Johnson

Johnson

Son dakika Johnson haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Johnson gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Johnson haber sayfamızda...

Johnson

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.593 johnson haberi bulunmuştur.
Johnson: Kritik dönüm noktasına yaklaşıldı
Johnson: Kritik dönüm noktasına yaklaşıldı İngiltere Başbakanı Boris Johnson, iklim değişikliği konusunda "insanlığın büyüme zamanının" geldiğini ve "kritik bir dönüm noktasına yaklaşıldığını" belirtti.
23.09.2021Dünya
Çin medyası ABD, İngiltere ve Avustralya'ya ateş püskürüyor
Çin medyası ABD, İngiltere ve Avustralya'ya ateş püskürüyorÇin basını, AUKUS adlı yeni güvenlik iş birliği kapsamında ABD, İngiltere ve Avusturalya arasındaki nükleer enerjili denizaltı projesine tepki gösterdi.
23.09.2021Dünya
Biden'ın BM konuşması sırasında geçen bir uçak F-16'yla engellendi
Biden'ın BM konuşması sırasında geçen bir uçak F-16'yla engellendiKuzey Amerika Hava Savunma Komutanlığı, geçici uçuş kısıtlama sahasının normal bir uygulaması olduğunu belirterek operasyonu teyit etti.
23.09.2021Dünya
ABD'de üçüncü doz BioNTech aşısına onay!
ABD'de üçüncü doz BioNTech aşısına onay!ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Çarşamba günü 65 yaş üstü ve yüksek risk grubundaki Amerikalılar için üçüncü doz Pfizer/BioNTech aşısı için onay verdi. Böylece iki doz aşısının üzerinden en az altı ay geçmiş kişiler için hızlıca aşı dağıtımı yapılabilecek.
23.09.2021Dünya
Yoksul ülkelerde %1’i bile bulmadı
Yoksul ülkelerde %1’i bile bulmadıDünya nüfusunun yarısından fazlası henüz bir doz Kovid-19 aşısı bile olmadı. Uluslararası Af Örgütü’ne göre ise, yoksul ülkelerde 2 doz aşı olanların oranı yüzde 1’i geçmezken zengin ülkelerde bu oran yüzde 55’e ulaştı
23.09.2021Gündem
Liderlerle görüştü, el sıkıştı, ‘pozitif’ çıktı!
Liderlerle görüştü, el sıkıştı, ‘pozitif’ çıktı!ABD’nin New York kentinde düzenlenen 76’ncı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun salgın nedeniyle “süper yayıcı etkinliğe” dönüşeceğine dair endişeler sürerken, Brezilya heyetinde bulunan Sağlık Bakanı Marcelo Queiroga’nın Kovid-19’a yakalandığı açıklandı.
23.09.2021Dünya
İngiltere, ABD ile STA beklentisini düşürdü
İngiltere, ABD ile STA beklentisini düşürdüİngiltere Başbakanı Boris Johnson, ABD Başkanı Joe Biden'ın iki ülke arasında bir Serbest Ticaret Anlaşması (STA) müzakeresine yanaşmamasının ardından ticarette "kademeli adımlar" atacaklarını söyledi.
22.09.2021Ekonomi
İngiltere'den Fransa'ya AUKUS Anlaşması mesajı
İngiltere'den Fransa'ya AUKUS Anlaşması mesajıİngiltere Başbakanı Boris Johnson, Paris yönetiminin, Avustralya'nın Fransa'yla olan denizaltı anlaşmasını iptal ederek İngiltere ve ABD ile yeni bir anlaşmaya varmasıyla ilgili öfkesini aşması gerektiğini söyledi.
22.09.2021Dünya
AUKUS kavgasına Rusya da katıldı: Hedefte biz de varız
AUKUS kavgasına Rusya da katıldı: Hedefte biz de varızRusya Güvenlik Konseyi Sekreteri Nikolay Patrushev, "ABD ve İngiltere'nin nükleer denizaltılar için Avustralya ile bir araya gelmesini sağlayacak anlaşma sadece Pekin'i değil Moskova'yı da hedef alıyor" dedi.
22.09.2021Dünya
Son dakika... Testi pozitif çıktı! Bolsonaro'ya bir şok daha
Son dakika... Testi pozitif çıktı! Bolsonaro'ya bir şok dahaBrezilya lideri BM zirvesi için gittiği New York'ta bir pizzacıya alınmadı, saatler sonra ise Sağlık Bakanı'nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. BM Genel Kurulu'nda bulunan bakan, İngiltere Başbakanı Johnson'la el sıkışmıştı.
22.09.2021Dünya
İngiltere'de unlara folik asit katılacağı duyuruldu
İngiltere'de unlara folik asit katılacağı duyurulduİngiltere’de hükümet, doğacak bebeklerde sağlık sorunlarını önlemek amacıyla unlara folik asit katılacağını açıkladı.
21.09.2021Dünya
‘Türkiye’nin başarı hikâyesi’
‘Türkiye’nin başarı hikâyesi’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkevi’nin açılışında “Binamız, Türkiye’nin başarı hikayesinin sembollerinden biri olarak hizmet verecek” diye konuştu
21.09.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de peş peşe kritik görüşmeler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de peş peşe kritik görüşmelerSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere geldiği New York'ta İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ı kabulü sona erdi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'i kabul etti.
21.09.2021Siyaset
Kuzey Kore, ABD'yi uyardı: Son derece tehlikeli bir eylem
Kuzey Kore, ABD'yi uyardı: Son derece tehlikeli bir eylemKuzey Kore, ABD'nin Avustralya'ya nükleer enerjili denizaltı sağlama kararını eleştirerek anlaşmanın, ülkenin güvenliğini etkilediğinin tespit edilmesi halinde bazı karşı önlemler uygulayabileceği konusunda Washington'ı uyardı.
20.09.2021Dünya
Havuz günü
Havuz günüDwayne Johnson, kızlarıyla havuz günü yaptı.
20.09.2021Cadde
Avustralya 'denizaltı kararı'nda Fransa'ya karşı açık ve dürüst olduğunu savundu
Avustralya 'denizaltı kararı'nda Fransa'ya karşı açık ve dürüst olduğunu savunduAvustralya Savunma Bakanı Peter Dutton, Fransa ile yaptıkları denizaltı sözleşmesinin iptali konusunda, hükümetin bu ülkeye karşı ‘‘açık ve dürüst" davrandığını iddia etti.
19.09.2021Dünya
Son dakika... Macron ateş püskürdü! 'Bunlar karşılıksız kalmayacak...'
Son dakika... Macron ateş püskürdü! 'Bunlar karşılıksız kalmayacak...'Avustralya'nın Fransa ile yaptığı 90 milyar dolarlık denizaltı anlaşmasını, İngiltere ve ABD ile başka bir anlaşma yapmak için iptal etmesi Cumhurbaşkanı Macron'u küplere bindirdi. Avustralya ve ABD'deki büyükelçilerini derhal çeken Paris yönetiminin İngiltere'ye tepkisi de sert oldu: Bu yapılanlar karşılıksız kalmayacak...
18.09.2021Dünya
Avustralya, Fransa'nın Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak nitelendirdi
Avustralya, Fransa'nın Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak nitelendirdiAvustralya, Fransa ile imzaladığı denizaltı projesini iptal ederek ABD ile anlaşmasının ardından Fransa'nın Canberra Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak karşıladıklarını belirtti.
18.09.2021Dünya
Son dakika: Fransa'dan Avustralya için flaş adım! Büyükelçilerini geri çağırdı
Son dakika: Fransa'dan Avustralya için flaş adım! Büyükelçilerini geri çağırdıSon dakika habierine göre; Fransa, Avustralya'nın kendisiyle denizaltı projesini iptal ederek ABD ile anlaşmasının ardından Washington ve Canberra Büyükelçilerini geri çağırdı.
17.09.2021Dünya
Yüzyılın Anlaşmasını kaptıran Fransa'da tepkiler yükseliyor
Yüzyılın Anlaşmasını kaptıran Fransa'da tepkiler yükseliyorAvustralya'nın Fransa ile 2016'dan bu yana yürüttüğü denizaltı programından çekilmesi Fransa'da "ihanet" ve "sırtımızdan vurulduk" tepkisine yol açtı.
17.09.2021Dünya
Hint-Pasifik bölgesi için kritik anlaşma
Hint-Pasifik bölgesi için kritik anlaşmaHint-Pasifik bölgesinde Çin’e karşı üstünlüğünü korumak isteyen ABD ve İngiltere, Avustralya ile imzaladığı anlaşmayla bu ülkenin nükleer denizaltı üretmesini sağlayacak.
17.09.2021Dünya
İngiltere tarihinde ikinci kadın dışişleri bakanı
İngiltere tarihinde ikinci kadın dışişleri bakanıİngiltere’de Başbakan Boris Jonhson hükümetinin ilk kabine revizyonunda Dışişleri, Savunma, İskan, Uluslararası Ticaret ve Eğitim bakanlıklarında değişikliğe gidildi.
17.09.2021Dünya
İnce mesajlı pozlar
İnce mesajlı pozlarPrens Harry ile eşi Meghan Markle, Time dergisinin “En Etkili 100 İsim” listesinde yer aldı. Meghan Markle’ın Time’ın kapağı için verdiği pozda saçının otoritesini yansıttığı bildirildi.
17.09.2021Dünya
Son dakika... Dünya devleri arasında 'nükleer' kavga! Fransa 'sırtından vurulduğunu' açıkladı
Son dakika... Dünya devleri arasında 'nükleer' kavga! Fransa 'sırtından vurulduğunu' açıkladıSon dakika haberlere göre, Avustralya'nın Fransa'yla yaptığı nükleer denizaltı anlaşmasını iptal etmesiyle yer yerinden oynadı. ABD ve İngiltere ile anlaştığını açıklayan ülkeye, Paris'ten çok sert tepki geldi. Fransız yetkililer sorunun artık Avrupa'nın sorunu haline geldiğini belirtti.
16.09.2021Dünya
Avustralya, nükleer enerjili denizaltılar inşa edecek
Avustralya, nükleer enerjili denizaltılar inşa edecekAvustralya Başbakanı Scott Morrison, İngiltere ve ABD ile vardıkları AUKUS adlı yeni güvenlik anlaşması uyarınca nükleer enerjili denizaltı inşa etmelerinin, nükleer silah peşinde oldukları anlamına gelmeyeceğini söyledi.
16.09.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İngiltereABDAvustralyaFransaGazetehaberi

Johnson ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.