İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener

Son dakika İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener haber sayfamızda...

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.318 iyi parti genel baskani meral aksener haberi bulunmuştur.
HDP il binasında silahlı saldırı
HDP il binasında silahlı saldırıHDP İzmir İl Başkanlığı’na silahlı saldırıda bulunan Onur Gencer, içeride bulunan Deniz Poyraz’ı öldürdü. Gencer gözaltına alınırken, Poyraz’ın partide çay servisi yapan annesinin yerine bir günlüğüne geldiği öğrenildi...
18.06.2021Gündem
‘Bipolar dış politika’
‘Bipolar dış politika’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün partisinin TBMM grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
17.06.2021Siyaset
AK Partili Akbaşoğlu'ndan Şuşa Beyannamesi açıklaması
AK Partili Akbaşoğlu'ndan Şuşa Beyannamesi açıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in imzaladığı Şuşa Beyannamesi ile büyük zaferin tescillendiğini belirterek, "Geçmişten geleceğe çok daha büyük, emin adımlarla ilerleyeceğimiz bölgeye ve bütün dünyaya ilan edilmiştir." dedi.
18.06.2021Siyaset
‘Millet İttifakı tek adayla girmeli’
‘Millet İttifakı tek adayla girmeli’CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, “Millet İttifakı’nın tek adayla gitmesini doğru buluyorum” dedi. Toprak, “İki kutuplu olacağını düşünüyorum” dediği seçimin kaderini ise yoksulluk ve işsizliğin belirleyeceğini ifade etti.
14.06.2021Siyaset
Muharrem İnce: Ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorum
Muharrem İnce: Ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorumMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ''Ben ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorum, matematiği bilmediklerini düşünüyorum. Bunlar değilse Erdoğan'a çalıştıklarını düşünüyorum. Katılımın yüksek olabilmesi için adayın çok olması gereklidir" dedi.
10.06.2021Siyaset
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisi
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, muhalefetin gündemde tutuğu erken seçim çağrılarını değerlendirdi. Bir kez daha "seçim 2023'te" dedi. Dağ, Ekrem İmamoğlu'nun ‘temel atmama töreni yapıyoruz’ açıklamalarına da göndermede bulundu.
10.06.2021Haberler
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisi
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, muhalefetin gündemde tutuğu erken seçim çağrılarını değerlendirdi. Bir kez daha "seçim 2023'te" dedi. Dağ, Ekrem İmamoğlu'nun ‘temel atmama töreni yapıyoruz’ açıklamalarına da göndermede bulundu.
10.06.2021Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'ye yönelik kapatma davasına ilişkin, "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı eksiklikleri tamamladı. Yeniden bir kapatma istemiyle dava açtı, dosyayı gönderdi. Uluslararası hukuk, iç hukuk ve milletin vicdanı bunun kapatılmasını emrediyor. Onun için Anayasa Mahkemesi'nin bahanesinin kalmadığını düşünüyoruz ve bunun uzatmadan gerçekleşmesini bekliyoruz." dedi.
9.06.2021Siyaset
‘Her görüş bizim  için değerlidir’
‘Her görüş bizim için değerlidir’CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı’nın tek aday çıkarması önerisine ilişkin, “Millet İttifakı’nın genel başkanlarının dile getirdiği her görüş bizim için değerlidir” yanıtını verdi.
8.06.2021Siyaset
‘Sorunları Meclis’e taşıyoruz’
‘Sorunları Meclis’e taşıyoruz’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Niğde’de esnaf ziyaretinde bulundu. 1,5 yıldır il il, ilçe ilçe gezdiğini kaydeden Akşener, propaganda yapmadan, partilerini övmeden, iktidarı yermeden, sadece esnafın, çiftçinin, kadının, işsiz gencin derdini dinleyip, milletvekili arkadaşlarının meclis gündemine getirdiğini söyledi.
8.06.2021Siyaset
AK Partili Turan duyurdu! Müsilaj araştırma komisyonu kuruluyor
AK Partili Turan duyurdu! Müsilaj araştırma komisyonu kuruluyorAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Marmara Denizi'ndeki müsilaj sorununa çözüm üretilmesi, oluşan kirliliğin önlenmesine yönelik, "Marmara Denizi’ndeki Müsilaj Sorununu Araştırma Komisyonu" kurulmasına dair hazırlanan önergenin, yarın tüm partilerle değerlendirip Meclis'e verilmesini, Perşembe günü de görüşmenin yapılmasını hedeflediklerini açıkladı.
7.06.2021Siyaset
Meral Akşener, Karabük'te esnafı ziyaret etti
Meral Akşener, Karabük'te esnafı ziyaret ettiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde esnafı ziyaret edip sohbet etti.
3.06.2021Siyaset
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Fark 2 puan
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Fark 2 puanGelen son dakika haberine göre; Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında, Optimar’ın 22-24 Mayıs tarihleri arasında yaptığı araştırmanın sonuçlarına yer verdi. Ankete göre; Cumhurbaşkanlığı seçiminde muhalefetin adayları arasında Erdoğan’ın karşısında en yüksek oy oranına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ulaşıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan 44.1 alırken Mansur Yavaş’a destek yüzde 42 çıkıyor. Kararsızların oranı ise 13.9’a geriliyor.
3.06.2021Siyaset
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemez
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemezİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Allah'ın evi böyle kirli hesapların evi haline getirilemez. Sözde din adamları cumhuriyetimizin kurucusuna lanet okuyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha minnetle anıyorum" dedi.
2.06.2021Siyaset
Akşener’den Hatay ziyareti
Akşener’den Hatay ziyaretiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Hatay’a gitti. Kırıkhan ilçesinde esnafla sohbet eden Akşener, bir giyim mağazasına alışverişe gelen bir vatandaşa düğün için hazırlık yaptığını öğrenince damatlık hediye etti. Antakya ve Defne ilçelerinde de vatandaşlarla bir araya gelen Akşener, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı da ziyaret etti.
1.06.2021Siyaset
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hatay'da
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hatay'daİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde esnafı ziyaret etti. Akşener, giyim mağazasına alışverişe gelen bir vatandaşa düğün için hazırlık yaptığını öğrenince damatlık hediye etti.
31.05.2021Siyaset
İmamın Atatürk’e yönelik sözlerine tepki yağdı
İmamın Atatürk’e yönelik sözlerine tepki yağdıAyasofya’da önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende İmam Mustafa Demirkan’ın “Bu ve bu gibi mabedler mabet olarak devam edilmesi için inşa edilmiş, hediye edilmiş. Bu mabet müzeye çevrildi. Onlardan daha zalim ve kâfir kim olabilir. Ya Rabbi bir daha bu zihniyetin bu ümmetin başına gelmesini mukadder buyurma” sözleriyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü işaret eden konuşması tüm kesimlerden tepki topladı.
31.05.2021Siyaset
‘Koyalım sandığı millete soralım’
‘Koyalım sandığı millete soralım’‘Tehdidin olduğu yerde yeni anayasa yapılır mı?’ diye soran Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a seslendi: ‘Eğer sen halkın hakemliğini istiyorsan, referandum istiyorsan yap kardeşim. Koyalım sandığı. Millete soralım: Erken seçim istiyor musun, istemiyor musun?..’
30.05.2021Siyaset
'Tehdit edilmek feci bir şey'
'Tehdit edilmek feci bir şey'‘Netanyahu benzetmesi’ne ilişkin sözlerinin çarpıtıldığını savunan Akşener, “Çok ayıp. Bizatihi Cumhurbaşkanı tarafından tehdit edilmiş olmak. Bu tehditlerin hiçbirine pabuç bırakacak bir insan değilim” dedi...
29.05.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktırGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Soylu "Biz intikam alınacak adamlarız, çünkü bu ülkeyi vesayet altına almak istediler, müsaade etmedik. Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır, ekşi yemedim karnım ağrımıyor." ifadelerini kullandı.
27.05.2021Siyaset
Parlamenter sistem tasarımını açıkladı
Parlamenter sistem tasarımını açıkladıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem (İGPS) İlkeleri’ni açıkladı.
27.05.2021Siyaset
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım açıklaması
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan bu huzur ve güven ikliminden duyulan bir rahatsızlık olduğunu biliyoruz. İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanında olacağız. Binali Yıldırım arkadaşımızın da oğlu üzerinden hedefe alınması, asıl niyeti gösteren bir başka işarettir' dedi.
26.05.2021Gündem
AK Parti'den son dakika Süleyman Soylu açıklaması
AK Parti'den son dakika Süleyman Soylu açıklamasıAK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, 'İllegal mafyatik bir kişinin iftiraları gündeme getiriliyor. AK Parti MYK’sı, Süleyman Soylu’yla ilgili, eski Başbakanımızla ilgili bu iddiaları en güçlü şekilde reddetmektedir.' dedi.
26.05.2021Siyaset
AK Parti'li Kırkpınar: 'Polonya'ya savunma sanayi ihracatı, Türkiye'nin kaydettiği ilerlemeyi gösteriyor'
AK Parti'li Kırkpınar: 'Polonya'ya savunma sanayi ihracatı, Türkiye'nin kaydettiği ilerlemeyi gösteriyor'AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Polonya'ya savunma sanayi ihracatı yapılmasının, Türkiye'nin kaydettiği ilerlemeyi ortaya koyduğunu söyledi.
25.05.2021Siyaset
Bahçeli'den son dakika Süleyman Soylu açıklaması: Herkesi uyarıyorum!
Bahçeli'den son dakika Süleyman Soylu açıklaması: Herkesi uyarıyorum!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada, 'Herkesi uyarıyorum. Hedef Türkiye'dir, hedef birliğimizdir. Hedefin Türkiye olduğu bir tezgah kurulmuştur. Hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı'nın boynuna tasma geçiremeyecek. Buna da hiçbir alçağın gücü ve nefesi yetmeyecek' dedi.
25.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ak partiiyi partiCHPİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenermeral akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.