Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

Son dakika Johnson & Johnson haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Johnson & Johnson gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Johnson & Johnson haber sayfamızda...

Johnson & Johnson

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.689 johnson johnson haberi bulunmuştur.
Son dakika... Delta varyantına karşı etkinliği açıklandı!
Son dakika... Delta varyantına karşı etkinliği açıklandı! Son dakika haberlere göre, BioNtech ve Pfizer yaptıkları son denemenin Delta dahil olmak üzere bütün varyantlara karşı etkinliğine ilişkin sonuçlarını açıkladı.
21.10.2021Dünya
ABD'de iki aşının takviye doz aşı için acil onay
ABD'de iki aşının takviye doz aşı için acil onayABD'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı üreten Moderna ve Johnson&Johnson'un, takviye dozları için yaptığı başvurular onaylandı.
20.10.2021Dünya
New York borsası yükselişle kapandı
New York borsası yükselişle kapandıNew York borsası, büyük şirketlerin güçlü gelmeye devam eden üçüncü çeyrek bilançolarının etkisiyle günü yükselişle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi 200 puana yakın değer kazandı ve yüzde 0,56 artışla 35.457,31 puana yükseldi.
19.10.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, büyük şirketlerin güçlü gelmeye devam eden üçüncü çeyrek bilançolarının etkisiyle güne yükselişle başladı.
19.10.2021Ekonomi
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası yükselişle açıldıNew York borsası, büyük şirketlerin güçlü gelmeye devam eden üçüncü çeyrek bilançolarının etkisiyle güne yükselişle başladı.
19.10.2021Uzmanpara
AB, 1 milyardan fazla Kovid-19 aşısı ihraç etti
AB, 1 milyardan fazla Kovid-19 aşısı ihraç ettiAvrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, şimdiye kadar 1 milyar dozdan fazla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı ihraç ettiklerini söyledi.
18.10.2021Ekonomi
AB, CureVac'ın aşısının değerlendirme sürecini durdurdu
AB, CureVac'ın aşısının değerlendirme sürecini durdurduAvrupa Birliği'nin (AB) ilaç düzenleyici kurumu Avrupa İlaç Ajansı (EMA), Alman firması CureVac tarafından yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen "CVnCoV" adlı aşının değerlendirmesini durdurduğunu duyurdu.
12.10.2021Dünya
Evsiz adam, aşı karşıtı grubu susturdu
Evsiz adam, aşı karşıtı grubu susturduEvsiz birinin aşı karşıtı bir argümanı sadece birkaç kelimeyle susturduğu anlar kameraya yansıdı.
9.10.2021Dünya
Son dakika... Nobel Tıp Ödülü açıklandı
Son dakika... Nobel Tıp Ödülü açıklandı2021 yılı Nobel Psikoloji veya Tıp Ödülü, David Julius ile Ardem Patapoutiana sıcaklık ve dokunma reseptörleri keşfettikleri için verildi. Bilim insanlarına verilecek para ödülü de belli oldu.
4.10.2021Dünya
Slovenya'da Kovid-19 tedbirlerine protestoda polisli müdahale
Slovenya'da Kovid-19 tedbirlerine protestoda polisli müdahaleSlovenya'nın başkenti Ljubljana'da polis, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerini protesto eden gruba göz yaşartıcı gaz ve tazyikli suyla karşılık verdi.
30.09.2021Dünya
ABD'de üçüncü doz BioNTech aşısına onay!
ABD'de üçüncü doz BioNTech aşısına onay!ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Çarşamba günü 65 yaş üstü ve yüksek risk grubundaki Amerikalılar için üçüncü doz Pfizer/BioNTech aşısı için onay verdi. Böylece iki doz aşısının üzerinden en az altı ay geçmiş kişiler için hızlıca aşı dağıtımı yapılabilecek.
23.09.2021Dünya
Yoksul ülkelerde %1’i bile bulmadı
Yoksul ülkelerde %1’i bile bulmadıDünya nüfusunun yarısından fazlası henüz bir doz Kovid-19 aşısı bile olmadı. Uluslararası Af Örgütü’ne göre ise, yoksul ülkelerde 2 doz aşı olanların oranı yüzde 1’i geçmezken zengin ülkelerde bu oran yüzde 55’e ulaştı
23.09.2021Gündem
Ölüm riski 11 kat yüksek! Dikkat çeken aşı araştırması
Ölüm riski 11 kat yüksek! Dikkat çeken aşı araştırmasıABD'de yapılan araştırmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olmayanların, olanlara göre hastalanma riskinin 4,5, ölüm riskinin ise yaklaşık 11 kat yüksek olduğu bildirildi.
10.09.2021Dünya
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli 3. doz ve test uyarısı! 'Rehavete kapılmayın'
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli 3. doz ve test uyarısı! 'Rehavete kapılmayın'Koronavirüs vakaları tüm dünyada artarken, varyant tartışmaları üçüncü doz aşıya ihtiyacı da gündeme getirdi. Üçüncü doz aşının önemine dikkat çeken Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Antikor testi yaptıranlar da rehavete kapılmasın" uyarısında bulundu.
16.10.2021Gündem
Flaş karar! Kanada sınırları tüm dünyaya açıldı
Flaş karar! Kanada sınırları tüm dünyaya açıldıKanada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle 21 Mart 2020'de kapattığı sınır kapılarını bugünden itibaren yeniden açtı.
7.09.2021Dünya
Afganistan’dan gelene 10 gün karantina
Afganistan’dan gelene 10 gün karantinaİçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine ‘Ülkeye Giriş Tedbirleri’ konulu genelge gönderdi. Hindistan ve Bangladeş uçuş yasağı kapsamından çıkarıldı. Afganistan’dan gelenler, 10 gün zorunlu karantinaya tabi tutulacak. Bugünden itibaren sınır kapılarından Türkiye’ye giriş yapacak Türk vatandaşlarının, aşı ya da PCR/hızlı antijen testi sonucu kontrol edilecek. Bunları ibraz edemeyenler, PCR testi uygulandıktan sonra geçebilecek
4.09.2021Gündem
AB ve AstraZeneca aşı uzlaştı
AB ve AstraZeneca aşı uzlaştıAnlaşma çerçevesinde AstraZeneca, AB'ye üçüncü çeyrek bitimine kadar 60 milyon doz, dördüncü çeyrek bitimine kadar da 75 milyon doz aşı sağlayacak.
3.09.2021Dünya
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni genelge! Yarından itibaren geçerli olacak...
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni genelge! Yarından itibaren geçerli olacak...İçişleri Bakanlığı, Afganistan ve ve Pakistan ülkelerinden gelen kişilerin ülkeye girişlerinde uygulanacak karantina tedbirlerine ilişkin genelge yayımladı. Genelge 4 Eylül'den itibaren geçerli olacak.
3.09.2021Gündem
AB'de yetişkinlerin yüzde 70'i aşılandı
AB'de yetişkinlerin yüzde 70'i aşılandıAB Komisyonu Başkanı von der Leyen, AB'deki yetişkin nüfusun yüzde 70'inin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı tam olarak aşılandığını bildirdi.
31.08.2021Dünya
Avustralya’da, BioNTech aşısı 12 yaş ve üzeri herkese vurulacak
Avustralya’da, BioNTech aşısı 12 yaş ve üzeri herkese vurulacakAvustralya Aşılama Teknik Danışma Grubu (ATAGI), ülkenin ilaç düzenleme kurumu Terapötik Ürünler İdaresi (TGA) tarafından onaylanan Pfizer/BioNTech’in ürettiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının 12 yaş ve üzerindeki tüm Avustralyalılara vurulmasına onay verdi.
27.08.2021Dünya
Brüksel'deki zincir mağazalarda Kovid-19 aşısı yapılacak
Brüksel'deki zincir mağazalarda Kovid-19 aşısı yapılacakBelçika'nın başkenti Brüksel'de yer alan İKEA, Primark, Action ve Carrefour gibi zincir mağazalarda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı uygulanacak.
24.08.2021Ekonomi
ABD'de üç aşıya üçüncü doz onayı verildi
ABD'de üç aşıya üçüncü doz onayı verildiABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), bağışıklık sistemleri zayıf kişilere uygulanmak üzere Pfizer-BioNTech ve Moderna aşılarının takviye dozu için onay verdi.
13.08.2021Dünya
Afrika Birliği, üye ülkelere Johnson & Johnson aşısının dağıtımına başlıyor
Afrika Birliği, üye ülkelere Johnson & Johnson aşısının dağıtımına başlıyorAfrika Birliği, ABD'li ilaç üreticisi Johnson & Johnson'dan sipariş verdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının dağıtımına başlıyor.
5.08.2021Dünya
AB, 200 milyon doz Novovax aşısı almaya hazırlanıyor
AB, 200 milyon doz Novovax aşısı almaya hazırlanıyorAvrupa Birliği (AB), ABD biyoteknoloji firması Novavax'ın yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirdiği potansiyel aşıdan 200 milyon doz alım sağlayacak sözleşmenin onaylandığını bildirdi.
4.08.2021Ekonomi
Pfizer/Biontech ve Moderna, AB için aşı fiyatlarını artırdı
Pfizer/Biontech ve Moderna, AB için aşı fiyatlarını artırdıPfizer/Biontech ve Moderna, Avrupa Birliği (AB) ile yapılan son anlaşmada yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı fiyatlarını yükseltti.
1.08.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsaşıkovid-19abdAvrupa Birliği

Johnson & Johnson ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.