Koç Holding

Koç Holding

Son dakika Koç Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç Holding haber sayfamızda...

Koç Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.154 koc holding haberi bulunmuştur.
Üç ayda 57.3 milyar liralık konsolide gelir
Üç ayda 57.3 milyar liralık konsolide gelirKoç Holding, 2021 yılının ilk çeyreğinde konsolide bazda toplam 57.3 milyar lira gelir elde ederken, 2.6 milyar lira kombine yatırım gerçekleştirdi.
8.05.2021Ekonomi
İnsan kaynağında en etkin 50 yönetici
İnsan kaynağında en etkin 50 yöneticiTürkiye’de insan kaynakları yönetimi alanında en etkin 50 isim belirlendi. Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu’nun da aralarında bulunduğu 50 kişiyi belirleyen araştırmada sektör uzmanları 1000’in üzerinde şirketi inceledi.
4.05.2021Ekonomi
Türkiye'nin "En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi" belli oldu
Türkiye'nin "En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi" belli olduDataExpert iş birliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen "Fortune Türkiye En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi (CHRO) 2021" belli oldu.
3.05.2021Ekonomi
İK liderleri global sorumluluk üstlendi
İK liderleri global sorumluluk üstlendiBMI Business School İstanbul ve DataExpert işbirliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye ‘En Etkin 50 CHRO’ listesine giren insan kaynakları liderleri, kariyer basamaklarını tırmanıyor. Listedeki İK liderlerinin yüzde 19’u terfi ederken, yüzde 40’ı global sorumluluk üstlendi.
22.04.2021Ekonomi
İnsan kaynakları liderleri global pozisyonlara yükseliyor
İnsan kaynakları liderleri global pozisyonlara yükseliyorBMI Business School Istanbul ve DataExpert iş birliğiyle gerçekleştirilen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CHRO” araştırma listelerine giren insan kaynakları liderleri kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Listelerde yer alan İK liderlerinin yüzde 19’u terfi ederken, terfi edenlerin yüzde 40’ı ise çalıştıkları markalarda global sorumluluk üstlendi.
13.04.2021Ekonomi
Koç Holding’den 42 milyar yatırım
Koç Holding’den 42 milyar yatırımKoç Holding’in 57. Olağan Genel Kurulu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç, Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla Nakkaştepe’deki holding merkezinde gerçekleşti.
11.04.2021Ekonomi
‘Doğum günün kutlu olsun aşkım’
‘Doğum günün kutlu olsun aşkım’Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Haremlique markasının kurucu ortağı Caroline Koç, geçtiğimiz hafta çifte mutluluk yaşadı.
21.03.2021Cadde
Kardeş candır
Kardeş candırKoç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, kız kardeşi Christina Giraud’un doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı.
18.03.2021Cadde
Elektrikli ticari oto merkezi Türkiye
Elektrikli ticari oto merkezi TürkiyeFord Otosan’ın 2 milyar euro’luk yatırımının en önemli fazını duyurduğu törende konuşan Erdoğan elektrikli ticari araçta en büyük üretim merkezinin Türkiye olacağını söyledi
17.03.2021Ekonomi
Aylin Gezgüç'ten Sosyal etki pusulası
Aylin Gezgüç'ten Sosyal etki pusulasıUzun yıllar Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde görev yapan, 10 yılı aşkın süre Koç Holding’de Toplumsal Yatırımlar, Dış İlişkiler ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü olarak projeler hayata geçirip yöneten Aylin Gezgüç’ün “Dünyayı Ben mi Kurtaracağım” adlı kitabı bir sosyal etki pusulası olarak yayınlandı.
16.03.2021Kültür Sanat
Ali Koç açıkladı! Bugüne kadarki en büyük yatırım
Ali Koç açıkladı! Bugüne kadarki en büyük yatırımKoç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, "Özellikle belirtmek isterim ki pandeminin yarattığı belirsizlik ortamında ve herkesin yatırımdan uzak durduğu bir dönemde, tarihimizin en büyük otomotiv yatırımını yapıyor olmak Topluluğumuzun ve ortağımızın ülkemize olan inancının en büyük ispatıdır. Bu yatırımla, Kocaeli Fabrikalarımız Türkiye’nin, bataryası dahil ilk ve tek elektrikli araç entegre üretim tesisi haline gelecek." dedi.
16.03.2021Ekonomi
İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi
İnsan kaynaklarının liderleri ödüllendirildiFranchise Market Türkiye, Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde “Yılın En İyi İş Dergisi” seçildi. Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı ise “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü
15.03.2021Ege
Cinsiyet eşitliği için çalışanlar ödüllendirildi
Cinsiyet eşitliği için çalışanlar ödüllendirildiYeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü çevrim içi ödül töreniyle kutladı. Törende, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına yönelik başarılı çalışmalar yürüten isimlere ödülleri de verildi.
10.03.2021Gündem
Konsolide cirosu 183.8 milyar lira
Konsolide cirosu 183.8 milyar liraKoç Holding, 2020 yılında konsolide bazda toplam 183.8 milyar TL ciro elde ederken, 10.7 milyar TL kombine yatırım gerçekleştirdi.
17.02.2021Ekonomi
‘Doğduğum coğrafyaya bir sevgi mektubu’
‘Doğduğum coğrafyaya bir sevgi mektubu’New York’ta yaşayan piyanist Beyza Yazgan’ın yeni albümü “To Anatolia: Selections from Turkish Five”ı Milliyet Sanat’ın şubat sayısında anlattı
Sanal Davos’a Türk iş dünyası damgası
Sanal Davos’a Türk iş dünyası damgasıDünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) koronavirüs salgını nedeniyle ertelen Davos Zirvesi’ne alternatif olarak sanal ortamda düzenlediği ‘2021 Davos Gündemi’ dünyanın etkili siyasi ve iş dünyası liderlerini bir araya getirmeyi sürdürüyor.
28.01.2021Ekonomi
Koç Holding CEO’su  B20 yönetiminde...
Koç Holding CEO’su B20 yönetiminde...Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, B20’nin Ticaret ve Yatırım Görev Gücü Eş Başkanlığı’nı üstlenerek, Türkiye’nin G20 dönem başkanlığını yürüttüğü 2015 yılından sonra B20 görev güçlerinde bir Türk şirketi adına eş başkan olarak görev alan ilk temsilci oldu.
24.01.2021Ekonomi
Mustafa Koç, vefatının 5. yıl dönümünde anıldı
Mustafa Koç, vefatının 5. yıl dönümünde anıldı21 Ocak 2016’da hayata veda eden Mustafa Koç, vefatının 5. yıl dönümünde Zincirlikuyu’da bulunan aile kabristanında düzenlenen törenle anıldı.
22.01.2021Ekonomi
Mustafa Koç kaç yaşında öldü? Mustafa Koç kimdir, nereli, neden öldü?
Mustafa Koç kaç yaşında öldü? Mustafa Koç kimdir, nereli, neden öldü?Türk iş insanı Mustafa Koç, Rahmi Koç ve Çiğdem Simavi'nin oğludur. İsviçre'deki Lyceum Alpinum Zuoz'da lise eğitimi gördü, yükseköğrenimini de George Washington Üniversitesi'nde tamamladı. İşte, Mustafa Koç biyografisi...
20.01.2021Gündem
Türkiye'nin yeni vergi rekortmeni açıklandı
Türkiye'nin yeni vergi rekortmeni açıklandıTürkiye'nin 2019 yılı gelir vergisi rekortmeni isminin açıklanmasını istemezken, listenin 2'nci sırasında 70 milyon 510 bin 854 liralık vergiyle Mehmet Sinan Tara yer aldı.
20.01.2021Ekonomi
Türkiye'nin vergi rekortmenleri belli oldu
Türkiye'nin vergi rekortmenleri belli olduTürkiye'nin 2019 yılı gelir ve kurumlar vergisi rekortmenleri belli oldu. Türkiye'nin 2019 gelir vergisi rekortmeni isminin açıklanmasını istemedi, 2. sırada 70 milyon 510 bin 854 liralık vergiyle Mehmet Sinan Tara yer aldı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
21.01.2021Uzmanpara
İstanbul Tiyatro Festivali yeni proje başvurularını bekliyor
İstanbul Tiyatro Festivali yeni proje başvurularını bekliyorKasım ayında gerçekleştirilecek 25. İstanbul Tiyatro Festivali’ne yerli proje başvuru süreci başladı. Türkiye’den profesyonel topluluk ve sanatçıların festivalde prömiyer yapacak projeleri için son başvuru tarihi 15 Mart.
15.01.2021Kültür Sanat
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ali Koç'u kabul etti
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ali Koç'u kabul ettiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u kabul etti.
7.01.2021Siyaset
24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdi
24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdiİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda 14 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenen, çevrimiçi programıysa 28 Aralık'a kadar uzatılan 24. İstanbul Tiyatro Festivali sona erdi.
29.12.2020Kültür Sanat
Temel Kotil: Neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyor
Temel Kotil: Neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyorTürk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, "Türkiye ya da TUSAŞ özelinde biz eski köyle gidemeyiz. Bizim eski köye yeni adete ihtiyacımız var. Dünyanın neresinde, neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyor." dedi.
26.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomitürkiyeKoç Holdingcadderecep tayyip erdoğan

Koç Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.