Jeremy Renner

Jeremy Renner

Son dakika Jeremy Renner haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeremy Renner gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeremy Renner haber sayfamızda...

Jeremy Renner

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64 jeremy renner haberi bulunmuştur.
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film Önerileri
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film ÖnerileriFilm dünyasının sevilen türleri arasında gerilim, komedi, macera ve aksiyon filmleri başı çekiyor. Her yaş grubundan bireylere uygun çekilen filmler izlerken kişiyi işlediği konuya adapte ediyor. Yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü isimlerin oturduğu ve kadrosunda önemli isimlerin yer aldığım filmler bulunuyor. Aileniz veya arkadaşlarınızla izleyebileceğiz en iyi, en yeni, sürükleyici, tehlikeli ve macera içeren Türk ve yabancı aksiyon film önerileri için sizin için hazırladığımız aksiyon filmleri 2024 içeriğimize göz atabilirsiniz.
Jeremy Renner geri dönüyor
Jeremy Renner geri dönüyorGeçen sene bu zamanlar geçirdiği kaza nedeniyle neredeyse ölümden dönen Jeremy Renner, oyunculuğa ve müziğe geri dönüyor.
Ünlü oyuncu ölümden dönmüştü! 'İyileşmemin bir numaralı sebebi kızım'
Ünlü oyuncu ölümden dönmüştü! 'İyileşmemin bir numaralı sebebi kızım'İki kez Akademi Ödülü adaylığı kazanan Jeremy Renner, 2023'ün ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan oyuncunun, 30'dan fazla kemiğinin kırıldığı ortaya çıkmıştı. Uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan Renner, sosyal medya hesabından görenleri duygulandıran bir paylaşımda bulundu.
2.01.2024Cadde
Google'da 2023'te dünyada ve Türkiye'de en çok neler arandı?
Google'da 2023'te dünyada ve Türkiye'de en çok neler arandı? Google, 2023 yılı arama trendlerini paylaştı.
12.12.2023Dünya
Kar küreme aracının altında kalmıştı! Ünlü oyuncunun son durumu
Kar küreme aracının altında kalmıştı! Ünlü oyuncunun son durumuİki kez Akademi Ödülü adaylığı kazanan Jeremy Renner, 2023'ün ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan oyuncunun, 30'dan fazla kemiğinin kırıldığı ortaya çıkmıştı. Hareket kabiliyetini yeniden kazanan Renner, iyileşme sürecinin 10'uncu ayı için sosyal medyada duygusal bir yazı kaleme aldı.
17.11.2023Magazin
Kar küreme aracının altında kalmıştı! Ünlü oyuncunun son durumu
Kar küreme aracının altında kalmıştı! Ünlü oyuncunun son durumuİki kez Akademi Ödülü adaylığı kazanan Jeremy Renner, 2023'ün ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan oyuncunun, 30'dan fazla kemiğinin kırıldığı ortaya çıkmıştı. Hareket kabiliyetini yeniden kazanan Renner, iyileşme sürecinin 10'uncu ayı için sosyal medyada duygusal bir yazı kaleme aldı.
18.11.2023Cadde
Kar küreme aracıyla ölümden dönen Jeremy Renner: Yaşadığım için şükrediyorum!
Kar küreme aracıyla ölümden dönen Jeremy Renner: Yaşadığım için şükrediyorum!'Ölümcül Tuzak' ve 'Hırsızlar Şehri' filmleriyle iki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen ABD'li oyuncu Jeremy Renner, korkunç bir kaza geçirmiş ve geçtiğimiz aylarda taburcu edilmişti. Renner, ocak ayında geçirdiği kaza sonrası yeni açıklamalarda bulundu.
26.10.2023Cadde
Chris Evans evde nikah masasına oturdu! Samimi törene ünlü akını
Chris Evans evde nikah masasına oturdu! Samimi törene ünlü akınıMarvel'ın sevilen karakteri 'Kaptan Amerika'ya hayat veren 42 yaşındaki ünlü aktör Chris Evans, 26 yaşındaki sevgilisi Alba Baptista ile Massachusetts'teki Boston bölgesindeki evlerinde düzenlenen samimi bir törenle evlendi. Yıldızlarla dolu davetli listesinde Robert Downey Jr, Chris Hemsworth ve Jeremy Renner gibi Chris Evans’ın Marvel'daki rol arkadaşlarının da yer aldığını açıkladı.
11.09.2023Cadde
İlk defa kırmızı halıda
İlk defa kırmızı halıdaBu sene başında geçirdiği kaza sonucunda ağır yaralanan ve uzun süre tedavi gören Jeremy Renner, ilk defa bir prömiyerde ve kırmızı halıda yer aldı.
13.04.2023Kültür Sanat
Kar kürerken kaza geçiren Jeremy Renner yürümeye başladı
Kar kürerken kaza geçiren Jeremy Renner yürümeye başladı'Ölümcül Tuzak' ve 'Hırsızlar Şehri' filmleriyle iki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen ABD'li oyuncu Jeremy Renner, korkunç bir kaza geçirmiş ve geçtiğimiz haftalarda taburcu edilmişti. Tedavisine evinde devam edilen Renner'dan iyi haberler geliyor. Ünlü oyuncudan hayranlarını sevindirecek haber geldi.
28.03.2023Cadde
Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştı
Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştıİki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen ABD'li oyuncu Jeremy Renner, geçtiğimiz aylarda korkunç bir kaza geçirmişti. Yedi tonluk kar küreme aracı aktörü ezmiş ve neredeyse hayatını kaybetmesine yol açmıştı. Ünlü isim, son olarak yeğeninin hastanedeyken kendisine yazdığı sevimli bir notu paylaşmasıyla adından söz ettirdi.
17.03.2023Cadde
Her şey yeğenini kurtarmak içinmiş: Jeremy Renner'ın kaza geçirme sebebi belli oldu!
Her şey yeğenini kurtarmak içinmiş: Jeremy Renner'ın kaza geçirme sebebi belli oldu!Şerif raporları, Renner'ın neredeyse hayatına mâl olan kazanın detaylarına ışık tutuyor.
27.01.2023Dünya
Feci kazanın ardından yeni gelişme! İşte acil durum aramasının detayları
Feci kazanın ardından yeni gelişme! İşte acil durum aramasının detayları'Ölümcül Tuzak' ve 'Hırsızlar Şehri' filmleriyle iki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen ABD'li oyuncu Jeremy Renner, geçtiğimiz haftalarda korkunç bir kaza geçirmişti. Yedi tonluk kar küreme aracı aktörü ezmiş ve neredeyse hayatını kaybetmesine yol açmıştı. İki kez ameliyat olan Renner'ın sağlık durumunda yeni bir gelişme oldu. Ünlü ismi bulan komşusunun 911 operatörüyle konuşmasının detayları ise ortaya çıktı.
20.01.2023Cadde
Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı: Durumu herkesin bildiğinden daha kötü!
Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı: Durumu herkesin bildiğinden daha kötü!'Ölümcül Tuzak' ve 'Hırsızlar Şehri' filmleriyle iki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen ABD'li oyuncu Jeremy Renner, geçtiğimiz haftalarda korkunç bir kaza geçirmişti. Yedi tonluk kar küreme aracı aktörü ezmiş ve neredeyse hayatını kaybetmesine yol açmıştı. İki kez ameliyat olan ve hastanede tedavisi devam eden Renner'ın arkadaşları, ünlü ismin durumunun söylenenden çok daha kötü olduğunu açıkladı.
17.01.2023Cadde
Yedi tonluk kar küreme aracı üstünden geçti: Jeremy Renner'ın kazasında yeni detaylar
Yedi tonluk kar küreme aracı üstünden geçti: Jeremy Renner'ın kazasında yeni detaylarMarvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde kar küreme aracının yol açtığı bir kazada ağır yaralanmış ve helikopterle acil olarak hastaneye götürülmüştü. Hâlâ hastanede olan ve tedavisi devam eden ünlü ismin korkunç kazasıyla ilgili 911 kayıtlarıyla birlikte yeni detaylar ortaya çıktı.
6.01.2023Cadde
Kaza sonrası ilk fotoğraf
Kaza sonrası ilk fotoğrafKullandığı kar küreme aracının altında kalıp ağır yaralanan Jeremy Renner, hastaneden ilk fotoğrafını paylaştı.
Renner bir ameliyat daha geçirecek
Renner bir ameliyat daha geçirecekHollywood yıldızı Jeremy Renner, evinin yolunu kapatan karları temizlemek isterken kaza geçirmiş, kendi kullandığı kar küreme aracının altında kalarak ciddi şekilde yaralanmıştı.
Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!
Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı Jeremy Renner, geçtiğimiz gün kar küreme makinesinin yol açtığı bir kazada ağır yaralanmış ve helikopterle acil olarak hastaneye götürülmüştü. Şu anda tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği ve ikinci kez ameliyat olması gerektiği öğrenilen ünlü isimin geçirdiği kazanın detayları ortaya çıktı.
3.01.2023Cadde
Jeremy Renner’ın  durumu kritik
Jeremy Renner’ın durumu kritikİki kez Oscar adayı olan Jeremy Renner, yeni yılda geçirdiği kaza nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Jeremy Renner kaza geçirdi! Durumu kritik
Jeremy Renner kaza geçirdi! Durumu kritikMarvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı, oyuncu Jeremy Renner’ın, kar kürerken kaza geçirdiği öğrenildi. Ünlü oyuncunun durumuyla ilgili bilgiyi sözcüsü verdi. Fırtınanın yoğun yaşandığı Sierra Nevada dağlarında bir çiftliği bulunan oyuncu, sosyal medya hesabından fırtına ve kar yağışının boyutunu ortaya koyan bir fotoğrafı paylaşmıştı.
2.01.2023Cadde
Dünyanın konuştuğu seri katilin gizemi çözüldü! Kurbanlarını neden yediğini açıkladı...
Dünyanın konuştuğu seri katilin gizemi çözüldü! Kurbanlarını neden yediğini açıkladı...1992 yılında yakalanana kadar 16 kişiyi vahşice öldürdü. Üzerlerinnde deneyler yaptı ve kurbanlarının bazılarını yedi. Tüyler ürperten seri katil parmaklıklar adrındayken onunla röportaj yapan ünlü gazeteci, neden kurbanlarından bazılarını yediğine açıklık getirdi.
5.10.2022Dünya
2012'den bu yana Avengers oyuncuları ne kadar kazandı?
2012'den bu yana Avengers oyuncuları ne kadar kazandı?Marvel'ı birçoğumuz seviyor. Niye sevmeyelim ki! Marvel Sinematik Evreni'nin meşhur süper kahraman takımı Avengers'ı da seviyoruz. Peki Avengers'ı canlandıran ünlü oyuncular ne kadar kazandı? Zenginin parasının züğürdün çenesini yorduğu bir içeriğe daha gelin hep birlikte Molatik olalım...
25.03.2022Ünlüler
Görevimiz Tehlike 5 filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Görevimiz Tehlike 5 filmi kaç yılında çekildi?
Görevimiz Tehlike 5 filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Görevimiz Tehlike 5 filmi kaç yılında çekildi?Bu akşam TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak olan Görevimiz Tehlike 5 filmi hakkında araştırmalar devam ediyor. Çekimlerine 2014 yılında başlanan Görevimiz Tehlike 5 filmi Avusturya'nın Viyana kentinde çekildi. İşte Görevimiz Tehlike 5 filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
21.08.2021Cadde
Okçuluğunu konuşturdu
Okçuluğunu konuşturduHailee Steinfeld, ‘Hawkeye’ filminin Georgia’daki setinde görüntülendi.
2.03.2021Cadde
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı hangi yılda çekildi?
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı hangi yılda çekildi?Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi Marvel tarafından çekilen filmler arasında yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo'nun yer aldığı filmde Steve Rogers'ı insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak filmde karşımıza çıkmaktadır. İşte Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
12.11.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Jeremy Renner ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.