Kesinti

Kesinti

Son dakika kesinti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kesinti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kesinti haber sayfamızda...

Kesinti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.019 kesinti haberi bulunmuştur.
İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi
İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi İstanbul'da 19 Nisan Cuma günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! BEDAŞ kesinti yaşanacak ilçeleri tek tek yayımladı. Uyarı üstüne uyarı geldi. İşte detaylar...
18.04.2024 Gündem
Türkiye yüzünden en kötüsüne hazırlanmalıyız! İsrail medyası yazdı: Ankara bize büyük bir baş ağrısı yaşatacak
Türkiye yüzünden en kötüsüne hazırlanmalıyız! İsrail medyası yazdı: Ankara bize büyük bir baş ağrısı yaşatacak İsrail'in Maariv gazetesi, Türkiye'nin Tel Aviv'e yönelik açıkladığı kısıtlamaların nelere yol açacağını yazdı. Boğazların kapatılma ihtimalinden rahatsız olan gazete ülkenin en kötüsüne hazırlanması gerektiğini ifade etti.
14.04.2024 Dünya
Kredi çeken emekliler dikkat! Yargıtay'dan emsal karar: Önceki tahsilatlar talep edilemez
Kredi çeken emekliler dikkat! Yargıtay'dan emsal karar: Önceki tahsilatlar talep edilemez Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, kredi borcunu emekli maaşı ile ödemeyi taahhüt eden emeklileri ilgilendiren emsal bir karara imza attı.
13.04.2024 Ekonomi
'Fed haziranda faiz indirme yolunda'
'Fed haziranda faiz indirme yolunda' Morgan Stanley'in Baş ABD Ekonomisti Ellen Zentner'e göre ABD Merkez Bankası (Fed) haziran ayında faiz oranlarını düşürme yolunda ilerliyor.
5.04.2024 Uzmanpara
Fed faizi sabit tuttu
Fed faizi sabit tuttu ABD Merkez Bankası (Fed) faiz oranlarını sabit tuttu. 2024 sonuna kadar 3 faiz indirimi sinyali vermeye devam etti.
21.03.2024 Uzmanpara
Fenerbahçe ligden çekilirse UEFA ülke puanı silinecek mi? İşte tüm soruların yanıtları
Fenerbahçe ligden çekilirse UEFA ülke puanı silinecek mi? İşte tüm soruların yanıtları Fenerbahçe'nin 2 Nisan tarihinde yapılması planlanan olağanüstü kongresinde sarı-lacivertli kulübün ligden çekilmesi oylanacak. Fenerbahçe'nin ligden çekilmesi halinde neler yaşanacağı ise merak ediliyor. İşte tüm soruların yanıtları...
20.03.2024 Fenerbahçe
İkramiyede ‘dilekçe’ detayı! Emeklilik hesabı yapanın sayılı günü kaldı
İkramiyede ‘dilekçe’ detayı! Emeklilik hesabı yapanın sayılı günü kaldı Milyonlarca emekliyi ilgilendiren bayram ikramiyeleri için geri sayım başladı. Peki kim ne kadar ödeme alacak? EYT’li, dul ve yetim aylığı alanlar, birden fazla emekli aylığı alanlar, iş görmezlik raporu olanlar ne kadar ikramiye alacak? Konuyla ilgili merak edilenleri Sosyal Güvenlik Müşaviri Emin Yılmaz tek tek açıkladı. Yılmaz yeni emekli olacaklar için ‘dilekçe’ uyarısında bulundu. İşte detaylar...
19.03.2024 Ekonomi
'Fed faizi yüksek tutmak zorunda kalacak'
'Fed faizi yüksek tutmak zorunda kalacak' Financial Times'ın (FT) anketine katılan ekonomistlere göre ABD Merkez Bankası (Fed) faiz oranlarını piyasaların ve merkez bankacılarının beklediğinden daha uzun süre yüksek seviyede tutmak zorunda kalacak.
18.03.2024 Uzmanpara
Yatırımı olanlar dikkat: Dev banka açıkladı! Altın için çarpıcı tahmin
Yatırımı olanlar dikkat: Dev banka açıkladı! Altın için çarpıcı tahmin JPMorgan'ın Küresel Emtia Araştırma Başkanı Natasha Kaneva ons altın fiyatı için tahminini açıkladı.
14.03.2024 Ekonomi
Bursa'da yeni gömülü fay hattı! 'İkisi aynı anda kırılırsa 7.7 büyüklüğünde deprem olur'
Bursa'da yeni gömülü fay hattı! 'İkisi aynı anda kırılırsa 7.7 büyüklüğünde deprem olur' Marmara Bölgesi ile Bursa'nın depremsel açıdan en tehlikeli bölgelerden biri olduğuna dikkat çekildi, yeni fay hattı işaret edildi.
14.03.2024 Haberler
Bursa'da yeni gömülü fay hattı! 'İkisi aynı anda kırılırsa 7.7 büyüklüğünde deprem olur'
Bursa'da yeni gömülü fay hattı! 'İkisi aynı anda kırılırsa 7.7 büyüklüğünde deprem olur' Marmara Bölgesi ile Bursa'nın depremsel açıdan en tehlikeli bölgelerden biri olduğuna dikkat çekildi, yeni fay hattı işaret edildi.
14.03.2024 Gündem
'Fed faizi düşürmek için yavaş hareket etmeli'
'Fed faizi düşürmek için yavaş hareket etmeli' Citadel'in kurucusu ve CEO'su Kenneth C. Griffin, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) inatçı enflasyonla mücadelesinde faiz oranlarını düşürmek için yavaş hareket etmesi gerektiğini düşünüyor.
13.03.2024 Uzmanpara
'Fed bu yıl en fazla 2 faiz indirimi yapacak'
'Fed bu yıl en fazla 2 faiz indirimi yapacak' Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari, yılın başından bu yana gelen güçlü ekonomik verilerin ABD Merkez Bankası’nın (Fed) bu yıl en fazla iki kez ya da muhtemelen sadece bir kez faiz indirmesini uygun kılacağının sinyalini verdi.
7.03.2024 Uzmanpara
Parlamentoda şok görüntü: Borç sebebiyle karanlığa gömüldü!
Parlamentoda şok görüntü: Borç sebebiyle karanlığa gömüldü! Gana Parlamentosunun 1.8 milyon dolarlık borcu sebebiyle elektriği kesildi.
1.03.2024 Dünya
İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak
İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak İstanbul'da 21 Şubat Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Uyarılar peş peşe geldi. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat.
20.02.2024 Gündem
Çin'de 5 yıllık kredi faizi düşürüldü
Çin'de 5 yıllık kredi faizi düşürüldü Çin Merkez Bankası, 5 yıllık kredi ana faiz oranını (LPR) beklentilerin üzerinde düşürdü.
20.02.2024 Uzmanpara
İstanbul'da 20 Şubat Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Uzun süreli olacak
İstanbul'da 20 Şubat Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Uzun süreli olacak İstanbul'da 20 Şubat Salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Uyarılar peş peşe geldi. Kesinti uzun süreli olacak.
19.02.2024 Gündem
İstanbul'da 18 Şubat Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler
İstanbul'da 18 Şubat Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler İstanbul'da 18 Şubat Pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Peş peşe uyarılar geldi. Kesinti yaşanacak ilçeler ve mahalleler tek tek açıklandı. İşte o detaylar...
17.02.2024 Gündem
İstanbul'da 8 Şubat'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak
İstanbul'da 8 Şubat'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak İstanbul'da 8 Şubat Perşembe günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. İşte kesinti yaşanacak ilçeler...
7.02.2024 Gündem
İstanbul'da 7 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak
İstanbul'da 7 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak İstanbul'da 7 Şubat Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Bu ilçelerde oturanlar dikkat! Uyarı üstüne uyarı geldi.
6.02.2024 Gündem
İstanbul'da 4 Ocak Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler
İstanbul'da 4 Ocak Pazar günü elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! İşte o ilçeler İstanbul'da 4 Ocak Pazar günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Mumlarınızı, ışıldaklarınızı hazırlayın! Kesinti yaşanacak ilçeler tek tek açıklandı.
3.02.2024 Gündem
İstanbul'da 1 Şubat'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak
İstanbul'da 1 Şubat'ta elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı geldi! Kesinti uzun süreli olacak İstanbul'da 1 Şubat'ta uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Uyarı üstüne uyarı geldi. Kesintinin yaşanacağı ilçeler ve mahalleler açıklandı. İşte o detaylar...
31.01.2024 Gündem
İstanbul'da 30 Ocak Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak! İşte o mahalleler
İstanbul'da 30 Ocak Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak! Kesinti uzun süreli olacak! İşte o mahalleler İstanbul'da 30 Ocak Salı günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintinin yaşanacağı ilçeler ve mahalleler tek tek açıklandı. İşte detaylar...
29.01.2024 Gündem
İstanbul'da 24 Ocak Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi! İşte kesinti yaşanacak ilçeler
İstanbul'da 24 Ocak Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak! Uyarı üstüne uyarı geldi! İşte kesinti yaşanacak ilçeler İstanbul'da 24 Ocak Çarşamba günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Vatandaşlara uyarı geldi. Mumları, ışıldakları hazırlayın. İşte detaylar...
23.01.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu açıkladı! AFAD araçlarına uydu terminali kuruldu
Bakan Uraloğlu açıkladı! AFAD araçlarına uydu terminali kuruldu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) başta olmak üzere; Türk Kızılayı, Orman Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, TRT, Meteoroloji Genel Müdürlüğü gibi kurumlar, TÜRKSAT uydularına doğrudan bağlanma imkânına kavuştu. Bu kapsamda, TÜRKSAT tarafından kurulan uydu anteni sayısı 3 bin 272’e ulaştı.” dedi.
21.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kesinti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.