Kerem Kınık

Kerem Kınık

Son dakika Kerem kınık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kerem kınık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kerem kınık haber sayfamızda...

Kerem Kınık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 325 kerem kınık haberi bulunmuştur.
‘Türk Kızılayı insanlığa umut’
‘Türk Kızılayı insanlığa umut’Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türk Kızılay’ın 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösterdiğini ve Ukrayna’da masum sivillerin yardımına koştuğunu söyleyerek, “Çatışma bölgelerinde ve savaş cephelerinde hilal-i ahmer, insanlığa umut olmaktadır” dedi.
15.05.2022Siyaset
Fuat Oktay: Kızılay'ı güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz
Fuat Oktay: Kızılay'ı güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türk Kızılay'ın 103'üncü Genel Kurulunda "Kızılay gibi yüksek organizasyonel kabiliyete ve donanıma sahip marka kuruluşlara sahip olmamız güçlü ve iddia sahibi bir devlet olmamızın sonucudur. Biz hükümet olarak yeni iş birlikleri ve projelerle, Kızılay'ın operasyonel kabiliyetini artırmak ve teşkilatını güçlendirmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz" dedi.
14.05.2022Siyaset
‘8 milyon insana ulaşmayı hedefliyoruz’
‘8 milyon insana ulaşmayı hedefliyoruz’Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatan Kızılay, Tarım Kredi Kooperatifleri ile 13 bin 888 gıda kolisi alımı için anlaştı. Gıda kolilerinin 81 ildeki Kızılay şubelerine dağıtımı kapsamında daha önce bir sevkiyat gerçekleştirilirken, ikinci partide hazırlanan 8 bin koliyi taşıyan 5 TIR, Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık ve Tarım Kredi Birlik A.Ş. Genel Müdürü Kadir Aydın tarafından uğurlandı.
9.04.2022Gündem
Kızılay ve Tarım Kredi Birlik'ten ihtiyaç sahiplerine 13 bin 888 ramazan kolisi
Kızılay ve Tarım Kredi Birlik'ten ihtiyaç sahiplerine 13 bin 888 ramazan kolisiTürk Kızılay ile Tarım Kredi Birlik A.Ş. iş birliğinde hazırlanan, içinde 12 ürün bulunan 13 bin 888 gıda kolisinin 81 ildeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına başlandı. Gıda kolilerinin bulunduğu 5 TIR, Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık ve Tarım Kredi Birlik A.Ş. Genel Müdürü Kadir Aydın tarafından uğurlandı.
8.04.2022Gündem
Turkcell’den Ukrayna’ya insani yardım
Turkcell’den Ukrayna’ya insani yardımTurkcell, Rusya-Ukrayna savaşı sebebiyle yaşanan insani krizle ilgili harekete geçti. Turkcell’in, Kızılay’ın İnsani Yardım kampanyası kapsamında Ukrayna’ya gönderdiği ve ağırlıklı olarak gıda ve diğer insani yardım malzemelerini içeren 5 tır İstanbul’dan yola çıktı.
1.04.2022Ekonomi
Kızılay Genel Başkanı Ramazan Ayı'nda yapılacak yardımları açıkladı
Kızılay Genel Başkanı Ramazan Ayı'nda yapılacak yardımları açıkladıKızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, bu sene Ramazan ayında yapılacak yardımları düzenlediği basın toplantısında anlattı. 8 milyon kişiye farklı kalemlerde toplam 400 milyon liralık yardım ulaştıracaklarını anlatan Kınık, online bağış sistemini de tanıttı.
28.03.2022Gündem
Kızılay’a 6 saatte 104 milyon liralık rekor bağış yapıldı
Kızılay’a 6 saatte 104 milyon liralık rekor bağış yapıldıKızılay, “Teşekkür ve Dayanışma Programı” ismiyle 6 saat süren canlı yayın programı düzenledi. 6 saat süren programda yapılan bağışların toplam miktarının 104 milyon lirayı geçtiği bildirildi.
19.03.2022Gündem
Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık Ukrayna’da
Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık Ukrayna’daRusya’nın Ukrayna’ya düzenlediği askeri harekat sürerken Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık ve beraberindeki heyet Ukrayna’ya giderek sivil halkın sorunlarını yerinde inceledi. Burada bir açıklama yapan Dr. Kınık, “Sivil halkın çatışma bölgesinin dışına çıkabilmesi için derhal güvenli bir insani yardım koridoru açılmalıdır” dedi.
5.03.2022Gündem
AFAD duyurdu! Ukrayna'ya yardım TIR'ları yola çıktı
AFAD duyurdu! Ukrayna'ya yardım TIR'ları yola çıktıAfet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD), Ukrayna'daki acil insani ihtiyaçların karşılanması amacıyla 5 TIR yardım malzemesinin bölgeye gönderildiğini açıkladı. Türk Kızılay'ı, Rusya'nın saldırısı sonrası durumda olan Ukrayna'daki sivillere ulaştırılmak üzere 5 TIR yardım gönderdi. TIR'ların üç gün içerisinde Ukrayna'da olması bekleniyor.
25.02.2022Gündem
Kızılay’dan Ukrayna’ya çadır ve battaniye yardımı
Kızılay’dan Ukrayna’ya çadır ve battaniye yardımıRusya’nın Ukrayna’ya yönelik askeri harekâtı başlatmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “İçerisinde 210 metrekarelik genel maksat çadırları, ailelerin barınmaları için afet çadırları, yatak, battaniye, çocuk battaniyesi, uyku tulumu gibi acil insani yardım malzemelerinin bulunduğu 3 TIR’ın bugün gün içerisinde Ukrayna’ya hareket etmesi planlanıyor” dedi.
25.02.2022Gündem
Kızılay'dan Hatay'da hasat şenliği
Kızılay'dan Hatay'da hasat şenliğiHatay, Reyhanlı'da geçici koruma altındaki yabancı misafirler ve Türk vatandaşları için Türk Kızılayı'nın hayata geçirdiği Zirai Üretim Merkezi'nde hasat şenliği yapıldı. Seralardan toplanan muz ve çilekler sevgi evlerine gönderildi.
23.02.2022Gündem
Kızılay Genel Başkanı Kınık, Reyhanlı’da muz hasadı yaptı
Kızılay Genel Başkanı Kınık, Reyhanlı’da muz hasadı yaptıTürk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde vatandaşların ve yabancı misafirlerin meslek edinmeleri ve kendi geçimlerini sağlamaları amacıyla oluşturulan serada muz hasadı gerçekleştirdi. Kınık, hasadı yapılan muzların yetimhanelere dağıtılacağını söyledi.
22.02.2022Gündem
Kızılay Başkanı Kınık: İnsani yardım modellerinde bilim bizlere rehberlik ediyor
Kızılay Başkanı Kınık: İnsani yardım modellerinde bilim bizlere rehberlik ediyorTürk Kızılay ev sahipliğinde Kızılay Lojistik sponsorluğunda Kızılay Akademi ve Lojistik Derneği iş birliğinde ilk kez düzenlenen ‘Uluslararası Afet ve İnsani Yardım Lojistiği Kongresi’nde insani yardım lojistiği ve tedarik zinciri alanlarındaki son gelişmeler masaya yatırıldı. Alanında uzman kesimlerin katılımıyla gerçekleştirilen kongrede konuşan Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Dünyada insani yardım modellerinde de değişiklikler yaşanıyor. Bu alanda bizlere rehberlik edecek olan bilimdir. Bu konuda ‘big data’ yönetimini yapmak zorundayız” dedi. Kongrede konuşan İstanbul Havalimanı CEO’su Kadri Samsunlu ise “İstanbul Havalimanı’na hangi büyüklükte olursa olsun depremlerde uçak inebilir” dedi.
9.02.2022Gündem
Kızılay Başkanı Kınık'tan 'Afganistan için dayanışma' çağrısı
Kızılay Başkanı Kınık'tan 'Afganistan için dayanışma' çağrısıAfganistan’da yaşanan insani krizin Somali, Suriye ve Yemen’deki gibi büyük insanlık dramlarını geride bırakarak dünyada ilk sıraya yerleştiğini vurgulayan Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Afganistan’ın ölüme sürüklendiğini vurguladı. Kınık, “Afganistan için de hep birlikte 2011’de Somali’ye yaptığımız gibi dayanışmanın gücünü göstermeliyiz” dedi.
8.02.2022Gündem
Türkiye'den Afganistan'a yardım götüren ilk tren yola çıktı
Türkiye'den Afganistan'a yardım götüren ilk tren yola çıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'den Afganistan'a insani yardım götüren trenlerden ilki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı törenle uğurlandı.
27.01.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılay Başkanı Kınık ile IFRC Genel Sekreteri Chapagain'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılay Başkanı Kınık ile IFRC Genel Sekreteri Chapagain'i kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılay Başkanı Kerem Kınık ve Uluslararası Kızılay-Kızılhaç Dernekleri Federasyonu (IFRC) Genel Sekreteri Jagan Chapagain'i kabul etti.
3.12.2021Siyaset
Kızılay, akademik dünyaya da katkı sağlayacak
Kızılay, akademik dünyaya da katkı sağlayacakHizmete başladığı günden bu yana 153 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşu olan Türk Kızılay, sahada görev yapan çalışan ve gönüllülerine rehber olacak kılavuzlar oluşturmak, toplumun afetlere hazırlıklı olması için kolay erişebilir bilgilendirici materyaller sunmak amacıyla 2020 yılında Kızılay Akademi’yi kurdu.
22.10.2021Eğitim
Öykü Arin'in ailesi yeni kampanya başlattı! 'Evinizden de donör olabilirsiniz'
Öykü Arin'in ailesi yeni kampanya başlattı! 'Evinizden de donör olabilirsiniz'Türkiye, Öykü Arin'i henüz 3,5 yaşında kan kanserine yakalanmasının ardından başlayan "Öykü Arin'e Umut Ol" kampanyasıyla tanıdı. Küçük kızın ailesinin başlattığı kampanya sayesinde kısa sürede binlerce donöre ulaşıldı. Kök hücre bağışı konusunda farkındalık yaratmaya devam eden "Öykü Arin’e Umut Ol" ekibi, şimdi yeni bir kampanya yürütüyor. Amaçları kök hücre bağışını kolaylaştıracak bir uygulamanın Türkiye’de de hayata geçirilmesi. Öykü'nün annesi Eylem Şen Yazıcı, "Eğer bu yöntem uygulamaya geçerse yeni çağın başlangıcı olabilir. Türkiye'de donör sayısının milyonlara ulaşacağını düşünüyorum" diyor.
28.02.2022Gündem
Türk Kızılay Genel Başkanı Kınık: 'Son kıvılcım sönene kadar bütün Kızılaycılar sahada'
Türk Kızılay Genel Başkanı Kınık: 'Son kıvılcım sönene kadar bütün Kızılaycılar sahada'Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, orman yangınlarında son kıvılcım sönene kadar bütün Kızılaycıların sahada olacağını söyledi.
4.08.2021Gündem
Türkiye tek yürek oldu! Destek yağıyor
Türkiye tek yürek oldu! Destek yağıyorHavadan ve karadan müdahalelerin sürdüğü Antalya ile Muğla'daki orman yangınlarının bir an önce söndürülmesi ve yaraların sarılması için Türkiye seferber oldu.
4.08.2021Gündem
Türkiye ile Mısır’dan ortaklaşa Gazze yardımı
Türkiye ile Mısır’dan ortaklaşa Gazze yardımıTürkiye ile Mısır arasındaki ilişkilerde normalleşme adımları sürerken, iki ülke Kızılay teşkilatlarının Filistinlilere ortak yardım göndermeye hazırlandığı bildirildi.
17.06.2021Dünya
Gazze’de korona alarmı! 'Salgın patlaması yaşanacak' diyerek uyardı
Gazze’de korona alarmı! 'Salgın patlaması yaşanacak' diyerek uyardıİsrail'in Gazze saldırıları ateşkes sonrası son buldu gibi ama Gazze'yi Filistinlileri yeni bir tehdit bekliyor. Ateşkes sonrası yeni tehdit koronavirüs salgını... Kızılay Başkanı DR. Kerem Kınık, Gazze'de virüs salgını patlaması yaşanacağını söyledi.
22.05.2021Haberler
Gazze’de korona alarmı! 'Salgın patlaması yaşanacak' diyerek uyardı
Gazze’de korona alarmı! 'Salgın patlaması yaşanacak' diyerek uyardıİsrail'in Gazze saldırıları ateşkes sonrası son buldu gibi ama Gazze'yi Filistinlileri yeni bir tehdit bekliyor. Ateşkes sonrası yeni tehdit koronavirüs salgını... Kızılay Başkanı DR. Kerem Kınık, Gazze'de virüs salgını patlaması yaşanacağını söyledi.
22.05.2021Gündem
Mesut Özil’den ihtiyaç sahipleri için 100.000 euro
Mesut Özil’den ihtiyaç sahipleri için 100.000 euroDünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, Türk Kızılay’ın Ramazan kampanyasına yaptığı bağışla bu yıl da destek oldu. Özil’in ihtiyaç sahipleri için yaptığı 100.000 euro tutarındaki bağış bu Ramazan’da da yüzleri güldürecek.
13.04.2021Fenerbahçe
Türk Kızılay'ın ramazana özel düzenlediği programda toplanan bağışlar 51 milyon 200 bin lirayı geçti
Türk Kızılay'ın ramazana özel düzenlediği programda toplanan bağışlar 51 milyon 200 bin lirayı geçtiTürk Kızılay tarafından ramazan ayına özel çevrim içi ve interaktif olarak düzenlenen "Teşekkür ve Dayanışma Programı"nda hayırseverler tarafından yapılan bağışların toplamı 51 milyon 200 bin lirayı geçti.
17.02.2022Ramazan

Benzer Haber Etiketleri

Kerem Kınık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.