Koç Holding

Koç Holding

Son dakika Koç Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç Holding haber sayfamızda...

Koç Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.267 koç holding haberi bulunmuştur.
WAF ve INSIDE Ödülleri’nin Finalistleri Açıklandı
WAF ve INSIDE Ödülleri’nin Finalistleri AçıklandıDünyanın en önemli mimarlık buluşmalarından biri olan World Architecture Festival ve INSIDE Festival kapsamında gerçekleşen ödüllerin kısa listeleri açıklandı...
1.08.2022Mimarlık
İpek Kıraç’tan eşitsizlikle mücadele mesajı
İpek Kıraç’tan eşitsizlikle mücadele mesajıKoç Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç, “Daha eşit, daha kalkınmış ve daha refah bir gelecek için toplumsal cinsiyete dayalı eşitsizliklerle mücadelemizi kararlılıkla sürdürmek dışında bir seçeneğimiz yok” dedi.
22.07.2022Vitrin
Elektrikli araç şarj işletmeciliğinde yeni şirket
Elektrikli araç şarj işletmeciliğinde yeni şirketKoç Topluluğu şirketlerinden WAT Mobilite elektrikli araç şarj ağı işletmeciliği alanında faaliyet gösterecek.
4.07.2022Vitrin
Prof.Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin'e 'İnsanlığa Üstün Hizmet' ödülü
Prof.Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin'e 'İnsanlığa Üstün Hizmet' ödülüKoronavirüs salgınında ilk aşıyı duyuran ve geliştiren Prof. Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin'e Vehbi Koç Vakfı tarafından 'İnsanlığa Üstün Hizmet' ödülü verildi.
25.06.2022Gündem
Fenerbahçe'de çok konuşulacak Mesut Özil sözleri! 'Hiçbir talepte bulunmadan sözleşmeni feshet'
Fenerbahçe'de çok konuşulacak Mesut Özil sözleri! 'Hiçbir talepte bulunmadan sözleşmeni feshet'Fenerbahçe'de İsmail Kartal döneminde kadro dışı bırakılan, Jorge Jesus'un gelmesiyle de kadroya alınmayan Mesut Özil krizi sürüyor. Yıldız futbolcu önce yaptığı açıklamayla takımdan ayrılmayacağını açıklasa da daha sonra sarı-lacivertli ekibin sosyal medya hesabını takibi bırakması ayrılık ihtimalini çok güçlendirdi. Fenerbahçe'de yaşanan Özil krizi devam ederken Milliyet Gazetesi editörlerinden Levent Kalkan bugün kaleme aldığı yazısında yıldız futbolcuyla ilgili çok konuşulacak ifadeler kullandı. İşte o yazı...
21.06.2022Fenerbahçe
5G girişimleri için yeni program
5G girişimleri için yeni programArçelik, Nokia ve Türk Telekom, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın himayesinde, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, KOSGEB ve TÜBİTAK TÜSSİDE’nin desteği ile Türkiye’de 5G altyapısıyla hayat bulan imalat sanayi teknoloji çözümleri oluşturmak için 5G@EndTech programını hazırladı. Bu programla Türkiye’deki 5G girişimlerinin imalat sanayine yönelik ürün ve çözümler geliştirmesi, bu ürünlerin ticarileşme ve küreselleşme süreçlerinin desteklenmesi amaçlanıyor.
9.06.2022Ekonomi
Sanayi 4.0 için dev 5G iş birliği
Sanayi 4.0 için dev 5G iş birliğiArçelik, Nokia ve Türk Telekom güçlerini birleştirerek, Türkiye’de 5G altyapısıyla hayat bulan imalat sanayi teknoloji çözümlerini geliştiren girişimlerin ürünlerinin ticarileşme ve küreselleşme süreçlerinin desteklenmesi hedefiyle 5G@EndTech programını başlattı.
8.06.2022Vitrin
İzmir’de iklim dostu mağaza açıldı
İzmir’de iklim dostu mağaza açıldıArçelik ilk İklim Dostu Mağazası’nı İzmir’de açtı. Mağaza Türkiye’nin platin seviyesinde uluslararası LEED yeşil bina sertifikasına sahip ilk mağazası olma özelliğini taşıyor.
2.06.2022Vitrin
Levent Çakıroğlu’ndan Davos’ta ‘Yeni Nesil Çalışma Düzeni’ mesajı
Levent Çakıroğlu’ndan Davos’ta ‘Yeni Nesil Çalışma Düzeni’ mesajıKoç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Dünya Ekonomik Forumu’nun düzenlediği Davos Zirvesi’nin bu yılki en önemli gündem maddeleri arasında gösterilen “Responding to the Great Resignation” oturumunda konuştu.
28.05.2022Vitrin
Bir İstanbul hanımefendisine veda
Bir İstanbul hanımefendisine vedaHürriyet gazetesinin kurucusu Sedat Simavi’nin oğlu Erol Simavi’nin eşi Belma Simavi, İstanbul’da toprağa verildi.
17.05.2022Gündem
Belma Simavi son yolculuğuna uğurlandı
Belma Simavi son yolculuğuna uğurlandıHürriyet gazetesinin kurucusu Sedat Simavi'nin oğlu Erol Simavi'nin eşi Belma Simavi İstanbul'da toprağa verildi.
16.05.2022Haberler
Belma Simavi son yolculuğuna uğurlandı
Belma Simavi son yolculuğuna uğurlandıHürriyet gazetesinin kurucusu Sedat Simavi'nin oğlu Erol Simavi'nin eşi Belma Simavi İstanbul'da toprağa verildi.
16.05.2022Gündem
İlk çeyrek geliri 152.1 milyar lira
İlk çeyrek geliri 152.1 milyar liraKoç Holding, 2022 yılının ilk çeyreğinde konsolide bazda toplam 152.1 milyar TL gelir elde ettiğini açıkladı. 2022 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını değerlendiren Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, şunları söyledi:
11.05.2022Ekonomi
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SUDataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildi
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildiBeykoz Üniversitesi ile İtibar Akademisi tarafından gıdadan akaryakıta bankacılıktan elektronik eşyaya kadar 40 kategoride Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinin belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları açıklandı. Beykoz Üniversitesi ev sahipliğinde önceki gün düzenlenen törenle kazanan markalara ödülleri takdim edildi.
29.04.2022Eğitim
Kadınlar girişim devam ettirmede daha başarılı
Kadınlar girişim devam ettirmede daha başarılıBeko, 100 Kadın Bayi Projesi’nde üçüncü yılını geride bıraktı. Konda iş birliği ile Türkiye çapında ‘İstihdam ve Girişimcilikte Kadın’ başlıklı araştırma yaptırdı. Araştırmaya göre, kadınlar başladıkları işleri devam ettirme konusunda erkeklerden daha başarılı olduğunu gösteriyor. Her 4 kadından 3’ü kurduğu girişimi devam ettiriyor.
27.04.2022Ekonomi
E-Transit banttan indi
E-Transit banttan indiBatarya montajı dahil Türkiye’de üretilen ilk tam elektrikli ticari araç E-Transit, Ford Otosan Kocaeli fabrikasında banttan indirildi.
8.04.2022Ekonomi
İş dünyası nisanda şirket içi rotasyona odaklandı
İş dünyası nisanda şirket içi rotasyona odaklandıTürkiye’nin önde gelen şirketleri, ilk çeyreğin sonunda yönetici transfer performansını artırdı, kurumsal hedeflerine yönelik atamalarını sürdürdü. Yöneticiler, nisan ayında ağırlıkla mevcut şirketlerindeki yeni pozisyonlara transfer oldu, şirket içi rotasyon hız kazandı. Otomotiv, gıda ve ilaç sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketler, ağırlıkla insan kaynakları, pazarlama, finans alanlarında yönetici atamalar gerçekleştirdi. Data Expert tarafından derlenen nisan ayındaki dikkat çeken şirket görevlendirmeleri şöyle:
Hibrit gelecek
Hibrit gelecekKovid-19 salgınının ‘pandemi’ olarak ilan edilmesinin üzerinden 2 yıl geçti. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin insan kaynakları tepe yöneticileri işte hibrit bir geleceğe işaret ediyor
Koç Holding’in 58. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti
Koç Holding’in 58. Olağan Genel Kurulu gerçekleştiKoç Holding’in 58. Olağan Genel Kurulu, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla 1 Nisan Cuma günü Nakkaştepe’deki Holding merkezinde gerçekleşti.
3.04.2022Vitrin
Metin Öztürk: İbrasızlığın Fatih Hoca ile alakası yok
Metin Öztürk: İbrasızlığın Fatih Hoca ile alakası yokGalatasaray'da Burak Elmas'ın ibra edilmemesinin ardından başkanlık seçiminde aday olacağını ilk açıklayan Metin Öztürk, çarpıcı açıklamalara imza attı.
30.03.2022Galatasaray
Gizem Burtecin: “İlhamımızı geçmişin kadim çalışma alanları olan hanlardan aldık”
Gizem Burtecin: “İlhamımızı geçmişin kadim çalışma alanları olan hanlardan aldık”HAN Spaces CEO’su Gizem Burtecin ile Han Spaces”in bugününü, yarınını ve pandemi sonrası değişen çalışma alışkanlıklarını konuştuk.
28.03.2022Vitrin
Tebrik yağmuru
Tebrik yağmuruKoç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, kızı Esra’nın yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı.
22.03.2022Cadde
Ford'un fabrikası Ford Otosan'ın
Ford'un fabrikası Ford Otosan'ınKocaeli fabrikasında yıllık üretim kapasitesini 455 binden 650 bin adede çıkarma, batarya üretim tesisi kurma ve model yenileme gibi süreçler için 2 milyar dolarlık yatırım açıklayan Ford Otosan, bu kez de Ford’un elinde bulunan Romanya’daki Craiova fabrikasını satın aldığını açıkladı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç, bu hamleyle Ford Otosan’ın, uluslararası bir üretim şirketi haline gelindiğini belirtti.
15.03.2022Ekonomi
İş dünyası şubatta transferi sürdürdü
İş dünyası şubatta transferi sürdürdüİş dünyasının, 2022’nin ilk çeyreğindeki C-Level yönetici atamaları devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen şirketleri, şubat ayında da stratejik ve büyüme hedefleri doğrultusunda yönetim düzeyinde atamalar gerçekleştirdi. Yöneticiler, bu dönemde ağırlıkla mevcut şirketlerindeki yeni pozisyonlara transfer oldu. Şubat ayında şirketlerin dikkat çeken yeni görevlendirmeleri şu şekilde:

Benzer Haber Etiketleri

Koç Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.