Jamie Spears

Jamie Spears

Son dakika Jamie Spears haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jamie Spears gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jamie Spears haber sayfamızda...

Jamie Spears

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 91 jamie spears haberi bulunmuştur.
Britney Spears’tan babasıyla ilgili yeni suçlama: 36 milyon dolar aldı!
Britney Spears’tan babasıyla ilgili yeni suçlama: 36 milyon dolar aldı!Ünlü şarkıcı Britney Spears ve babası Jamie Spears arasındaki sular durulmuyor. Spears, son olarak babasının 13 yıllık vasilik döneminde en az 36 milyon dolarını aldığını iddia etti.
20.01.2022Cadde
Britney Spears müziğe ara verme nedenini açıkladı
Britney Spears müziğe ara verme nedenini açıkladıSon dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen ve 13 yıl sonra özgürlüğüne kavuşan şarkıcı Britney Spears, yeni albüm çıkarıp çıkarmayacağı yönündeki sorulara açıklık getirdi.
29.12.2021Cadde
Britney Spears'ın babası Jamie Spears para istiyor!
Britney Spears'ın babası Jamie Spears para istiyor!13 yıl süren vasiliği geçen ay mahkeme kararıyla sona eren Jamie Spears, kızı Britney Spears'tan yine para talep etti. Mahkemeye başvuran baba Spears, şarkıcı kızından saatlik 1200 dolar istedi.
21.12.2021Cadde
‘Annem ve babam  hapiste olmalı’
‘Annem ve babam hapiste olmalı’ABD’li pop star Britney Spears, babasının 13 sene süren vasiliğinden kurtulmasının ardından Instagram’da açıklama yaptı. Şarkıcı, annesiyle babasının vasilik sürecinde kendisine yaşattıkları eziyet nedeniyle cezaevine konulmaları gerektiğini öne sürdü
18.11.2021Dünya
Britney Spears annesini suçladı: Gizlice hayatımı mahvetti!
Britney Spears annesini suçladı: Gizlice hayatımı mahvetti!Babası Jamie Spears'ın yıllarca süren vasiliğinin sona ermesi için yürüttüğü hukuki mücadeleyi kazanan şarkıcı Britney Spears, annesi Lynne'i 13 yıl süren vasiliğin arkasındaki isim olmakla suçladı. Ünlü pop yıldızı, babasına vasilik fikrini annesinin verdiğini iddia etti.
11.11.2021Cadde
Britney Spears: Adalet istiyorum!
Britney Spears: Adalet istiyorum!Babası Jamie Spears'ın vasiliğinin tamamen kalkması için gün sayan şarkıcı Britney Spears, dava sürecinde yanında olmayan ailesine sitem etti. Artık anlayışlı davranıp sessiz kalmayacağını ifade eden Spears, kendisine yapılanlar için adalet istediğini yazdı.
28.10.2021Cadde
Britney'in babası Jamie Spears'tan yeni hamle
Britney'in babası Jamie Spears'tan yeni hamleDünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'ın babası Jamie Spears, kızının vasisi olarak 13 yıl geçirdikten sonra, potansiyel bir soruşturma için hazırlanıyor. Baba Spears, bu kez yeni bir avukat tuttu.
22.10.2021Cadde
Her yerde takip etti! Saplantılı hayran kabusu...
Her yerde takip etti! Saplantılı hayran kabusu...21 yaşındaki başarılı dansçı ve modelin hayatı, takıntılı bir hayranının kendisini adım adım takip etmesiyle kabusa döndü.
14.10.2021Dünya
Britney'den hayranlarına teşekkür: Direnciniz sayesinde artık hayatım yolunda!
Britney'den hayranlarına teşekkür: Direnciniz sayesinde artık hayatım yolunda!Babası Jamie Spears'ın 13 yıl süren vasiliğinin sona ermesi için yürüttüğü hukuki mücadeleyi kazanan şarkıcı Britney Spears, bu süreçte 'Britney’e Özgürlük' (Free Britney) hareketi başlatarak kendisine destek olan hayranlarına teşekkür etti.
6.10.2021Cadde
Dünyanın gündemine oturmuştu! Britney Spears için mahkeme kararını verdi!
Dünyanın gündemine oturmuştu! Britney Spears için mahkeme kararını verdi!Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, babasının güdümünden kurtuldu. Los Angeles mahkemesi, Spears'ın tüm servetini kontrol eden baba Jamie Spears'ın vasilik yetkisini askıya aldı.
30.09.2021Cadde
Britney Spears’tan belgesel açıklaması: Doğru değil
Britney Spears’tan belgesel açıklaması: Doğru değilSon dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen Britney Spears, New York Times belgeseli 'Controlling Britney Spears'ta (Britney Spears'ı Kontrol Etmek) gösterilenlerin birçoğunun doğru olmadığını iddia etti.
28.09.2021Cadde
Yatak odasına dinleme cihazı koymuşlar!
Yatak odasına dinleme cihazı koymuşlar!New York Times gazetesinin belgeselinde, ABD’li ünlü şarkıcı Britney Spear’ın 13 yıldır vasisi olan babası Jamie Spears’ın kızının yatak odasına dinleme cihazı koydurduğu iddia edildi.
26.09.2021Dünya
Britney Spears'ın nişanlısının eski sevgilisi konuştu!
Britney Spears'ın nişanlısının eski sevgilisi konuştu!Şarkıcı Mayra Veronica, eski sevgilisi Sam Asghari'nin Britney Spears ile nişanlanmasının ardından suskunluğunu bozdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Veronica, "Sam, nihayet turnayı gözünden vurdu" dedi.
21.09.2021Cadde
Sam Asghari'den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı
Sam Asghari'den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtıSon dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen Britney Spears'ın nişanlısı Sam Asghari, pop yıldızına evlilik sözleşmesi imzalaması çağrısında bulunan hayranlara yanıt verdi.
15.09.2021Cadde
Britney Spears, Sam Asghari ile nişanlandı!
Britney Spears, Sam Asghari ile nişanlandı! Babası Jamie Spears'a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesinde zafere çok yakın olan Britney Spears, özel hayatında da istediği adımları atmaya başladı. 39 yaşındaki şarkıcı, sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandı.
13.09.2021Cadde
Britney Spears'ın babası vasiliğin sona ermesi için harekete geçti
Britney Spears'ın babası vasiliğin sona ermesi için harekete geçtiDünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, babası Jamie Spears'ın 13 yıllık vasiliğinin sona ermesi için verdiği mücadelede zafere yaklaştı. Baba Spears, vasiliği bırakmak için mahkemeye başvurdu.
9.09.2021Cadde
Britney Spears'ın avukatı: Babası, vasiliği bırakmak için para istiyor!
Britney Spears'ın avukatı: Babası, vasiliği bırakmak için para istiyor!Britney Spears'ın babası Jamie Spears, 13 yıl aradan sonra, şarkıcının vasiliğinden çekilmeyi kabul etti. Ancak ünlü yıldızın avukatı Mathew Rosengart, baba Spears'ın vasiliği bırakmak için iki milyon dolar (yaklaşık 17 milyon TL) istediğini açıkladı.
2.09.2021Cadde
Britney Spears'ın annesinden tepkilere yanıt
Britney Spears'ın annesinden tepkilere yanıtBabası Jamie Spears'ın, hayatını ve parasını kontrol ettiği 13 yıllık vasiliğin sona ermesini isteyen Britney Spears'ın hayranları, şarkıcının annesini hedef aldı. Dava sürecinde kızını yeteri derece savunmadığına ilişkin tepkiler alan Lynne Spears, kendisine yöneltilen sert eleştirilere yanıt verdi.
15.08.2021Cadde
Babası vasilikten çekiliyor
Babası vasilikten çekiliyorABD’li şarkıcı Britney Spears’ın 13 yıldır mal varlığı, kariyeri ve özel hayatının vasisi olan babası Jamie Spears, kızının vasilikten çekilmesi talebi nedeniyle girdiği hukuk savaşında geri adım attı.
14.08.2021Dünya
Britney Spears'in babası Jamie Spears'den şaşırtan karar
Britney Spears'in babası Jamie Spears'den şaşırtan kararBabası Jamie Spears'a karşı vasilik mücadelesi veren ve "Hayatımı geri istiyorum" diyen Britney Spears, sonunda özgürlüğüne kavuşuyor. Spears’in babası Jamie Spears, vasiliğinin askıya alınması için açılan davada mahkemeye kızının vasiliğinden çekilmeyi planladığını söyledi.
13.08.2021Cadde
‘Britney’i hastaneye yatırmak istiyoruz’
‘Britney’i hastaneye yatırmak istiyoruz’ABD’li ünlü şarkıcı Britney Spears’ın (39) vasisi konumunda olan babası Jamie Spears, kızının avukatlarının mahkemeye verdiği “vasiliğin sonlandırılması” dilekçesinin “temelsiz” olduğunu savundu.
9.08.2021Dünya
Britney Spears'ın babası kızının hastaneye yatırılmasını istedi
Britney Spears'ın babası kızının hastaneye yatırılmasını istediJamie Spears, kızının üstündeki egemenliğine devam ediyor. Britney Spears’ın babası şimdi de vasisi konumunda olduğu kızının hastaneye yatırılmasını istiyor.
8.08.2021Cadde
Britney Spears domuz sahiplendi: Yalnız olmadığımı hissettiriyor
Britney Spears domuz sahiplendi: Yalnız olmadığımı hissettiriyorBabası Jamie Spears'a karşı verdiği vasilik mücadelesini kaybeden şarkıcı Britney Spears, domuz sahiplendi. Anksiyete (kaygı) sorununun üstesinden gelmek için terapi yaptığını söyleyen Spears, Geeze adını verdiği domuzu ile objektif karşısına geçti.
6.08.2021Cadde
Britney’nin özgürlüğü için yasa tasarısı
Britney’nin özgürlüğü için yasa tasarısıÜnlü şarkıcı Britney Spears’ın, özel hayatını ve kariyerini kontrol eden yasal vasisi, babası Jamie Spears’a karşı verdiği özgürlük mücadelesine ABD Temsilciler Meclisi de katıldı
22.07.2021Dünya
Britney Spears: Hayallerim öldü!
Britney Spears: Hayallerim öldü!Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın finansal ve kişisel hayatının kontrolü, 2007 yılında geçirdiği psikolojik rahatsızlığın ardından tamamen babası Jamie Spears'ın kontrolüne geçmişti. Babası Jamie Spears'a karşı verdiği vasilik mücadelesini kaybeden ünlü şarkıcı Britney Spears, mahkeme sonrası ilk kez konuştu.
20.07.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Jamie Spears ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.