Cfo

Cfo

Son dakika CFO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CFO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CFO haber sayfamızda...

Cfo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 529 cfo haberi bulunmuştur.
CFO’ların ajandası yapay zeka ve dijital finans
CFO’ların ajandası yapay zeka ve dijital finans “En Etkin 50 CFO” araştırması sonuçlandı. Binden fazla şirketin finansal performansları ve bireylerin etkinlikleriyle bu yıl sıralanan listede, yöneticilerin yüzde 30’u kadın. Yüzde 60’ı yüksek lisans mezunu. Finansın Liderleri ödüllerini 22 Mayıs’ta “Re-Navigating In The Age Of AI” teması ile düzenlenecek ‘CFO Summit 2024’te alacak.
8.05.2024 Kariyer
Milliyet Executive ile finans liderleri
Milliyet Executive ile finans liderleri Son dönemin gözdesi e-ticaretle yurt dışına açılmak isteyen şirketler, pek çok devlet desteğinden yararlanabilirken, süreç içinde püf noktalarına dikkat etmek büyük önem taşıyor. Ticaret Bakanlığı, e-ticaret yapacak şirketlere sağlanan desteklerle ilgili yeni bir rehber hazırladı. Destek başvurusunun hangi statüyle yapıldığı belirleyici olurken, e-ihracat destekleri, başvurudan ödemeye kadar 6 basamakta tamamlanıyor.
6.05.2024 Milliyet Executive
Astor Enerji'den yeni yatırım!
Astor Enerji'den yeni yatırım! Ankara’da GES yatırımını tamamlayan ve santrali açmaya hazırlanan Astor Enerji, yeni bir fabrika yatırımı yapıyor.  Ankara'da basın mensuplarıyla bir araya gelen Astor Enerji AŞ Finansal İşler Müdürü (CFO) Olcay Doğan şirketin 2025 hedeflerinden, asgari ücret zammına kadar birçok konuda bilgi verdi. 
6.05.2024 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su İş dünyasında yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm, CFO'ları (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı / Finans Direktörü) organizasyonların karar süreçlerinin merkezi figürleri haline getirdi...
2.05.2024 Milliyet Executive
Perakendeye yeni marka yatırımı
Perakendeye yeni marka yatırımı Metro’nun yeni global markası BonVeno, ilk mağazalarını İstanbul’da açtı. Yeme-içme ve temel ihtiyaç ürünlerini birlikte sunacak olan zincirin bu yıl 350 milyon liralık yatırımla 50 mağazaya ulaşması hedefleniyor.
1.05.2024 Ekonomi
Microsoft'un gelir ve karı beklentileri aştı
Microsoft'un gelir ve karı beklentileri aştı Microsoft mali yılının üçüncü çeyreğinde analistlerin tahminlerinin üzerinde kazanç elde etti.
26.04.2024 Uzmanpara
İstanbul Havalimanı yeni CEO’su Selahattin Bilgen oldu
İstanbul Havalimanı yeni CEO’su Selahattin Bilgen oldu Türkiye’nin Dünya’ya açılan kapısı olan ve Avrupa’nın en yoğun havalimanı olma unvanını elinde bulunduran İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA CEO’luğuna daha önce bu görevi vekaleten yürüten Selahattin Bilgen atandı.
19.04.2024 Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları devam ettirdi. Farklı şirketlerde yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
5.04.2024 Milliyet Executive
Kalyon Holding’de görev devir teslimleri ve yeni atamalar
Kalyon Holding’de görev devir teslimleri ve yeni atamalar Kalyon Holding’in bünyesinde görev devir teslimleri ile yeni atamalar gerçekleşti.
13.03.2024 Kariyer
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor Türkiye'nin önde gelen şirketleri yönetici kadrolarını belirlemeyi sürdürüyor. Şirketler hedeflerine yönelik atamalarını devam ettirdi.
11.03.2024 Milliyet Executive
Finansın liderleri bir araya geliyor
Finansın liderleri bir araya geliyor Türkiye'nin finans alanındaki önemli karar alıcılarını ve düşünce önderlerini bir araya getirecek CFO Summit 2024'te gündem "yapay zeka çağında dönüşüm" olacak
11.03.2024 Milliyet Executive
“Gelişen Pazarlar Bölgesi’nin lokomotifi Türkiye oldu”
“Gelişen Pazarlar Bölgesi’nin lokomotifi Türkiye oldu” Ev aletleri üreticisi BSH’nin dört ana yönetim bölgesinden biri olan Gelişen Pazarlar Bölgesi’nin (REM), 2023 yılındaki performansını değerlendirmek üzere basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda bu yıl Gelişen Pazarlar Bölgesi’nin lokomotif ülkesinin Türkiye olduğu belirtildi.
29.02.2024 Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
12.02.2024 Milliyet Executive
Zorlu Holding’de bayrak değişimi
Zorlu Holding’de bayrak değişimi Son 10 yılı Zorlu Holding CEO’luğu olmak üzere 27 yıldır Zorlu Grubu’nda önemli görevlerde bulunan Zorlu Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yüngül’ün 21 Haziran 2024 itibarıyla kendi isteğiyle emekli olması nedeniyle bu tarihten itibaren CEO’luk görevini Bekir Cem Köksal devralacak.
26.01.2024 Ekonomi
Citigroup 20 bin kişiyi işten çıkaracak
Citigroup 20 bin kişiyi işten çıkaracak ABD’li Citigroup 2026 sonuna kadar 20 bin kişiyi işten çıkaracağını açıkladı.
14.01.2024 Ekonomi
Yapay zeka çağı
Yapay zeka çağı "2024 yılı için teknolojik dönüşüm odaklı yatırımlar yüzde 40 oranında ön plana çıkıyor. Her alanda yapay zeka modellerini iş süreçlerine entegre etmek ve kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek bu sene fark yaratacak."
8.01.2024 Milliyet Executive
Koton’a Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü
Koton’a Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü Üst düzey yönetim, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarındaki başarı çalışmalarıyla Koton’un CEO’su, CFO’su, CMO’su ve CHRO’su Altın Lider ödülüne layık görüldü.  Koton, hem 4 ana kategoride birden ödüllendirildi hem de bu başarısı nedeniyle ‘Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü’nü almaya hak kazandı.
25.12.2023 Advertorial
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları devam ettirdi.
9.12.2023 Milliyet Executive
THY Genel Müdür Yardımcısı Murat Şeker, En Etkin 50 CFO arasında gösterildi
THY Genel Müdür Yardımcısı Murat Şeker, En Etkin 50 CFO arasında gösterildi Türk Hava Yolları (THY) Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Murat Şeker, her yıl geleneksel hale gelen 'Türkiye’nin En Etkin 50 CFO' araştırmasında Türkiye'nin en başarılı 50 CFO’su arasında gösterildi. Şeker, ödülünü İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle aldı.
8.12.2023 Ekonomi
Cam tavan kırma mücadelesi devam ediyor!
Cam tavan kırma mücadelesi devam ediyor! Sabancı Üniversitesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kurumsal Yönetim Forumu, “2023 Yönetim Kurulunda Kadın Türkiye Raporu” sonuçlarını açıkladı.
4.12.2023 Ekonomi
100. yılda yönetimde daha fazla kadın
100. yılda yönetimde daha fazla kadın Şirketlerin yönetim kurullarında ve üst yönetiminde kadın oranının yüzde 30’a yükseltilmesini amaçlayan Yüzde 30 Kulübü Türkiye, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Yeni Kadın Yönetim Kurulu Üyesi” inisiyatifini başlattı. Kulüp, bu doğrultuda yönetim kurullarında kadın üye bulunmayan halka açık şirketleri, en az bir kadın profesyonele yönetim kurulunda yer vermeyi taahhüt etmeye davet ediyor. Kulüp söz konusu inisiyatifi ile daha fazla sayıda şirketin karar ve faaliyet alanlarında çok daha kapsayıcı ve eşitlikçi bir yaklaşımın hâkim olmasını hedefliyor.
30.10.2023 Ekonomi
Üst düzey yöneticileri  Yükseliş’i ziyaret etti
Üst düzey yöneticileri Yükseliş’i ziyaret etti Hyundai Türkiye’nin üst düzey yöneticilerinin Hyundai Yükseliş’i ziyaretinde; Finans Direktörü (CFO) Mr. Beom Seok Hong, Satış ve Pazarlama Direktörü Mr. Jong Weon Choı ve Satış Sonrası Grup Koordinatörü Mr. Sunghoon Moon’a Bölge Satış Müdürü Tamer Akkurt eşlik etti.
28.10.2023 Ege
Volkswagen karını artırdı
Volkswagen karını artırdı Volkswagen üçüncü çeyrek satışlarının yüzde 11,5 artışla 78,8 milyar euro ve faaliyet karının %14,9 yükselişle 4 milyar 894 milyon euro olduğunu duyurdu.
26.10.2023 Uzmanpara
4 trilyon euro’luk fonlara çağrı yaptı
4 trilyon euro’luk fonlara çağrı yaptı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa temasları kapsamında Fransa Ekonomi ve Maliye Bakanı Bruno Le Maire ile bir araya geldi.
21.10.2023 Ekonomi
Şimşek'ten Fransa ziyareti ile ilgili açıklama
Şimşek'ten Fransa ziyareti ile ilgili açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa Ekonomi ve Maliye Bakanı Bruno Le Maire ile bir araya geldi.
20.10.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Cfo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.