Kıdem Tazminatı

Kıdem Tazminatı

Son dakika kıdem tazminatı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kıdem tazminatı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kıdem tazminatı haber sayfamızda...

Kıdem Tazminatı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.878 kıdem tazminatı haberi bulunmuştur.
İstanbul'dan 1 Mayıs manzaraları
İstanbul'dan 1 Mayıs manzaraları İstanbul’daki 1 Mayıs gösterilerinin bu yılki odak noktası Fatih’teki Bozdoğan Kemeri oldu. Polis, tarihi kemerde barikat kurarak Taksim’e çıkışa izin vermedi. Saraçhane’de toplanan kalabalık açıklamaların ardından ayrıldı. Bazı küçük gruplar polise saldırarak barikatı aşmak istedi. Polisin soğukkanlı tutumu ile olaylar büyümedi.
2.05.2024 Gündem
‘Nitelikli insan en temel faktör’
‘Nitelikli insan en temel faktör’ Teknoloji ve yüksek katma değerli üretimde bilgi ve becerilerini üretime yansıtabilen nitelikli insanın en temel faktör olduğunu söyleyen İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan “Üniversite ve meslek lisesi eğitimlerinin nitelikli insan, nitelikli işgücü ihtiyacına cevap verebilmesi büyük önem taşıyor” dedi.
25.04.2024 Ekonomi
Bakan Bayraktar, Nallıhan'da iftar programına katıldı
Bakan Bayraktar, Nallıhan'da iftar programına katıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Nallıhan Belediyesi tarafından Çayırhan Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar programına katıldı.
20.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok: Başkent 5 yıl geriye gitti
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok: Başkent 5 yıl geriye gitti Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok Habertürk'te projelerini açıkladı. Göreve gelir gelmez suya yüzde 50 indirim yapacağını belirten Altınok, Başkent'in 5 yıl geriye gittiğini ve bir 5 yıl daha böyle gidemeyeceğini söyledi.
12.03.2024 Gündem
İTO Başkanı Avdagiç'ten asgari ücret ve mesai saatleriyle ilgili açıklama
İTO Başkanı Avdagiç'ten asgari ücret ve mesai saatleriyle ilgili açıklama İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, milyonlarca çalışanın merakla beklediği 'asgari ücrete ara zam gelecek mi' sorusuna cevap verdi. Avdagiç "Enflasyonu aşağıya çekeceksek; hiçbir şeye dokunmadan, hiç kimsenin konfor alanına giriş yapmadan bunu dünyada başaran hiçbir ülke yok. Enflasyonu düşürmenin belli kuralları, kaideleri, konseptleri var" dedi.
11.03.2024 Ekonomi
Altın ve borsa yatırımcıları dikkat: Yeni rekorun ardından piyasada beklentiler değişti
Altın ve borsa yatırımcıları dikkat: Yeni rekorun ardından piyasada beklentiler değişti Yeni yılın gelmesiyle birlikte borsa ve altında peş peşe rekor geldi. Tarihi zirve sonrası piyasalarda beklentiler değişti. Peki altın, borsa, mevduat faizi ve dolar yatırımları arasında en çok kazandıran hangisi oldu? Gram altın için yıl sonu tahmini yapıldı. İşte detaylar...
12.02.2024 Ekonomi
Emekli maaşlarına ‘temmuz’ dengesi
Emekli maaşlarına ‘temmuz’ dengesi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, emekliler arasındaki maaş farkının memura seyyanen artıştan kaynaklandığını, ancak temmuzda SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş artışının daha yüksek olacağını ve dengelenmenin sağlanacağını söyledi.
13.01.2024 Ekonomi
Gözler emekli zammında! ‘Refah payı’ mı ‘kök’lü çözüm mü?
Gözler emekli zammında! ‘Refah payı’ mı ‘kök’lü çözüm mü? Memur emeklilerinin yeni yıl zammı yüzde 49 olurken, Bağ-Kur ve SSK emeklilerinin zammı yüzde 37’de kaldı. Şimdi gözler Meclis’te. Kök aylıklarda kademeli artış ve refah payı masada...
5.01.2024 Ekonomi
KIDEM TAZMİNATI TAVANI 2024 📣 Yeni zamlı kıdem tazminatı tavan ücreti ne kadar oldu? Kıdem tazminatı tavanı neye göre belirleniyor?
KIDEM TAZMİNATI TAVANI 2024 📣 Yeni zamlı kıdem tazminatı tavan ücreti ne kadar oldu? Kıdem tazminatı tavanı neye göre belirleniyor? Kıdem tazminatı 2024 miktarı çalışanların gündeminde yer alan konulardan. Asgari ücrete yapılan artışın ardından gözler kıdem tazminatına çevrilmişti. Kıdem tazminatı tabanı belli olurken tavan ücreti ne kadar oldu? 2024 Kıdem tazminatı kimler alabilir? Kıdem tazminatı tavanı neye göre belirlenir?
4.01.2024 Bilgi Rehberi
Kartal sahilde kaza! Virajı alamayınca takla attı
Kartal sahilde kaza! Virajı alamayınca takla attı Kartal'da sahil yolunda seyretmekte olan otomobil virajı alamayınca kontrolden çıkarak bariyere çarptı, ardından takla attı. Kazada araçta bulunan 2 kişi yaralandı.
4.01.2024 Gündem
Savunma Sanayii İcra Komitesi Erdoğan başkanlığında toplandı
Savunma Sanayii İcra Komitesi Erdoğan başkanlığında toplandı Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.
3.01.2024 Gündem
İstanbul'a sürücüsüz metro! Ulaşım süresi 30 dakikaya düşüyor
İstanbul'a sürücüsüz metro! Ulaşım süresi 30 dakikaya düşüyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Türkiye Yüzyıl’ına raylı sistem üreticileri arasında en üst sınıfta yer alarak başlamanın gururunu yaşıyoruz. 2023 yılında Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir başlangıç yaparak yerli aracımız TOGG’a kavuştuğumuz gibi ‘yerli ve milli sürücüsüz metro setlerimize de kavuştuk.” dedi.
3.01.2024 Ekonomi
Gece 03.00'te eşini uyandırdı, sonrası büyük pişmanlık... Kripto para kararı: Boşanma sebebi
Gece 03.00'te eşini uyandırdı, sonrası büyük pişmanlık... Kripto para kararı: Boşanma sebebi Konya'da Esma K., kolundaki 8 adet bileziği zorla alarak, kripto para borsasında yatırım yapıp kaybettiğini ileri sürdüğü eşi Davut K.'dan boşanmak için dava açtı. Mahkemeden emsal bir karar çıktı.
3.01.2024 Gündem
Bedelli askerlik ücreti belli oldu
Bedelli askerlik ücreti belli oldu Memur maaşlarına gelen zam ile birlikte bedelli askerlik 182 bin 608 TL oldu.
3.01.2024 Ekonomi
Zamlı maaşlar belli oldu! İşte yeni kıdem tazminatı, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ücretleri
Zamlı maaşlar belli oldu! İşte yeni kıdem tazminatı, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ücretleri Aralık ayı enflasyonunun açıklanmasıyla birlikte memur ve memur emeklilerinin alacağı enflasyon farkı dahil aylık artışları yüzde 49,25 oldu. SSK ve Bağkur emeklilerinin maaş artışları ise yüzde 37,57 olarak gerçekleşti.
3.01.2024 Ekonomi
Türkiye'nin vergi rekortmeni Selçuk Bayraktar oldu
Türkiye'nin vergi rekortmeni Selçuk Bayraktar oldu Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin 2022 gelir vergisi rekortmeni oldu.
3.01.2024 Ekonomi
Enflasyon rakamları belli oldu
Enflasyon rakamları belli oldu Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık %64,77, aylık %2,93 arttı.
3.01.2024 Uzmanpara
2024 ödemeleri sil baştan! Kıdem tazminatı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylığı
2024 ödemeleri sil baştan! Kıdem tazminatı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylığı Asgari ücret açıklandı, gözler memur ve emekli zammına çevrildi. 3 Ocak Çarşamba günü enflasyon verilerinin açıklanması ile birlikte memur ve emeklilerin zam oranı da belli olacak. Memur maaşlarının belli olması ile birlikte 2024 bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve kıdem tazminatı gibi birçok ücret de değişecek. İşte merak edilen ayrıntılar...
1.01.2024 Ekonomi
Bedelli askerlik ücreti değişiyor: İşte memur maaşıyla artacak ücretler
Bedelli askerlik ücreti değişiyor: İşte memur maaşıyla artacak ücretler Milyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yeni yılda alacakları maaş zammında olacak. Ayrıca memur maaşlarına göre pek çok ödeme ve ücrette de artışlar yapılacak. Kıdem tazminatı tavanı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylıkları da değişecek. İşte detaylar...
1.01.2024 Ekonomi
BES KESİNTİ ORANI 2024 📌 Yeni BES KESİNTİSİ ne kadar oldu? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) iptali nasıl yapılır, BES'ten nasıl çıkılır?
BES KESİNTİ ORANI 2024 📌 Yeni BES KESİNTİSİ ne kadar oldu? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) iptali nasıl yapılır, BES'ten nasıl çıkılır? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), asgari ücrete yapılan artış sonrasında değişen kalemler arasına girdi. GSS primleri, kıdem tazminatı, yaşlılık maaşı gibi ödemeleri değiştiren yeni asgari ücretle 2024 BES kesintisi de belli oldu. Oranların düzenlenmesi işe Bireysel Emeklilik Sistemi iptali araştırılıyor. Peki, BES'ten nasıl çıkılır?
29.12.2023 Bilgi Rehberi
KIDEM TAZMİNATI TAVANI 2024 💢 ne kadar oldu? Kıdem tazminatı hesalama nasıli neye göre yapılır?
KIDEM TAZMİNATI TAVANI 2024 💢 ne kadar oldu? Kıdem tazminatı hesalama nasıli neye göre yapılır? Kıdem tazminatı, 2024 asgari ücret zammı ile değişti. Çalışanların iş sözleşmesinin sonlanması ardından gündeme gelen kıdem tazminatı, brüt asgari ücret tutarına göre veriliyor. 2024 kıdem tazminatı ne kadar oldu? İşte, yeni kıdem tazminatı tabanı ve tavanı...
29.12.2023 Bilgi Rehberi
Gözler memur ve emekli maaş zammına çevrildi! İşte masadaki oran...
Gözler memur ve emekli maaş zammına çevrildi! İşte masadaki oran... Asgari ücrete gelen yüzde 49'luk zam sonrası tüm gözler memur ve memur emeklisinin maaşlarına yapılacak zamlara çevrildi. Maaşlara yapılması öngörülen zam oranı belli oldu.
29.12.2023 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kritik hedefteki 70 hedef vuruldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kritik hedefteki 70 hedef vuruldu 'Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele ve ekonomiye ilişkin yeni mesajlar verdi.
28.12.2023 Gündem
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan OVP mesajı
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan OVP mesajı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi.
28.12.2023 Ekonomi
Türkiye denizde AKYA ile vuracak! Yerli torpido gemiyi böyle batırdı
Türkiye denizde AKYA ile vuracak! Yerli torpido gemiyi böyle batırdı Hem denizaltıları hem gemileri vurmak için tasarlanmış su altı roketi AKYA'nın ilk atış testi başarıyla tamamlandı. Test atışında hedef geminin batırıldığı görüntüler paylaşılırken Savunma ve Denizcilik Araştırmacısı Kozan Selçuk Erkan, yerli ve milli AKYA ağır torpidosunu milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
29.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kıdem Tazminatı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.