Kargo Şirketleri

Kargo Şirketleri

Son dakika kargo şirketleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kargo şirketleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kargo şirketleri haber sayfamızda...

Kargo Şirketleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 386 kargo sirketleri haberi bulunmuştur.
Son dakika... Kayıp 'dalak' için İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı!
Son dakika... Kayıp 'dalak' için İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı!Yalova’da, ‘dalak büyümesi’ teşhisi konularak ameliyat edilen Ahmet Kıral'ın (55) dalağı, hastalık sebebinin belirlenmesi için İstanbul'a gönderildiği sırada kayboldu. Dalağın, Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen kargo yerine 'standart kargo' ibaresiyle gönderilerek kaybolması üzerine, soruşturma başlatıldı.
2.02.2021Gündem
Dalağını standart kargoyla göndermişler
Dalağını standart kargoyla göndermişlerGelen bir son dakika haberine göre; Yalova'da, ‘dalak büyümesi’ teşhisi konularak ameliyat edilen Ahmet Kıral'ın (55) dalağı, hastalık sebebinin belirlenmesi için İstanbul'daki bir hastaneye gönderildiği sırada kayboldu. Dalağın, Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen kargo yerine başka bir kargo şirketiyle 'standart kargo' ibaresiyle gönderildiğini öğrenince hastane yönetimi hakkında suç duyurusunda bulunan Kıral, 'Dalağım nerede?' diyerek duruma tepki gösterdi. Kıral’ın avukatı Musap Nayman ise "Yönetmelikte patolojik incelemeye gönderilecek organlarla ilgili 3 aşamalı paketlenme şartı bulunmaktadır. 2238 sayılı kanuna göre de organ nakli veya taşıması, Sağlık Bakanlığı tarafından ‘onaylı kargo şirketleri tarafından yapılır’ ibaresi vardır. Gönderilen kargo şirketi, bakanlık tarafından izin alınmış bir şirket değildir” dedi.
2.02.2021Haberler
Son dakika... Dalağını standart kargoyla göndermişler! Skandal
Son dakika... Dalağını standart kargoyla göndermişler! SkandalGelen bir son dakika haberine göre; Yalova'da, ‘dalak büyümesi’ teşhisi konularak ameliyat edilen Ahmet Kıral'ın (55) dalağı, hastalık sebebinin belirlenmesi için İstanbul'daki bir hastaneye gönderildiği sırada kayboldu. Dalağın, Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen kargo yerine başka bir kargo şirketiyle 'standart kargo' ibaresiyle gönderildiğini öğrenince hastane yönetimi hakkında suç duyurusunda bulunan Kıral, 'Dalağım nerede?' diyerek duruma tepki gösterdi. Kıral’ın avukatı Musap Nayman ise "Yönetmelikte patolojik incelemeye gönderilecek organlarla ilgili 3 aşamalı paketlenme şartı bulunmaktadır. 2238 sayılı kanuna göre de organ nakli veya taşıması, Sağlık Bakanlığı tarafından ‘onaylı kargo şirketleri tarafından yapılır’ ibaresi vardır. Gönderilen kargo şirketi, bakanlık tarafından izin alınmış bir şirket değildir” dedi.
1.02.2021Gündem
‘Kota’lı kargo!
‘Kota’lı kargo!Türkiye genelinde kargoda yaşanan yoğunluk nedeniyle ‘kota’ uygulaması yapılıyor. E-ticaret sitelerine ürün iade etmek isteyen tüketiciye şubeden, ‘Günlük kota doldu, yarın gelin’ deniyor
27.01.2021Ekonomi
Geçen yıl rekor kıran e-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar lira
Geçen yıl rekor kıran e-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar liraKovid-19 salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Ekonomi
E-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar lira
E-ticaret sektörünün 2021 hedefi 400 milyar liraKovid-19 salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Uzmanpara
2021 hedefi 400 milyar lira!
2021 hedefi 400 milyar lira!Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) verilerine göre, koronavirüs salgının da etkisiyle, 2020 yılında online alışveriş harcamaları geçen yıla göre yüzde 85 büyüdü. Rekor büyüme yaşayan e-ticaret sektörünün 2021 hedefi ise yüzde 400 milyar lira oldu.
15.01.2021Teknoloji
İşte sosyal medyada 2020’nin en çok konuşulan markaları!
İşte sosyal medyada 2020’nin en çok konuşulan markaları!Adba Analytics, The Brand Age Dergisi için hazırladığı raporda sosyal medyada 2020 yılının en çok konuşulan markalarını analiz etti.
15.01.2021Ekonomi
Kargo Çalışma Saatleri (2021): Kargolar Kaça Kadar Açık Kalıyor, Saat Kaçta Kapanıyor?
Kargo Çalışma Saatleri (2021): Kargolar Kaça Kadar Açık Kalıyor, Saat Kaçta Kapanıyor? Kargolar kaçta açılır? 2021 Kargo şirketleri çalışma saatleri en sık araştırılan konular arasında yer alıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapanlar ya da kargo ile paket göndermek isteyen vatandaşlar kargo şirketlerinin çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, kargolar kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte kargo çalışma saatleri...
26.12.2020Gündem
ABD’de ‘ışık hızı’ aşı sevkiyatı
ABD’de ‘ışık hızı’ aşı sevkiyatıABD’de Pfizer-BioNTech aşısına onay çıkmasının ardından aşı sevkiyatı başladı. Aşıların çarşambaya kadar ABD genelinde 636 noktaya dağıtılacağı bildirildi. Ay sonuna kadar 20 milyon, şubat sonuna kadar 100 milyon kişinin aşıya ulaşacağı öngörülüyor. General Gustave Perna, 3 haftada aşıların eczanelere ve diğer noktalara teslim edileceğini duyurdu.
14.12.2020Dünya
Son Dakika Haberi: Kodlu adres dönemi! Sadece 9 numara olacak...
Son Dakika Haberi: Kodlu adres dönemi! Sadece 9 numara olacak...Son dakika haberine göre, kargo ve gönderilerin geri dönmesi, adresi bulamama sorunu tarihe karışıyor. Kodlu adres sisteminde her adresin 9 haneli bir numarası olacak. İlk adres kodları verildi. İşte bilmeniz gerekenler...
12.12.2020Gündem
Adresler 9 haneli numaradan oluşacak
Adresler 9 haneli numaradan oluşacakKargo ve gönderilerin geri dönmesi, adresi bulamama sorunu tarihe karışıyor. Kodlu adres sisteminde her adresin 9 haneli bir numarası olacak. Sistem ilk PTT kargo ile başlayacak
12.12.2020Gündem
MASAK, suç gelirleriyle mücadele kapsamında sektörler arası iş birliği önerisinde bulundu
MASAK, suç gelirleriyle mücadele kapsamında sektörler arası iş birliği önerisinde bulunduMali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), suç gelirlerinin aklanması ve terörün finansmanıyla mücadele kapsamında, farklı sektörlerden alınan bilgilerin bir veri tabanında birleştirilerek analiz edilmesi tavsiyesinde bulundu.
11.12.2020Ekonomi
Kargolar bugün çalışıyor mu? 5 - 6 Aralık kargo şirketleri açık mı: PTT - Aras - Yurtiçi - MNG...
Kargolar bugün çalışıyor mu? 5 - 6 Aralık kargo şirketleri açık mı: PTT - Aras - Yurtiçi - MNG...Bugün kargolar çalışıyor mu? PTT, Aras, Yurtiçi, MNG ve diğer kargo şirketleri açık mı? İnternet üzerinde 'bugün kargom gelir mi' sorusuna cevap arayanlar için bugün hizmet veren kurumları haberimize ekledik. İşte hafta sonu kargolar açık mı sorusunun yanıtı...
5.12.2020Gündem
Hafta sonu kargolar çalışıyor mu? MNG, Yurtiçi, Sürat, Aras kargo sokağa çıkma yasağında açık mı?
Hafta sonu kargolar çalışıyor mu? MNG, Yurtiçi, Sürat, Aras kargo sokağa çıkma yasağında açık mı?MNG kargo hafta sonu çalışıyor mu? Vatandaşlar, hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağında hangi iş yerlerinin açık olduğunu merak ediyor. Kargo firmalarında işleri olan, gönderi bekleyen binlerce kişi 'Yurtiçi, Sürat ve MNG kargo hafta sonu açık mı?' aramasını yapıyor. Yurtiçi Kargo, Aras Kargo hafta sonu çalışıyor mu?
22.11.2020Gündem
5 bin kurye sahada! Ev kadınları da kullanılacak...
5 bin kurye sahada! Ev kadınları da kullanılacak...Pandemiye, perakendede kampanya ayı kasımdaki talep de eklenince e-ticaret coştu. Kargo ve kurye sektörü istihdam ihtiyacını sağlamak için çeşitli formüller buldu. 5 bin esnaf kurye bu ay sahaya indi. Yeni teslimat noktası oluşturmak için ev kadınları da kullanılacak.
20.11.2020Ekonomi
Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar?
Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar?Ulaştırma ve lojistik bölümleri günümüzde en çok talep gören bölümler arasında tercih edilmektedir. Ulaştırma ve Lojistik bölümü nedir, dersleri nelerdir? Mezunu ne iş yapar? Sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.
12.11.2020Kariyer
Bugün kargolar açık mı, kargo dağıtımı var mı? Bugün kargoya verilen ürün ne zaman gelir? (29 Ekim 2020)
Bugün kargolar açık mı, kargo dağıtımı var mı? Bugün kargoya verilen ürün ne zaman gelir? (29 Ekim 2020)Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor. Yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda vatandaşların bir takım merak ettiği konular var. Geçtiğimiz günlerde sipariş veren veya bugün sipariş vermek isteyenler kargolar açık mı sorguluyor. Aynı zamanda bugün kargo dağıtımı var mı arayışına geçenler, Bugün kargoya verilen ürün ne zaman gelir? sorusuna da cevap arıyor. İşte kargo şirketleri hakkında merak edilenler...
29.10.2020Gündem
Sürat Kargo Takip (Kargom Nerede) Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır? Takip No İle Gönderi Sorgulama Yöntemi
Sürat Kargo Takip (Kargom Nerede) Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır? Takip No İle Gönderi Sorgulama YöntemiSon yıllarda internet üzerinden pek çok alışveriş yapılmaktadır. Bu alışverişler de kargo şirketleri tarafından müşterilere teslim edilmektedir. Bu kargolardan birisi de sürat kargodur. Peki Sürat Kargo Takip (kargom nerede) sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Takip numarası ile gönderi sorgulama yöntemini sizlere detaylıca inceledik.
3.09.2020Gündem
2020 Arefe günü kargolar açık mı, tatil mi olacak? PTT arefe günü 30 Temmuz'da açık mı, kapalı mı?
2020 Arefe günü kargolar açık mı, tatil mi olacak? PTT arefe günü 30 Temmuz'da açık mı, kapalı mı?Kurban Bayramı tarihlerinde resmi tatil olacak. Kurban Bayramı arefe günü tatil olup olmayacağının yanı sıra kargoların çalışıp çalışmayacağı ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. PTT'nin arefe günü dağıtım yapıp yapmayacağı merak konusu. İşte arefe günü kargoların çalışma durumu ile ilgili detaylar...
29.07.2020Gündem
FETÖ'nün mali yapısına büyük takip
FETÖ'nün mali yapısına büyük takipFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) para trafiğinin önlenmesine yönelik çok yönlü mücadele yürüten Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), 2019 yılı sonuna kadar örgütle ilgili 1249 finansal işlem kapsamında 524 milyon lirayı askıya aldı.
14.07.2020Ekonomi
30-31 Mayıs PTT, Kargo hafta sonu açık mı? Hafta sonu EFT yapılır mı, Havale olur mu? - Kargo şirketleri, PTT hafta sonu çalışıyor mu?
30-31 Mayıs PTT, Kargo hafta sonu açık mı? Hafta sonu EFT yapılır mı, Havale olur mu? - Kargo şirketleri, PTT hafta sonu çalışıyor mu?Koronavirüs önlemleri nedeniyle 15 ilde hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasaklar bu gece itibariyle başlıyor ve Pazartesi'ye kadar açık. Banka, PTT ve kargolarda işleri olanlar şimdi '30-31 Mayıs'ta (yarın) bankalar, PTT ve kargolar açık mı?' sorusunu soruyor.
29.05.2020Gündem
Kargo şirketler ve bankalar 1 Mayıs Cuma günü çalışıyor mu? Kargo firmaları dağıtıma devam ediyor mu?
Kargo şirketler ve bankalar 1 Mayıs Cuma günü çalışıyor mu? Kargo firmaları dağıtıma devam ediyor mu?1 Mayıs Cuma gününde vatandaşlar tarafından araştırılan konu başlıkları arasında kargo şirketleri ve bankalar açık mı sorusu geliyor. 1 Mayıs'ın resmi tatil olması ve aynı zamanda 30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşların araştırmaları devam ediyor. Peki kargo şirketleri bugün açık mı dağıtıma devam ediyor mu? Banka şubeleri bugün açık mı?
1.05.2020Gündem
Kargo şirketleri bugün hizmet veriyor mu? Kargolar 24 Nisan Cuma dağıtıma devam ediyor mu?
Kargo şirketleri bugün hizmet veriyor mu? Kargolar 24 Nisan Cuma dağıtıma devam ediyor mu?Kargo şirketleri bugün çalışıyor mu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı tarafından 30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta uygulanan sokağa çıkma yasağı 22 Nisan saat 24:00 itibariyle başladı. Sokağa çıkma yasağının ikinci gününde vatandaşlar kargolar bugün açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Kargolar bugün açık mı?
24.04.2020Gündem
23 Nisan kargo şirketleri ve eczaneler bugün açık mı? 24 Nisan Cuma günü kargo ve Eczaneler hizmet verecek mi?
23 Nisan kargo şirketleri ve eczaneler bugün açık mı? 24 Nisan Cuma günü kargo ve Eczaneler hizmet verecek mi?30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta dün gece yarısından itibaren başlayan sokağa çıkma yasağının ardından vatandaşlar kargo şirketleri ve eczaneler açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile açık olacak iş yeri işletme ve kurumlar bildirildi. Peki Kargo şirketleri ve eczaneler bugün açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte merak edilen o sorunun yanıtı...
23.04.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kargodalake ticaretkargolarhedef

Kargo Şirketleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.