Kapanan

Kapanan

Son dakika Kapanan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kapanan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kapanan haber sayfamızda...

Kapanan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.481 kapanan haberi bulunmuştur.
Kurulan şirket sayısı arttı
Kurulan şirket sayısı arttıKurulan şirket sayısı ağustosta bir önceki aya göre yüzde 30,7 artarak 8 bin 804'e, kapanan şirket sayısı da yüzde 28,7 artışla 1328'e yükseldi.
17.09.2021Uzmanpara
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati'den gıda fiyatlarına ilişkin açıklama
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati'den gıda fiyatlarına ilişkin açıklamaHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, gıda fiyatlarına ilişkin, "Piyasa serbesttir ama devletin düzenleyici ve denetleyici olduğunu asla unutmayalım. Devlet gereğini yapar." dedi.
16.09.2021Ekonomi
Son dakika... Sarıyer'de yolda çökme
Son dakika... Sarıyer'de yolda çökmeSarıyer, Haydar Aliyev Caddesi'nde yolda kısmi çökme oldu. Trafik akışı tek şeritten kontrollü olarak sağlanırken, çöken alanda onarım çalışması başlatıldı.
14.09.2021Gündem
Özer: PCR testi veli rızasıyla olacak
Özer: PCR testi veli rızasıyla olacakMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okullarda yüz yüze eğitimin devam etmesi konusunda kararlı olduklarını söyleyerek, ‘Okulların açık kalması, milli güvenlik meselesidir’ dedi. Bakan Özer, öğrencilere velilerin rızası olmadan PCR testi yapılmayacağını da ifade etti.
14.09.2021Eğitim
Son dakika haberi: Okullar tekrar kapanır mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika haberi: Okullar tekrar kapanır mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, 'Vaka sayılar artarsa okullar tekrar kapanır mı?' sorusuna, 'Öyle bir şey söz konusu değil. İl ve ilçe bazlı önlemleri alıyoruz. Vakaların yaygınlaşması durumunda vakaların görüldüğü sınıflarla ilgili karar alacağız.' yanıtını verdi.
13.09.2021Gündem
2020 yılı ahisi törende fenalaştı, ambulansta kalbi durdu
2020 yılı ahisi törende fenalaştı, ambulansta kalbi durduEdirne’de düzenlenen Ahilik Haftası açılış töreninde 2020 yılı ahisi süpürge ustası Efgan Döşlüoğlu (66) fenalaştı. İlk müdahalesi tören alanında yapılan Döşlüoğlu'nun ambulansta kalbi durdu. Yeniden hayata döndürülen Döşlüoğlu'nun tedavisinin sürdüğü belirtildi.
13.09.2021Gündem
Ümraniye'de yolu kapatıp asker uğurlaması yaptılar
Ümraniye'de yolu kapatıp asker uğurlaması yaptılarİstanbul Ümraniye’de asker uğurlaması yapan bir grup otomobilleriyle caddeyi trafiğe kapatarak meşale yaktı. Sloganlar atan grup arkadaki araçların kornaya basmasına aldırış etmedi.
12.09.2021Haberler
Ümraniye'de yolu kapatıp asker uğurlaması yaptılar
Ümraniye'de yolu kapatıp asker uğurlaması yaptılarİstanbul Ümraniye’de asker uğurlaması yapan bir grup otomobilleriyle caddeyi trafiğe kapatarak meşale yaktı. Sloganlar atan grup arkadaki araçların kornaya basmasına aldırış etmedi.
12.09.2021Gündem
Otomobille çarpışan taksinin şoförü feci şekilde can verdi
Otomobille çarpışan taksinin şoförü feci şekilde can verdiİzmir’in Buca ilçesinde, otomobille çarpışan taksinin sürücüsü Mehmet Salih Aslan (34) hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
12.09.2021Gündem
Otomobil taksiyle çarpıştı! Can kaybı var...
Otomobil taksiyle çarpıştı! Can kaybı var...İzmir'in Buca ilçesinde otomobilin taksiyle çarpışması sonucu 1 kişi hastanede hayatını kaybetti. Kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapanan yol, aracın çekilmesinin ardından normale dündü.
12.09.2021Gündem
‘Barış ve dostlukla anılsın istiyoruz’
‘Barış ve dostlukla anılsın istiyoruz’Erdoğan’dan Yunanistan’a 9 Eylül mesajı: “Ege Denizi’nin gerilim ve çekişmeden ziyade, barış ve dostlukla anılmasını arzu ediyoruz. Şimdiye kadar gerilimi artıran taraf olmamaya özen gösterdik”
10.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atina'ya net mesaj
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atina'ya net mesajCumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de Adalar Denizi Sempozyomu'na video mesaj gönderdi. Erdoğan, "Ege Denizi medeniyetin kavşak noktasında yer aldı.Ege Denizi barış ve dostlukla anılmalı. Aylan Bebek dünyanın utanç vesikası olarak hafızalarda. Tarihi fırsatlar Yunanistan nedeniyle heba edilmiştir." dedi.
9.09.2021Haberler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atina'ya net mesaj
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atina'ya net mesajCumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de Adalar Denizi Sempozyomu'na video mesaj gönderdi. Erdoğan, "Türkiye, Suriye kaynaklı düzensiz göçün engellenmesine yönelik verdiği olağanüstü mücadelede tek başına bırakılmıştır. Suriyeli mazlumlara kapanan kapıların, ülkemizde darbe girişiminde bulunmuş ve 251 vatandaşımızın kanını dökmüş FETÖ'cü canilere sonuna kadar açılması ise insanlık adına hicap kaynağıdır. Bu tablo karşısında komşumuz Yunanistan ülkemizin iyi niyetli çabalarına anlamlı katkı sunmak yerine maksimalist politikalarına hız vermiştir. Mülteci krizi iki ülke arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesine vesile olabilecekken bu tarihi fırsat Yunanistan'ın uzlaşmaz tutumu sebebiyle heba edilmiştir." dedi.
9.09.2021Gündem
Piyasalar ECB kararlarına odaklandı
Piyasalar ECB kararlarına odaklandıKüresel piyasalarda, ekonomik toparlanmaya ilişkin endişeler ve para politikalarına yönelik belirsizliklerle dün satış ağırlıklı bir seyir izlenmesinin ardından, bugün gözler Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) toplantısından çıkacak kararlara çevrildi.
9.09.2021Uzmanpara
Piyasalarda yön arayışı sürüyor
Piyasalarda yön arayışı sürüyorKüresel piyasalarda, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) varyantlarının ekonomiye etkilerine dair endişelerle dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından, zayıf veri akışının bulunduğu bugün de Asya borsaları açılışı ile ABD ve Avrupa endeks vadeli işlem sözleşmelerinde dalgalı seyrin devam ettiği görülüyor.
8.09.2021Uzmanpara
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybettiZeytinburnu'nda bariyere çarpan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti.
8.09.2021Haberler
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi öldü
Zeytinburnu'nda kaza yapan motosikletteki 2 kişi öldüZeytinburnu'nda bariyere çarpan motosikletteki 2 kişi hayatını kaybetti.
8.09.2021Gündem
Ata binen, voleybol oynayan arıza ekipleri
Ata binen, voleybol oynayan arıza ekipleriErzurum’da, elektrik dağıtım şirketinde çalışan işçiler ile elektrik teknikerlerine, 12 metre yükseklikteki direklerde voleybol maçıyla 'denge' eğitimi veriliyor, yaklaşan kış aylarında kar nedeniyle kapanan yerleşim yerlerine ulaşabilmek için de at binme öğretiliyor.
7.09.2021Gündem
Arıza ekipleri, ata binip direkte voleybol oynuyor
Arıza ekipleri, ata binip direkte voleybol oynuyorErzurum’da, elektrik dağıtım şirketinde çalışan işçiler ile elektrik teknikerleri, 12 metre yükseklikteki direklerde voleybol maçıyla 'denge' eğitimi alıp, yaklaşan kış aylarında kar nedeniyle kapanan yerleşim yerlerine ulaşabilmek için de at binmeyi öğreniyor.
7.09.2021Haberler
Arıza ekipleri, ata binip direkte voleybol oynuyor
Arıza ekipleri, ata binip direkte voleybol oynuyorErzurum’da, elektrik dağıtım şirketinde çalışan işçiler ile elektrik teknikerleri, 12 metre yükseklikteki direklerde voleybol maçıyla 'denge' eğitimi alıp, yaklaşan kış aylarında kar nedeniyle kapanan yerleşim yerlerine ulaşabilmek için de at binmeyi öğreniyor.
7.09.2021Gündem
G ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: G Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
G ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: G Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen çiftlerin yaşadığı mutluluğun yanında bir telaş da sarıyor. Çocuklarının cinsiyetini öğrenme heyecanı yaşayan aileler ardından isim araştırmasına giriyor. Kız bebekleri için anlamlı isimler seçmek isteyen aileler nadir bulunan, modern ve günümüz çağına uygun isimleri tercih ediyor. İsmin kendisi kadar kulağa hoş gelmesi de anne ve baba adaylarının dikkat ettiği faktörler arasında yer alıyor. G harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “G ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
KOSGEB'den esnafa 40 milyon lira kredi
KOSGEB'den esnafa 40 milyon lira krediKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı (KOSGEB) Hasan Basri Kurt, Bozkurt'ta esnafa 40 milyon lira kredi vereceklerini söyledi.
4.09.2021Uzmanpara
KOSGEB Bozkurt'ta esnafa 40 milyon lira kredi verecek
KOSGEB Bozkurt'ta esnafa 40 milyon lira kredi verecekKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı (KOSGEB) Hasan Basri Kurt, Bozkurt'ta esnafa 40 milyon lira kredi vereceklerini söyledi.
4.09.2021Ekonomi
Son dakika - Şenol Güneş: Takımda bazı değişiklikler olacak
Son dakika - Şenol Güneş: Takımda bazı değişiklikler olacakA Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Sonuç üzerinden yapılan yorumlara saygı duyarım. Kaybedilen maçtan sonra övgü beklemiyorum. Beklentiyi büyütmek de bazen sıkıntılı oluyor. Bize verilen bir görev var, en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yapamadığımızda da eleştirilirsek buna saygı duyarız" dedi.
3.09.2021Milli Takım
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadelede usul ve esaslar belirlendi
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadelede usul ve esaslar belirlendiAkaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin çıkarılan kanun kapsamında konuya dair usul ve esaslar da belirlendi.
2.09.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

kazaErzurumson dakika haberlerson dakika haberümraniye

Kapanan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.