Kasırga

Kasırga

Son dakika kasırga haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kasırga gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kasırga haber sayfamızda...

Kasırga

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.066 kasırga haberi bulunmuştur.
Meksika'da 'Howard' alarmı! Peş peşe uyarılar
Meksika'da 'Howard' alarmı! Peş peşe uyarılarMeksika'da Howard Kasırgası’nın şiddetli yağışlarla birlikte sel ve toprak kaymalarına yol açabileceği bildirildi.
9.08.2022Haberler
Meksika'da 'Howard' alarmı! Peş peşe uyarılar
Meksika'da 'Howard' alarmı! Peş peşe uyarılarMeksika'da Howard Kasırgası’nın şiddetli yağışlarla birlikte sel ve toprak kaymalarına yol açabileceği bildirildi.
9.08.2022Dünya
Kylie Jenner laboratuvar kurallarına uymadı! 'Makyaj malzemelerinin içinde saç bulacağım'
Kylie Jenner laboratuvar kurallarına uymadı! 'Makyaj malzemelerinin içinde saç bulacağım'Özel hayatlarıyla olduğu kadar Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çeken Kylie Jenner, son paylaşımıyla yine sosyal medya kullanıcılarından tepki aldı. Kendi kozmetik markasının yeni ürünleri için laboratuvara giden ve bir önlükle poz veren ünlü isme; bone, eldiven ve maske takmak gibi protokollere uymadığı için yorum yağdı. İşte detaylar...
4.08.2022Cadde
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
1.08.2022Yaşam
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
1.08.2022Oyun
Ürküten görüntüler! Çin'i kasırga vurdu
Ürküten görüntüler! Çin'i kasırga vurduÇin'in Henan eyaletinde etkili olan kasırga paniğe neden oldu.
23.07.2022Dünya
Çin'i kasırga vurdu
Çin'i kasırga vurduÇin'in Henan eyaletinde etkili olan kasırga paniğe neden oldu.
23.07.2022Haberler
Çin'i kasırga vurdu: 1 ölü, 25 yaralı
Çin'i kasırga vurdu: 1 ölü, 25 yaralıÇin'in Jiangsu eyaletinde etkili olan kasırga nedeniyle 1 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi de yaralandı. Kasırganın yol açtığı hasarın yaklaşık 65 milyon yuan olduğu belirtildi.
21.07.2022Haberler
Çin'i kasırga vurdu: 1 ölü, 25 yaralı
Çin'i kasırga vurdu: 1 ölü, 25 yaralıÇin'in Jiangsu eyaletinde etkili olan kasırga nedeniyle 1 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi de yaralandı. Kasırganın yol açtığı hasarın yaklaşık 65 milyon yuan olduğu belirtildi.
21.07.2022Dünya
Kylie Jenner 'özel jet' paylaşımıyla eleştirilmişti! 'Annesi araya girdi' iddiası
Kylie Jenner 'özel jet' paylaşımıyla eleştirilmişti! 'Annesi araya girdi' iddiasıSon yıllarda adından en çok söz ettiren ünlülerden biri olan reality şov yıldızı ve iş insanı Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde yaptığı 'özel jet' paylaşımı yüzünden büyük tepki gördü. Sosyal medyada çok konuşulan fotoğrafın ardından Target'a alışverişe gittiği anları yayınlayan Jenner, bu sefer de 'çocuğuna sıradan insanlar gibi davranma oyunu oynattığı' eleştirileriyle karşılaştı. Tüm bunların ardından ise ünlü ismin annesi Kris Jenner'in, kızının harcamalarından endişe duyduğu ve araya girmek zorunda kaldığı iddia edildi. İşte detaylar...
21.07.2022Cadde
Estelle Kasırgası Meksika’da sele neden oldu
Estelle Kasırgası Meksika’da sele neden olduBüyük Okyanus'ta oluşan Estelle Kasırgası Meksika’nın büyük bir kesiminde şiddetli yağışa neden olurken, ülkenin batı kesimlerinde görülen sağanak yağışlar sele neden oldu.
18.07.2022Haberler
İkinci el alışverişte ilginç ‘ganimetler’
İkinci el alışverişte ilginç ‘ganimetler’İkinci el eşya alışverişlerinin sergilendiği bir internet sitesinde birbirinden ilginç objelerle karşılaşılıyor
17.07.2022Gündem
Bitcoin için çarpıcı tahmin
Bitcoin için çarpıcı tahminAdeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftada kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor.
11.07.2022Uzmanpara
Kripto para yatırımı olanlar kötü haber! Bitcoin için çarpıcı tahmin
Kripto para yatırımı olanlar kötü haber! Bitcoin için çarpıcı tahminAdeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftada kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor.
11.07.2022Ekonomi
Resesyon pahasına fiyat istikrarı
Resesyon pahasına fiyat istikrarı‘Gri Gergedan’ metaforu bilinen ama ‘benim başıma gelmez’ gözüyle bakılan olaylar için kullanılıyor. Ufuktaki Gri Gergedan resesyon...
İklim değişikliği göçleri tetikleyecek
İklim değişikliği göçleri tetikleyecekDünya Bankası raporuna göre iklim değişikliği Güney Asya, Latin Amerika, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika, Doğu Asya, Pasifik, Doğu Avrupa, Orta Asya’da giderek daha etkili bir göç sebebi olmaya başladı. Eğer önlem alınamazsa 2050’ye kadar 216 milyondan fazla insan göçe zorlanacak. Mesele iklim göçünün doğru yönetilebilmesi.
5.07.2022Ekonomi
Meksika'da alarm! 'Bonnie' kıyılara ulaştı
Meksika'da alarm! 'Bonnie' kıyılara ulaştıAtlas Okyanusu’nda oluşan ve Orta Amerika ülkelerinde etkili olan Bonnie Tropik Fırtınası gücünü artırarak Meksika kıyılarına ulaştı.
3.07.2022Dünya
Yatırımcılar dikkat! Bitcoin için çarpıcı tahmin
Yatırımcılar dikkat! Bitcoin için çarpıcı tahminAdeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftada kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor. Kripto ve finans yatırımlarıyla bilinen Robert Kiyosaki, Bitcoin için çarpıcı bir tahmininde bulundu. İşte detaylar...
30.06.2022Ekonomi
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. T harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında da özen gösteriyor. K harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. F harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Aileye yeni katılacak bireyin heyecanını yaşan aileler bebeklerine verecekleri isim için ayrı bir tatlı telaşın içerisine giriyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adayları çocuklarının hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalabiliyor. Bunun için uzun süre isim bulma arayışına giriyorlar. Çiftler çocuklarına en güzel ve en anlamlı isim vermek istiyor. Keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan ve değişik isimler genellikle ailelerin seçenekleri arasında yer alıyor. İsmin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları da dikkat edilen faktörler arasında yer alıyor. E harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
Yatırımı olanlar dikkat! Kripto para piyasası için dikkat çeken uyarı
Yatırımı olanlar dikkat! Kripto para piyasası için dikkat çeken uyarıHafta sonu adeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftanın ilk gününde kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor. Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü kripto para piyasasıyla ilgili dikkat çeken uyarılarda bulundu.
20.06.2022Ekonomi
JP Morgan emtiada artış bekliyor
JP Morgan emtiada artış bekliyorSalgının tedarik zincirinde yarattığı aksaklıklar ve Rusya-Ukrayna savaşının etkisiyle emtia fiyatlarında hızlı artışlar yaşanırken, JP Morgan emtia cephesinde yüzde 10'luk bir artış daha olacağını öngördü.
17.06.2022Uzmanpara
'ABD ekonomisi için kasırga yolda'
'ABD ekonomisi için kasırga yolda'JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, ABD'nin en büyük bankasını ufukta görünen bir "ekonomik kasırgaya" karşı hazırlamakta olduğunu söyledi ve yatırımcılara da aynısını yapmalarını tavsiye etti.
2.06.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Kasırga ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.