Koç Holding

Koç Holding

Son dakika Koç Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koç Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koç Holding haber sayfamızda...

Koç Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.214 koç holding haberi bulunmuştur.
2022 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?
2022 Migros çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Migros market kaça kadar açık, sabah kaçta mesaiye başlıyor?Tüketim alışkanlarının her geçen gün farklılaştığı ihtiyaçların her gün arttığı son dönemlerde insanların vazgeçemedikleri tüketim alışkanlıları arasında gıda tüketimi yer alıyor. Büyük market zincirlerinin ön sıralarda yer aldığı gıda sektöründe önemli perakende satıcılar arasında yer alan Migros'un çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Migros market kaça kadar açık, sabah mesaiye kaçta başlıyor?
12.01.2022Gündem
“İnandığımız değerler için sorumluluk almayı aktivistlik olarak tanımlarsak, evet, ben aktivist bir CEO’yum”
“İnandığımız değerler için sorumluluk almayı aktivistlik olarak tanımlarsak, evet, ben aktivist bir CEO’yum”Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 9 ülkede, 28 üretim tesisinde çevreye duyarlı ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle üretim yapan bir şirketi yönetiyorsanız, yönetiminizdeki 43 binden fazla çalışan işinden, çalıştığı ortamdan mutluysa, 5 kıtada, 48 ülkede satışa sunduğunuz 12 marka ve bunlara yönelik hizmetler, tüketicileri memnun ediyorsa “Bugün de dünya için bir şeyler yaptım” diyerek başınızı yastığa rahat koymanız için yeterince sebebiniz var demektir. Ancak ‘bir aktivist CEO’ iseniz bunlar size yetmez. İşinizi doğru yapmanın yanında başka insanlar için, doğa için hep bir fazlasını ortaya koymak istersiniz. Bu, Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu’nun kariyer öyküsü. Şöyle başlıyor anlatmaya:
500. sayısını Rahmi Koç imzalı çizimle kutladı
500. sayısını Rahmi Koç imzalı çizimle kutladıKoç Holding'in kurumsal dergisi 'Bizden Haberler' 500. sayısını Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç'un özel kapak çizimiyle kutladı.
21.12.2021Ekonomi
Mete Gazoz ve A Milli Kadın Voleybol Takımı'na büyük onur
Mete Gazoz ve A Milli Kadın Voleybol Takımı'na büyük onurSporun birleştirici ve dönüştürücü gücüne inanan, sporu toplumsal gelişimin ayrılmaz parçası olarak gören Mustafa V. Koç’un anısını ve bu alandaki vizyonunu yaşatmak amacıyla hayata geçirilen Mustafa V. Koç Spor Ödülü’nü bu yıl milli okçumuz Mete Gazoz ve A Milli Kadın Voleybol Takımımız kazandı.
10.12.2021Diğer
BDDK, Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdi
BDDK, Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdi.
7.12.2021Uzmanpara
Türkiye – ABD ticaretinde 100 milyar $ motivasyonu
Türkiye – ABD ticaretinde 100 milyar $ motivasyonuAmCham Türkiye (Amerikan Şirketler Derneği), Türkiye ile ABD arasında ikili ekonomik kalkınmanın sürdürülmesine katkıda bulunan Türk ve Amerikan şirketlerini bu yıl üçüncü kez ödüllendirdi.
6.12.2021Ekonomi
Yapı Kredi’den Koç Ülkem Fonu
Yapı Kredi’den Koç Ülkem Fonu Yapı Kredi, Koç Holding’in toplumsal sorunlara karşı daha katılımcı bir tutum geliştirmeyi ve yerel gelişimi destekleyerek toplumun yaşam standardını yükseltecek projelerin hayata geçirilmesini hedefleyen projesi ‘Koç Ülkem İçin Fonu’ ile sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaya devam ettiğini açıkladı.
27.11.2021Ekonomi
2050’de karbon nötr taahhüdü
2050’de karbon nötr taahhüdüTüpraş, Koç Holding’in başlattığı ‘Karbon Dönüşüm Programı’ kapsamında, ‘Stratejik Dönüşüm Planı’nı açıkladı. Şirket, yeni enerji kaynaklarına gerçekleştireceği yatırımlar ve enerji verimliliği projelerinin katkısıyla, 2030 yılı itibarıyla faaliyetlerinden kaynaklanan karbon salımını, 2017 yılına göre yüzde 27 azaltmayı, 2050’de ise karbon nötr olmayı taahhüt etti.
25.11.2021Ekonomi
30. yılımızda çağrımız aynı: Şiddete sessiz kalmayın!
30. yılımızda çağrımız aynı: Şiddete sessiz kalmayın!BM Kadın Birimi Ülke Direktörü Asya Varbanova, ‘Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı 16 Günlük Aktivizm’de şiddete sessiz kalmayın çağrısı yaptı.
25.11.2021Gündem
Henkel’de üst düzey atama
Henkel’de üst düzey atamaHenkel’de Çamaşır ve Ev Bakım Avrupa Satış ve Ülke Yönetimi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Töre Birol, Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Global Satış Kurumsal Başkan Yardımcısı olarak atandı.
18.11.2021Ekonomi
Borsada ralli banka hisseleriyle devam ediyor
Borsada ralli banka hisseleriyle devam ediyorUzun yıllar borsanın lokomotifi konumundaki banka hisselerinin, geçen yıl başlayan ve bu yıl ekim ayına kadar devam eden suskunluğunu bozarak yeniden dümene geçmesiyle BIST 100 endeksi rekor üzerine rekor kırıyor.
15.11.2021Uzmanpara
Koç Holding'den hisse geri alımı kararı
Koç Holding'den hisse geri alımı kararıKoç Holding, UniCredit'e ait Yapı Kredi sermayesinin yüzde 18'ine denk gelen payları almaya karar verdiğini, devir bedelinin 1 lira nominal değerli paylar için 2,2980 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
9.11.2021Uzmanpara
Yabancılar borsada üç aydır alış pozisyonunda
Yabancılar borsada üç aydır alış pozisyonundaBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi rekor seviyelere çıkarken, yabancı yatırımcılar Pay Piyasası’nda 2017'den bu yana ilk kez 3 ay üst üste net alım yaptı.
8.11.2021Uzmanpara
Bakan Varank: 5G ve ötesi teknolojiler için yol haritası hazırladık
Bakan Varank: 5G ve ötesi teknolojiler için yol haritası hazırladıkSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, haberleşme teknolojileri kümelenmesinin 140 milyon liralık yerli ve milli 5G donanım yazılım geliştirme projesine TÜBİTAK olarak katkı sağladıklarını söyledi.
3.11.2021Ekonomi
Varank’tan yerli şanzıman testi
Varank’tan yerli şanzıman testiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli ve milli şanzıman kullanılan ilk kamyon ‘F-MAX’i test etti.
21.10.2021Ekonomi
25. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor
25. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor25. İstanbul Tiyatro Festivali, 22 Ekim’de perdelerini açıyor. 20 Kasım’a kadar sürecek festivalin ilk haftasında, fiziki ve çevrimiçi oyunların yanı sıra ücretsiz etkinlikler de gerçekleştirilecek.
20.10.2021Kültür Sanat
‘Hızlı toparlandık riskleri azaltalım’
‘Hızlı toparlandık riskleri azaltalım’Koç Topluluğu’nun bayileri ve yetkili servisleri ile fikir alışverişinde bulunmak üzere düzenlediği geleneksel Anadolu Buluşmaları’nın 29’uncusu bu yıl dijital ortamda gerçekleştirildi.
16.10.2021Ekonomi
Fransızlar TÜSİAD’ı hedef aldı
Fransızlar TÜSİAD’ı hedef aldıFransız Senatosu, hazırladığı enformasyon raporunda Çin, Türkiye, Rusya va bazı Körfez ülkelerine yer verdi. Bu ülkelerin Fransa’daki bazı faaliyetlerinin tehdit olarak algılanması istendi. TÜSİAD da hedefte
10.10.2021Ekonomi
Kalamış Marina’ya en iyi teklif Koç Holding’den
Kalamış Marina’ya en iyi teklif Koç Holding’denKoç Holding bağlı ortaklığı Tek-Art Kalamış ve Fenerbahçe Marmara Turizm Tesisleri’nin Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı’nı özelleştirme ihalesinde 2.53 milyar lira ile en yüksek teklifi verdiğini duyurdu.
8.10.2021Ekonomi
Yabancılar 56 milyon dolarlık alım yaptı
Yabancılar 56 milyon dolarlık alım yaptıBorsa İstanbul Pay Piyasası’nda eylül ayında net 56 milyon dolarlık alım yapan yabancı yatırımcı, en çok Türk Hava Yolları hisse senedini tercih etti.
6.10.2021Uzmanpara
‘Kızlarım ve ben’
‘Kızlarım ve ben’Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, üzerine titrediği iki kızı Esra ve Aylin ile fotoğraflarını fırsat buldukça sosyal medya hesabından paylaşıyor.
1.10.2021Cadde
‘Liderler’ arasında bir tesis daha
‘Liderler’ arasında bir tesis dahaDünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) Sanayi 4.0 alanında dünya lideri üretim tesislerini belirlediği ‘Global Lighthouse Network’e Arçelik Eskişehir Buzdolabı Fabrikası dahil oldu.
28.09.2021Ekonomi
‘Sürdürülebilirlik’ B20’nin potitikası
‘Sürdürülebilirlik’ B20’nin potitikasıG20 ülkelerinin önde gelen iş dünyası kuruşlarını ve sanayi örgütlerini bir araya getiren B20 ile TÜSİAD’ın ortaklığında düzenlenen ‘B20 - Türkiye Diyaloğu’ isimli webinarda, 2021 İtalya Dönem Başkanlığı koordinasyonunda üzerinde uzlaşılan politika önerileri Türk iş dünyası temsilcileriyle paylaşıldı.
25.09.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çifte müjde! 17 Eylül itibarıyla rekor kırıldı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çifte müjde! 17 Eylül itibarıyla rekor kırıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde konuşma yaptı. "Artık Türkiye dünya ihracatında yüzde 1 pay seviyesine ulaşarak kritik eşiği yakaladı." diyen Erdoğan, İhracatı Geliştirme Fonu ve İstanbul'a yeni fuar merkezinin kurulacağını müjdeledi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '12 aylık ihracatımız ilk defa 200 milyar dolar eşiğini aşarak 17 Eylül itibarıyla 211 milyar dolarla rekor kırdı.' ifadelerine de yer verdi.
18.09.2021Siyaset
Eğitim seferberliği
Eğitim seferberliğiSuna ve İnan Kıraç Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Sirena Marine Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı İpek Kıraç, annesi Suna Kıraç’ın vefatının birinci yıl dönümünde yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor.
16.09.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Koç Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.