Koç Holding

Koç Holding

Son dakika Koç Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç Holding haber sayfamızda...

Koç Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.403 koç holding haberi bulunmuştur.
23. Vehbi Koç Ödülü’nün sahibi KAHEV oldu
23. Vehbi Koç Ödülü’nün sahibi KAHEV oldu55 yıl önce kurulan Vehbi Koç Vakfı’nın her yıl verdiği Vehbi Koç Ödülü’nün bu yılki sahibi Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) oldu.
21.02.2024Vitrin
İnan Kıraç ve İpek Kıraç arasındaki 'miras' kavgası boyut değiştirdi! Tutuklama emri İnterpol'a gönderilebilir
İnan Kıraç ve İpek Kıraç arasındaki 'miras' kavgası boyut değiştirdi! Tutuklama emri İnterpol'a gönderilebilirİnan Kıraç ile İpek Kıraç arasındaki 'miras' krizi uluslararası boyuta taşındı. İpek Kıraç hakkında 24 Nisan 2023 tarihinde Paris’te suç duyurusunda bulunuldu. İpek Kıraç'ın, Fransız makamlarınca ifadeye çağrıldığı belirtildi. Kıraç'ın bu çağrıya cevap vermediği takdirde ise tutuklama kararı verilebileceği öğrenildi.
14.02.2024Gündem
‘Müşteri deneyimi’ 3 ayrı ödül getirdi
‘Müşteri deneyimi’ 3 ayrı ödül getirdiTürkiye’nin en başarılı müşteri deneyimi projelerinin ödüllendirildiği 6. CX Awards Turkey’den Yapı Kredi 3 ödülle döndüğünü duyurdu.
26.01.2024Ekonomi
1 milyondan fazla yatırımcı piyasadan çıktı! Halka arz çılgınlığı bitti mi?
1 milyondan fazla yatırımcı piyasadan çıktı! Halka arz çılgınlığı bitti mi?Geçtiğimiz yılın en gözde yatırım araçlarından biri de halka arz hisseleriydi. Son dönemde halka arz olan hisselerde getiriler oldukça düştü. Hatta yeni halka arz olmuş hisselerde düşüşler görüldü. Peki halka arz çılgınlığı bitti mi? İşte detaylar...
21.01.2024Televizyon
1 milyondan fazla yatırımcı piyasadan çıktı! Halka arz çılgınlığı bitti mi?
1 milyondan fazla yatırımcı piyasadan çıktı! Halka arz çılgınlığı bitti mi?Geçtiğimiz yılın en gözde yatırım araçlarından biri de halka arz hisseleriydi. Son dönemde halka arz olan hisselerde getiriler oldukça düştü. Hatta yeni halka arz olmuş hisselerde ilk günlerden düşüşler görüldü. Peki halka arz çılgınlığı bitti mi? İşte detaylar...
21.01.2024Ekonomi
‘Karbon nötr’ hedefine dijital dönüşüm ivmesi
‘Karbon nötr’ hedefine dijital dönüşüm ivmesiKoç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Davos Zirvesi’nde İklim Değişikliğine Uyum için Yeni Uygulamalar adlı oturumda yaptığı konuşmada, dijital dönüşümün, Koç Topluluğu’ndaki kültürel dönüşüm yolculuğunun yapı taşlarından biri olduğunu hatırlatarak, 2050 yılında karbon nötr olma hedeflerine vurgu yaptı.
20.01.2024Ekonomi
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?
2024 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?Tüketim alışkanlarının her geçen gün farklılaştığı ihtiyaçların her gün arttığı son dönemlerde insanların vazgeçemedikleri tüketim alışkanlıları arasında gıda tüketimi yer alıyor. Büyük market zincirlerinin ön sıralarda yer aldığı gıda sektöründe önemli perakende satıcılar arasında yer alan Migros'un çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Migros market kaça kadar açık, sabah mesaiye kaçta başlıyor?
9.01.2024Gündem
Sürekli inovasyon için girişimlere tam destek
Sürekli inovasyon için girişimlere tam destek"Girişimlerle çalışırken, programlarımızın seçme kriterlerini belirlerken odağımıza daima müşteri ihtiyaçlarını koyduk. Bu yıl 10 girişime Avrupa'nın Silikon Vadisi Estonya ve Finlandiya'da 10 haftalık bir hızlandırma programı sunduk"
Rahmi Koç'tan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'a ziyaret
Rahmi Koç'tan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'a ziyaretKoç Holding Onursal Başkanı ve Beşiktaş Kulübü'nün yaşayan en yaşlı üyesi Rahmi Koç, Başkan Hasan Arat'ı ziyaret etti.
29.12.2023Beşiktaş
Sosyal girişime 'yıldız tozu' serpti
Sosyal girişime 'yıldız tozu' serptiSosyal girişimci bir bilim insanı olma hedefiyle yola çıkan Fatma Dilan Güneş kurduğu Stardust Squad (Yıldız Tozu Ekibi) ile bilim ve teknolojide ilerlemek isteyen gençleri, yurt dışındaki Türk bilim insanları ve mühendislerle mentorluk sistemi ile bir araya getiriyor.
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitim
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitimYapı Kredi, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü’ne (UNITAR) bağlı Yönetici ve Liderler için Uluslararası Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ortaklığında ‘Teknolojide Fırsat Eşitliği’ projesini başlattı. Proje kapsamında, konunun uzmanı isimler tarafından büyük veriden yapay zekaya, bulut teknolojilerinden siber güvenliğe kadar kapsamlı bir online eğitim içeriği hazırlandı.
22.11.2023Eğitim
Gençler işte esneklik istiyor
Gençler işte esneklik istiyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit gerçekleştirildi. İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’larını (insan kaynakları yöneticileri) bir araya getiren zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları masaya yatırıldı.
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam"Türkiye'yi dünyanın beyaz eşya üretiminde teknoloji üssü haline getirmeyi hedefliyoruz. Ar-Ge ve dijitalleşmeye yapılacak yatırımlar ve bu kapsamdaki devlet teşvikleri uluslararası rekabette daha da öne çıkmamızı sağlayacak..."
‘Anahtar ülke konumuna geldik’
‘Anahtar ülke konumuna geldik’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En büyük başarımız şimdiye kadar ülkemizi sıcak çatışmaların tarafı yapmamak ve istikrarsızlık ateşinin ülkemize sirayet etmesine izin vermemek olmuştur. Tam tersine uyguladığımız dengeli, ilkeli ve soğukkanlı politikalarla Türkiyeyi krizlerin çözümünde anahtar ülke konumuna getirdik” dedi.
5.11.2023Gündem
Erdoğan: Avrupa'nın batarya üretim üssü olmakta kararlıyız
Erdoğan: Avrupa'nın batarya üretim üssü olmakta kararlıyız'Ford Otosan Yeniköy Fabrikası Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En geç 2030 yılında Avrupa'nın batarya üretim üssü konumuna gelmekte kararlıyız" ifadelerini kullandı.
4.11.2023Gündem
İNAN KIRAÇ HAYATI VE KARİYERİ: İnan Kıraç kimdir, aslen nereli, mesleği nedir?
İNAN KIRAÇ HAYATI VE KARİYERİ: İnan Kıraç kimdir, aslen nereli, mesleği nedir?İnan Kıraç hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak ediliyor. Uzun süre Koç Holding'te üst düzey yöneticilik yapan İnan Kıraç, 1981 yılında Galatasaray Eğitim Vakfını kurdu. TEGV kurucuları arasında yer aldı. İşte İnan Kıraç hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
2.11.2023Bilgi Rehberi
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliği
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliğiCumhuriyetimizin 100’üncü yıl coşkusunun yaşandığı bugünlerde farklı sektörlerde çok sayıda şirket hem sosyal sorumluluk kapsamında yaptıkları hazırlıkları duyuruyor hem de müşterilerine yönelik çok sayıda kampanyayı hayata geçiriyor.
30.10.2023Ekonomi
Can dostlar için yeni yatırım geldi
Can dostlar için yeni yatırım geldiKoç Healthcare (Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları) yeni bir yatırıma imza atarak VetAmerikan Hayvan Hastanesi’ni hayata geçirdi. Hastanenin açılış törenine Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç da katıldı.
26.10.2023Ekonomi
Selahattin Baki'den Erden Timur'a sert cevap! 'Alzheimer başlangıcı olabilir'
Selahattin Baki'den Erden Timur'a sert cevap! 'Alzheimer başlangıcı olabilir'Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Hatayspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Selahattin Baki, Erden Timur'un açıklamalarına cevap verdi.
22.10.2023Fenerbahçe
Selahattin Baki: “Teraziden kaçan hırsızdır”
Selahattin Baki: “Teraziden kaçan hırsızdır”Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un açıklamalarına yönelik, “Biz kendimize o kadar güveniyoruz ki, biz etik kuruluna ve TFF Yönetim Kurulu'na başvuruyoruz. Bizim başkanımız şu anda bu işler araştırılsın diye kendisi başvuruyor. Bunlar kendisine güvenen adamın, kendisine güvenen camianın hareketleridir. Son sözüm, teraziden kaçan hırsızdır ve korkaktır” dedi.
22.10.2023Futbol
Erden Timur'dan gündemi sarsacak iddia: Lale Orta VAR görüntüsünü Ali Koç'a gönderdi
Erden Timur'dan gündemi sarsacak iddia: Lale Orta VAR görüntüsünü Ali Koç'a gönderdiGalatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, gündeme dair büyük ses getirecek açıklamalarda bulundu. Birçok konu hakkında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt veren ve futbol dünyasını sarsacak iddialarda bulunan Timur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında da konuştu. İşte detaylar...
18.10.2023Galatasaray
Sürdürülebilirlik için güçlü kadın
Sürdürülebilirlik için güçlü kadınGüzellik ve bakım sektöründe sürdürülebilirliği amaçlayan Watsons Türkiye, bugünlerde “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi”ne hazırlanıyor.
16.10.2023Ekonomi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdiBeko, Cumhuriyet’in 100. yılında 100 kadın bayi hedefine ulaştı. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Dinçer, kadın bayi oranını 2026’ya kadar yüzde 25’e yükseltmeyi istediklerini ve bu hedefin dünya kadınlarına da ilham verdiğini söyledi.
14.10.2023Ekonomi
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları ele alındı.
11.10.2023Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye’nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamalarını sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.

Benzer Haber Etiketleri

Koç Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.