Kalktı Mı

Kalktı Mı

Son dakika kalktı mı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kalktı mı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kalktı mı haber sayfamızda...

Kalktı Mı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.415 kalkti mi haberi bulunmuştur.
AKN Nedir, Ne İşe Yarar? Adil Kullanım Kotası Kalktı Mı?
AKN Nedir, Ne İşe Yarar? Adil Kullanım Kotası Kalktı Mı?İnternet üzerinde en çok merak edilen konulardan biri AKN olarak öne çıkıyor. Günümüzde ise bu yapı yavaş yavaş artık internet üzerinden kalkmaya başladı. Peki Akn nedir, ne işe yarar? Adil kullanım kotası kalktı mı? İşte bu konuda merak edilenler.
30.03.2021Eğitim
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri: 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri: 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı ile ilgili kararlar için son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Alınan son kararlar doğrultusunda 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma saatleri ile ilgili süre 3 saatten 4 saate çıkarılmıştı. Peki, sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri.
29.03.2021Gündem
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Vaka sayılarında yaşanan iniş çıkışlara göre yasaklar kademeli olarak kaldırıldı. Peki, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı kalktı mı? İstanbul'da yasak devam ediyor mu? İşte 20 yaşa altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri.
26.03.2021Gündem
Hangi illerde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kaldırıldı? Yasağın devam ettiği iller hangileri?
Hangi illerde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kaldırıldı? Yasağın devam ettiği iller hangileri?20 yaş altı ve 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasakları konusunda araştırmalar devam ediyor. Mart başında yerinde karar dönemine geçilmesi ile birlikte Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan koronavirüs risk haritasına göre illerin vaka durumlarına göre renk kodları tanımlanmıştı. Peki Hangi illerde sokağa çıkma yasakları kaldırıldı? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illerde devam ediyor?
23.03.2021Gündem
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma saatleri
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma saatleri20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeler merak ediliyor. Vaka sayılarına göre dört risk grubuna ayrılan illerde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkma saatlerinde değişiklik yapılmıştı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri.
22.03.2021Gündem
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde var? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde var? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Son normalleşme kararları ile birlikte risk durumuna göre bazı illerde yasaklar kaldırıldı. Peki, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü kişiler için sokağa çıkma yasağı kalktı mı? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için sokağa çıkma saatleri ve son değişiklikler.
20.03.2021Gündem
Sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? İşte sokağa çıkma yasağı olan iller
Sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? İşte sokağa çıkma yasağı olan illerSokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı var? 1 Mart'ta alınan kademli normalleşme kararlarıyla birlikte illerdeki risk durumuna göre hafta sonu sokağa çıkma yasağı kaldırılmıştı bazı illerde ise bir güne düşürülmüştü. 15 Mart'ta yapılan son Kabine Toplantısında hangi kararlar alındı? Sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? Bu hafta sonu 20-21 Mart tarihlerinde hangi illerde sokağa çıkma yasağı var?
20.03.2021Gündem
Hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var? İşte 65 yaş üstü için sokağa çıkma saatleri
Hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var? İşte 65 yaş üstü için sokağa çıkma saatleri65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? Normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte koronavirüs risk haritasına göre düşük ve orta riskli illerde kısıtlamalar kaldırıldı. Peki, hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor? İstanbul'da 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı var mı?
19.03.2021Gündem
Hangi illerde 20 yaş ve altı gençler için sokağa çıkma yasağı var? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak?
Hangi illerde 20 yaş ve altı gençler için sokağa çıkma yasağı var? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak?20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeler araştırılmaya devam ediyor. Kademeli normalleşme kararları ile birlikte bazı illerde kısıtlamalar kaldırılmıştı. Türkiye koronavirüs risk haritasına göre kontrollü normalleşme adımları atılıyor. Kontrollü normalleşme ile birlikte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili de saat değişikliği yapılmıştı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak, hangi illerde var?
18.03.2021Gündem
SON DAKİKA || Yasaklarda son durum nedir, geri mi geldi? Renklere göre yasaklar neler, kalktı mı?
SON DAKİKA || Yasaklarda son durum nedir, geri mi geldi? Renklere göre yasaklar neler, kalktı mı?Yasaklar ile ilgili son durum gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda tedbirler uygulanıyor. Sokağa çıkma yasağı uygulaması illerin risk durumuna göre değişim gösteriyor. Dün kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı. Peki yasaklar son durumu nedir, geri mi geldi? Renklere göre yasaklar neler?
16.03.2021Gündem
Son Dakika: 65 yaş ve üzeri sokağa çıkma saatleri | 65 yaş ve üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı?
Son Dakika: 65 yaş ve üzeri sokağa çıkma saatleri | 65 yaş ve üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı?65 yaş ve üzeri vatandaşlar için sokağa çıkma saatleri değişti mi? Son Kabine Toplantısı'nın ardından açıklanan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı normalleşme genelgesini yayımlamıştı. Genelgeye göre 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkma saatlerinde değişiklik yapıldı. Peki, 65 yaş ve üstü sokağa çıkma saatleri nedir? Yasak hangi illerde devam ediyor?
12.03.2021Gündem
Yasaklar geri gelecek mi, son dakika tekrar olacak mı? Hafta sonu-içi yasakları kalktı mı 2021?
Yasaklar geri gelecek mi, son dakika tekrar olacak mı? Hafta sonu-içi yasakları kalktı mı 2021?Yasaklar ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde iller risk durumlarına göre gruplara ayrıldı ve yasaklar illerin risk durumlarına göre şekilleniyor. Normalleşme adımları devamında gelen veriler sonrasında yasakların tekrar gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki yasaklar geri gelecek mi? İşte son dakika gelişmeleri...
11.03.2021Gündem
SON DAKİKA || 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, kalktı mı? 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri neler?
SON DAKİKA || 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, kalktı mı? 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri neler?20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Kabine toplantısı sonrasında 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatlerinin esnetileceği açıklanmıştı. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, kalktı mı?
10.03.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İşte 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı olan iller
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İşte 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı olan iller20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor? Kontrollü normalleşme kararları ile birlikte bazı illerde yasaklar kaldırıldı. İstanbul'da 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için saat yasağı devam ediyor mu? İşte risk grubuna göre sokağa çıkma saatleri...
9.03.2021Gündem
Yarın hangi illerde yasak var? Pazar sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı?
Yarın hangi illerde yasak var? Pazar sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı?Hafta sonu günlerinde sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı soruları peş peşe araştırılıyor. Yarın hangi illerde yasak var, sokağa çıkma yasağı pazar var mı, kalktı mı soruları yoğun ilgi görüyor. İşte sokağa çıkma yasağının uygulanacağı günler ve iller...
6.03.2021Gündem
20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde kalktı? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri
20 Yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde kalktı? İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleriSokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. 20 yaş altı bireyler için uygulanan sokağa çıkma yasağının saatleri değişti. Son Kabine Toplantısının ardından alınan normalleşme kararları kontrollü olarak uygulanıyor. Risk durumu düşük olan illerde sokağa çıkma yasağı ile ilgili esnemeler yapıldı. Peki, hangi illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor?
6.03.2021Gündem
Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Mart'ta Ankara'da yasak olacak mı 2021?
Ankara'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Mart'ta Ankara'da yasak olacak mı 2021?Sokağa çıkma yasağı illerin risk durumlarına göre değişiklik gösteriyor. İller; düşük, orta, yüksek ve çok yüksek olmak üzere risk durumlarına göre gruplara ayrıldılar. Düşük ve orta riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı 21.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak ve gün boyu devam etmeyecek. Ankara'da sokağa çıkma yasağının olup olmayacağı ise merak ediliyor. Peki hafta sonu Ankara'da sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı?
5.03.2021Gündem
İzmir'de hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Cumartesi-Pazar İzmir'de yasak var mı, kalktı mı?
İzmir'de hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Cumartesi-Pazar İzmir'de yasak var mı, kalktı mı?Sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. İllerin risk durumlarına göre hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Düşük ve orta riskli illerde sokağa çıkma yasağı hafta sonu gün boyu uygulanmayacak. İzmir'de sokağa çıkma yasağının bu hafta olup olmayacağı ise merak konusu. Peki Cumartesi ve Pazar günü İzmir'de sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı?
5.03.2021Gündem
Hafta sonu yasak uygulanacak mı? Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı devam ediyor?
Hafta sonu yasak uygulanacak mı? Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı devam ediyor?Hafta sonu yasak uygulanacak mı? Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı devam ediyor? Bugün günlerden Cuma günü olunca, hafta sonu günleri olan Cumartesi ve Pazar ile ilgili araştırmalar arttı. 2 Mart 2021 tarihinde normalleşme sürecine girmemizle birlikte yasaklar bazı illerde esnetildi. Risk gruplarına göre ayrılan illerin bazılarında hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanmaya devam ediyor. Bazı illerde ise hafta sonu sokağa çıkma yasağı sadece Pazar günleri uygulanacak. Düşük riskli illerde de hafta sonu sokağa çıkma yasağı tamamen kalkmış durumda. Peki bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, 6-7 Mart hafta sonu yasak kalktı mı?
5.03.2021Gündem
İstanbul'da ve diğer illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hafta sonu yasakları bu hafta geçerli mi?
İstanbul'da ve diğer illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hafta sonu yasakları bu hafta geçerli mi?İstanbul'da yasaklar kalktı mı, İstanbul'da hafta sonu (cumartesi, pazar) yasağı var mı soruları büyük dikkatle araştırılıyor. Aynı zamanda diğer iller için de araştırmalar hız kesmiyor. Son zamanlarda 81 ilde uygulana hafta sonu yasaklarının bu hafta uygulanıp uygulanmayacağı merak ediliyor. İstanbul'da ve diğer illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hafta sonu yasakları bu hafta geçerli mi? İşte hafta sonu sokağa çıkma yasağı hakkında bilinmesi gerekenler...
5.03.2021Gündem
Toplu taşıma yasağı kalktı mı (İstanbul)? Son dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma yasağı bitti mi, var mı?
Toplu taşıma yasağı kalktı mı (İstanbul)? Son dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma yasağı bitti mi, var mı?İstanbul'da toplu taşıma yasağı var mı? Toplu taşıma kısıtlaması İstanbul'da koronavirüs salgını nedeniyle devreye alınmıştı. İstanbul'daki 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma yasağı ile ilgili bir son dakika gelişmesi gündeme geldi. Peki İstanbul'da toplu taşıma yasağı kalktı mı? İşte 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri...
4.03.2021Gündem
Hafta sonu Antalya'da sokağa çıkma yasağı var mı? Antalya'da sokağa çıkma yasağı kalktı mı?
Hafta sonu Antalya'da sokağa çıkma yasağı var mı? Antalya'da sokağa çıkma yasağı kalktı mı?Sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklama yapmasının ardından İçişleri Bakanlığı Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklamaları detaylandırdı. Peki, hafta sonu sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Antalya'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İşte risk haritasına göre Antalya'nın koronavirüs haritası durumu.
4.03.2021Gündem
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hafta sonu yasak kalktı mı? (6-7 Mart 2021 Cumartesi - Pazar)
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hafta sonu yasak kalktı mı? (6-7 Mart 2021 Cumartesi - Pazar)Son zamanlarda uygulanan 81 ilde hafta sonu sokağa çıkma yasağı, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte esnedi. Bazı illerde hafta sonu yasakları kalktı, bazı illerde ise halen devam ediyor. Konuya ilişkin resmi açıklama Sağlık Bakanlığı'nın yayımladığı risk haritası ve İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelge ile netliğe kavuştu. Milyonlarca vatandaş 6 Mart Cumartesi günü ve 7 Mart Pazar günü için hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı? sorularına cevap arıyor. İşte hafta sonu yasak kalktı mı sorusunun il il cevabı...
4.03.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İstanbul'da 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı var mı?
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İstanbul'da 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı var mı?Sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. 20 yaş altı çocuklar ve gençler için uygulanan sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? Son Kabine Toplantısının ardından yapılan açıklamalar doğrultusunda bazı illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırıldı. Peki, hangi illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor? İstanbul'da 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri ne? İşte merak edilenler...
6.03.2021Gündem
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu yasak olacak mı?
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu yasak olacak mı?Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı sorusuna cevap almak isteyenler internet üzerinden bilgi araştırıyor. Bu hafta sonu yasak olacak mı? İçişleri Bakanlığı illeri risk grubuna göre ayırdı. Risk grubuna göre hafta sonu yasaklarının kalkıp kalkmadığı ise illere göre değişkenlik gösteriyor. Peki Ankara, İstanbul, İzmir'de hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? İşte büyükşehirler ve diğer şehirlerin hafta sonu yasak durumu...
4.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sokağa çıkma yasağı20 yaş altıistanbulkalktı mı65 yaş üstü

Kalktı Mı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.