldı.
9.01.2022Gündem
Yargıtay'dan kıdem ve ihbar tazminatı kararı
Yargıtay'dan kıdem ve ihbar tazminatı kararıAnnesinin cenazesine gitmek için işyerini telefonla arayarak bilgi veren işçi, 3 gün devamsızlık yaptığı gerekçesiyle tazminatsız kovuldu. Yıllar süren davaya son noktayı koyan Yargıtay, annesinin cenaze töreni için memleketine giden işçiye kıdem ve ihbar tazminatı ödenmesi gerektiğine hükmetti.
8.01.2022Ekonomi
Bakan Bilgin'den canlı yayında EYT ve AGİ açıklaması!
Bakan Bilgin'den canlı yayında EYT ve AGİ açıklaması!Son dakika haberlere göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. 3600 ek göstergeyle ilgili çalışmayı 6 ay içinde Meclis'e getireceğini belirten Bakan Bilgin, EYT konusuyla ilgili, "Önümüzdeki çalışma programımızda var, zaman veremem." ifadelerini kullandı. Asgari Geçim İndirim ile ilgili ise Bakan Bilgin, artık AGİ iade etmediklerini söyledi.
8.01.2022Haberler
Ülke genelinde “Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması' yapıldı
Ülke genelinde “Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması' yapıldıİçişleri Bakanlığı, ülke genelinde eş zamanlı olarak 53 bin 572 personelin katılımıyla gerçekleştirilen 'Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması'nda çeşitli suçlardan aranan 588 kişinin yakalandığını bildirdi.
8.01.2022Gündem
Son dakika: Bakan Bilgin'den canlı yayında EYT ve AGİ açıklaması!
Son dakika: Bakan Bilgin'den canlı yayında EYT ve AGİ açıklaması!Son dakika haberlere göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. 3600 ek göstergeyle ilgili çalışmayı 6 ay içinde Meclis'e getireceğini belirten Bakan Bilgin, EYT konusuyla ilgili, "Önümüzdeki çalışma programımızda var, zaman veremem." ifadelerini kullandı. Asgari Geçim İndirim ile ilgili ise Bakan Bilgin, artık AGİ iade etmediklerini söyledi.
8.01.2022Ekonomi
30 hektar ve yüzde 10 sınırı
30 hektar ve yüzde 10 sınırıYabancılara vatandaşlık verilmesine yönelik kriterlerde değişikliğe gidilirken, taşınmaz edinimi yoluyla vatandaşlık alırken tapuda uygulanan şartlar da yeniden gündeme geldi.
8.01.2022Ekonomi
Türkiye'nin en iyi işyeri seçildi
Türkiye'nin en iyi işyeri seçildiYapı Kredi Leasing, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric'in gerçekleştirdiği 'Kincentric Best Employers 2020 - 2021' programı kapsamında 'Türkiye'nin En İyi İşyeri' seçildi.
8.01.2022Ekonomi
Bursa’da drone destekli asayiş uygulaması
Bursa’da drone destekli asayiş uygulamasıBursa’da Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, narkotik, trafik ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin desteğiyle 250 polisin katılımıyla Görükle bölgesinde drone destekli huzur operasyonu yaptı. 350 araç, 35 işyeri denetlenirken, umuma açık alanlarda ve yeşil alanlarda şüpheli kişiler denetimden geçirildi.
8.01.2022Gündem
Sancaktepe’de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacak
Sancaktepe’de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacakSancaktepe Belediyesi, hem ilçe halkının hem de ilçe esnafının bütçesine katkı sağlamak amacıyla 200 gram ekmeğin 1.25 liradan satışına aracılık yapmaya başladı. Bu vesileyle vatandaşın, ev ekonomisinde tasarruf etmesi amaçlanıyor.
6.01.2022Haberler
Bakan Kurum'dan 'Fikirtepe' açıklaması! Şubat ayında başlıyor
Bakan Kurum'dan 'Fikirtepe' açıklaması! Şubat ayında başlıyorAtaşehir Şerifali İmar İskan Blokları Temel Atma Töreni, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış töreninde konuşan Bakan Kurum, "Fikirtepe’de vatandaşlar mağdurdu. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla harekete geçtik. Şubat ayı itibarıyla 15 bin konutun ihalesini gerçekleştiriyoruz.” dedi.
6.01.2022Ekonomi
Sancaktepe’de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacak
Sancaktepe’de 200 gram ekmek 1,25 liradan satılacakSancaktepe Belediyesi, hem ilçe halkının hem de ilçe esnafının bütçesine katkı sağlamak amacıyla 200 gram ekmeğin 1.25 liradan satışına aracılık yapmaya başladı. Bu vesileyle vatandaşın, ev ekonomisinde tasarruf etmesi amaçlanıyor.
6.01.2022Gündem
Konut kira geliri vergisine yeni ayar
Konut kira geliri vergisine yeni ayarYeniden değerleme oranının netleşmesinin ardından 2022’de konutlarını kiraya verenler için getirilen vergi istisnası 7 bin liradan 9 bin 500 TL’ye çıkarılacak. İşverenlerin işçilerine verdikleri yemek desteğinde de istisna sınırı yükselecek.
6.01.2022Ekonomi
Kuyumcuya güpegündüz silahlı gasp
Kuyumcuya güpegündüz silahlı gaspİstanbul Bağcılar’da silahla tehdit ettiği kuyumcudan 7 tane bilezik alıp kaçan gaspçıyı, kuyumcu uzun süre kovaladı. Polis ekipleri tarafından yakalanan gaspçı tutuklanarak cezaevine gönderilirken, yaşanan kovalama anları kameraya yansıdı.
5.01.2022Haberler
Gaziantep'te FETÖ operasyonu: 6 gözaltı
Gaziantep'te FETÖ operasyonu: 6 gözaltıGaziantep'te, polis ekiplerince FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda 6 şüpheli, gözaltına alındı.
5.01.2022Gündem
Yıllık İzin Formu Nasıl Doldurulur? 2022 İzin Formu Örneği
Yıllık İzin Formu Nasıl Doldurulur? 2022 İzin Formu ÖrneğiÇalışanların yıllık izin talebinde bulunma hakkı vardır. Yıllık izin talebinde bulunmak için yasalarla belirtilmiş olan kriterleri karşılamak gerekir. İşveren ile işçinin arasında gerçekleşen bu işlem her işçinin bilmesi gereken bir işlemdir. Özellikle yıllık izne çıkmak isteyenler internet ve diğer platformlar üzerinden bu formun nasıl doldurulacağını merak etmektedirler. Peki, Yıllık izin formu nasıl doldurulur? 2022 izin formu örneği nedir? İşte yıllık izin formuna dair tüm detaylar.
5.01.2022Kariyer

Benzer Haber Etiketleri

İşyeri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.