Kelbecer

Kelbecer

Son dakika kelbecer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kelbecer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kelbecer haber sayfamızda...

Kelbecer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 129 kelbecer haberi bulunmuştur.
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan Laçın ve Kelbecer'i ziyaret etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan Laçın ve Kelbecer'i ziyaret ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan'ın işgalinden kurtarılan Laçın ve Kelbecer illerini ziyaret etti.
17.08.2021Haberler
Sınır yine karıştı! Ermenistan askerleri, Azerbaycan mevzilerine ateş açtı
Sınır yine karıştı! Ermenistan askerleri, Azerbaycan mevzilerine ateş açtıAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan ordusuna bağlı birliklerin sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtığını duyurdu.
6.08.2021Dünya
Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı
Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtıAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askerlerinin iki ülke sınırının Kelbecer istikametindeki Azerbaycan mevzilerine ateş açtığını duyurdu.
29.07.2021Dünya
Kelbecer’de tehlikeli gerginlik
Kelbecer’de tehlikeli gerginlikAzerbaycan ile Ermenistan arasında bir süredir sınırda devam eden gerginlik çatışmalara dönüştü.
29.07.2021Dünya
Son dakika... Dağlık Karabağ alev aldı! Ermeni askerler öldürüldü
Son dakika... Dağlık Karabağ alev aldı! Ermeni askerler öldürüldüSınır hattında gece yarısı bir kez daha ateşkes ihlali gerçekleşti, Azerbaycan ordusu Ermenistan'a karşılık verdi. Azeri yetkililer, iki askerin yaralandığını bildiriyor.
28.07.2021Dünya
‘Ermenistan bölge barışına tehdit’
‘Ermenistan bölge barışına tehdit’AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ermenistan saldırgan politikalarına devam ediyor. Bu bölge barışı için tehdittir” dedi.
26.07.2021Siyaset
Ermenistan kışkırtıyor! Sınırda Azerbaycan mevzilerine ateş açıldı
Ermenistan kışkırtıyor! Sınırda Azerbaycan mevzilerine ateş açıldıErmenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı.
25.07.2021Dünya
Çelik: Ermenistan'ın Kelbecer saldırısını kınıyoruz
Çelik: Ermenistan'ın Kelbecer saldırısını kınıyoruz AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ermenistan'ın saldırısında 1 Azerbaycan askerinin şehit olduğunu belirterek, "Ermenistan bu saldırgan politikalarla hiçbir şey elde edemez. Ermenistan'ın bölge barışını tehlikeye atmasına müsaade edilmeyecektir" dedi.
25.07.2021Siyaset
Son dakika haberi: Ruslar kışkırtıyor! Üç yıllık fotoğrafı kullandılar
Son dakika haberi: Ruslar kışkırtıyor! Üç yıllık fotoğrafı kullandılarErmenistan'ın gündeme getirdiği iddiayı aynen kullanan Rus medyası, sınır hattındaki askeri hareketliliği gösteren sosyal medya paylaşımını da provokasyon başlıklarıyla sundu.
24.07.2021Dünya
Ermenistan'dan saldırı! Bir Azerbaycan askeri şehit oldu
Ermenistan'dan saldırı! Bir Azerbaycan askeri şehit olduAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan ordusunun açtığı ateş sonucu bir askerin şehit olduğunu duyurdu.
23.07.2021Dünya
Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı
Ermenistan askerleri sınırdaki Azerbaycan mevzilerine ateş açtıAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askerlerinin iki ülke sınırının Kelbecer istikametindeki Azerbaycan mevzilerine ateş açtığını duyurdu.
27.06.2021Dünya
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan F-35 ve S-400 açıklaması
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan F-35 ve S-400 açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Biden ile F-35 ve S-400 gündemi hakkında "Bu konularda farklı adım atmamızı beklemeyin dedim." ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan, YPG konusunda net konuştuğunu belirtti ve “Biz her zaman ‘iyi terörist, kötü terörist’ şeklindeki ikircikli tavırla, terörün yok edilemeyeceğini vurguladık. Terörün hedefi olan bir müttefikin yanında durmak yerine, o müttefikin mücadele ettiği terör örgütlerini tercih etmek tarihi bir hatadır. Terör örgütlerini destekleyenler, onlara cesaret verenler, ne büyük bir yanlış yaptıkları er ya da geç anlayacaklar. Ben şuna inanıyorum; biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz. Bu işin başka yolu yok” dedi. Koronavirüs kısıtlamaları hakkında konuşan Erdoğan, "'Maskeleri ne zaman çıkaracağız?' sorusunun cevabını Sağlık Bakanımız en yetkili olarak en kısa zamanda inşallah verir." dedi.
17.06.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Azerbaycan Millî Meclisi'nde flaş açıklamalar
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Azerbaycan Millî Meclisi'nde flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Millî Meclisi'ne hitap etti. Erdoğan, 'Bugün de bütün imkanlarımızla Azerbaycan'ın yanındayız. Bütün dünya bilsin ki inşallah yarın da yanında yer alacağız' dedi.
16.06.2021Siyaset
Azerbaycan ordusu, Karabağ'daki savaşta 2 bin 904 şehit verdi
Azerbaycan ordusu, Karabağ'daki savaşta 2 bin 904 şehit verdiAzerbaycan ordusunun, Karabağ'da topraklarını işgalden kurtarmak için yürüttüğü operasyonda 2 bin 904 şehit verdiği bildirildi.
14.06.2021Dünya
Ermenistan askerleri Azerbaycan mevzilerine ikinci kez ateş açtı!
Ermenistan askerleri Azerbaycan mevzilerine ikinci kez ateş açtı!Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askerlerinin iki ülke sınırının Kelbecer istikametindeki Azerbaycan mevzilerine ateş açtığını duyurdu.
11.06.2021Dünya
Son dakika: Azerbaycan duyurdu: Ermenistan, askerlere ateş açtı
Son dakika: Azerbaycan duyurdu: Ermenistan, askerlere ateş açtıGelen son dakika haberine göre; Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan askerlerinin iki ülke sınırının Kelbecer istikametinde nöbet tutan Azerbaycan askerlerine ateş açtığını duyurdu.
10.06.2021Dünya
En acı video! Kendi ölümlerini çektiler
En acı video! Kendi ölümlerini çektilerDağlık alanda ilerleyen araçtaki gazetecilerin kamerası açıktı, Azerbaycan'ı yıkan patlamanın yeni görüntülerini yerel medya yayınladı. Ermenistan'ın döşediği mayınlar, yedi ayda 20 can aldı.
5.06.2021Haberler
Son dakika haberi... En acı video! Kendi ölümlerini çektiler
Son dakika haberi... En acı video! Kendi ölümlerini çektilerDağlık alanda ilerleyen araçtaki gazetecilerin kamerası açıktı, Azerbaycan'ı yıkan patlamanın yeni görüntülerini yerel medya yayınladı. Ermenistan'ın döşediği mayınlar, yedi ayda 20 can aldı.
5.06.2021Dünya
Son dakika... Kelbecer'den acı haber! 2 Azerbaycanlı gazeteci hayatını kaybetti
Son dakika... Kelbecer'den acı haber! 2 Azerbaycanlı gazeteci hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre, Ermenistan'ın işgal döneminde Kelbecer'de döşediği mayının patlaması sonucu 2 Azerbaycanlı gazeteci hayatını kaybetti.
4.06.2021Dünya
Ermenistan askerleri Azerbaycan sınırını ihlal etti
Ermenistan askerleri Azerbaycan sınırını ihlal ettiAzerbaycan sınırını ihlal eden yaklaşık 40 Ermenistan askeri geri püskürtüldü.
2.06.2021Dünya
Son dakika... Azerbaycan altı Ermeni askerini yakaladı
Son dakika... Azerbaycan altı Ermeni askerini yakaladıAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Kelbecer bölgesinde sınırı geçerek ikmal yollarına mayın döşemeye çalışan 6 Ermenistan askerinin esir alındığını duyurdu.
27.05.2021Dünya
Azerbaycan: Ermenistan ateşkesi ihlal etti
Azerbaycan: Ermenistan ateşkesi ihlal ettiAzerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan ordusunun ateşkesi ihlal ettiğini duyurdu.
26.05.2021Dünya
Son dakika... AB'den Azerbaycan ve Ermenistan'a itidal çağrısı!
Son dakika... AB'den Azerbaycan ve Ermenistan'a itidal çağrısı!Avrupa Birliği (AB), sınır belirleme konusunda gerginlik yaşayan Azerbaycan ile Ermenistan'a itidal çağrısında bulundu. Azerbaycan ordusunun Ermenistan işgalinden kurtarılan Laçın ve Kelbecer illerinde, Ermenistan ile sınırdaki mevzilere yerleşmesi iki ülke arasında gerginliğe neden olmuştu.
14.05.2021Dünya
Son dakika... Ermenistan'da bakanlık personeli helikopterle tahliye edildi!
Son dakika... Ermenistan'da bakanlık personeli helikopterle tahliye edildi!Gelen son dakika haberine göre, Azerbaycan'ın hezimetine uğrayan Ermenistan'ın başkenti Erivanda, Dağlık Karabağ savaşındaki askerlerin yakınları, Savunma Bakanlığı binası önünde toplanarak, "evlatlarımızı geri verin" sloganları attı. Bakanlık personeli olası güvenlik tehlikesine karşı askeri helikopterle tahliye edildi.
9.04.2021Dünya
Azerbaycan ordusu, Dağlık Karabağ'daki savaşta 2 bin 881 şehit verdi
Azerbaycan ordusu, Dağlık Karabağ'daki savaşta 2 bin 881 şehit verdiAzerbaycan ordusunun, Dağlık Karabağ'da topraklarını işgalden kurtarmak için yürüttüğü operasyonda 2 bin 881 şehit verdiği bildirildi.
2.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ErmenistanAzerbaycanKelbecerDağlık Karabağson dakika haberler

Kelbecer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.