Koç Holding

Koç Holding

Son dakika Koç Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç Holding haber sayfamızda...

Koç Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.393 koç holding haberi bulunmuştur.
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitim
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitimYapı Kredi, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü’ne (UNITAR) bağlı Yönetici ve Liderler için Uluslararası Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ortaklığında ‘Teknolojide Fırsat Eşitliği’ projesini başlattı. Proje kapsamında, konunun uzmanı isimler tarafından büyük veriden yapay zekaya, bulut teknolojilerinden siber güvenliğe kadar kapsamlı bir online eğitim içeriği hazırlandı.
22.11.2023Eğitim
Gençler işte esneklik istiyor
Gençler işte esneklik istiyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit gerçekleştirildi. İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’larını (insan kaynakları yöneticileri) bir araya getiren zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları masaya yatırıldı.
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam"Türkiye'yi dünyanın beyaz eşya üretiminde teknoloji üssü haline getirmeyi hedefliyoruz. Ar-Ge ve dijitalleşmeye yapılacak yatırımlar ve bu kapsamdaki devlet teşvikleri uluslararası rekabette daha da öne çıkmamızı sağlayacak..."
‘Anahtar ülke konumuna geldik’
‘Anahtar ülke konumuna geldik’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En büyük başarımız şimdiye kadar ülkemizi sıcak çatışmaların tarafı yapmamak ve istikrarsızlık ateşinin ülkemize sirayet etmesine izin vermemek olmuştur. Tam tersine uyguladığımız dengeli, ilkeli ve soğukkanlı politikalarla Türkiyeyi krizlerin çözümünde anahtar ülke konumuna getirdik” dedi.
5.11.2023Gündem
Erdoğan: Avrupa'nın batarya üretim üssü olmakta kararlıyız
Erdoğan: Avrupa'nın batarya üretim üssü olmakta kararlıyız'Ford Otosan Yeniköy Fabrikası Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En geç 2030 yılında Avrupa'nın batarya üretim üssü konumuna gelmekte kararlıyız" ifadelerini kullandı.
4.11.2023Gündem
İNAN KIRAÇ HAYATI VE KARİYERİ: İnan Kıraç kimdir, aslen nereli, mesleği nedir?
İNAN KIRAÇ HAYATI VE KARİYERİ: İnan Kıraç kimdir, aslen nereli, mesleği nedir?İnan Kıraç hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak ediliyor. Uzun süre Koç Holding'te üst düzey yöneticilik yapan İnan Kıraç, 1981 yılında Galatasaray Eğitim Vakfını kurdu. TEGV kurucuları arasında yer aldı. İşte İnan Kıraç hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
2.11.2023Bilgi Rehberi
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliği
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliğiCumhuriyetimizin 100’üncü yıl coşkusunun yaşandığı bugünlerde farklı sektörlerde çok sayıda şirket hem sosyal sorumluluk kapsamında yaptıkları hazırlıkları duyuruyor hem de müşterilerine yönelik çok sayıda kampanyayı hayata geçiriyor.
30.10.2023Ekonomi
Can dostlar için yeni yatırım geldi
Can dostlar için yeni yatırım geldiKoç Healthcare (Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları) yeni bir yatırıma imza atarak VetAmerikan Hayvan Hastanesi’ni hayata geçirdi. Hastanenin açılış törenine Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç da katıldı.
26.10.2023Ekonomi
Selahattin Baki'den Erden Timur'a sert cevap! 'Alzheimer başlangıcı olabilir'
Selahattin Baki'den Erden Timur'a sert cevap! 'Alzheimer başlangıcı olabilir'Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Hatayspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Selahattin Baki, Erden Timur'un açıklamalarına cevap verdi.
22.10.2023Fenerbahçe
Selahattin Baki: “Teraziden kaçan hırsızdır”
Selahattin Baki: “Teraziden kaçan hırsızdır”Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un açıklamalarına yönelik, “Biz kendimize o kadar güveniyoruz ki, biz etik kuruluna ve TFF Yönetim Kurulu'na başvuruyoruz. Bizim başkanımız şu anda bu işler araştırılsın diye kendisi başvuruyor. Bunlar kendisine güvenen adamın, kendisine güvenen camianın hareketleridir. Son sözüm, teraziden kaçan hırsızdır ve korkaktır” dedi.
23.10.2023Futbol
Erden Timur'dan gündemi sarsacak iddia: Lale Orta VAR görüntüsünü Ali Koç'a gönderdi
Erden Timur'dan gündemi sarsacak iddia: Lale Orta VAR görüntüsünü Ali Koç'a gönderdiGalatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, gündeme dair büyük ses getirecek açıklamalarda bulundu. Birçok konu hakkında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt veren ve futbol dünyasını sarsacak iddialarda bulunan Timur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında da konuştu. İşte detaylar...
18.10.2023Galatasaray
Sürdürülebilirlik için güçlü kadın
Sürdürülebilirlik için güçlü kadınGüzellik ve bakım sektöründe sürdürülebilirliği amaçlayan Watsons Türkiye, bugünlerde “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi”ne hazırlanıyor.
16.10.2023Ekonomi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdiBeko, Cumhuriyet’in 100. yılında 100 kadın bayi hedefine ulaştı. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Dinçer, kadın bayi oranını 2026’ya kadar yüzde 25’e yükseltmeyi istediklerini ve bu hedefin dünya kadınlarına da ilham verdiğini söyledi.
14.10.2023Ekonomi
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları ele alındı.
11.10.2023Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye’nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamalarını sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den 'play off' açıklaması
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den 'play off' açıklamasıBeşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşması töreninde açıklamalarda bulundu.
28.09.2023Beşiktaş
Türk özel sektörü New York’ta konuşuldu
Türk özel sektörü New York’ta konuşulduTürkiye ABD İş Konseyi (TAİK) tarafından, Goldman Sachs ev sahipliğinde ABD’nin New York kentinde düzenlenen 13. Türkiye Yatırım Konferansı’nda Türk özel sektörü konuşuldu.
20.09.2023Ekonomi
Umut Kentleri’ne tam destek
Umut Kentleri’ne tam destekKahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Umut Kentleri kuran Koç Holding, bölge halkının yanında olmaya devam ediyor.
15.09.2023Ekonomi
1 trilyon TL’yi aşarak 79’uncu yaşına girdi
1 trilyon TL’yi aşarak 79’uncu yaşına girdi1 milyon lira sermaye ile İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu yıllarında kurulan Yapı Kredi, 79. yaşını kutluyor.
11.09.2023Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'suDünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
Deprem bölgesi için 108 milyon $ kaynak
Deprem bölgesi için 108 milyon $ kaynakYapı Kredi, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile deprem bölgesi için 108 milyon dolara kadar finansman anlaşması imzaladığını duyurdu.
12.08.2023Ekonomi
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı?
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı?Türkiye'nin En Etkin 50 Fonksiyon Lideri, her yıl DataExpert işbirliği ve BMI Business School İstanbul organizasyonuyla düzenlenen CSummit Series'de belirleniyor. C-Level liderler ilerleyen dönemde çok başarılı işlere imza atıyor.
Dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyan Türk öğrenciler, “A Ticket For Your Future” programında buluştu
Dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyan Türk öğrenciler, “A Ticket For Your Future” programında buluştuBeyin göçünü engellemek ve yurt dışında okuyan yetenekli gençlerin Türkiye’de kariyerlerine devam etmelerini teşvik etmek amacıyla 2018 yılından beri Arçelik tarafından sürdürülen “A Ticket for Your Future” programına bu yıl da Harvard, Yale, Oxford gibi dünyanın en başarılı üniversitelerinden 20 öğrenci katıldı.
3.08.2023Eğitim
Yöneticiler C-Summit ile ‘level’ atladılar
Yöneticiler C-Summit ile ‘level’ atladılarTürkiye’nin En Etkin 50 Fonksiyon Lideri, her yıl DataExpert işbirliği ve BMI Business School İstanbul organizasyonuyla düzenlenen C-Summit Series’de belirleniyor. C-Level liderler ilerleyen dönemde çok başarılı işlere imza attılar.
3.08.2023Ekonomi
Ali Koç, Kahramanmaraş'taki konteyner kentin açılışını yaptı
Ali Koç, Kahramanmaraş'taki konteyner kentin açılışını yaptıKAHRAMANMARAŞ’a Koç Holding tarafından yapılan konteyner kentin açılışı, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, protokol ve sporcuların katıldığı bir törenle yapıldı. Açılışta konuşan Başkan Ali Koç, kendilerinin sadece kaynak yarattıklarını belirterek, “Ancak şunu unutmayın, ne kadar kaynağınız olursa olsun, ne kadar hazır konteyneriniz olursa olsun devlet olmazsa, bunlar olmuyor” dedi.
28.07.2023Futbol

Benzer Haber Etiketleri

Koç Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.