Kasırga

Kasırga

Son dakika kasırga haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kasırga gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kasırga haber sayfamızda...

Kasırga

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.054 kasırga haberi bulunmuştur.
Resesyon pahasına fiyat istikrarı
Resesyon pahasına fiyat istikrarı‘Gri Gergedan’ metaforu bilinen ama ‘benim başıma gelmez’ gözüyle bakılan olaylar için kullanılıyor. Ufuktaki Gri Gergedan resesyon...
İklim değişikliği göçleri tetikleyecek
İklim değişikliği göçleri tetikleyecekDünya Bankası raporuna göre iklim değişikliği Güney Asya, Latin Amerika, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika, Doğu Asya, Pasifik, Doğu Avrupa, Orta Asya’da giderek daha etkili bir göç sebebi olmaya başladı. Eğer önlem alınamazsa 2050’ye kadar 216 milyondan fazla insan göçe zorlanacak. Mesele iklim göçünün doğru yönetilebilmesi.
5.07.2022Ekonomi
Meksika'da alarm! 'Bonnie' kıyılara ulaştı
Meksika'da alarm! 'Bonnie' kıyılara ulaştıAtlas Okyanusu’nda oluşan ve Orta Amerika ülkelerinde etkili olan Bonnie Tropik Fırtınası gücünü artırarak Meksika kıyılarına ulaştı.
3.07.2022Dünya
Yatırımcılar dikkat! Bitcoin için çarpıcı tahmin
Yatırımcılar dikkat! Bitcoin için çarpıcı tahminAdeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftada kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor. Kripto ve finans yatırımlarıyla bilinen Robert Kiyosaki, Bitcoin için çarpıcı bir tahmininde bulundu. İşte detaylar...
30.06.2022Ekonomi
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Yaşam
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2022: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı, Oyun Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Oyun
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: T Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. T harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında da özen gösteriyor. K harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. F harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: E Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Aileye yeni katılacak bireyin heyecanını yaşan aileler bebeklerine verecekleri isim için ayrı bir tatlı telaşın içerisine giriyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adayları çocuklarının hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalabiliyor. Bunun için uzun süre isim bulma arayışına giriyorlar. Çiftler çocuklarına en güzel ve en anlamlı isim vermek istiyor. Keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan ve değişik isimler genellikle ailelerin seçenekleri arasında yer alıyor. İsmin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları da dikkat edilen faktörler arasında yer alıyor. E harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “E ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
Yatırımı olanlar dikkat! Kripto para piyasası için dikkat çeken uyarı
Yatırımı olanlar dikkat! Kripto para piyasası için dikkat çeken uyarıHafta sonu adeta bir kasırga yaşayan kripto varlık piyasasının önde gelen varlıkları yeni haftanın ilk gününde kritik seviyelere tutunmaya çabalıyor. Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü kripto para piyasasıyla ilgili dikkat çeken uyarılarda bulundu.
20.06.2022Ekonomi
JP Morgan emtiada artış bekliyor
JP Morgan emtiada artış bekliyorSalgının tedarik zincirinde yarattığı aksaklıklar ve Rusya-Ukrayna savaşının etkisiyle emtia fiyatlarında hızlı artışlar yaşanırken, JP Morgan emtia cephesinde yüzde 10'luk bir artış daha olacağını öngördü.
17.06.2022Uzmanpara
'ABD ekonomisi için kasırga yolda'
'ABD ekonomisi için kasırga yolda'JP Morgan Chase CEO'su Jamie Dimon, ABD'nin en büyük bankasını ufukta görünen bir "ekonomik kasırgaya" karşı hazırlamakta olduğunu söyledi ve yatırımcılara da aynısını yapmalarını tavsiye etti.
2.06.2022Uzmanpara
Agatha Kasırgası Meksika'da can aldı
Agatha Kasırgası Meksika'da can aldıMeksika’yı vuran yazın ilk kasırgası Agatha nedeniyle 10 kişi hayatını kaybetti. Oaxaca eyalet Valisi Alejandro Murat Hinojosa, nehirlerin taştığını, insanların sürüklendiğini ve birçok kişinin toprak ve kaya parçalarının altında kaldığını belirtti.
1.06.2022Haberler
Agatha Kasırgası Meksika'da can aldı
Agatha Kasırgası Meksika'da can aldıMeksika’yı vuran yazın ilk kasırgası Agatha nedeniyle 10 kişi hayatını kaybetti. Oaxaca eyalet Valisi Alejandro Murat Hinojosa, nehirlerin taştığını, insanların sürüklendiğini ve birçok kişinin toprak ve kaya parçalarının altında kaldığını belirtti.
1.06.2022Dünya
Meksika'yı 'Agatha' vurdu! 4 kişi hayatını kaybetti
Meksika'yı 'Agatha' vurdu! 4 kişi hayatını kaybettiMeksika’yı vuran yılın ilk kasırgası Agatha nedeniyle 4 kişi hayatını kaybederken, 4 kişinin ise kayıp olduğu bildirildi.
31.05.2022Haberler
Meksika'yı 'Agatha' vurdu! 4 kişi hayatını kaybetti
Meksika'yı 'Agatha' vurdu! 4 kişi hayatını kaybettiMeksika’yı vuran yılın ilk kasırgası Agatha nedeniyle 4 kişi hayatını kaybederken, 4 kişinin ise kayıp olduğu bildirildi.
31.05.2022Dünya
Agatha Kasırgası Meksika kıyılarına ulaştı
Agatha Kasırgası Meksika kıyılarına ulaştıMeksika’da yılın ilk kasırgası Agatha’nın karaya vurması sonrasında sel ve toprak kaymasına karşı halka uyarılarda bulunuldu. Meydana gelebilecek felaketler nedeniyle, 26 bin kişiye yetebilecek kadar barınaklar açıldı.
31.05.2022Dünya
Agatha Kasırgası Meksika’da karaya vurdu
Agatha Kasırgası Meksika’da karaya vurduMeksika’da yılın ilk kasırgası Agatha’nın karaya vurması sonrasında sel ve toprak kaymasına karşı halka uyarılarda bulunuldu.
31.05.2022Haberler
Yakecan kasırgası Brezilya'da 182 bin evi karanlığa gömdü
Yakecan kasırgası Brezilya'da 182 bin evi karanlığa gömdüBrezilya'nın Rio Grande do Sul eyaletinde etkili olan "Yakecan" tropikal kasırgası, 182 bin evi elektriksiz bıraktı. Uzmanlar, kasırganın Perşembe gününe kadar etkili olacağını duyurdu.
18.05.2022Dünya
ABD'de 'kasırga avcısı' öğrencilerin feci sonu! Dehşeti yaşayan çift: 'Dua ederken evimiz parçalanıyordu'
ABD'de 'kasırga avcısı' öğrencilerin feci sonu! Dehşeti yaşayan çift: 'Dua ederken evimiz parçalanıyordu'ABD'de yetkililer, Kansas'ın bazı bölgelerini dümdüz eden kasırganın yüzlerce binayı yıktığını ve 15 binden fazla insanı elektriksiz bıraktığını açıkladı. Kasırgada evleri parçalanırken dua eden çiftin anlattıkları yaşanılan dehşeti ortaya koyarken, 'kasırga avcısı' üç öğrenci korkunç bir sonla karşılaştı.
1.05.2022Dünya
İyi ki doğdun dünya!
İyi ki doğdun dünya!22 Nisan Dünya Günü sadece gezegenimiz için bir kutlama günü değil aynı zamanda iş dünyasına ve örgütlere gezegeni koruma sorumluluklarını hatırlatma günü... Özellikle iş dünyasının geleceğe dönük çevresel ayak izini azaltmak ve sosyal eşitliği sağlamak gibi bir ödevi var. Buna yakından bakalım...
19.04.2022Ekonomi
Fenerbahçe'deki Löw iddialarına büyük tepki! 'Öyle yağma yok! İsmail Kartal'a büyük haksızlık'
Fenerbahçe'deki Löw iddialarına büyük tepki! 'Öyle yağma yok! İsmail Kartal'a büyük haksızlık'Süper Lig'de son düzlüğe yaklaşılırken hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe teknik direktör değişiklikleri yaptı. İki takım da değişiklikler sonrası yükselişe geçerken Milliyet Gazetesi'nin usta yazarı Bilal Meşe, Valerien Ismael ve İsmail Kartal'ın performanslarını değerlendirdi. İşte Meşe'nin çok konuşulacak o yazısı...
14.04.2022Fenerbahçe
'Megi'nin vurduğu Filipinler’de bilanço ağırlaşıyor!
'Megi'nin vurduğu Filipinler’de bilanço ağırlaşıyor!Filipinler’de etkili olan tropikal fırtına Megi nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 56’ya yükseldi.
13.04.2022Dünya
Bager İsminin Anlamı Nedir? Bager Ne Demek, Ne Anlama Gelir?
Bager İsminin Anlamı Nedir? Bager Ne Demek, Ne Anlama Gelir?Bebekler için isim arayışında olan anne ve babalar adına Bager ismi öne çıkıyor. Taşıdığı anlam üzerinden de son zamanlarda sevilen isimlerden biridir. Peki, Bager isminin anlamı nedir? Bager ne demek, ne anlama gelir detayları ile derledik.

Benzer Haber Etiketleri

Kasırga ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.