Kerem Kınık

Kerem Kınık

Son dakika Kerem kınık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kerem kınık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kerem kınık haber sayfamızda...

Kerem Kınık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 382 kerem kınık haberi bulunmuştur.
Kızılay’a ilk kadın başkan
Kızılay’a ilk kadın başkan Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 155 yıllık tarihi ile Türkiye’nin sayılı köklü kurumlarından biri olan Kızılay’ın ilk kadın başkanı oldu.
10.07.2023 Gündem
Kızılay'ın Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz oldu
Kızılay'ın Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz oldu Türk Kızılay Derneği Olağanüstü Genel Kurulu'nda Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz genel başkan seçildi.
9.07.2023 Gündem
Kızılay Başkanı Kınık görevinden istifa etti
Kızılay Başkanı Kınık görevinden istifa etti Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından bölgeye çadır ve erzak satışı eleştirileri ile gündeme gelen, muhalefetin yanı sıra iktidar kanadından isimlerin de tepki gösterdiği Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, görevinden istifa etti.
13.05.2023 Gündem
Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa mı etti? Kerem Kınık kimdir, kaç yaşında, ne zaman göreve gelmişti? İşte hayatı ve kariyeri....
Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa mı etti? Kerem Kınık kimdir, kaç yaşında, ne zaman göreve gelmişti? İşte hayatı ve kariyeri.... Kerem Kınık kimdir, Kızılay Başkanlığı'ndan istifa mı etti sorusu araştırılıyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Kızılay'ın para karşılığı çadır satmasıyla tartışmaların odağında yer alan Kerem Kınık hakkında son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu konu beni de ciddi manada üzmüştür ifadelerini kullanmıştı. Peki Kerem Kınık kimdir, Kızılay Başkanlığı'ndan istifa mı etti?
12.05.2023 Bilgi Rehberi
Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa etti
Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa etti Kerem Kınık, Türk Kızılay Genel Başkanlığı'ndan istifa etti. Kızılay Yönetim Kurulu bugün olağanüstü toplanarak oy birliği ile genel kurula gitme kararı aldı.
12.05.2023 Gündem
Muharrem İnce: Seçilir seçilmez Kızılay Başkanı'nı görevden alacağım
Muharrem İnce: Seçilir seçilmez Kızılay Başkanı'nı görevden alacağım Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "99 yıl önce burada Kızılay'ın çadırında kalan dedeme bedava çadır veren Kızılay, Maraş, Antep, Adıyaman, Hatay'da çadır sattı. İlk işim ne biliyor musunuz? Seçilir seçilmez Kızılay Başkanı'nı görevden alacağım" dedi.
7.05.2023 Gündem
‘Kızılay Başkanı beni rahatsız ediyor’
‘Kızılay Başkanı beni rahatsız ediyor’ Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TV100’de katıldığı programda soruları yanıtladı.
20.04.2023 Gündem
Varank ve Şentop'tan "Kızılay çadır sattı" yorumu
Varank ve Şentop'tan "Kızılay çadır sattı" yorumu "Kızılay derneklere çadır sattı" tartışmaları sonrası iki önemli isimden kritik açıklamalar geldi. Meclis Başkanı Mustafa Şentop ve Sanayii ve Teknoloji Bakanı Varank'tan Kızılay Başkanı'nın istifa etmesi yönünde açıklamalar geldi.
19.04.2023 Haberler
Varank ve Şentop'tan "Kızılay çadır sattı" yorumu
Varank ve Şentop'tan "Kızılay çadır sattı" yorumu "Kızılay derneklere çadır sattı" tartışmaları sonrası iki önemli isimden kritik açıklamalar geldi. Meclis Başkanı Mustafa Şentop ve Sanayii ve Teknoloji Bakanı Varank'tan Kızılay Başkanı'nın istifa etmesi yönünde açıklamalar geldi.
19.04.2023 Gündem
‘F-16’da Kongre onay sürecine gidiyoruz’
‘F-16’da Kongre onay sürecine gidiyoruz’ Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, önceki akşam katıldığı TV100 yayınında iç ve dış siyasete ilişkin gündemi değerlendirdi.
16.04.2023 Gündem
‘Temel sorumluluk vatandaşta olmalı’
‘Temel sorumluluk vatandaşta olmalı’ Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Kızılay’ın Kahramanmaraş merkezli depremler ekseninde haksız şekilde linç edilmek istendiğini savundu.
29.03.2023 Gündem
‘İstifa edersem kaotik durum olur’
‘İstifa edersem kaotik durum olur’ Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından eleştirilerin hedefi olan Kızılay’a ilişkin iddialara yanıt verdi. TBMM Deprem Araştırma Komisyonu’na sunum yapan Kınık, “İlk gün oradaydık” diyerek hareket saatlerini paylaştı.
28.03.2023 Gündem
Kızılay Başkanı Kerem Kınık'tan çadır satışı açıklaması!
Kızılay Başkanı Kerem Kınık'tan çadır satışı açıklaması! Meclis Deprem Araştırma Komisyonuna sunum yapan Kızılay Başkanı Kınık, Ahbap'a yapılan çadır satışından haberi olmadığını söyledi. Kınık, Meclis'te yaptığı sunumda istifa eleştirilerine de yanıt verdi.
27.03.2023 Gündem
Deprem bölgesine sel olup aktık
Deprem bölgesine sel olup aktık Hatay’ı asla yalnız bırakmayacaklarını, her fırsatta geleceklerini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tek bir vatandaşımın bile şehrini terk etmesine gönlümüz razı değil... Sıkıntılar yaşadıysanız bize düşen helallik istemektir” dedi.
13.03.2023 Gündem
‘Büyütülecek bir hadise değil’
‘Büyütülecek bir hadise değil’ Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede çadır sorunu devam ederken, depremin 3. gününde Kızılay’ın, Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP derneğine çadır satmasının ortaya çıkması tepkilere yol açmıştı.
28.02.2023 Gündem
Kızılay Başkanı Kınık CNN Türk'te açıkladı: Arkadaşlarımızın AHBAP'a yaptığı işlemi eleştirdim
Kızılay Başkanı Kınık CNN Türk'te açıkladı: Arkadaşlarımızın AHBAP'a yaptığı işlemi eleştirdim Kızılay Başkanı Kerem Kınık, 'Kızılay çadır sattı' tartışmasıyla ilgili olarak CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'nin sorularını yanıtladı. AHBAP tartışmasıyla ilgili olarak Kerem Kınık, "Arkadaşlar inisiyatifte bulunmuşlar ama ben eleştirdim" ifadelerini kullandı.
27.02.2023 Gündem
Kızılay Başkanı Kınık CNN Türk'te açıkladı: Arkadaşlarımızın AHBAP'a yaptığı işlemi eleştirdim
Kızılay Başkanı Kınık CNN Türk'te açıkladı: Arkadaşlarımızın AHBAP'a yaptığı işlemi eleştirdim Kızılay Başkanı Kerem Kınık, 'Kızılay çadır sattı' tartışmasıyla ilgili olarak CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'nin sorularını yanıtladı. "Arkadaşlarımızın AHBAP'a yaptığı işlemi eleştirdim." diyen Kerem Kınık, "Tüm çadırları AFAD'a verdik" ifadelerini kullandı.
27.02.2023 Haberler
Kızılay Başkanı: Ahlaki ve yasaldır
Kızılay Başkanı: Ahlaki ve yasaldır İki deprem felaketinin ilk günlerinde Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş.’nin deposundaki 2050 çadırı AHBAP Derneği’ne satması tartışma yarattı. Kızılay Başkanı Kerem Kınık satışı eleştirenlere ‘Kızılay ve AHBAP’ın iş birliği ahlakidir, akılcıdır, yasaldır’ dedi.
27.02.2023 Gündem
'Kızılay çadır sattı' iddiası! Kınık: Finansal süreklilik için kurumlara maliyetine satış yapıyoruz
'Kızılay çadır sattı' iddiası! Kınık: Finansal süreklilik için kurumlara maliyetine satış yapıyoruz Kızılay Başkanı Kerem Kınık, CNN TÜRK'te Kızılay çadırlarının Ahbap'a satıldığına yönelik iddialara yanıt verdi.
26.02.2023 Haberler
'Kızılay çadır sattı' iddiası! Kınık: Finansal süreklilik için kurumlara maliyetine satış yapıyoruz
'Kızılay çadır sattı' iddiası! Kınık: Finansal süreklilik için kurumlara maliyetine satış yapıyoruz Kızılay Başkanı Kerem Kınık, CNN TÜRK'te Kızılay çadırlarının Ahbap'a satıldığına yönelik iddialara yanıt verdi.
26.02.2023 Gündem
7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 4. gün! İşte bölgede son durum...
7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 4. gün! İşte bölgede son durum... Deprem felaketinde enkaz altında kalanlar için kritik olan 72 saat eşiği aşılırken, deprem bölgesine ulaşan ve sayısı 100 bini aşan arama kurtarma ordusu, zorlu kış şartlarında bir can daha kurtarmak için cansiperane mücadele veriyor.
10.02.2023 Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerinde 2. gün yaşananlar
Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerinde 2. gün yaşananlar İlk deprem Türkiye tarihinde kayıtlara geçen en büyük ikinci deprem oldu. 13.5 milyon kişinin yaşadığı bölgeyi yıkan depremlerin ardından 4. seviye alarmla yurt dışından yardım talep edildi. Doğu Anadolu Fayı’ndaki ilk kırılmanın 130 atom bombası büyüklüğünde etkiye neden olduğu hesaplanıyor. Suriye’de de yıkıma yol açan deprem komşu ülkelerde hissedildi.
8.02.2023 Gündem
Kızılay’ın çağrısına yanıt geldi
Kızılay’ın çağrısına yanıt geldi Depremin ardından Kızılay Başkanı Kerem Kınık, ülke genelinde vatandaşları kan bağışına davet etti. Çağrı üzerine İzmir, Aydın ve Manisa’da vatandaşlar, kan merkezlerinin yolunu tuttu.
7.02.2023 Ege
Soner Arıca kan bağışı kuyruğunu paylaştı! 'Gurur duydum'
Soner Arıca kan bağışı kuyruğunu paylaştı! 'Gurur duydum' Dün Sabah saatlerinde Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından, öğlen 13.24 sıralarında 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Depremin ardından yapılan kan bağışı çağrısı için Kızılay'ın bir AVM'de kurduğu alana giden ünlü şarkıcı Soner Arıca, bağışta bulunmak için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşların fotoğrafını paylaşarak; "Gurur duydum" diye yazdı.
7.02.2023 Cadde
KAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR, kimler kan bağışı yapabilir? Kızılay Başkanı Kınık'tan KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI
KAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR, kimler kan bağışı yapabilir? Kızılay Başkanı Kınık'tan KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI Kan bağışı yapmak için şartlar nelerdir? Kızılay Başkanı Kerem Kınık ülke genelinde vatandaşları kan bağışına çağırdı. Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem nedeniyle kan stoklarının deprem bölgelerine gönderilmesiyle birlikte yeni kan ihtiyacı doğabilir. Peki, kan bağışı nasıl yapılır? İşte kan bağışı şartları.
7.02.2023 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kerem Kınık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.