Kariyer

Kariyer

Son dakika Kariyer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kariyer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kariyer haber sayfamızda...

Kariyer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.860 kariyer haberi bulunmuştur.
11 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
11 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu11 Mayıs tarihinde dünyaya gözünü açan kişiler, Boğa burcuna mensuptur. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında dünyaya gelen herkes, Boğa burcu olarak kabul edilmektedir. Zenginlik burcu olarak bilinen Boğa burcunun yönetici yıldızı Venüs'tür. İşte, merak edilen tüm detaylar.
16.05.2021Astroloji
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu22 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin sahip olduğu burç Boğa burcudur. Boğa burcu karakteristik özellikleri bakımından güç, disiplin ve sabır burcu olarak tanımlanır. İş hayatlarında daima kariyer odaklı olarak çalışmalarını gerçekleştiren Boğa burcu kadınları ev yaşamlarında titiz ve dikkatlidir. Kendilerini güvence altına almadan yeni maceraları atılmayı sevmeyen Boğa burçları sıcakkanlı kişilerdir. Peki 12 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? İşte, tüm detaylar.
16.05.2021Astroloji
5 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
5 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstrolojinin insan hayatı üzerinde çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Burçlar fiziksel özellikler ve kişilik hakkında da fikir verebilir. 5 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
16.05.2021Astroloji
14 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
14 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGünümüzde çoğu insan astrolojiye ilgi duyar. Burçların özellikleri ise merak edilen bir diğer konudur. 14 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
16.05.2021Astroloji
Son dakika: Demba Ba, Başkan Göksel Gümüşdağ'a emoji ile yanıt verdi
Son dakika: Demba Ba, Başkan Göksel Gümüşdağ'a emoji ile yanıt verdiMedipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın yayıncı kuruluşta dün akşam yaptığı açıklamaya Demba Ba emoji ile yanıt verdi.
15.05.2021Beşiktaş
Işın Karaca: Ödüm kopuyor!
Işın Karaca: Ödüm kopuyor!"Hayatım boyunca hiç başka bir iş yapmayı düşünmedim" diyerek müziğe olan tutkusunu dile getiren Işın Karaca, Cansu Kurtçu'dan 'doğum günü hediyesi' olarak gelen ‘Bir Yol Var’ isimli yeni şarkısını duyurdu. Dokuz yaşında bir kızı olan sanatçı, yaklaşık 1.5 yıldır devam eden pandemi döneminin zorluklarını anlatırken, en büyük kaygısı ve korkusunu açıkladı. Fenerbahçe taraftarı olan Karaca, son haftaya taşınan üç ihtimalli Süper Lig şampiyonluk yarışı hakkında da konuştu.
15.05.2021Cadde
26 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
26 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuZodyak kuşağı toplam 12 burçtan oluşur. Burçlar doğdukları tarihe göre dört ayrı gruba ayrılır. Elementlerden oluşan gruplar sırasıyla toprak, hava, su ve ateştir. 26 Nisan'da doğan burçlar ise başak ve oğlak ile birlikte toprak grubunun içerisinde yer alır. 26 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri ve yükseleni nedir? Merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik.
15.05.2021Astroloji
14 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
14 Nisan Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu Burçlar içerisinde eğlenceli ve pozitif duygu yoğunluğu ile bilinen burçların başında Koç burcu gelir. Kendilerine özgü mizah anlayışları, arkadaşları arasında sevilen bir kişiliğe sahip olmaları ve daima cesur girişimlerin peşinde koşmaları burcu tipik özelliklerinden biridir. Koç burçları da diğer tüm burçlar gibi belirli ay aralığında doğmuş olan kişilerin sahip olduğu burçtur. Peki, 14 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında detayları derledik.
15.05.2021Astroloji
İşsiz gençler için ‘ikinci şans okulu’
İşsiz gençler için ‘ikinci şans okulu’İYİ Parti’nin iktidar hedefiyle hazırladığı projeleri içeren çalışmada, meslek lisesi öğrencilerinin güvencesiz çıraklık süreci ile karşı karşıya olduğu belirtildi.
14.05.2021Siyaset
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar doğum tarihlerine göre belirlenmektedir.12 burç bulunur ve bu burçlar farklı isimlerle anılmaktadır. Her burcun özellikleri de birbirinden farklıdır. Oğlak burcu da 12 burçtan bir tanesidir. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan her kes oğlak burcuna dâhil olmaktadır. Oğlak burcunun özellikleri ve detayları ile derledik.
13.05.2021Astroloji
Kamuda işe alımlar tek kapıdan yapılacak
Kamuda işe alımlar tek kapıdan yapılacakCumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, kamuda işe alımların artık sadece Kariyer Kapısı Platformu üzerinden yapılacağını belirterek, "Bu platformla kamu istihdamında fırsat eşitliği ve liyakati önceleyen işe alımların yanı sıra verimliliğin artırılmasını hedefliyoruz." ifadesini kullandı.
12.05.2021Ekonomi
Nurseli İdiz: Serbest düşüş 50'li yaşlarda başladı
Nurseli İdiz: Serbest düşüş 50'li yaşlarda başladıYoutube kanalındaki 'Dur Bi Dinle' programında her hafta ünlü bir ismi ağırlayan Armağan Çağlayan'ın son konuğu oyuncu Nurseli İdiz oldu. Muhasabecisinin ihmali sebebiyle tüm servetini kaybeden İdiz, kariyer yolculuğundan yaşadığı sağlık sorununa kadar hakkında merak edilenleri anlattı.
12.05.2021Cadde
19 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
19 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu19 Ocak'ta doğan kişilerin burcunun Oğlak olduğu bilinir. 22 Aralık ila 20 Ocak arasında doğan tüm kişilerin burcu Oğlak olarak kabul edilir. Her burçta olduğu gibi Oğlak burcunun da kendine özgü olan özellikleri bulunur. Erkek ya da kadında yani kısacası cinsiyet ile de ilişkili olabilen burçlar, her insanın üzerinde farklı etkiye sahiptir. Genel olarak ciddi özelliğe sahip olan burçlar arasında yer aldığı bilinir. İşte, tüm detaylar.
11.05.2021Astroloji
Yıllık İstanbul'un dünü ve bugününe dair araştırmaları  bekliyor
Yıllık İstanbul'un dünü ve bugününe dair araştırmaları bekliyorİstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nün akademik dergisi YILLIK: Annual of Istanbul Studies, Aralık 2021 ve 2022’de yayımlanacak yeni sayıları için yazı başvurularını bekliyor. İstanbul’un farklı dönemlerine dair makale, deneme yazısı, kitap ve sergi incelemelerine açık olan YILLIK’a başvurular 15 Haziran’a kadar devam edecek.
11.05.2021Kültür Sanat
23 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
23 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuHerkes kendi burcunu ve kendi burcunu bekleyen gelişmeleri merak ederler. O nedenle burç aramaları da başlar. Burcunu öğrenmek isteyenler doğum tarihlerini bilmeliler. 23 Ağustos hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
5 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
5 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGeçmişten günümüze her geçen gün astrolojiye olan ilgi artıyor. Burçlar genellikle hayatın pek çok alanında önemli ayrıntılar vermektedir. 5 Ağustos hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
1 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
1 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGünümüzde astrolojiye ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle burçların yorumları da büyük bir merakla okunuyor. Burcunu öğrenmek isteyen kişiler doğum tarihini bilmeliler. 1 Ağustos hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
26 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
26 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGeçmişten günümüze pek çok kişi astrolojiye ilgi duymuştur. Özellikle burç yorumları her zaman dikkat çekmiştir. 26 Temmuz hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
11.05.2021Astroloji
Kuran'a hitab şiiri - Mehmet Akif Ersoy
Kuran'a hitab şiiri - Mehmet Akif ErsoyMehmet Akif Ersoy, 20 Aralık 1873'te İstanbul'da doğdu. Babası Fatih Medresesi müderrislerinden Mehmet Tahir Efendi, Osmanlı Devleti'ne bağlı Arnavutluk'un İpek kazasına bağlı Şuşise Köyü'nden İstanbul'a gelmiş, annesi Emine Cemile Hanım ise Buharalı Mehmet Efendi'nin kızı olarak Samsun'da doğmuştu. Mehmet Tahir Efendi, ona ebced hesabıyla doğduğu yıl olan 1290'a karşılık gelen Rağıf ismini vermişse de çevresi tarafından Akif olarak çağırıldı. Akif dışında bir de Nuriye adında bir kızları bulunuyordu. Mehmet Akif Ersoy İstiklal marşımızın yazarıdır. İstiklal marşı dışında da pek çok şiir yazmıştır.
10.05.2021Şiirler
Barbie oyunun faydaları araştırması
Barbie oyunun faydaları araştırmasıCardiff Üniversitesi’nde Barbie öncülüğünde oyuncak bebekle oynamanın faydaları üzerine bir araştırma yapıldı. Yapılan araştırmaya göre Barbie gibi oyuncak bebeklerle oynamanın empati ve sosyal becerileri besleyerek, çocukları geleceğe hazırlamada büyük faydalar sağladığı sonucuna varıldı. Bu projenin detaylarını konuşmak üzere Barbie Oyunun Faydaları Projesi Türkiye Sözcüsü Klinik Psikolog ve Oyun Terapisti İrem Polat ile bir araya geldik ve kendisine sorularımızı yönelttik.
10.05.2021Çocuk
Bilişimde kızlar geliyor
Bilişimde kızlar geliyorEricsson Türkiye, genç kızların bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) ile ilgili alanlara girmelerini teşvik etme konusunda çalışmalar yürütüyor. Şu an yaklaşık 100 Ericsson çalışanı, 28’in üzerinde ülkede, yaşları 10 ile 18 arasında değişen genç kızlara bilişim alanında rehberlik ediyor.
10.05.2021 Ekonomi
Hayatın mimarı kadınlar
Hayatın mimarı kadınlarMimarlık mesleğinde kadınların durumu son yıllarda daha sık gündeme gelse de henüz dengenin sağlanması için somut adımlar atılabilmiş değil.
9.05.2021Pazar
NBA'de Cedi'nin 22 sayısı Cavaliers'a yetmedi
NBA'de Cedi'nin 22 sayısı Cavaliers'a yetmedi  Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, 110-90 kaybettikleri Dallas Mavericks karşılaşmasında 22 sayı attı.
8.05.2021NBA
Hipodromdaki anneler anlamlı günde atları ve çocukları ile bir araya geldi
Hipodromdaki anneler anlamlı günde atları ve çocukları ile bir araya geldiTürkiye Jokey Kulübü'nün ülkeye yayılan 9 hipodromunda, kadınlar kariyer yarışının ön saflarında yer tutuyor. Aprantiden yönetim kurulu üyeliğine, seyislikten atla terapi uzmanlığına kadar her kademeye adlarını yazdıran kadınların görev yaptığı hipodromlar, Anneler Gününü büyük bir heyecan ile bekleyip mutluluk pırıltıları saçıyor. Değeri milyon TL'leri aşan safkan atların bakımı ve eğitimi için çalışan, at sahibi, jokey, antrenör, seyis, veteriner, terapi uzmanı, güvenlik elemanı, temizlikçi anneler, bu özel günde çocukları ve atlarıyla bir araya gelip, duygularını Demirören Haber Ajansına (DHA) anlattı.
8.05.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili flaş açıklamaSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili Erdoğan, “Bizim hazırlığımız da şu anda bitti, bitmek üzere, bittiğinde kendilerine sunacağız. Bununla da kalmayıp muhalefete de sunacağız, sivil toplum kuruluşlarıyla da konuşacağız" şeklinde konuştu.
8.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

burçastrolojiÖzellikleri Yükseleni Ve Burç Yorumuson dakika haberlerDemba Ba

Kariyer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.